Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що ви вивчили за час карантину?

Re: Що ви вивчили за час карантину?

приєднуюсь до питання.
хоча думаю навряд чи відповідь буде.
зараз
Поглинання Педро-кумом Мудачуком.
Але звичайно новину будуть преподносити як «ми сопротівлялісь!» :gigi:
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

готовий виступити в ролі тестера
Що в тебе вже волосся на яйцях посивіло, піонер? :lol:
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Цю... сивина прикрашає мужчину. Це жінкам сивина ні до чого, бо вона їх старить. Але якщо сивина 100 і без проглядання натурального кольору волосся, то деяким жіночкам вона йде.
Та він піонер, не розуміє того.
Що взяти з міленіалів які балдіють від ЗК та «у Ачко»?
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

упродовж довготривалого стресу важко шось нове ефективно вивчати. організм зайнятий боротьбою за виживання. тільки ті, в кого є достатньо матеріальних, фізичних і психічних ресурсів, могли використати наці-карантин для самоосвіти.
люди, в якіх такі ресурси швидко вичерпалися, або сильно обмежилися, перебувають у відчаї і намагаються _вижити_ в цьому кошмарі.
+++

режим виживання забирає вкрай багато ментального і фізичного ресурсу. Рутинні життєві функції сповільнилися і ускладнилися.

ефективно вчитися чи працювати з дому під час карантину може лише той в кого ДО початку карантинів все "настроєно", є місце, є ресурси.

більшість людей, замкнені на домашній арешт, мають відчуття: хандра, апатія, пригніченість, втрата сенсу і напрямку. це аж ніяк не сприяє позитивному плануванню майбутнього. а в кого проблеми з доходом, то взагалі ще інший рівень стресу.

---
п.с. незгідний з суб'єктивною думкою про наці-карантини. бо є вагомі причини чому карантини було введено і вони зіграли свою позитивну роль - виграти чвс.
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

ефективно вчитися чи працювати з дому під час карантину може лише той в кого ДО початку карантинів все "настроєно", є місце, є ресурси.
Дійсно, ті, що пиляють бюджет можуть і при карантині дистанційно пиляти! Всі інші нервово курили бамбук. Тільки не треба казки розказувати,  що хтось зміг адаптуватися до дистанційної роботи не зв'язаної з розпилюванням бюджету. Вчіть фізику, зокрема Закон збереження енергії.
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

quote author=Wolter link=topic=1079857.msg24233081#msg24233081 date=1593596670]Изобрёл бодяжку супротив седины у муЗчин и женщин.
на собаках работает?
[/quote]
==================================
Испытывать на животных?!!!!! ;o  Я чо? Изверг?!!! Сейчас енто законодательно запрещено во многих странах. Только на людях! И сразу...  :D    Но на собаках,в плане восстановления цвета шерстей работать будет.
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Испытывать на животных?!!!!! ;o  Я чо? Изверг?!!! Сейчас енто законодательно запрещено во многих странах. Только на людях!
Справжні соросячі слова. Зразу можна йти в ад'ютанти до пані Супрун. :lol:
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

+++

режим виживання забирає вкрай багато ментального і фізичного ресурсу. Рутинні життєві функції сповільнилися і ускладнилися.

ефективно вчитися чи працювати з дому під час карантину може лише той в кого ДО початку карантинів все "настроєно", є місце, є ресурси.

більшість людей, замкнені на домашній арешт, мають відчуття: хандра, апатія, пригніченість, втрата сенсу і напрямку. це аж ніяк не сприяє позитивному плануванню майбутнього. а в кого проблеми з доходом, то взагалі ще інший рівень стресу.

---
п.с. незгідний з суб'єктивною думкою про наці-карантини. бо є вагомі причини чому карантини було введено і вони зіграли свою позитивну роль - виграти чвс.

1. прохання не паплюжити мої цитати.
2. який ти виграв час і для чого в своєму житті з наці-карантином?
3. чи ти можеш порівняти свої втрати за цей час зі своїми набутками, а також наслідки від усього цього в довгостроковій перспективі для тебе конкретно і для твоєго оточення.
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

AWS Solution Architect, Redis і Apache Kafka


агонь  (tu)
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?


2. який ти виграв час і для чого в своєму житті з наці-карантином?
3. чи ти можеш порівняти свої втрати за цей час зі своїми набутками, а також наслідки від усього цього в довгостроковій перспективі для тебе конкретно і для твоєго оточення.

час виграв не я а уряди і медичні системи. щоб краще приготуватися до протидії вірусові. розтягнути пік заражень.
(існування цього вірусу і його деякої небезпеки я не заперечую)

абсолютно жодних набутків від цього вірусу, епідемії і карантинів у мене немає. Лише втрати чи погіршення якості життя в найближчому майбутньому, на непередбачений час (відсутність подорожей, втрата спілкування і подій в реалі, ускладнення комунікації)
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Но на собаках,в плане восстановления цвета шерстей работать будет.


а вот я бы попробовала.

по собссно шерсти все равно, а вот седеющие ресницы их раздражают
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Пока была в Израиле пыталась учить иврит бросила не понимаю пыталась  спеть им Те Мола засмеялись и сказали что похоже на иврит но албанский знают плохо,  общалась на английском русский у них не в моде.
Вернулась  на  combats.com  для души и без политики
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Пока была в Израиле пыталась учить иврит бросила
:lol: Вважають себе вищою расою, а рідню мову не можуть вивчити!
Вчи Redis та Celery! Буде "огонь"!


Останнє редагування: 2 липня 2020 16:53:15 від Serhiyrw
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

час виграв не я а уряди і медичні системи. щоб краще приготуватися до протидії вірусові. розтягнути пік заражень.
(існування цього вірусу і його деякої небезпеки я не заперечую)

абсолютно жодних набутків від цього вірусу, епідемії і карантинів у мене немає. Лише втрати чи погіршення якості життя в найближчому майбутньому, на непередбачений час (відсутність подорожей, втрата спілкування і подій в реалі, ускладнення комунікації)

дякую за відповідь.

тобто ти втратив персонально багато. в тому числі і час твого життя. а більшість людей? яка твоя думка?
проте "виграли" наці-уряди і медичні системи. як ти пишеш, час.
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Але нарешті з'явився час на вивчення After Effects. Несподівано сподобалось, особливо у парі з Illustrator, створювати моушн дизайн. Дивитися уроки АЕ і вивчати програму було цікавіше за перегляд серіалів.

АЕ - це найкраща програма, що на сьогодні придумало людство :)

я уже років десять роблю собі домашні роліки саме в АЕ, інколи це все потім монтується в прєм'єрі

даю пораду як вивчити ;) - в неті купа "напівфабрикатів", де потрібно тільки підставити свої фото/відео  (P)

   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Спочатку ніколи було, але останнім часом rxjs, це круто. Починав вчити італійську, закинув. Зараз знову іспанська, книжку читаю, 15 нових слів в день.
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

АЕ - це найкраща програма, що на сьогодні придумало людство :)

я уже років десять роблю собі домашні роліки саме в АЕ, інколи це все потім монтується в прєм'єрі

даю пораду як вивчити ;) - в неті купа "напівфабрикатів", де потрібно тільки підставити свої фото/відео  (P)

На жаль, мені функціонала лише АЕ не вистачає, доводиться працювати ще в двох програмах.
До речі, насувається загроза нового локдауну, так що є час подумати, що вивчити в цей раз ;)
Хоча для АЕ і півроку замало, тож певно зосереджусь саме на АЕ.
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Спочатку ніколи було, але останнім часом rxjs, це круто. Починав вчити італійську, закинув. Зараз знову іспанська, книжку читаю, 15 нових слів в день.

Ну що там з іспанською?
НМД, вчити певну кількість слів - помилковий шлях.
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Вчу з дитиною німецьку, почали навчання грі на гітарі  :shuffle:
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Вчу з дитиною німецьку, почали навчання грі на гітарі  :shuffle:

Німецька точно стане в пригоді.
А от гра на гітарі - не факт ;)
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Вивчив трошки арабську граматику.
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

А ще написав підручник з фізики напівпровідників. Заодно вивчив фізику напівпровідників.  :shuffle:

Останнє редагування: 2 жовтня 2020 00:08:06 від Дядечко Лао
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

А ще написав підручник з фізики напівпровідників. Заодно вивчив фізику напівпровідників.  :shuffle:

Цікаво яку саме фізику ти вивчив :laugh:
Бо є фізика, а є ФІЗИКА і вони трохи відрізняються.
Бо насправді там не існує ніяких електронів і дирок... :idea:
Погано що підручники пишуть ті, хто сам не опанував процес.
От так і передається маячня з покоління в покоління і тримає систему,
систему брехні і корупціі, проти якої тут так багато виступають.
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

А ще написав підручник з фізики напівпровідників. Заодно вивчив фізику напівпровідників.
Правильний підхід до справи. Ви вже міліонер чи незабаром?
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Не за цілий карантин, а в серпні отримала нову сертифікацію (був промоушн - безплатна серія курсів, які коштують декілька штук).

За час фупокарантину (бан) зв"язала гачком нове покривало  :laugh:
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Правильний підхід до справи. Ви вже міліонер чи незабаром?

Та який мільйонер, та ви що. Я чисто жопи канадським сеньйорам мию, унітази драю.

Останнє редагування: 2 жовтня 2020 05:21:25 від Дядечко Лао
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Не за цілий карантин, а в серпні отримала нову сертифікацію (був промоушн - безплатна серія курсів, які коштують декілька штук).

За час фупокарантину (бан) зв"язала гачком нове покривало  :laugh:

Фотки давай!
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Цікаво яку саме фізику ти вивчив :laugh:
Бо є фізика, а є ФІЗИКА і вони трохи відрізняються.
Бо насправді там не існує ніяких електронів і дирок... :idea:
Погано що підручники пишуть ті, хто сам не опанував процес.
От так і передається маячня з покоління в покоління і тримає систему,
систему брехні і корупціі, проти якої тут так багато виступають.

Напиши ти.
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Фотки давай!

Поки ще нема. Обв"язую краї в даний момент, ще треба причепити китиці, випрати, висушити.
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

J’ai appris français, de rien au niveau B2. J’ai commencé en janvier, avant la pandémie, mais encore ;)
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Я чисто жопи канадським сеньйорам мию, унітази драю.

Сеньори - з Південної Америки в Канаді , серед містерів ..?  "Цікава" соціяльна група , цікава . ))
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Мдя . Ну а я вивчив , що бажано - того респіратора із торби не виймати , що-би вдома не забути , та від штрахва не сконати . ))
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?
LAR

За период карантина спокойно оттачивала мастерство в разработке интерьеров, более досконально изучала 3д программы и создание библиотечных материалов для визуализации. Работала над четырьма объектами.  Ещё хлеб пекла с разными вкусами.... достигая совершенства при жизни в изоляции :shuffle:  :gigi:
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Я клеила обои на кухне 60 кв метров. Жесть как сложно.  Собирали с детьми кухонную мебель. Поскольку моему ребенку 16 лет то он крутил всякие лифты и направляющие. Учился пользоваться электролобзиком. Кухня бомба. Жаль не моя.
Также обшивали пластиковыми панелями одно помещение. Ребенок учился держать дрель в обеих руках.
Я не знаю пригодится ли ему это в жизни. На вид он ботан который всю жизнь просидит за компом
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Сеньори - з Південної Америки в Канаді , серед містерів ..?  "Цікава" соціяльна група , цікава . ))

Так в Канаді називають пенсіонерів в цілому. Seniors. До речі, ресторани мають для них знижки, деякі магазини теж, муніципалітети дають дешевші квитки на проїзд, у басейни і т.п.
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Я клеила обои на кухне 60 кв метров.

Ого! Кухня 60 кв м...
   
Re: Що ви вивчили за час карантину?

Я клеила обои на кухне 60 кв метров. ....

 Кухня бомба. Жаль не моя.

Ше-м такої кухні не бачив. Лайк.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія