Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Суд по MH17

Re: Суд по MH17

Тобто БУК абсолютно чотко Гіркін направляв на Снєжное/Первомайськое захищати СаурМогилу.

Версія Маковія тихо плаче.

Нічого не плаче.

Версія із самого початку базується на тому, що ніхто з «місцевих» поняття не мав СПРАВЖНЮ МЕТУ привозу того Бука. Місцеві не маючи найменшого поняття про спецоперацію розпорядились тим Буком на власний розсуд.

Тим більше, що везли ДВА БУКИ, а за деякими даними навіть ТРИ. Але з ряду причин до Донецька довезли лише один. І той замість того, щоб тихо і непомітно провезти ту сотню кілометрів вночі, волочили до Донецька пів доби так, що прихопили світлу частину дня. Там із самого початку пішли люті нестиковки. Але головна нестиковка це те ТРИкляте Первомайське, яких там дійсно ТРИ.

З нетерпінням чекаю розгляду судом деталей самого моменту запуску ракети. Що скажуть їх експерти про те, що екіпаж Бука чудово знав, що стріляє по ЦИВІЛЬНОМУ ЛІТАКУ В ЦИВІЛЬНОМУ КОРИДОРІ.

Хоч знову, голандців не цікавлять глибинні процеси. Їм потрібно залізобетонно довести лише те, що МН-17 збили московити. Ніякий аерофлотівський літак з дітьми їх не цікавить.
   
Re: Суд по MH17

ну, гіпотеза, що не було ще бойової задачі, тому перли до Донецька, має право на існування
а "по краю" я ж вже написав, там пряма дорога з Луганська під Сніжне, у тилу, не треба по краю. То поясняли, чому не повезли напрямки з найближчого КПП кацапського

Правда, виходить деяке протиріччя. З ного боку боялися везти "по краю", а з іншого - привозять до Донецьку, при тому що Гіркін погрожує "лінія фронту відкатиться за Донецьк"
Але все можливо
?s=20
   
Re: Суд по MH17

Нічого не плаче.

Версія із самого початку базується на тому, що ніхто з «місцевих» поняття не мав СПРАВЖНЮ МЕТУ привозу того Бука. Місцеві не маючи найменшого поняття про спецоперацію розпорядились тим Буком на власний розсуд.

Тим більше, що везли ДВА БУКИ, а за деякими даними навіть ТРИ. Але з ряду причин до Донецька довезли лише один. І той замість того, щоб тихо і непомітно провезти ту сотню кілометрів вночі, волочили до Донецька пів доби так, що прихопили світлу частину дня. Там із самого початку пішли люті нестиковки. Але головна нестиковка це те ТРИкляте Первомайське, яких там дійсно ТРИ.

З нетерпінням чекаю розгляду судом деталей самого моменту запуску ракети. Що скажуть їх експерти про те, що екіпаж Бука чудово знав, що стріляє по ЦИВІЛЬНОМУ ЛІТАКУ В ЦИВІЛЬНОМУ КОРИДОРІ.

Хоч знову, голандців не цікавлять глибинні процеси. Їм потрібно залізобетонно довести лише те, що МН-17 збили московити. Ніякий аерофлотівський літак з дітьми їх не цікавить.
завтра з 11:00 розповідатимуть про збиття і евакуацію бука
   
Re: Суд по MH17

Ну там большой угол 120°, кажется.

Что увидел, туда и стрельнул. Оттуда как раз транспортник наш должен был лететь, который так и не вылетел. А Стрелков говорил "птичка летит".

Кстати про коридор гражданских самолётов. Эти пид@арасы в БУКе могли и не знать. И тем более у них три дня дороги и последнюю ночь почти не спали. Устали, приехали на точку (часть своим ходом, тем более..), пожрали, лето, солнце, йопнули по 100 грамм... а тут команда - "Стреляй, бл@ть, хватит бухать, мы на войне, птичка летит на тебя!".

Вот и вся история... :(

PS. Экипаж точно знал, что:
1 - там нет кацапских военных самолётиков,
2 - там нет кацапских гражданских самолётиков, кацапы пошли в Крым и в Турцию в обход Донецкой области ещё в марте.
3 - там могут быть только самолеты "укропов"

Включили радар,  увидели большую цель (о! "укропский транспорт"), включили высокое, шмальнули, быстро сложились и съябываться (это прописано в боевой книшке, и отработано на Эмбе). Они ж хоть и п'яные, но ракету в свою дурную бОшку получить в ответ никто не хочет.

Останнє редагування: 9 червня 2021 18:22:12 від alex_kyiv
   
Re: Суд по MH17

завтра з 11:00 розповідатимуть про збиття і евакуацію бука

Прогнозую, що суд розглядатиме лише голі факти. Власне, що і має робити суд.

Тобто, з позиції з такими то координатами в такий то час з пускової установки Бук було випущено ракету. І гора доказів цього факту. Запущена ракета влучила в рейс МН-17. І гора доказів.

І так по всіх голих ФАКТАХ.

Боюсь, момент НАВІЩО ВОНИ СВІДОМО ВИСТРІЛИЛИ В ЦИВІЛЬНИЙ ЛІТАК суд навіть розглядати не буде.
   
Re: Суд по MH17

Нічого не плаче.

Версія із самого початку базується на тому, що ніхто з «місцевих» поняття не мав СПРАВЖНЮ МЕТУ привозу того Бука. Місцеві не маючи найменшого поняття про спецоперацію розпорядились тим Буком на власний розсуд.

Тим більше, що везли ДВА БУКИ, а за деякими даними навіть ТРИ. Але з ряду причин до Донецька довезли лише один. І той замість того, щоб тихо і непомітно провезти ту сотню кілометрів вночі, волочили до Донецька пів доби так, що прихопили світлу частину дня. Там із самого початку пішли люті нестиковки. Але головна нестиковка це те ТРИкляте Первомайське, яких там дійсно ТРИ.

З нетерпінням чекаю розгляду судом деталей самого моменту запуску ракети. Що скажуть їх експерти про те, що екіпаж Бука чудово знав, що стріляє по ЦИВІЛЬНОМУ ЛІТАКУ В ЦИВІЛЬНОМУ КОРИДОРІ.

Хоч знову, голандців не цікавлять глибинні процеси. Їм потрібно залізобетонно довести лише те, що МН-17 збили московити. Ніякий аерофлотівський літак з дітьми їх не цікавить.

Ну оk.

Я згоден, що твоя версія має право на існування.

Але ж прикольно і те, що кількість БУКів, і кількість Первомайський росте з кожним роком  :)
   
Re: Суд по MH17

Прогнозую, що суд розглядатиме лише голі факти. Власне, що і має робити суд.

Тобто, з позиції з такими то координатами в такий то час з пускової установки Бук було випущено ракету. І гора доказів цього факту. Запущена ракета влучила в рейс МН-17. І гора доказів.

І так по всіх голих ФАКТАХ.

Боюсь, момент НАВІЩО ВОНИ СВІДОМО ВИСТРІЛИЛИ В ЦИВІЛЬНИЙ ЛІТАК суд навіть розглядати не буде.
ні, мотив це обов"язкове що має встановити суд
   
Re: Суд по MH17

PS. Экипаж точно знал, что:
1 - там нет кацапских военных самолётиков,
2 - там нет кацапских гражданских самолётиков, кацапы пошли в Крым и в Турцию в обход Донецкой области ещё в марте.
3 - там могут быть только самолеты "укропов"

Включили радар,  увидели большую цель (о! "укропский транспорт"), включили высокое, шмальнули, быстро сложились и съябываться (это прописано в боевой книшке, и отработано на Эмбе). Они ж хоть и п'яные, но ракету в свою дурную бОшку получить в ответ никто не хочет.

Ну да, ну да…

Ціль на 10 кілометрах висоти пре з швидкістю 900 км/год строго на Московію і через кілька секунд перетне кордон. Що це може бути? Звісно «укроп». Хто ж і ще…

І таких «укропів» над ними пролетіло аж П‘ЯТДЕСЯТ. Кожні кілька хвилин по «укропу». Але збили чомусь 51-го. А після МН-17 пролетіло і ще 20 таких же «укропів».


Як приємно в такій ситуації пояснити все «…три дня дороги и последнюю ночь почти не спали. Устали, приехали на точку (часть своим ходом, тем более..), пожрали, лето, солнце, йопнули по 100 грамм…»

Вопчєм класичне - «ну тупииииииє…»

   
Re: Суд по MH17

Ну оk.

Я згоден, що твоя версія має право на існування.

Але ж прикольно і те, що кількість БУКів, і кількість Первомайський росте з кожним роком  :)

Так що, версія зовсім не плаче?

Первомайських із самого початку було ТРИ. Їх там і сьогодні три. Нічого не росте.

Буків із самого початку фігурувало ДВА. Лише недавно Міша Гражданін почпв писати, що насправді везли ТРИ. І приводив якісь докази.  Тому я і написав «за деякими даними ТРИ».

Гикай далі…

   
Re: Суд по MH17

Боюсь, момент НАВІЩО ВОНИ СВІДОМО ВИСТРІЛИЛИ В ЦИВІЛЬНИЙ ЛІТАК суд навіть розглядати не буде.

Да нафіга тому екіпажу після трьох суток їзди розбиратися куди вони стріляли.

Поступив наказ стріляти, вони побачили великий літачок (о! "укропський транспортник", як я написав вище), включили високе, шмальнули і зъебались за кілометр-два як їх вчили на стрьельбах.

Вони ж не розвернулись на південь, або на схід - там раша і цивільний коридор,  про який вони точно знали. А на півночі і заході - тільки "укропи літають".

   
Re: Суд по MH17

ні, мотив це обов"язкове що має встановити суд

Почекаємо, подивимось що вони розглядатимуть. Я не проти.

Хоч остерігаюсь, що так глибоко копати вони не стануть. Голандії ще не вистачало війни з московією.



   
Re: Суд по MH17

Да нафіга тому екіпажу після трьох суток їзди розбиратися куди вони стріляли.

Поступив наказ стріляти, вони побачили великий літачок (о! "укропський транспортник", як я написав вище), включили високе, шмальнули і зъебались за кілометр-два як їх вчили на стрьельбах.

Вони ж не розвернулись на південь, або на схід - там раша і цивільний коридор,  про який вони точно знали. А на півночі і заході - тільки "укропи літають".

Ти свідомо ігноруєш ПОПЕРЕДНІ 50 ТОЧНО ТАКИХ ЖЕ ВЕЛИКИХ ЛІТАЧКІВ? Точно там же де і МН-17.

І так же ігноруєш «…ціль на 10 кілометрах висоти пре з швидкістю 900 км/год строго на Московію і через кілька секунд перетне кордон московії…» А там своє потужне ППО.
   
Re: Суд по MH17

Ну да, ну да…

Ціль на 10 кілометрах висоти пре з швидкістю 900 км/год строго на Московію і через кілька секунд перетне кордон. Що це може бути? Звісно «укроп». Хто ж і ще…

І таких «укропів» над ними пролетіло аж П‘ЯТДЕСЯТ. Кожні кілька хвилин по «укропу». Але збили чомусь 51-го. А після МН-17 пролетіло і ще 20 таких же «укропів».


Як приємно в такій ситуації пояснити все «…три дня дороги и последнюю ночь почти не спали. Устали, приехали на точку (часть своим ходом, тем более..), пожрали, лето, солнце, йопнули по 100 грамм…»

Вопчєм класичне - «ну тупииииииє…»

Пан Маковій, це війна.

Чуваки з екіпажу звісно не воювали до того. Але їх навчили - включив високе, побачив ціль, захватив, шмальнув, з'їбався з точки стрільби. Там же сушки літають бомблять, міги укроповські...

Яким би п'яним або змореним не був - своя шкура дорожче. І наказ треба виконати, і з'єбацця швиденько. Хто там висоту та швидкість обраховував по цифрами які щось абстрактне показують... 1,25... 3,42... 2,15... Я тебе умоляю. Вони ж їхали туди не для того щоби ракету отримати від укропського МіГа.
   
Re: Суд по MH17

Ти свідомо ігноруєш ПОПЕРЕДНІ 50 ТОЧНО ТАКИХ ЖЕ ВЕЛИКИХ ЛІТАЧКІВ? Точно там же де і МН-17.

Та хоч десять разів по 50.

Вони включилися коль їм Гіркін сказав "Птичка лєтит", тобто український транспортник, який так і не вилетів.

Просто так включити радар і "дивитись на літачки" - на БУКах так не роблять під час війни. Отримаєш ракету в голову через 5 хвилин.

Останнє редагування: 9 червня 2021 18:50:55 від alex_kyiv
   
Re: Суд по MH17

І так же ігноруєш «…ціль на 10 кілометрах висоти пре з швидкістю 900 км/год строго на Московію і через кілька секунд перетне кордон московії…» А там своє потужне ППО.

Не ігнорую. Ніхто не рахував висоту та швидкість, воно їм нах не треба було. Вище все пояснив.
   
Re: Суд по MH17

Маковій,
ну блинский же блин,
там выше ответил вам чел с юридическим образованием и мозгами юриста.
Ну вы не читали его пост что ли?
Щас найду.


Останнє редагування: 9 червня 2021 19:00:37 від kasia
   
Re: Суд по MH17

після того, як у суді беззаперечно доведуть, що літак збили кацапи (а це раніше чи пізніше, але обов'язково станеться!) має бути наступний етап.
А саме - кримінальне вповадження й суд над конкретними винуватцями, тими, хто давав наказ та тиснув на кнопку
Й тут найцікавіше.
Кримінальний суд вимушений встановити мотиви злочину!
Бо, як відомо, кожен злочин має мотив, засіб та спосіб здійснення, й це три кити, на яких стоїть усе кримінальне правосуддя!
Засіб та спосіб вже відомі й будуть остаточно визначені й беззаперечно доведені у Гаазі.
Залишається мотив, без якого кримінального суду не відбудеться

просто не может быть по-другому, говорит нам специалист.
А вы своё.
   
Re: Суд по MH17

Не ігнорую. Ніхто не рахував висоту та швидкість, воно їм нах не треба було. Вище все пояснив.

 :facepalm1:

Не знаючи тих ОСНОВНИХ параметрів цілі неможливо влучити в ціль. Ракета полетить в якомусь іншому напрямі. Вірніше, зовсім не полетить, система не пропустить сигнал на пуск.

Ракетами не пуляють в білий світ як копєєчку. Це не загороджувальний вогонь зенітних гармат. Зенітні ракети можуть злетіти лише маючи конкретну ціль. А якщо злетіли і якимось чином втратили ту ціль, то відразу спрацьовує система САМОЛІКВІДАЦІЇ.
   
Re: Суд по MH17

Маковій,
ну блинский же блин,
там выше ответил вам чел с юридическим образованием и мозгами юриста.
Ну вы не читали его пост что ли?
Щас найду.

Коли вже починаєш блінати, то потрудись спочатку знайти підстави для того «блін».
   
Re: Суд по MH17

Тобто БУК абсолютно чотко Гіркін направляв на Снєжное/Первомайськое захищати СаурМогилу.

Версія Маковія тихо плаче.

То ти можеш тихо поплакати, бо Маковій тобі вигадає ще 100500 обгрунтувань істинності його версії, і нема на то ради
   
Re: Суд по MH17

Коли вже починаєш блінати, то потрудись спочатку знайти підстави для того «блін».

просто вы повторяете, что не будут этим заниматься.
А PAL пишет, что обязаны.
что вообще не могут этот момент обойти,
сама структура криминального дела такая.

Останнє редагування: 9 червня 2021 19:08:24 від kasia
   
Re: Суд по MH17

:facepalm1:

Не знаючи тих ОСНОВНИХ параметрів цілі неможливо влучити в ціль. Ракета полетить в якомусь іншому напрямі. Вірніше, зовсім не полетить, система не пропустить сигнал на пуск.

Ракетами не пуляють в білий світ як копєєчку. Це не загороджувальний вогонь зенітних гармат. Зенітні ракети можуть злетіти лише маючи конкретну ціль. А якщо злетіли і якимось чином втратили ту ціль, то відразу спрацьовує система САМОЛІКВІДАЦІЇ.

От же ж не віручий фактам.

Суд встановив, вище написано, що цей БУК їхав саме туди куди він приїхав.

Може другий, чи третій БУК їхав туди куди ти кажеш. Але не доїхав...
   
Re: Суд по MH17

просто вы повторяете, что не будут этим заниматься.
А PAL пишет, что обязаны.

Я не пишу що НЕ БУДУТЬ. Може і будуть. Я пишу, що БОЮСЬ що не будуть. Різницю відчуваєш?

Звісно, суд повинен розглянути все. В тому числі і мотиви. І тому я з нетерпінням чекаю цього моменту.

Я ж коли говорю що «не копатимуть дуже глибоко», маю на увазі що не розглядатимуть саме цю версію - спроба збити лайнер Аерофлоту з дітьми. Тому що коли в суді лише зайде про це мова, Голандія може отримати війну з московією.
   
Re: Суд по MH17
Agh

:facepalm1:

Не знаючи тих ОСНОВНИХ параметрів цілі неможливо влучити в ціль. Ракета полетить в якомусь іншому напрямі. Вірніше, зовсім не полетить, система не пропустить сигнал на пуск.

Ракетами не пуляють в білий світ як копєєчку. Це не загороджувальний вогонь зенітних гармат. Зенітні ракети можуть злетіти лише маючи конкретну ціль. А якщо злетіли і якимось чином втратили ту ціль, то відразу спрацьовує система САМОЛІКВІДАЦІЇ.
Розкажіть це ракеті, яка збила кацапський  Ту-154М над Чорним морем у 2001 ;)
   
Re: Суд по MH17

От же ж не віручий фактам.

Суд встановив, вище написано, що цей БУК їхав саме туди куди він приїхав.

Може другий, чи третій БУК їхав туди куди ти кажеш. Але не доїхав...


Яким я ФАКТАМ не вірю чи ігнорую?

Бук їхав В ПЕРВОМАЙСЬКЕ. Але проблема в тому, що посвячені в спецоперацію мали на увазі СВОЄ Первомайське, а «місцеві» НЕПОСВЯЧЕНІ куратори виходили із своїх місцевих інтересів. Цим пояснюється довга зупинка в Донецьку - ВИРІШУВАЛИ куди його далі везти.

А приїхав саме той Бук, який і потрібен був у спецоперації. Тому що екіпаж Бука діяв строго за логікою дій щоб збити саме рейс Аерофлоту з дітьми. Якби не було того «дитячого рейсу» всі дії екіпажу виявляються не просто не логічними - вони повністю безглузді. І залишається лише гикати - ну тупиииииє…

Я ж стверджую, що дії екіпажу були професійні, чіткі і 100% привели б до потрібного результату. Якби не трапилась ота маленька дрібниця з Певомайськими і вони потрапили на правильну позицію біля ПРАВИЛЬНОГО Первомайського.

Останнє редагування: 9 червня 2021 19:24:15 від Маковій
   
Re: Суд по MH17
PAL

просто не может быть по-другому, говорит нам специалист.
А вы своё.
перепрошую, моє его дуже потішено, але я маю виправити помилку: я таки не юрист за фахом  :shuffle:
От з дочкою вчилися трохи (вона юридичний закінчила), тож трошки базу маю й трохи розумію, як юристи мислять
ну й інколи вимушений був доволі глибоко копати у документи та спілкуватися с деякими специфічними особами

   
Re: Суд по MH17

якщо був план валити свій літак, то відхід з позиції був би чітким і відпрацьованим і так, що той бук не попав би на жодні фотографії і не нарвався би на жодного свідка, а по факту видно, що в паніці драпали залишаючи купу слідів, після того, як зрозуміли кого вони завалили.
   
Re: Суд по MH17

Я ж коли говорю що «не копатимуть дуже глибоко», маю на увазі що не розглядатимуть саме цю версію - спроба збити лайнер Аерофлоту з дітьми. Тому що коли в суді лише зайде про це мова, Голандія може отримати війну з московією.

Посол України в Нідерландах не виключає ще один процес у справі МН17. Як відомо, Нідерланди й Австралія розпочали консультації з РФ про її відповідальність як держави за роль у збитті МН17, тож не виключено, що саме з цього приводу може бути окремий судовий процес.

“Що стосується відповідальності держави, існують окремі провадження. Україна має процес проти РФ у Міжнародному суді ООН, і МН17 фігурує як епізод, дуже важливий епізод у цій справі. Крім того, як вам відомо, Нідерланди та Австралія розпочали консультації з РФ про відповідальність як держави за її роль у збитті МН17, і залежно від результатів тих консультацій – або буде якесь врегулювання, або, що не виключено, буде окремий судовий процес”, – сказав Посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов.


https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2893110-proces-u-spravi-mn17-startuvav-persi-pidsumki.html
   
Re: Суд по MH17

Розкажіть це ракеті, яка збила кацапський  Ту-154М над Чорним морем у 2001 ;)

Я деталей не знаю, але ракета не самоліквідовується миттєво через пів секунди після втрати цілі. Мабуть алгоритм передбачає, що після втрати ВСТАНОВЛЕНОЇ цілі ракета якийсь час веде пошук тієї цілі самостійно. Це було б логічно, тому що ракети призначені для маневрових військових літаків, які можуть активно різними способами ухилятись від ракетних атак. А команда на самоліквідацію проходить лише після якогось часу.

Тому після втрати цілі ракета могла сама знайти той Ту-154, в неї вистачило часу перенацілитись за час що передував команді на самоліквідацію.
   
Re: Суд по MH17
PAL

Я не пишу що НЕ БУДУТЬ. Може і будуть. Я пишу, що БОЮСЬ що не будуть. Різницю відчуваєш?

Звісно, суд повинен розглянути все. В тому числі і мотиви. І тому я з нетерпінням чекаю цього моменту.

Я ж коли говорю що «не копатимуть дуже глибоко», маю на увазі що не розглядатимуть саме цю версію - спроба збити лайнер Аерофлоту з дітьми. Тому що коли в суді лише зайде про це мова, Голандія може отримати війну з московією.

вони повинні з'ясувати мотиви
Але тут вилазять деякі юридичні заковики та велика політика :(
Ланцюжок можуть просто обірвать багатьма способами
й дійсно можут просто "не взяти до уваги" деякі припущення, які довести неможливо, якщо не дойти ажно до "самої верхівки"

Я на 99% певен, що група осіб знає достеменно й мотиви, й плани. Взяти хочаб супутникові знімки моменту пуску - до суду ніхто навіть про ніх не знав, всі були впевнені, що їх немає.
Але це не означає, що ми взнаємо справжні мотиви та плани

Зрозумій - тут на кону не просто "війна рашки з голландцями"
Тут на кону третя світова у самій своїй жорсткій формі

Можливо, колись, через сотню років, десь у інституті істориків або юристів/політологів будуть ознайомлювати з цим епізодом, як весь світ висів на ниточці
   
Re: Суд по MH17
PAL

якщо був план валити свій літак, то відхід з позиції був би чітким і відпрацьованим і так, що той бук не попав би на жодні фотографії і не нарвався би на жодного свідка, а по факту видно, що в паніці драпали залишаючи купу слідів, після того, як зрозуміли кого вони завалили.

вже обговорювали
це було б непотрібно, з очевидної причини: ВС рашки зайняли б територію, й бук просто б приєднався до своєї або сусідньої частини
   
Re: Суд по MH17

Посмотрим что суд завтра скажет.
   
Re: Суд по MH17

Тут на кону третя світова у самій своїй жорсткій формі

 :facepalm:

світова це коли всі воюють зі всіма, а коли всі проти одного, то це просто прінуждєніє чергового ідіота к міру
   
Re: Суд по MH17

якщо був план валити свій літак, то відхід з позиції був би чітким і відпрацьованим і так, що той бук не попав би на жодні фотографії і не нарвався би на жодного свідка, а по факту видно, що в паніці драпали залишаючи купу слідів, після того, як зрозуміли кого вони завалили.

Версія у пана Маковія така.

БУК їхав у Первомайське, що північніше Донецьку (але екіпаж про це не знав, ті хто везли теж не знали, Гіркін не знав, "міністр" оборони дири не знав... хто про цю точку знав - хз). Екіпаж мав завдання - "приїхати на позицію, розвернутьсь по такому-то азимуту, шмальнути рівно у 16:05 по цивільному літачку на висоті 10 000 км".

   
Re: Суд по MH17

будем надеяться, что вот так же подробно будет наконец рассказано про Иловайск.
с высокой трибуны.

как-то тихо на этот счет,
ну, я думаю, всё, что надо, делается.
только долго очень.
   
Re: Суд по MH17
PAL

:facepalm:

світова це коли всі воюють зі всіма, а коли всі проти одного, то це просто прінуждєніє чергового ідіота к міру

тільки не коли в того ідіота у руках здоровезна ядрьона ломака
   
Re: Суд по MH17

вже обговорювали
це було б непотрібно, з очевидної причини: ВС рашки зайняли б територію, й бук просто б приєднався до своєї або сусідньої частини

як тепер бачимо, в наявності навіть є момент запуску ракети із супутникових знимок, тому каци спалились би по любому, тут вже як із підірваними будинками лапшу вішати б не вдалось
   
Re: Суд по MH17
PAL

Посмотрим что суд завтра скажет.

там все просто
суд скажет что да, сбили буком и да, бук российский
собственно это будет все на данном этапе, как я понимаю
дальше опять отложат

   
Re: Суд по MH17

якщо був план валити свій літак, то відхід з позиції був би чітким і відпрацьованим і так, що той бук не попав би на жодні фотографії і не нарвався би на жодного свідка, а по факту видно, що в паніці драпали залишаючи купу слідів, після того, як зрозуміли кого вони завалили.

І чому б вони мали «в паніці драпати» з-під ПРАВИЛЬНОГО Первомайського? З якого дива?

Літак з дітьми впав би глибоко на території контрольованій ЗСУ. У ВСЕСВІТНІЙ пресі істеричне цунамі - укрохфвошисти вбили наших дітей. Те саме в МІД московії. Московистський совбєз саме в цей момент був зібраний в повному складі серед літа в абсолютно нетиповий час і ЧОГОСЬ ЧЕКАВ, лише хуйло був на підльоті. Совбєз тобто хуйло  оголошує «смєрть хфвошістскім убійцам» і спускає з налигача своє угрупування, яке саме в той час було ЧОМУСЬ зібране біля українських кордонів.

Ну а далі «нє забудєм нє прастім»…

І ТАКИЙ план просрали через якісь топографічні казуси і гру в надсекретність…
   
Re: Суд по MH17
PAL

як тепер бачимо, в наявності навіть є момент запуску ракети із супутникових знимок, тому каци спалились би по любому, тут вже як із підірваними будинками лапшу вішати б не вдалось

угу
але ж кацапи були впевнені на 100%, що знімку немає
вони ж знову перед судом почали гнати хвилю вигадок по другому колу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія