Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Суд по MH17

Re: Суд по MH17

там все просто
суд скажет что да, сбили буком и да, бук российский
собственно это будет все на данном этапе, как я понимаю
дальше опять отложат

От і я БОЮСЬ, що буде саме так.

Глибше копати скоріше всього не стануть.

А оті «блін» вище з посиланням на тебе… я так розумію можна просто ігнорувати.
   
Re: Суд по MH17
PAL

І ТАКИЙ план просрали через якісь топографічні казуси і гру в надсекретність…
без надсекретності тут ніяк не можна було
кацапи, звичайно, ще ті відморозки, але, якщо б екіпаж знав, що збиватиме свій літак зі своїми дітьми, не думаю, що б вони виконали наказ
   
Re: Суд по MH17

як тепер бачимо, в наявності навіть є момент запуску ракети із супутникових знимок, тому каци спалились би по любому, тут вже як із підірваними будинками лапшу вішати б не вдалось

Ось саме тому зараз вся лінія на Донбасі і весь Крим чотко контролюються кожну секунду. Тому стільки беспілонників літає вздовж і впоперек, фіксують всі військові (і не тільки) об'єкти.
   
Re: Суд по MH17

І чому б вони мали «в паніці драпати» з-під ПРАВИЛЬНОГО Первомайського? З якого дива?

Літак з дітьми впав би глибоко на території контрольованій ЗСУ. У ВСЕСВІТНІЙ пресі істеричне цунамі - укрохфвошисти вбили наших дітей. Те саме в МІД московії. Московистський совбєз саме в цей момент був зібраний в повному складі серед літа в абсолютно нетиповий час і ЧОГОСЬ ЧЕКАВ, лише хуйло був на підльоті. Совбєз тобто хуйло  оголошує «смєрть хфвошістскім убійцам» і спускає з налигача своє угрупування, яке саме в той час було ЧОМУСЬ зібране біля українських кордонів.

Ну а далі «нє забудєм нє прастім»…

І ТАКИЙ план просрали через якісь топографічні казуси і гру в надсекретність…

я згідний що наступ готувався і зірвало його збиття не того літака, але збивати свій як привід для вторгнення зовсім не було потреби, на хайпі крим наш і майданних фашистів шукати ще якийсь привід для наступу просто не було сенсу. тому версія про план валити свій літак, є лише версією без логічного пояснення мотиву, і сама по собі з багатьма нестиковками і багатьма надуманими припущеннями
   
Re: Суд по MH17

Перерыв до завтра, 11:00 по Киеву/Москве, суд изложил половину материалов дела, посвященных причастности обвиняемых.

По идее, завтра речь должна пойти как минимум о последнем участке маршрута (Снежное-Первомайский), а также эвакуации Бука и экипажа после сбития.
   
Re: Суд по MH17

Ось саме тому зараз вся лінія на Донбасі і весь Крим чотко контролюються кожну секунду. Тому стільки беспілонників літає вздовж і впоперек, фіксують всі військові (і не тільки) об'єкти.

як бачимо контролювалась не гірше і в 14-му
   
Re: Суд по MH17

Вот тут неплохо освещается:

https://twitter.com/Mortis_Banned
   
Re: Суд по MH17

як тепер бачимо, в наявності навіть є момент запуску ракети із супутникових знимок, тому каци спалились би по любому, тут вже як із підірваними будинками лапшу вішати б не вдалось
Что им сейчас мешает вешать лапшу?  Луку сцаными тряпками загнали под лавку за то что лайнер присадил. А тут как бы посерьезней расклад, поставка в зону конфликта ЗРК с экипажем, ЗРК который может автономно ипашить все типы гражданских судов во всем диапазоне высот. Уничтожение гражданского ВС силами которые тайно переброшены (ЗРК и экипаж), не уведомление Киева о том что ЗРК будет поставлен на территорию Украины, категорическое отрицание причастности к слитию МН. Тут плядь не то что государственный терроризм, гражданские самолеты должны кацапов облетать десятой дорогой, а руководство кацапов должно в игнор поставлено.
 Но )))...
   
Re: Суд по MH17

Тут плядь не то что государственный терроризм, гражданские самолеты должны кацапов облетать десятой дорогой, а руководство кацапов должно в игнор поставлено.
 Но )))...


 (tu)

Нэ торопыся ( хотя,хотелось бы побыстрее)
   
Re: Суд по MH17

вони повинні з'ясувати мотиви
Але тут вилазять деякі юридичні заковики та велика політика :(
Ланцюжок можуть просто обірвать багатьма способами
й дійсно можут просто "не взяти до уваги" деякі припущення, які довести неможливо, якщо не дойти ажно до "самої верхівки"

Я на 99% певен, що група осіб знає достеменно й мотиви, й плани. Взяти хочаб супутникові знімки моменту пуску - до суду ніхто навіть про ніх не знав, всі були впевнені, що їх немає.
Але це не означає, що ми взнаємо справжні мотиви та плани

Зрозумій - тут на кону не просто "війна рашки з голландцями"
Тут на кону третя світова у самій своїй жорсткій формі

Можливо, колись, через сотню років, десь у інституті істориків або юристів/політологів будуть ознайомлювати з цим епізодом, як весь світ висів на ниточці

Повністю згоден. Ти ще раз озвучив все те що говорю я.

Якщо голандці закинуть московитам пред‘яву на літак з дітьми, то це буде ВІЙНА. Згоден, скоріше всього світова. А це нікому не потрібно.

Тому СКОРІШЕ ВСЬОГО чітко зафіксують те що МН-17 ПОМИЛКОВО збили московити, зроблять вигляд що повірили, що московити цілились в літак ЗСУ, здеруть компенсації родичам загиблих і на цьому етапі буде кінець.
   
Re: Суд по MH17

Московистський совбєз саме в цей момент був зібраний в повному складі серед літа в абсолютно нетиповий час і ЧОГОСЬ ЧЕКАВ

Ну хоч тут не перебільшуй.

17 липня - нормальний час, всі на місці, може хтось один у відпустці. Це ж не 17 серпня коли безліч відпусток.
   
Re: Суд по MH17
PAL

От і я БОЮСЬ, що буде саме так.

Глибше копати скоріше всього не стануть.

А оті «блін» вище з посиланням на тебе… я так розумію можна просто ігнорувати.

ну як ігнорувати
якби не велика політика та не неарденталець з велико ломакою, воно б усе пішло б як має бути
таке просто не можна оголошувати
чи так було чи не так - все одно це мають обійти, бо наслідки виходять ойойой

там же, як я пам'ятаю, пройшов мор серез рашкагенералів?
ну от, дойдуть до якогось по ланцюжку наказів, та й годі
помер, значить помер, й визначити мотиви неможливо
буде військова операція проти ВПСУ, рашка буде визнана винною у тому, що надала оркам таку зброю, виплатить репарації родичам загиблих та авіаперевізнику

   
Re: Суд по MH17

Повністю згоден. Ти ще раз озвучив все те що говорю я.

Якщо голандці закинуть московитам пред‘яву на літак з дітьми, то це буде ВІЙНА. Згоден, скоріше всього світова. А це нікому не потрібно.

Тому СКОРІШЕ ВСЬОГО чітко зафіксують те що МН-17 ПОМИЛКОВО збили московити, зроблять вигляд що повірили, що московити цілились в літак ЗСУ, здеруть компенсації родичам загиблих і на цьому етапі буде кінець.
Проблема в том что никакого самолета ВСУ не было. Главный ответ может дать экипаж бука. Кто и какие задачи ставил и самое главное кто давал целеуказание.
Понятно что хер кто их в суд притянет,
   
Re: Суд по MH17

без надсекретності тут ніяк не можна було
кацапи, звичайно, ще ті відморозки, але, якщо б екіпаж знав, що збиватиме свій літак зі своїми дітьми, не думаю, що б вони виконали наказ

Повідомляти приналежність цілі та її пасажирів ракетникам
не обов'язково,
але координати Пєрвомайскава, як на екіпаж мали вплинути?
   
Re: Суд по MH17

Что им сейчас мешает вешать лапшу?  Луку сцаными тряпками загнали под лавку за то что лайнер присадил. А тут как бы посерьезней расклад, поставка в зону конфликта ЗРК с экипажем, ЗРК который может автономно ипашить все типы гражданских судов во всем диапазоне высот. Уничтожение гражданского ВС силами которые тайно переброшены (ЗРК и экипаж), не уведомление Киева о том что ЗРК будет поставлен на территорию Украины, категорическое отрицание причастности к слитию МН. Тут плядь не то что государственный терроризм, гражданские самолеты должны кацапов облетать десятой дорогой, а руководство кацапов должно в игнор поставлено.
 Но )))...

я маю на увазі внутрішньому манюпасу, не забувай тоді ще був живий нємцов, макарєвіч збирав 100т мітинг проти війни, а тут виявляється хуйло ще валить свій літак, не факт, що в москві не відбувся б свій майдан
   
Re: Суд по MH17
PAL

Тому СКОРІШЕ ВСЬОГО чітко зафіксують те що МН-17 ПОМИЛКОВО збили московити, зроблять вигляд що повірили, що московити цілились в літак ЗСУ, здеруть компенсації родичам загиблих і на цьому етапі буде кінець.


так те, що MH17 збили дійсно помилково, ніхто вже й не заперечує, як мені здається
інше питання, хто саме був справжньою ціллю - отут розходяться
   
Re: Суд по MH17

я згідний що наступ готувався і зірвало його збиття не того літака, але збивати свій як привід для вторгнення зовсім не було потреби, на хайпі крим наш і майданних фашистів шукати ще якийсь привід для наступу просто не було сенсу. тому версія про план валити свій літак, є лише версією без логічного пояснення мотиву, і сама по собі з багатьма нестиковками і багатьма надуманими припущеннями

Ти це серйозно? Внутрішні розборки, Майдан як привід для окупації суверенної держави?

А на хайпі штурму Капітолію не можна було окупувати США, чи хоча б відтяпати Аляску?

А коли військові валили Ердогана можна було б на хайпі відтяпати такі ласі протоки, та і всю Туреччину.

Для повної окупації суверенної держави потрібен був ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ ПРИВІД. Збитий літак з дітьми був найкращим приводом. Щоб ні в кого не залишилось ніяких сумнівів. А якщо в когось залишились би, в тих же чільників держав які мали ПОВНУ інформацію, в тому числі і з космосу, то їх би всім світом зачморили б як посібників хфвошистів вбивць невинних діточок. А через день після стрімкого наступу все було б під контролем московитів. А гебешний МОК показав всі «докази». А армія прикормлених західних журналісти показала б жахливі фотки розтерзаних дітей.

Так що ніхто б в світі і не муркнув.
   
Re: Суд по MH17

як бачимо контролювалась не гірше і в 14-му

Так ото ж.

Я теж можу висунути версію, що якби кацапы збили свій Аерофлот, і пішли війною в Україну всіма своїми бригадами...то...

Ось моя версія. США і Европа в цьому разі втрутилися у ту війну на боці України.

Нехай пан Маковій попробує спростувати цю мою версію.
   
Re: Суд по MH17

Цей суд поставить крапку у питанні хто привіз, стріляаюв і евакуював. Все
Але це відкриє дорогу наступному розбиралову - як у них опинився той бук з Рашки і хто санкціонував передачу засобу ппо хй знає кому
Це загроза авіації, не ящик калашів африканським мавпам загнати

Останнє редагування: 9 червня 2021 20:11:36 від rastych
   
Re: Суд по MH17
PAL

Повідомляти приналежність цілі та її пасажирів ракетникам
не обов'язково,
але координати Пєрвомайскава, як на екіпаж мали вплинути?

савєтські воіни не оперують піндоськими GPS координатами, вони оперують мапами генштабу
   
Re: Суд по MH17

А якщо в когось залишились би, в тих же чільників держав які мали ПОВНУ інформацію, в тому числі і з космосу, то їх би всім світом зачморили б як посібників хфвошистів вбивць невинних діточок.

Не факт.
   
Re: Суд по MH17

савєтські воіни не оперують піндоськими GPS координатами, вони оперують мапами генштабу

У версії пана Маковія не ясно хто "оперував з мапами генштабу" - екіпаж не знав, той хто віз БУК не знав, Гіркін не знав, мавпи з ДНРы не знали...
   
Re: Суд по MH17
PAL

Не факт.

Chancellor Angela Merkel of Germany told Mr. Obama by telephone on Sunday that after speaking with Mr. Putin she was not sure he was in touch with reality, people briefed on the call said. "In another world, " she said.
(с) NY Times
   
Re: Суд по MH17

Проблема в том что никакого самолета ВСУ не было. Главный ответ может дать экипаж бука. Кто и какие задачи ставил и самое главное кто давал целеуказание.
Понятно что хер кто их в суд притянет,

Звісно, не повезуть же вони в суд  «іспанського диспетчера». Але валяти дурня про прохід інформації про український літак вони будуть до останнього. 

В суд скоріше всього не потрапить НІХТО ІЗ КОНКРЕТНИХ СВІДКІВ, ЯКІ ВОЛОДІЮТЬ ПОВНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ. Вже частину ланцюга зачистили, а якщо дійде справа до краю, то в ноль зачистять ВСІХ. Всіх ПОСВЯЧЕНИХ хто нижче хуйло в ланцюзі тієї спецоперації. А хуйло не признається ніколи.  І нічого формально в суді довести не буде ніякої можливості.

В суд в крайньому випадку може потрапити навіть Гіркін. Він не являє ніякої загрози Кремлю. ВІН НІЧОГО НЕ ЗНАВ.  Більше того, Гіркін є цінним свідком для захисту. Бубнитиме що Бук викликали і він їхав захищати небо від укропів. І направили той Бук саме в гарячу точку. І говоритиме він це ЩИРО, ніякий поліграф не заперечить. Тому що всі ті «місцеві» саме так думали і діяли.

Всі все можуть розуміти, і скоріше всього всі знають і розуміють, але доводити що збирались валити літак з дітьми в суді не візьмуться. Тому що з формально юридичної точки зору справа безнадійна.


   
Re: Суд по MH17

Тому що з формально юридичної точки зору справа безнадійна.

Ну значить і версія твоя безнадійна.
   
Re: Суд по MH17

Так ото ж.

Я теж можу висунути версію, що якби кацапы збили свій Аерофлот, і пішли війною в Україну всіма своїми бригадами...то...

Ось моя версія. США і Европа в цьому разі втрутилися у ту війну на боці України.
Нехай пан Маковій попробує спростувати цю мою версію.

Це не версія. Тому що версія повинна базуватись на хоч якихось ФАКТАХ. А таких в тебе немає.

НІХТО не втрутився б в окупацію України. Для того і задумувалась ця жахлива операція, щоб ніхто в світі НЕ ПОСМІВ і муркнути.

   
Re: Суд по MH17

Звісно, не повезуть же вони в суд  «іспанського диспетчера». Але валяти дурня про прохід інформації про український літак вони будуть до останнього. 

В суд скоріше всього не потрапить НІХТО ІЗ КОНКРЕТНИХ СВІДКІВ, ЯКІ ВОЛОДІЮТЬ ПОВНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ. Вже частину ланцюга зачистили, а якщо дійде справа до краю, то в ноль зачистять ВСІХ. Всіх ПОСВЯЧЕНИХ хто нижче хуйло в ланцюзі тієї спецоперації. А хуйло не признається ніколи.  І нічого формально в суді довести не буде ніякої можливості.

В суд в крайньому випадку може потрапити навіть Гіркін. Він не являє ніякої загрози Кремлю. ВІН НІЧОГО НЕ ЗНАВ.  Більше того, Гіркін є цінним свідком для захисту. Бубнитиме що Бук викликали і він їхав захищати небо від укропів. І направили той Бук саме в гарячу точку. І говоритиме він це ЩИРО, ніякий поліграф не заперечить. Тому що всі ті «місцеві» саме так думали і діяли.

Всі все можуть розуміти, і скоріше всього всі знають і розуміють, але доводити що збирались валити літак з дітьми в суді не візьмуться. Тому що з формально юридичної точки зору справа безнадійна.
сьогодні суд версії про диспетчерів карлосів з льотчиками волошинами, трикілометровий боїнг, пуск з території всу і решту кацапської маячні назвав такими, що не знайшли доказів
   
Re: Суд по MH17

Всі все можуть розуміти, і скоріше всього всі знають і розуміють, але доводити що збирались валити літак з дітьми в суді не візьмуться. Тому що з формально юридичної точки зору справа безнадійна.

подумай чому? та тому що доказів цієї версії катма, лише одні припущення, була б хоч найменша зачіпка тій же белінгкет розкрутив би вже її на повну
   
Re: Суд по MH17

Ну значить і версія твоя безнадійна.

Ні, не безнадійна. Але НЕ НАРАЗІ.

Сьогодні навряд чи почнуть копати так глибоко. Але ніхто не знає що буде взавтра. Може колись і піднімуть справу із запиленої полички в архіві.

На сьогодні задача ЗАЛІЗОБЕТОННО ЗАФІКСУВАТИ що МН-17 збили московити. І ніхто інший.

А що буде далі побачимо пізніше…
   
Re: Суд по MH17
PAL

подумай чому? та тому що доказів цієї версії катма, лише одні припущення, була б хоч найменша зачіпка тій же белінгкет розкрутив би вже її на повну

белінгкет й мявкнути не посміє у цому напрямку, навіт якщо будут факти з доказами
чи ти вважаєш, то вони посністю незалежні у розслідуванні?
   
Re: Суд по MH17

Тому що версія повинна базуватись на хоч якихось ФАКТАХ. А таких в тебе немає.

А навіщо ж тоді контролювали Донбас з космосу? І фіксували все що коїться на землі, навіть пуски БУКА, якого там ще в переддень не було.

Невже для власної цікавості?

Я тобі більше скажу. Впевнений, що на знімках з космосу є абсолютно вся техніка і зелені чоловічки, що завезені в лютому- березні в Крим. Навіть з номерами на машинах і кількістю зірочок на погонах.

Останнє редагування: 9 червня 2021 20:29:44 від alex_kyiv
   
Re: Суд по MH17

сьогодні суд версії про диспетчерів карлосів з льотчиками волошинами, трикілометровий боїнг, пуск з території всу і решту кацапської маячні назвав такими, що не знайшли доказів

От-от…

Я з нетерпінням чекаю як в суді розглядатимуть момет пуску ракети. Чим керувався екіпаж, що вони знали про ціль, НАВІЩО запустили ракету.

І чи докопаються до того, що екіпаж ТОЧНО ЗНАВ ЩО СТРІЛЯЄ В ЦИВІЛЬНИЙ ЛІТАК.
   
Re: Суд по MH17

белінгкет й мявкнути не посміє у цому напрямку, навіт якщо будут факти з доказами
чи ти вважаєш, то вони посністю незалежні у розслідуванні?

тобто їх стримує хуйло щоб раптом не розкопали версії збиття москалями власного літака, хто ще їх стримує в розробці цієї версії?
   
Re: Суд по MH17

А навіщо ж тоді контролювали Донбас з космосу? І фіксували все що коїться на землі, навіть пуски БУКА, якого там ще в переддень не було.

Невже для власної цікавості?

Я тобі більше скажу. Впевнений, що на знімках з космосу є абсолютно вся техніка і зелені чоловіки, що завезені в лютому- березні в Крим. Навіть з номерами на машинах і кількістю зірочок на погонах.


 (tu)
   
Re: Суд по MH17
PAL

тобто їх стримує хуйло щоб раптом не розкопали версії збиття москалями власного літака, хто ще їх стримує в розробці цієї версії?

я вже писав - таку інфу на широкий загал не випустять
Якби це був диктатор маленької африканської країни - та без проблем, правду б вже за місяць всі знали
Якби це був бацька - за рік би все розкопали й у пресу б побігли "викиди"
А от щодо Хуйла - таке не проходить, нажаль

Белінгетів стримають свої ж, задля безпеки світу
   
Re: Суд по MH17

Між іншим, відносно не наразі.

Питання суду постійно обговорювалось тут із самого початку. Із бідканням - а чому голандці так довго тягнуть.  З приходом Трампа прямо написав - поки в Білому Домі сидітиме Трамп про суд ЗАБУДЬТЕ.

Цей прогноз повністю підтвердився. Трамп злиняв і суд запрацював.
   
Re: Суд по MH17

Це не версія. Тому що версія повинна базуватись на хоч якихось ФАКТАХ. А таких в тебе немає.

НІХТО не втрутився б в окупацію України. Для того і задумувалась ця жахлива операція, щоб ніхто в світі НЕ ПОСМІВ і муркнути.

PS.До речі, твоя версія абсолютно не будуться на ФАКТАХ.

Чи може в тебе є факт - завдання для екіпажу, яке гласить: "О 16.05 розвернутися по азимуту 35° і жахнути в те що летить на висоті 10 000 м" ?
   
Re: Суд по MH17

савєтські воіни не оперують піндоськими GPS координатами, вони оперують мапами генштабу

Тим паче, сплутати за картою значно важче.
   
Re: Суд по MH17

якщо був план валити свій літак, то відхід з позиції був би чітким і відпрацьованим і так, що той бук не попав би на жодні фотографії і не нарвався би на жодного свідка, а по факту видно, що в паніці драпали залишаючи купу слідів, після того, як зрозуміли кого вони завалили.
Якщо би завалили кацапський літак - слідство вели би кацапи. і ніхто би того бука не шукав.
   
Re: Суд по MH17

я вже писав - таку інфу на широкий загал не випустять
Якби це був диктатор маленької африканської країни - та без проблем, правду б вже за місяць всі знали
Якби це був бацька - за рік би все розкопали й у пресу б побігли "викиди"
А от щодо Хуйла - таке не проходить, нажаль

Белінгетів стримають свої ж, задля безпеки світу

що саме не проходить?
та в хуйла стільки зашкварів починаючи від вбивства всіх політ опонентів, підриву власних будинків, розхєрячені під фундамент авіацією лікарень в сирії, полоній і новічок в англії, і решту всякої йухні якій вже немає і ліку, що ще один зашквар про, не збиття!, а лише намір збити власний літак, ніхто б навіть не помітив
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія