Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу

і шо нам з того?  :facepalm:

Потрібно, щоб обидві палати ухвалили: якщо немає підтримки внизу (що ми і спостерігаємо наразі в ситуації зі збором підписів), то законопроект мертвий. Тут не тільки респам, а і демократам треба визначитися, чи бажають вони допомагати Україні.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Щодо засідання та збору підписів під петицією в Палаті представників

Бо однотипні питання другий день. І трохи неправильно ЗМІ подають інформацію, що засідання має бути аж у вівторок.

Вчора підписи не збирались, бо був день «роботи в округах».

➡️ Сьогодні ж такий самий день «роботи в округах», АЛЕ у четвер Джонсон призначив засідання на сьогодні (п’ятницю) о 11:00 за східноамериканським часом, бо достроково закрив попереднє.

Сьогодні розвиток подій може бути наступний:

▶️ 1. Відкриття засідання, присяга прапору, молитва, закриття засідання Джонсоном. В нього немає голосів, щоб виносити законопроєкт на голосування. Це найбільш ймовірний варіант.

▶️ 2. Відкриття засідання, присяга прапору, молитва, призначення Джонсоном годин дебатів. Тоді є час збирати та реєструвати підписи під петицією.

Оскільки п’ятниця й у Джонсона немає голосів, а його мета не допустити збір підписів до 22 березня (фінальна дата голосування бюджету США), то найбільш ймовірний перший варіант.

➡️ На виїзному засіданні Республіканської партії він фактично сказав, що його ціль до 22 березня не виставляти проєкт зовнішньої допомоги, бо тоді він не буде мати важелів тиску на демократів, щоб прийняли той бюджет США, який йому потрібний.

➡️ Тому найбільш ймовірно Джонсон буде переносити засідання, щоб не було можливості реєструвати голоси під петицією, бо реєструвати можна, коли працює Палата та клерк.

Як же буде подивимось о 18:00 за київським часом.


А я думав що це лише у нас такий цирк з відкриттям закриттям можливий...  :facepalm:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ці республіканські підараси нагадують мені ригоаналів з Януковичем.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

18 сторінок гарних новин  (tu)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ці республіканські підараси нагадують мені ригоаналів з Януковичем.
Чому саме регіоналів?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Чому саме регіоналів?

Респи це партія багатіїв, але основна маса їхніх виборців це маргіналізований люмпен.
Так само як у регіоналів, партія була для Ахметова і т.д., а голосували за неї в основному шахтарі, та інші, що ледве дотягували до зарплати.
І розводили їх так само, регіонали залякували своїх "насильницькою українізацією", бандерівцями, і т.д., і т.п, а респи залякують "насильницькою зміною статі", ЛГБТ, мігрантами, БЛМ.

 Все один в один, за одним і тим же шаблоном.
Воно і не дивно, бо що там, що там руку приклали кацапи. На Януковича і на Трампа працював один і той самий політтехнолог Пол Манафорт, який мав з'язки з кацапами.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Респи це партія багатіїв, але основна маса їхніх виборців це маргіналізований люмпен.
От мало цікавився , але є враження - що бідна дем.партія не може існувати на три піастри докуйа років . Думаю, що бюджети партій співпадають, більш-менш.
Як й бюджети на вибори.
Не аргумент .
Люмпен, то взагалі варіант мало прогнозований. Ці падли ситуативні, вони не орієнтирк.
Якщо вже проектувати на нашу ситуацію - то байден , як Ющенко. Бла-бла-бла. Бджоли -грузія - любідрузі
Ну вже тоді трамп - як янек.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Тут бімба

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Тут бімба

https://t.me/ukrpravdafup/3529
Йопт, є підозра що спорцмєн - то генералСВР.
 :shuffle:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Йопт, є підозра що спорцмєн - то генералСВР.
 :shuffle:
Хєнєрал вчився в тій школі, де спарцмєн викладав  :gigi:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

От мало цікавився , але є враження - що бідна дем.партія не може існувати на три піастри докуйа років . Думаю, що бюджети партій співпадають, більш-менш.
Як й бюджети на вибори.

Мова не про бюджет партії, а про інтереси які вона захищає.
Респи захищають виключно інтереси дуже багатих людей та корпорацій, але багатих мало, тому треба голоси від люмпену
Тому для люмпена вони підкидають страшилки про мігрантів, БЛМ, ЛГБТ та іншу маячню.
Так само і регіонали переймались виключно інтересами Ахметова та інших багатіїв, а люмпену пропихали страшилки про "бЕндерівців".

Електорат демократів це в основному середній клас з високим рівнем освіти. Чим вищий рівень освіти тим вищий відсоток демократів.


Люмпен, то взагалі варіант мало прогнозований.

Якраз навпаки, люмпеном легко маніпулювати, вони ведуться на всяку маячню, особливо, якщо це проста маячня,  а головою думати не вміють, щоб зрозуміти складну проблему.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Мова не про бюджет партії, а про інтереси які вона захищає.
Респи захищають виключно інтереси дуже багатих людей та корпорацій, але багатих мало, тому треба голоси від люмпену
Тому для люмпена вони підкидають страшилки про мігрантів, БЛМ, ЛГБТ та іншу маячню.
Так само і регіонали переймались виключно інтересами Ахметова та інших багатіїв, а люмпену пропихали страшилки про "бЕндерівців".

Електорат демократів це в основному середній клас з високим рівнем освіти. Чим вищий рівень освіти тим вищий відсоток демократів.


Якраз навпаки, люмпеном легко маніпулювати, вони ведуться на всяку маячню, особливо, якщо це проста маячня,  а головою думати не вміють, щоб зрозуміти складну проблему.

Це дуже упереджена оцінка елехторату
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Якраз навпаки, люмпеном легко маніпулювати, вони ведуться на всяку маячню, особливо, якщо це проста маячня,  а головою думати не вміють, щоб зрозуміти складну проблему.

легко маніпулювати поки ситуація не вийде з під контролю. а з люмпеном таке може дуже швидко трапитися і тоді ті лідери, що піднімали люмпена будуть самі скинуті і замінені на люмпенів.
   
Re: Гарні новини з Конгресу
den

Це дуже упереджена оцінка елехторату

Те не дуже упереджена

Основна ставка респів - на страх ( лгбт куанон чорні  мігранти  і т.д.)

І пропозиція "простого вирішення складних проблем" - як то
- дати додіку " диктаторські повноваження на один день " ( пряма мова додіка )
- заборонити аборти
- під шконку загнати всі ті лгбт та чорних ( цих особливо )
- побільше християнської освіти в школах

А на додачу
Знизити податки для корпорацій та мільярдерів

Можна ще порізати витрати на медицину та соц захист

Бо виборцям респів здається що вони платять дофвга податків щоб нероби та чорні їх обїдали



   
Re: Гарні новини з Конгресу

Те не дуже упереджена

Основна ставка респів - на страх ( лгбт куанон чорні  мігранти  і т.д.)

І пропозиція "простого вирішення складних проблем" - як то
- дати додіку " диктаторські повноваження на один день " ( пряма мова додіка )
- заборонити аборти
- під шконку загнати всі ті лгбт та чорних ( цих особливо )
- побільше християнської освіти в школах

А на додачу
Знизити податки для корпорацій та мільярдерів

Можна ще порізати витрати на медицину та соц захист

Бо виборцям респів здається що вони платять дофвга податків щоб нероби та чорні їх обїдали

упереджена бо серед демівського елехторату ще більше люмпенів. Всі мешканці гето та бідних резервацій - це демівський елохторат
   
Re: Гарні новини з Конгресу

от падлюка бестижа - знов приперся!







Американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем вважає,
що США мають надати Україні допомогу у позику.
Він також переконаний, що Конгрес розгляне допомогу Києву найближчим часом.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

от падлюка бестижа - знов приперся!

Показати зображення...
Американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем вважає,
що США мають надати Україні допомогу у позику.
Він також переконаний, що Конгрес розгляне допомогу Києву найближчим часом.


Згоден що падлюка, але він єдиний хто на данний момент здатен переконати респів виідлити зброю Україні
   
Re: Гарні новини з Конгресу

він єдиний хто на данний момент здатен


йой мля!
я вас прошу не пешіть більше такого, бо мало не упісався від реготу!
   
Re: Гарні новини з Конгресу

йой мля!
я вас прошу не пешіть більше такого, бо мало не упісався від реготу!

У тебе істеричне?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

от падлюка бестижа - знов приперся!

Показати зображення...
Американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем вважає,
що США мають надати Україні допомогу у позику.
Він також переконаний, що Конгрес розгляне допомогу Києву найближчим часом.

Нічого поганого не бачу.
Кацапські активи перейдуть до США в рахунок цієї позики після розвалу кацапії
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Кацапські активи перейдуть до США в рахунок цієї позики після розвалу кацапії


казали що з рашкованських 300 млрд у штатах лише 700 млн,
все інше у гейропі.
такшо позика буде наша.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

казали що з рашкованських 300 млрд у штатах лише 700 млн,
все інше у гейропі.
такшо позика буде наша.
Євпопа віддасть якщо буде правове обґрунтування.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

от падлюка бестижа - знов приперся!

Показати зображення...
Американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем вважає,
що США мають надати Україні допомогу у позику.
Він також переконаний, що Конгрес розгляне допомогу Києву найближчим часом.


В Киев с визитом прибыл сенатор-республиканец Соединенных Штатов Америки от Южной Каролины Линдси Грэм.

"Вот что, я надеюсь, произойдет в 2024 году.
Америка отправит в Украину крайне необходимое оружие, и в будущем вы начнете не только удержать территорию, но и оказывать дальнейшее давление на россиян в 2024-м, что вы получите ATACMS и перевернете мост, который соединяет Крым с Россией.
Я хочу, чтобы 2024 стал годом качественного преимущества для украинских военных", - сказал Грэм.

Также сенатор пообещал, что Украина получит больше снарядов 155 калибра и выразил надежду, что самолеты F-16 будут задействованы в войне уже в этом году.
https://mignews.com/news/ukraine/senator-grem-vy-poluchite-atacms-i-perevernete-krymskij-most.html
   
Re: Гарні новини з Конгресу

от падлюка бестижа - знов приперся!

Показати зображення...
Американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем вважає,
що США мають надати Україні допомогу у позику.
Він також переконаний, що Конгрес розгляне допомогу Києву найближчим часом.

Якщо вирішать висугути свій законопроект та схему допомоги- це все розтягнеться на місяці. Головне завдання для республіканців- це затягнути все до виборів, і після приходу трампа просто ігнорити допомогу.
Новий законопроектів про кредит та лендліз= відсутність допомоги
   
Re: Гарні новини з Конгресу

В Киев с визитом прибыл сенатор-республиканец Соединенных Штатов Америки от Южной Каролины Линдси Грэм.

"Вот что, я надеюсь, произойдет в 2024 году.
Америка отправит в Украину крайне необходимое оружие, и в будущем вы начнете не только удержать территорию, но и оказывать дальнейшее давление на россиян в 2024-м, что вы получите ATACMS и перевернете мост, который соединяет Крым с Россией.
Я хочу, чтобы 2024 стал годом качественного преимущества для украинских военных", - сказал Грэм.

Также сенатор пообещал, что Украина получит больше снарядов 155 калибра и выразил надежду, что самолеты F-16 будут задействованы в войне уже в этом году.
https://mignews.com/news/ukraine/senator-grem-vy-poluchite-atacms-i-perevernete-krymskij-most.html
Бла бла бла. Снаряди потрібні були ще вчора, Україна вже втрачає території. Це все демагогія щоб затягнути допомогу  США вже відсторонились від цієї війни
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Он пи-орас этот Грэм
неужели вы не знаете
   
Re: Гарні новини з Конгресу

а я шо кажу?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Этот г-н пол года назад приезжал в Киев и требовал от нас провести выборы
практически он передавал нам послание хуйла через Трампа
о заморозке войны
А сам этот Грэм просто ходячая собачка Трампа
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Он пи-орас этот Грэм
неужели вы не знаете

в прямому значенні цього слова,
але ми не кацапи і такі слова не вживаємо  [ua]
   
Re: Гарні новини з Конгресу

В Киев с визитом прибыл сенатор-республиканец Соединенных Штатов Америки от Южной Каролины Линдси Грэм.

"Вот что, я надеюсь, произойдет в 2024 году.
Америка отправит в Украину крайне необходимое оружие, и в будущем вы начнете не только удержать территорию, но и оказывать дальнейшее давление на россиян в 2024-м, что вы получите ATACMS и перевернете мост, который соединяет Крым с Россией.
Я хочу, чтобы 2024 стал годом качественного преимущества для украинских военных", - сказал Грэм.

Также сенатор пообещал, что Украина получит больше снарядов 155 калибра и выразил надежду, что самолеты F-16 будут задействованы в войне уже в этом году.
https://mignews.com/news/ukraine/senator-grem-vy-poluchite-atacms-i-perevernete-krymskij-most.html
це казки і обіцнки.

ДЕ ГРОШІ?
задармо чи в позику. Хоча ну яка позика? все одно Україна не матиме її з чого віддати.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

це казки і обіцнки.

ДЕ ГРОШІ?
задармо чи в позику. Хоча ну яка позика? все одно Україна не матиме її з чого віддати.

З репарацій
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Палата представителей будет принимать бюджет в ближайшие дни а после 22 марта опять уйдет гулять до 9 апреля
При этом уже больше месяца в Палате лежит сенатский проект помощи Украине
Его принять можно за час
Но вместо этого Пи-ор нам рассказывают  как важна помощь Украине и что по этому поводу думает великий Дональд Трамп
   
Re: Гарні новини з Конгресу

це казки і обіцнки.

ДЕ ГРОШІ?
задармо чи в позику. Хоча ну яка позика? все одно Україна не матиме її з чого віддати.

Грем - відомий пистун на підсосі в Трампа. Так що на його обіцянки взагалі не треба звертати увагу.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Этой хуйлятине надо было по еблу давать еще на пероне
Привязывать к рельсам и отвязать только тогда когда дадут бабки
Я вообще не понимаю нах его приняли в Киеве Зеленкины
   
Re: Гарні новини з Конгресу

"70% сенаторов-республиканцев понимают необходимость помогать Украине", - добавил сенатор

Сенатор высказал надежду, что соответствующий проект сможет пройти Палату представителей "в ближайшие дни, не недели".

"Я надеюсь, что мы найдем путь вперед в отношении пакета дополнительной помощи Украине на этой неделе, как только примем наш собственный бюджет.", - отметил Грэм.
https://mignews.com/news/ukraine/senator-grem-vy-poluchite-atacms-i-perevernete-krymskij-most.html
   
Re: Гарні новини з Конгресу

"70% сенаторов-республиканцев понимают необходимость помогать Украине", - добавил сенатор

Сенатор высказал надежду, что соответствующий проект сможет пройти Палату представителей "в ближайшие дни, не недели".

"Я надеюсь, что мы найдем путь вперед в отношении пакета дополнительной помощи Украине на этой неделе, как только примем наш собственный бюджет.", - отметил Грэм.
https://mignews.com/news/ukraine/senator-grem-vy-poluchite-atacms-i-perevernete-krymskij-most.html
ну чекати не довго,все швидко стане ясно  :-)o
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Хочу напомнить вам что подписи среди 70 -ти сенаторов этой хуйловской дряни нет
   
Re: Гарні новини з Конгресу

"70% сенаторов-республиканцев понимают необходимость помогать Украине", - добавил сенатор

Сенатор высказал надежду, что соответствующий проект сможет пройти Палату представителей "в ближайшие дни, не недели".

"Я надеюсь, что мы найдем путь вперед в отношении пакета дополнительной помощи Украине на этой неделе, как только примем наш собственный бюджет.", - отметил Грэм.
https://mignews.com/news/ukraine/senator-grem-vy-poluchite-atacms-i-perevernete-krymskij-most.html

А якого хера він проголосував проти закону про посилення кордону.
Спочатку легенда була що два закони (кордон і допомога) повинні іти разом.
А як тільки його запропонували то підар по команді Додіка дав задню
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Га-он тупо приехал пиарить решение Трампа дать нам помощь взаймы
Зеленкины скажите мне нах вы ему дали Киевскую площадку для пиара
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Палата представителей будет принимать бюджет в ближайшие дни а после 22 марта опять уйдет гулять до 9 апреля
При этом уже больше месяца в Палате лежит сенатский проект помощи Украине
Его принять можно за час
Но вместо этого Пи-ор нам рассказывают  как важна помощь Украине и что по этому поводу думает великий Дональд Трамп
----
Класна робота у людей! (tu)
Хоча,як у людей,у істот.
Приїхали з відпустки,зібралися,потеревенили,і знову- у відпустку ! :super:
І так кожного місяця! (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія