Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Дніпрі стрілянина (**Примітка модератора. Стрілянина у військовій частині)

Re: В Дніпрі стрілянина

я нашла группу в телеге фото жуть

молодые же все пацаны, господи
   
Re: В Дніпрі стрілянина

та напевно булери там і полягли. принаймні, я б так робив. інакше усе не має сенсу

Не факт, що булінг. Кукуха може поїхати з багатьох причин.
   
Re: В Дніпрі стрілянина

уже і відео злили
   
Re: В Дніпрі стрілянина

  Нерви натягнуті як струни от і...  :(
  Ще війна не розпочалася а жертви вже є.  8-)
там личное что-то скорее всего, не придумывайте того чего нет
   
Re: В Дніпрі стрілянина

там личное что-то скорее всего, не придумывайте того чего нет

бытовуха 100%
   
Re: В Дніпрі стрілянина

194 см - здоровий, як такого забулиш?
   
Re: В Дніпрі стрілянина

добивав ціленаправлено, декілька раз повертався за набоями
   
Re: В Дніпрі стрілянина

таких надо валить при задержании, даже если без оружия
   
Re: В Дніпрі стрілянина

194 см - здоровий, як такого забулиш?

Как обычно. По Уставу.
   
Re: В Дніпрі стрілянина

всьо взяли

Це добре
Жахливий ранок сьогодні
І купа ідіотів в соцмережах, вже розділилися на два табори
Жаль мальчєга і наркомана на вогонь  :facepalm1:
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Це добре
Жахливий ранок сьогодні
І купа ідіотів в соцмережах, вже розділилися на два табори
Жаль мальчєга і наркомана на вогонь  :facepalm1:

він для наркомана занадто рєзвий

рухався як з бойовиків
   
Re: В Дніпрі стрілянина

194 см - здоровий, як такого забулиш?

Тю...
Здоровий не означає, що має сильний характер
В армії такі бугаї були, а поведінка як в телятка
   
Re: В Дніпрі стрілянина
PAL

  Нерви натягнуті як струни от і...  :(
  Ще війна не розпочалася а жертви вже є.  8-)

тут не нерви
тут 100% "дєдовщіна"
Все пройшло абсолютно спонтанно. Бо, якщо була б хоча б трошки спланована (або мізки працювали), то дії мали б бути інші. А саме:
- по приватному сектору шукать одяг перевдягнутися. Там поруч Краснопілля, здоровезне село (зараз це територія Дніпра), приватний сектор. Та там навіть ближче є.
- абсолютно незрозуміло, що його потягло до Підгороднього - це ж протилежний кінець міста! Через усе місто, зі зброєю та у формі???? Одеса, до речі, теж у протилежному напрямку

Моя гіпотеза: пацана затретирували до повної втрати інстинкту самозбереження. Й до речі у тих "дідів" теж клепки немає - пресувати пацана у караулі? Отримали по заслугам, мені їх не жаль ані краплі. Жінка, скоріш за все, попала випадково під роздачу (випадкова куля), або не зрозуміла ситуації й намагалася здуру затримати, от її жаль. Офіцерів (безпосередніх начальників) під суд - вони точно ЗНАЛИ, що відбувається, й допустили це.
   
Re: В Дніпрі стрілянина

уже и видео слили как расстреливал.
активно так, бегал, через  умирающиж перепрыгивал...   :(
   
Re: В Дніпрі стрілянина

та напевно булери там і полягли. принаймні, я б так робив. інакше усе не має сенсу

А навіщо ви вигадуєте як баба базарна ? Важко почекати достовірної інформації ?
Вам адреналіну не вистачає ?
   
Re: В Дніпрі стрілянина

тут не нерви
тут 100% "дєдовщіна"
Все пройшло абсолютно спонтанно. Бо, якщо була б хоча б трошки спланована (або мізки працювали), то дії мали б бути інші. А саме:
- по приватному сектору шукать одяг перевдягнутися. Там поруч Краснопілля, здоровезне село (зараз це територія Дніпра), приватний сектор. Та там навіть ближче є.
- абсолютно незрозуміло, що його потягло до Підгороднього - це ж протилежний кінець міста! Через усе місто, зі зброєю та у формі???? Одеса, до речі, теж у протилежному напрямку

Моя гіпотеза: пацана затретирували до повної втрати інстинкту самозбереження. Й до речі у тих "дідів" теж клепки немає - пресувати пацана у караулі? Отримали по заслугам, мені їх не жаль ані краплі. Жінка, скоріш за все, попала випадково під роздачу (випадкова куля), або не зрозуміла ситуації й намагалася здуру затримати, от її жаль. Офіцерів (безпосередніх начальників) під суд - вони точно ЗНАЛИ, що відбувається, й допустили це.

Ще один пєйсатєль графоман
Почекати трохи терплячки не вистачає ?
   
Re: В Дніпрі стрілянина

тут не нерви
тут 100% "дєдовщіна"
Все пройшло абсолютно спонтанно. Бо, якщо була б хоча б трошки спланована (або мізки працювали), то дії мали б бути інші. А саме:
- по приватному сектору шукать одяг перевдягнутися. Там поруч Краснопілля, здоровезне село (зараз це територія Дніпра), приватний сектор. Та там навіть ближче є.
- абсолютно незрозуміло, що його потягло до Підгороднього - це ж протилежний кінець міста! Через усе місто, зі зброєю та у формі???? Одеса, до речі, теж у протилежному напрямку

Моя гіпотеза: пацана затретирували до повної втрати інстинкту самозбереження. Й до речі у тих "дідів" теж клепки немає - пресувати пацана у караулі? Отримали по заслугам, мені їх не жаль ані краплі. Жінка, скоріш за все, попала випадково під роздачу (випадкова куля), або не зрозуміла ситуації й намагалася здуру затримати, от її жаль. Офіцерів (безпосередніх начальників) під суд - вони точно ЗНАЛИ, що відбувається, й допустили це.

+1
   
Re: В Дніпрі стрілянина

  Товариш котрий при совку служив під Свердловськом розповідав таке: "Були взимку маневри й нас вивезли в ліс. Усе то воно так але про харчування тупо забули. Всі стали озлоблені так, що аж жах. Добре що не видали набої а то ми б перестріляли один одного".  :gigi:
   
Re: В Дніпрі стрілянина

А навіщо ви вигадуєте як баба базарна ? Важко почекати достовірної інформації ?
Вам адреналіну не вистачає ?

Об армейском булинге вы вряд ли получите публичную информацию. Ибо будет "не выдержал тягостей воинской службы".
   
Re: В Дніпрі стрілянина

він для наркомана занадто рєзвий

рухався як з бойовиків

Для чого гадати ? Ще година - дві і буде інформація
   
Re: В Дніпрі стрілянина

тут не нерви
тут 100% "дєдовщіна"
Все пройшло абсолютно спонтанно. Бо, якщо була б хоча б трошки спланована (або мізки працювали), то дії мали б бути інші. А саме:
- по приватному сектору шукать одяг перевдягнутися. Там поруч Краснопілля, здоровезне село (зараз це територія Дніпра), приватний сектор. Та там навіть ближче є.
- абсолютно незрозуміло, що його потягло до Підгороднього - це ж протилежний кінець міста! Через усе місто, зі зброєю та у формі???? Одеса, до речі, теж у протилежному напрямку

Моя гіпотеза: пацана затретирували до повної втрати інстинкту самозбереження. Й до речі у тих "дідів" теж клепки немає - пресувати пацана у караулі? Отримали по заслугам, мені їх не жаль ані краплі. Жінка, скоріш за все, попала випадково під роздачу (випадкова куля), або не зрозуміла ситуації й намагалася здуру затримати, от її жаль. Офіцерів (безпосередніх начальників) під суд - вони точно ЗНАЛИ, що відбувається, й допустили це.

Ближайшая граница с Россией Харков. Подгороднее по пути. ЛДНР Подгороднее по пути. Удивлен что вариант диверсии никто не рассматривает.
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Об армейском булинге вы вряд ли получите публичную информацию. Ибо будет "не выдержал тягостей воинской службы".

Навіть коли не кажуть на пряму, можна зрозуміти з обставин, зараз ви не знаєте нічого щоб робити хоч якісь висновки
   
Re: В Дніпрі стрілянина

це часом не ВЧ3006 ??? в підгородньому там учебка була.
Може там і відбувались події а не в самому місті.
Там і склади охоронялись. (караул)
   
Re: В Дніпрі стрілянина
PAL

Ще один пєйсатєль графоман
Почекати трохи терплячки не вистачає ?
шановна пані!
я знаю цю кухню "зсередини", бачив своїми очима, як це відбувається
й я знаю, що зараз будуть офіційно брехати й вішати усіх собак на пацана
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Я коли служив в СА (84-86), то через товариша мав доступ до деяких наказів. В основному по надзвичайним подіям, що сталися у військовому окрузі та в радянських збройних силах загалом.
Так от, повідомлення про розстріли в караулках надходили чи не щотижня. Двічі на місяць точно.
Одного разу нас навіть задіяли (весь гарнізон) в операції зі знешкодження пари таких стрілків-бігунів.
Ті навіть мотоциклом з коляскою вбитого начкара для втечі скористались. Їх загнали в хозбудівлю біля складу міндобрив і розстріляли з КПВТ БТРа.
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Для чого гадати ? Ще година - дві і буде інформація

ну будет, то будет, тогда и будешь истерить и клеймить.
если еще тому что озвучат можно будет верить, отак командиры возьмут и сознаются про отношения среди л\с, угу щаз
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Той хлопець виріс без батька /радіо/
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Длб конченый, не похож он на "зачмыренного духа".. организациия охраны стратегического объекта на который может быть совершено нападение в ТЧ диверсантами тоже вызывает вопросы мягко говоря  :(
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Об армейском булинге вы вряд ли получите публичную информацию. Ибо будет "не выдержал тягостей воинской службы".
Якщо серед товаришів по службі були тюремні пташки, то могли його «опустити». Сподіваюсь, не треба пояснювати значення цього слова? А може й не вони. Проте, кримінальні поняття у багатьох наших людей – звичайність.
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Не сознаются, комисия побухает и напишет отписку.
Правды не будет.
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Навіть коли не кажуть на пряму, можна зрозуміти з обставин, зараз ви не знаєте нічого щоб робити хоч якісь висновки

Это не первый случай расстрела в карауле за много много лет. И они практически всегда являются результатом жесткой дедовщины. О чем всегда доводят до личного состава, и почти никогда не выносят на публику.
Страдающие по девушке на гражданке чаще всего просто бегут.
   
Re: В Дніпрі стрілянина

думаю анаша
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Той хлопець виріс без батька /радіо/

Це теж ні про що не говорить. Причин поїхати кукухою багато. Від булінга до пістостраданій.
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Якщо серед товаришів по службі були тюремні пташки, то могли його «опустити». Сподіваюсь, не треба пояснювати значення цього слова? А може й не вони. Проте, кримінальні поняття у багатьох наших людей – звичайність.

Ну в армии можно и без этого зачморить по беспределу...
   
Re: В Дніпрі стрілянина

Ну в армии можно и без этого зачморить по беспределу...

год соужбы
рост 196

скорее напротив
   
Re: В Дніпрі стрілянина

тут не нерви
тут 100% "дєдовщіна"
Все пройшло абсолютно спонтанно. Бо, якщо була б хоча б трошки спланована (або мізки працювали), то дії мали б бути інші. А саме:
- по приватному сектору шукать одяг перевдягнутися. Там поруч Краснопілля, здоровезне село (зараз це територія Дніпра), приватний сектор. Та там навіть ближче є.
- абсолютно незрозуміло, що його потягло до Підгороднього - це ж протилежний кінець міста! Через усе місто, зі зброєю та у формі???? Одеса, до речі, теж у протилежному напрямку

Моя гіпотеза: пацана затретирували до повної втрати інстинкту самозбереження. Й до речі у тих "дідів" теж клепки немає - пресувати пацана у караулі? Отримали по заслугам, мені їх не жаль ані краплі. Жінка, скоріш за все, попала випадково під роздачу (випадкова куля), або не зрозуміла ситуації й намагалася здуру затримати, от її жаль. Офіцерів (безпосередніх начальників) під суд - вони точно ЗНАЛИ, що відбувається, й допустили це.

а ви не думали як ви пишите пресували не тільки в караулі? а може й зовсім не в караулі (бо це дійсно тупо)
в караул він міг попасти з зовсім сторонніми солдатами, які до його пресування не мали ніякого відношення.

в нас теж один такий був.
всі боялися з ним в караул ходити.
потім зняли його з караулу, відправили на дальній пост днювальним (там і жив)
потім наївся комбіжиру заробив язву, і комісували
хоча таких і брати не мали б.

   
Re: В Дніпрі стрілянина

Є інфа, коли він призвався?
Може він вже до дємбєля йшов, а ви тут про дєдовщіну.

Може бути і вата кончена, може й навпаки.

Але тут вже все розслідували і винесли вироки.
   
Re: В Дніпрі стрілянина

причина в х...вом отношении командира к своим обязанностям   ,  должен знать ,чего в головах подчиненных, и чем они занимались :(
   
Re: В Дніпрі стрілянина


Фото Артемія Рябчука, оприлюднене Національною поліцією

Поліція затримала нацгвардійця, підозрюваного у вбивстві кількох військовослужбовців у Дніпрі Артемія Рябчука.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вранці 27 січня.

Міністр висловив співчуття близьким загиблих і повідомив, що ще п’ятеро людей зараз отримують медичну допомогу. Він повідомив, що Рябчука затримали поліцейські у Дніпропетровській області.

«За моїм наказом буде створена комісія по виченню обставин, які могли привести до таких дій 21-річного військовослужбовця, якого призвали для того, щоб навчити як боронити країну і дбати про безпеку, а не для того, щоб він розстрілював своїх колег», – додав Монастирський.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-riabchuk-zatrymannia/31673745.html

   
Re: В Дніпрі стрілянина

был ком взвода , в курсе ......этих отношений
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія