Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Президент про ринок землі: які досягнення, кроки зроблено?

Я так втратив свій приватизаційний сертифікат, який нічого не коштував поки такі як Педри все скуповували чи рейдерили за копійки.
Сертифікат тільки тоді цінний коли є стала фондова біржа з правами власності, а не так як у нас - хто у владі - віджимає "ласи шматки" економіки собі.

хату і авто відібрали?
   
Не роби вигляд що ти не розумієш про що я.
Ті, хто зараз мають капітали стануть ще багатші.
Ті, хто живе від зарплати до жебракування залишаться на тому самому місті.
Ринок землі нічого не вирішить для них.
Таких жебраків в Україні більше 60% населення.

податки платять не з твоїх сліз по 60% зубожілих
а з того хто що виробив і виростив
щоб щось виростити ефективно - треба володіти
щоб володіти - треба мати змогу купити/продати
   
Так не має всієї землі у лапах 30 сімей. Вони нею за копійки користуються на правах аренди.і це їм вигілніше за ринок, бо тоді прийдеться землю викуповувати. У когось скуплять за безцінь, у когось ні. Це ж крок вперед,  кадастри ж для чого тоді? Але що зміниться, якщо залишати все як є?

Насправді мені похер, я не володію землею.
Якщо хтось думає, що українці стануть від цього краще жити - не стануть.
Просто розшарування суспільства буде ще більше, от й все, бо у умовного Педри є капітали зкупити всю Вінницьку область а також Житомирську та Хмільницьку разом з усіма кріпаками-жителями.
А ось у пересічного "Васі з бугра" немає капіталів викупити 2 сотки у сусіда.
Так воно й буде.
   
Люди бачили як пройшла приватизація майна, та майно раптом все опинилося у лапах 30 "сімей", а якщо не хотів продавати свою частку майна, то ахметки силою викуповували по бросовим цінам у міноритаріїв, або просто випускали додаткову емісію без згоди з іншими акціонерами.
З землею буде по-іншому?
Монопольний "Ринок газу" зараз нічим не буде відрізнятися від "ринку землі". У когось вся земля бо є фінансові ресурси від пограбування України, а у когось хер без масла(85%-90% населення України).

Потрох вже зараз найбільший "латифундіст" у Вінницькій області, для цього навіть продажу землі не треба.

при рынке земли он бы меньше земли мог получить за ту же сумму, а продавцы получили бы больше денег )
так что не понятно, кого вы защищаете ))))
   
чому відсутність в когось кадастрового номеру на землю має обмежувати операції з землею тих хто все оформив?
п.с. за час дії мораторію сотні тисяч людей померло і залишило фактично землю державі (не мають нащадків)
при чому тут кад номер це свого роду адреса земельної ділянки найважливіші параметри метричні тобто координати кутів повороту межі
   
Насправді мені похер, я не володію землею.
Якщо хтось думає, що українці стануть від цього краще жити - не стануть.
Просто розшарування суспільства буде ще більше, от й все, бо у умовного Педри є капітали зкупити всю Вінницьку область а також Житомирську та Хмільницьку разом з усіма кріпаками-жителями.
А ось у пересічного "Васі з бугра" немає капіталів викупити 2 сотки у сусіда.
Так воно й буде.

не зрозуміло чому вася з бугра має володіти землею якщо не спромігся назбирать грошей на 2 сотки
   
Петрушки, а чому ви так за продаж землі, але одночасно такі хопло-фоби?
Власнику землі в Україні ще доведеться її захищати, бо рейдерів та тітушні зараз багато, "силові органи" всі недокормлені ходять.
Як це уживається в одній голові, якщо ви такі "ліберали", га?
   
Петрушки, а чому ви так за продаж землі, але одночасно такі хопло-фоби?
Власнику землі в Україні ще доведеться її захищати, бо рейдерів та тітушні зараз багато, "силові органи" всі недокормлені ходять.
Як це уживається в одній голові, якщо ви такі "ліберали", га?

щоб захистити власність від рейдерів - треба створювати інституції державні
а не забороняти цю саму власність в принципі
   
при чому тут кад номер це свого роду адреса земельної ділянки найважливіші параметри метричні тобто координати кутів повороту межі

все вірно
то хай операції з землею проводяться лише якщо та земля внесена в кадастр
о! диво - так саме зараз так і є
   
а також ринок нерухомості
ринок автомобілів
ринок землі не с/г призначення

всюди пограбували

  Ніяка чесна приватизація не можлива за відсутності верховенства права.
  Усі байки про необхідність - лоббізм шахраїв і шахрайства.
  Ще й в країні, де президент - спадковий шахрай.
 
 10 000 000 виїхало.
 З причини "справедливої економіки".
 Бажаєте щоб виїхало 20? :X
   
не зрозуміло чому вася з бугра має володіти землею якщо не спромігся назбирать грошей на 2 сотки

Тобі розказати як жителі Віти Почтової зараз відбиваються від будівництва мікрорайону рівня Піздняків? А потім за землю ще вбивати почнуть, будуть цілі "ескадрони смерті" їздити за небажаючими продати землю, так що такі смерті як Гандзюк не стануть поодинокі, а будуть масові.
   
щоб захистити власність від рейдерів - треба створювати інституції державні
а не забороняти цю саму власність в принципі

Хто їх буде створювати в країні де Вальцмано-Сабакови обсіли владу?
Назови імена тих хто буде впроваджувати ті інституції держави?
   
Насправді мені похер, я не володію землею.
Якщо хтось думає, що українці стануть від цього краще жити - не стануть.
Просто розшарування суспільства буде ще більше, от й все, бо у умовного Педри є капітали зкупити всю Вінницьку область а також Житомирську та Хмільницьку разом з усіма кріпаками-жителями.
А ось у пересічного "Васі з бугра" немає капіталів викупити 2 сотки у сусіда.
Так воно й буде.
Ну от ви зараз осуджуєте владу, за мільярдні дотації пану Косюку. Але по великому рахунку, владі більше немає кому ці дотації давати. А якщо кілька Вась обєднаються, і візьмуть під вартість землі техніку для обробки землі на пільгових умовах. Може треба з чогось починати?
   
Ніяка чесна приватизація не можлива за відсутності верховенства права.
все вірно
але приватизація землі вже відбулася
20 років тому
   
  Ніяка чесна приватизація не можлива за відсутності верховенства права.
  Усі байки про необхідність - лоббізм шахраїв і шахрайства.
  Ще й в країні, де президент - спадковий шахрай.
 
 10 000 000 виїхало.
 З причини "справедливої економіки".
 Бажаєте щоб виїхало 20? :X
Ок, але питання чому не створені передумови для цього ринку, попри заяви Президента.
   
Ну от ви зараз осуджуєте владу, за мільярдні дотації пану Косюку. Але по великому рахунку, владі більше немає кому ці дотації давати. А якщо кілька Вась обєднаються, і візьмуть під вартість землі техніку для обробки землі на пільгових умовах. Може треба з чогось починати?

Навіщо?
Коли можна продовжувати давати дотації Косюку? Тому що він не хер собачий, а породичався з кланом Потроха?
   
  Ніяка чесна приватизація не можлива за відсутності верховенства права.
  Усі байки про необхідність - лоббізм шахраїв і шахрайства.
  Ще й в країні, де президент - спадковий шахрай.
 
 10 000 000 виїхало.
 З причини "справедливої економіки".
 Бажаєте щоб виїхало 20? :X

Я вимушений вас розчарувати, повідомивши,
приватизація землі вже відбулась, все, фарш не повернути назад.

Ви теж втратили власний будинок і автомобіль?
Бо один уже обісрався відповідати на пряме запитання.
   
Хто їх буде створювати в країні де Вальцмано-Сабакови обсіли владу?
Назови імена тих хто буде впроваджувати ті інституції держави?

в усіх країнах є одіозні фігури
це не означає, що через них треба зупиняти розвиток і чекати поки вони кудись зникнуть, щоб не дай бог їм нічого не досталось
   
У сучасних умовах "ринок землі" виллється у чергове банальне пограбування.
 "Адепти свободної торгівлі" можуть базікати скільки завгодно - "ринок газу" - наочний переконливий приклад.
це не банальне пограбування, це одна із складових глибоко продуманого, цинічного, антилюдського плану по так званій оптимізації населення України. Інші складові це пенсійна реформа, медична.
   
це не банальне пограбування, це одна із складових глибоко продуманого, цинічного, антилюдського плану по так званій оптимізації населення України. Інші складові це пенсійна реформа, медична.

населення України падає всі ці роки поки діє мораторій
   
в усіх країнах є одіозні фігури
це не означає, що через них треба зупиняти розвиток і чекати поки вони кудись зникнуть, щоб не дай бог їм нічого не досталось

бла-бла-бла взагалі ні про що.
Якщо Вальцмано-Сабакови обсіли владу, то ти хоч хером собі по лбу стучи, але нічого крім "кримінальної приватизації" землі, як було з "радянськими заводами" у 90-х не вийде.
Сценарій вже написаний та відпрацьований.
Хлопці "при грошах" знають що та як треба робити, щоб все до них припливло.
   
Навіщо?
Коли можна продовжувати давати дотації Косюку? Тому що він не хер собачий, а породичався з кланом Потроха?
То виходить вас це влаштовує, раз ви проти можливості  людини продати Косюку цю землю, а не віддавати її у 10-20 річну аренду за копійки, бо варіантів немає інших?
Земля ж нічого не вартує, якщо вона і твоя, але без можливості продати, чи взяти під її заставу кредит, тощо
   
населення України падає всі ці роки поки діє мораторій

Звичайно, створено умови штучного знищення населення, та витискання його за межі країни.
Для запуску продажу землі треба щоб українців ще менше стало, щоб вони вивільнили землі.
Що не так він сказав?
   
То виходить вас це влаштовує, раз ви проти можливості  людини продати Косюку цю землю, а не віддавати її у 10-20 річну аренду за копійки, бо варіантів немає інших?
Земля ж нічого не вартує, якщо вона і твоя, але без можливості продати, чи взяти під її заставу кредит, тощо

Мене це не влаштовує, я за те щоб їх всіх до стінки ставити, але петрушки тут заволають що інших нема, а ці феодали та канібали "ведуть нас у Європу".
А ще, те що у мене "заздрість" на спосіб життя цих цинічних покидьків :facepalm:
   
Я вимушений вас розчарувати, повідомивши,
приватизація землі вже відбулась, все, фарш не повернути назад.

Ви теж втратили власний будинок і автомобіль?
Бо один уже обісрався відповідати на пряме запитання.
  Не втратив бо на час приватизвції був голий і босий.
  А Ваш закид є прямою маніпуляцією.
  Наведу Вам лише один приклад "справедливої" приватизації.
  99% власників акцій Криворіжсталі володіють менше ніж 5%.
  Бо шахраї провели "емісію".
  І все "по закону.
 
 Добраніч.  :-B 
 
   
бла-бла-бла взагалі ні про що.
Якщо Вальцмано-Сабакови обсіли владу, то ти хоч хером собі по лбу стучи, але нічого крім "кримінальної приватизації" землі, як було з "радянськими заводами" у 90-х не вийде.
Сценарій вже написаний та відпрацьований.
Хлопці "при грошах" знають що та як треба робити, щоб все до них припливло.

будь-який ринок передбачає відповідальність
якщо ти маєш товар і вирішив його продати за безцінь - то це твоя відповідальність
   
Який ринок.

Косюку вигідніше за 3 копійки арендувати, на 50 років зато вкраїнці тішаться що землю в них ніхто не відбере державну [ua]

то це мокака косюків кришує, виступачує за мораторій?
айайай, макаківці  :laugh:
   
Найбільші противники продажу землі - ті в кого і пари квадратів тієї землі не має, але вони дуже переживають  за тих, в кого земля є, постійно говорять, що тут все скуплять, вкраджуть і вивеезуть в мішках у Китай. Сертифікати свої приватизаційні попропивали, а тепер їх жаба давить, що пай не зможуть пропить.
   
Звичайно, створено умови штучного знищення населення, та витискання його за межі країни.
Для запуску продажу землі треба щоб українців ще менше стало, щоб вони вивільнили землі.
Що не так він сказав?

я не знаю що не так, я дав факт простий, всі роки що діє мораторій - населення падає

від себе додам
який дебіл, маючи змогу переїхати,
залишиться в країні в якій він не має права розпоряджатись своєю власністю?

Останнє редагування: 5 листопада 2018 23:39:09 від рино
   
  Не втратив бо на час приватизвції був голий і босий.
  А Ваш закид є прямою маніпуляцією.
  Наведу Вам лише один приклад "справедливої" приватизації.
  99% власників акцій Криворіжсталі володіють менше ніж 5%.
  Бо шахраї провели "емісію".
  І все "по закону.
 
 Добраніч.  :-B 

і вам нехай добре спиться,
раз нічого не відібрали за відсутності верховенства права
   
30 000 000 га землі * 2 000 $ = 60 000 000 000 $

у кого такі бабки є із місцевих?
   
Мене це не влаштовує, я за те щоб їх всіх до стінки ставити, але петрушки тут заволають що інших нема, а ці феодали та канібали "ведуть нас у Європу".
А ще, те що у мене "заздрість" на спосіб життя цих цинічних покидьків :facepalm:
Ну тоді яким способом ви пропонуєте боротись з ьакими Косюками? Співати сумних пісень і нити на форумах?

Якщо у мене є наприклад півгектара посеред поля Косюка, і я збираюсь там вирощувати печериці, пан Косюк змушентй буде надати мені проїзд до моєї землі, а якщо таких людей будуть десятки, пан Косюк заіпеттся обробляти решту землі кавалками, і або викупить її за адекватну ціну, або її викупить хтось інший, або селяни віддадуть в оренду , або самі скооперуються... Варіантів ж буде більше , і набагато вигідніших. Зараз за ту землю люди не мають нічого
   
Ну тоді яким способом ви пропонуєте боротись з ьакими Косюками? Співати сумних пісень і нити на форумах?

Якщо у мене є наприклад півгектара посеред поля Косюка, і я збираюсь там вирощувати печериці, пан Косюк змушентй буде надати мені проїзд до моєї землі, а якщо таких людей будуть десятки, пан Косюк заіпеттся обробляти решту землі кавалками, і або викупить її за адекватну ціну, або її викупить хтось інший, або селяни віддадуть в оренду , або самі скооперуються... Варіантів ж буде більше , і набагато вигідніших. Зараз за ту землю люди не мають нічого

мічіган же пояснив
він втратив сертифікат 20 років назад
після того - хоч трава не рости
   
всім кому наостогидла ця клоунада із мораторієм та порушенням їх прав власності: https://h83.xyz/farmland/act-docs/application_form_exmpl.pdf

якщо продовжать мораторій, то можна буде із бюджету в зубоЖуліків по декілька тисяч євро із їх податків відсудити :gigi:
   
30 000 000 га землі * 2 000 $ = 60 000 000 000 $

у кого такі бабки є із місцевих?
:facepalm1:
Зверніться, до Президента. А коли нерухомість приватизовували, грошей було досить?
   
всім кому наостогидла ця клоунада із мораторієм та порушенням їх прав власності: https://h83.xyz/farmland/act-docs/application_form_exmpl.pdf

якщо продовжать мораторій, то можна буде із бюджету в зубоЖуліків по декілька тисяч євро із їх податків відсудити :gigi:

 (tu)
На підставі площі і  ціни можна дійсно домогтись компенсації за  років 15 у різниці ціни аренди і ставками банківських депозитів.
Є уже аналогічні рішення на користь позивачів з визначеними сумами?


Таким чином, відчужити земельну ділянку я не можу, обробляти її самостійно – також не можу в силу того, що проживаю в іншому населеному пункті на віддалі біля двохсот кілометрів та маю інший рід занять. Крім того, розміру земельної ділянки  (2,3571 га) просто недостатньо для ведення економічно ефективного сільського господарства.
Існування мораторію на відчуження земельних ділянок сільськогосподарськ ого призначення призвело також до того, що здати в оренду земельні ділянки сільськогосподарськ ого призначення за суму, що була б співставною із ставками банківських депозитів, неможливо. Так, за офіційними даними Державного комітету України із земельних ресурсів, за більшістю укладених у 2010 році договорів оренди земельних часток розмір орендної плати складає від 1,5% до 3,0% вартості земельної ділянки (http://dkzr.gov.ua/terra/control/uk/publish/article;jsessionid=5DEB2D3C2A8D1516ECA74E4369B02092?art_id=109976&cat_id=20657), у той час як ставка за річними депозитами фізичних осіб, наприклад, на 24.06.2014 року, за даними Національного банку України, становила 19,51 % (http://www.bank.gov.ua/Fin_ryn.htm).
Таким чином, обмеження мого права за своїми наслідками межує із повним позбавленням цього права.

Фактично , з наступними обгрунтуваннями можна зразу відсилати звернення до європейського суду.

Враховуючи, що триваюче обмеження мого права є, з одного боку, результатом прийняття закону (Земельного кодексу України), а з іншого – бездіяльністю держави щодо прийняття інших законів (які б скасували обмеження або виконали встановлені п.15 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України умови щодо його зняття), я позбавлена ефективних національних засобів захисту, які повинна була би вичерпати перед зверненням до суду відповідно до § 1 ст. 35 Конвенції.
Положення п.15 розд.Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України виписані чітко і однозначно, вони не допускають сумнівів у негативному для мене результаті будь-якого судового розгляду з питань захисту моїх прав.


   
всім кому наостогидла ця клоунада із мораторієм та порушенням їх прав власності: https://h83.xyz/farmland/act-docs/application_form_exmpl.pdf

якщо продовжать мораторій, то можна буде із бюджету в зубоЖуліків по декілька тисяч євро із їх податків відсудити

нужно тоже подавать в суд )
только так украинские популисты начнут думать головой
   
Якщо проблема мораторію не буде вирішена вчасно, то Європейський Суд з прав людини перейде до призначення грошової компенсації — від 2 до 75 тисяч євро для одного позивача залежно від оцінки кожного конкретного позову.

Про це на круглому столі "Конституційне право власності на землю" заявила представник Міністерства юстиції, начальник Управління координації виконання рішень Європейського суду з прав людини та інформування Комітету міністрів Ради Європи Аліcа Пєтухова.

За її словами, рішення ЄСПЛ по справі "Зеленчук та Цицюра проти України" не дає Україні вибору, виконувати рішення ЄСПЛ чи ні.

"Україна має виконати це рішення, причому зробити це "належним чином", — заявила Пєтухова.

"З 1995 року, коли Україна вступила до Ради Європи, вона взяла на себе зобов’язання виконувати рішення Європейського Суду. Рішення ЄСПЛ для України — це не рекомендація, це вказівка. І часу (для виконання рішення — ЕП) не так багато, бо наступними рішеннями ЄСПЛ, а такі будуть, буде призначати позивачам справедливу сатисфакцію. А це ляже додатковим навантаженням на бюджет", — вважає представниця Мінюсту.

За її словами, рішення суду у цій справі має системний характер. Тобто проблема мораторію повинна бути вирішена не лише відносно окремих заявників, а в цілому.

Якщо вона не буде врегульована вчасно, наголошує Пєтухова, ЄСПЛ в інших справах перейде до призначення грошової компенсації від 2 тисяч до 75 тисяч євро, що залежить від оцінки з боку ЄСПЛ кожного конкретного позову.

Не виконавши рішення ЄСПЛ, Україна може дуже скоро отримати наступне пілотне рішення. Це означає, що дане рішення ЄСПЛ стосуватиметься усіх потенційних позовів з України.

Як відомо, у травні 2018 року у вердикті у справі "Зеленчук і Цицюра проти України" Європейський Суд з прав людини ухвалив, що держава, оголошуючи мораторій, не забезпечила справедливого балансу між інтересами суспільства і майновими правами громадян.

Обом заявникам — фермерам Софії Зеленчук і Віктору Цицюрі  — повинно бути виплачено компенсацію  3 тис. євро кожному.
   
Година на заяву, і пару гривень на пошту - всі витрати.
Єдине, у вказаному документі немає розрахунку та обгрунтування суми відшкодування.
А якщо брати складений відсоток за 15 років це будуть тисячі-десятки тисяч євро. 
Цікаво б побачити якесь аналогічне ухвалене рішення, і чи реально ці гроші отримати.
   
Якщо проблема мораторію не буде вирішена вчасно, то Європейський Суд з прав людини перейде до призначення грошової компенсації — від 2 до 75 тисяч євро для одного позивача залежно від оцінки кожного конкретного позову.
Про це на круглому столі "Конституційне право власності на землю" заявила представник Міністерства юстиції, начальник Управління координації виконання рішень Європейського суду з прав людини та інформування Комітету міністрів Ради Європи Аліcа Пєтухова.

За її словами, рішення ЄСПЛ по справі "Зеленчук та Цицюра проти України" не дає Україні вибору, виконувати рішення ЄСПЛ чи ні.

"Україна має виконати це рішення, причому зробити це "належним чином", — заявила Пєтухова.

"З 1995 року, коли Україна вступила до Ради Європи, вона взяла на себе зобов’язання виконувати рішення Європейського Суду. Рішення ЄСПЛ для України — це не рекомендація, це вказівка. І часу (для виконання рішення — ЕП) не так багато, бо наступними рішеннями ЄСПЛ, а такі будуть, буде призначати позивачам справедливу сатисфакцію. А це ляже додатковим навантаженням на бюджет", — вважає представниця Мінюсту.

За її словами, рішення суду у цій справі має системний характер. Тобто проблема мораторію повинна бути вирішена не лише відносно окремих заявників, а в цілому.

Якщо вона не буде врегульована вчасно, наголошує Пєтухова, ЄСПЛ в інших справах перейде до призначення грошової компенсації від 2 тисяч до 75 тисяч євро, що залежить від оцінки з боку ЄСПЛ кожного конкретного позову.

Не виконавши рішення ЄСПЛ, Україна може дуже скоро отримати наступне пілотне рішення. Це означає, що дане рішення ЄСПЛ стосуватиметься усіх потенційних позовів з України.

Як відомо, у травні 2018 року у вердикті у справі "Зеленчук і Цицюра проти України" Європейський Суд з прав людини ухвалив, що держава, оголошуючи мораторій, не забезпечила справедливого балансу між інтересами суспільства і майновими правами громадян.

Обом заявникам — фермерам Софії Зеленчук і Віктору Цицюрі  — повинно бути виплачено компенсацію  3 тис. євро кожному.
дякую
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія