Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФУПчегі, а хто опалює будинок газом? Скільки виходить зараз?

То есть 130 кубов на средний дом под 1200 грн. в месяц.  Ну будет по 1000 в месяц, если не увеличат за транспортировку. За это мы дадим в Крым воду. Договорились в Берлине. Ермаки с КОзаками. Мдя...

А виноваты будут кацапы.
   
че так дешево? У тещи субсидия?
Тьху блть это в кубах....

у тещи не индивидуалка)а центральное. спрашивается же за отопление газом)  в квартире вокруг другие квартиры посему теплопотери небольшие поэтому и относительно немного. ну а дом хорошо утеплен .
   
Добрий день, шановний клієнт!


Для отримання коректної консультації, Вам необхідно, залишити підписану заяву з вказанням контактного номеру телефону у спеціальній скриньці, яка встановлена на вході клієнтського офісу газової компанії.


Також, хочемо Вам повідомити про можливість використання нашого нового сервісу у Viber. Ознайомитися з інструкцією по користуванню онлайн сервісом для клієнтів ви можете перейшовши за посиланням http://bit.ly/Viber104ua

З повагою,

Центр обслуговування клієнтів

Дякую Вам. Ще попробую батьків перевести, у них є субсидії. Можливо таж є нюанси, уточню.. Було б непогано прикріпити таку інструкцію для людей, які мають субсидії десь на форумі
   
І взагалі Нафтогаз мав би провести якусь акцію, наприклад з знижкою на рік на гривні на кубі. Домовитись між міністерствами, щоб субсидію надавали за звичайною ціною, а враховували акційну. Навіщо платити фірташам
   
В середньому на один будинок десь  до 200 кв.м  в Німеччині йде 3000 кубів газу ( будинок не новий і далеко не "пасивний" )...   думаю, що в Україні десь так само в більшості будинків, ну це якщо не економити і обігрівати весь будинок,    Хоча чула  пару років тому від просепарських  родичів в Сумах (вже не спілкуємося давно  і в їхньому будинку не була),  що вони в своєму новому  "пасивному"  будинку витрачають взимку 8 кубів в місяць,  але це тільки зі слів хазяйки цього будинку.
   
Хата 57р., шлак 50см, не утеплена,  61 кв.м. опалювальної площі, вікна 140х100см подвійні, дерево, з постійним доступом свіжого повітря у спальню. У грудні, на радість дуже теплому, за 333 м.куб (з них 30 їжа та вода) заплатив 3014 грн. із них 2754 субсидія, температура +20
Давно помітив, що якщо  знижуться надворі температра, так відразу у чайнику помітно довше закипає вода.

Останнє редагування: 14 січня 2021 15:24:01 від патріот
   
І взагалі Нафтогаз мав би провести якусь акцію, наприклад з знижкою на рік на гривні на кубі. Домовитись між міністерствами, щоб субсидію надавали за звичайною ціною, а враховували акційну. Навіщо платити фірташам
бджоли проти меду
фірташі, ахметови і інші виродки не для того ставлять президента і формують уряди щоб вони щось робили для всіх Українців і Держави, а для того,  щоб було так, як це зараз є
   
Забув. Облгаз це помножив у грудні на 1.1
Коеф. Приведення до нормальних умов, отримав 260м3
щось у тебе коефіцієнт завеликий. у мене лічильник всередині за 1-1,5м від входу в приміщення, коефіцієнт 1,02 а у січні 1,03, Хмельницька обл.
   
В середньому на один будинок десь  до 200 кв.м  в Німеччині йде 3000 кубів газу ( будинок не новий і далеко не "пасивний" )...   думаю, що в Україні десь так само в більшості будинків, ну це якщо не економити і обігрівати весь будинок,    Хоча чула  пару років тому від просепарських  родичів в Сумах (вже не спілкуємося давно  і в їхньому будинку не була),  що вони в своєму новому  "пасивному"  будинку витрачають взимку 8 кубів в місяць,  але це тільки зі слів хазяйки цього будинку.
Десь так, приміщення треба ж провітрювати . Я взагалі не можу спати без привідкитого вікна. Бракує кисню тоді, навіть хай будже і -30.. вікно завжди на мікропровітрюванні
   
скільки метрів остійно опалюєш?
300
   
Хата 57р., шлак 50см, не утеплена,  61 кв.м. опалювальної площі, вікна 140х100см подвійні, дерево, з постійним доступом свіжого повітря у спальню. У грудні, на радість дуже теплому, за 333 м.куб (з них 30 їжа та вода) заплатив 3014 грн. із них 2754 субсидія, температура +20
Давно помітив, що якщо  знижуться надворі температра, так відразу у чайнику помітно довше закипає вода.

Нехило держава скбсидирует любителей свижого повитря у спальне
   
це шановні, просто триндець. вікна відкриті, держава башляє.
Не нийте, що паршиво живете, ви це заслуговуєте.

П.С. Для любителів повітря, за яких держава не башляє, ставте рекуператори, вони від 2к грн, норм будуть 6к грн, і повітря свіже і тепло/холод в середині залишаються.

от огляд.
   
Нехило держава скбсидирует любителей свижого повитря у спальне

фантастика ! я в шоці ! 3014-2754=260
Це безкоштовно

Є хата в селі, наслєдство, хата 1968 року, цегла червона глина, а не силікат,
поміняли все, вікна, двері на вхід,
затрати на газ впали у 2 рази !
хата 8х9 + 3х3 санвузол, який звичайно отоплюється, веранда - ні.
По плану і веранда - так, але після капремонту
в хаті + 24, мала внучка
Треба все опалення переробляти
скільки зараз платимо ?, копійки, морозів ще не було.
От після морозів і розкажу

   
це шановні, просто триндець. вікна відкриті, держава башляє.
Яка держава? Платять ті, у кого нема субсидій. Ця "шара" врахована в підвищених тарифах. Скасуйте субсидії - і тарифи знизяться.
   
Зараз ще не рахував. Мінулий рік - 2200 кубів. Будинок 300 кв. м. Тількі опалення, вважайте. В нас не спекотно.
   
Зараз ще не рахував. Мінулий рік - 2200 кубів. Будинок 300 кв. м. Тількі опалення, вважайте. В нас не спекотно.

Во-первых ты буржуй
Во-вторых  2200 это очень мало,
поздравляю в обоих случаях
   
Во-первых ты буржуй
Во-вторых  2200 это очень мало,
поздравляю в обоих случаях
ну, будинок тля себе будував, 52 см стіни, півцегли- керамзіт, ракушняк. але, зовсім не буржуй. Майже жебрак.
   
ну, будинок тля себе будував, 52 см стіни, півцегли- керамзіт, ракушняк. але, зовсім не буржуй. Майже жебрак.

У меня на 200 кв м 2400-2600 кубов
   
В середньому на один будинок десь  до 200 кв.м  в Німеччині йде 3000 кубів газу ( будинок не новий і далеко не "пасивний" )...   думаю, що в Україні десь так само в більшості будинків, ну це якщо не економити і обігрівати весь будинок,    Хоча чула  пару років тому від просепарських  родичів в Сумах (вже не спілкуємося давно  і в їхньому будинку не була),  що вони в своєму новому  "пасивному"  будинку витрачають взимку 8 кубів в місяць,  але це тільки зі слів хазяйки цього будинку.
Пасивний будинок з сертифікатом А++ по нормам витрачає до 10квагод на квадрат в рік на опалення.
Це на будинок стандартного планування площею 150квм на  4 особи

Враховуючи ккд газ котла і супутні додаткові втрати це означає витрати 220-250 кубів газу в рік виключно на опаленя без підігріву води.
Забезпечує температурна норма +22град в житлових +25 дитяча і ванна.

Практично це витрати
Зимні місяці  50куб в місяць
Осінь-весна 20куб в місяць.

Наступний енергетичний сертифікат А+ до 15квгод означають витрати 450-500кубів  на такий самий за площею будинок.

Проекти для будівництва затверджують з 2012р. Тільки А++ і А+
Дозвіл на  реконструкція теж мусиш перероробити згідно цих норм.
Крім альтбау тобто історичні де утеплення фасаду неможливе
Норми для еліматзони Нижня Австрія

Все житло в Австріі має мати сертифіаат енергоефективності.
Без цього паспорта продати житло неможливо.
Ціна за кв.метр на кожен крок в сертифікаті +5% +7%
Метр квартири  з сертифікатом Д може коштувати 4к   з А - 5.5 к а з А++ 6к євро
Це при подібному плануванні в тому самому районі.

Без тотальноі сертифікаціі житла по енергоефективності  в Украіні народ ще довго буде гадати скільки хата чи квартира  витрачає і скільки має витрачати по нормам на опалення і буде вірити в байки. А постачальник буде піднімати ціни і теж розказувати казки(

   
У меня на 200 кв м 2400-2600 кубов
ракушняк?
   
Й в мене 18 градусів, не спекотно жодного разу.
   
ракушняк?
не, кирпич под пенопластом
+22 первый этаж, +20 второй
   
Й в мене 18 градусів, не спекотно жодного разу.

це холодно, у мене зараз в квартирі +22,
це сама комфортна температура, вночі бажано +20
в селі тримають +24 , бо мала внучка
   
не, кирпич под пенопластом
+22 первый этаж, +20 второй
ну, пане, добрі мури то добрі мури. Щоправда , маю грубу та десь 2-3 куба дров за холод спалюю в ній. 
   
ЦО. 42грн.за квадрат. 4200 грн. за 100 кв. або 800 куб. по 5 грн. Знову хочуть на 30% вверх. і ще три рази так щоб вийти на собівартість.
   
це холодно, у мене зараз в квартирі +22,
це сама комфортна температура, вночі бажано +20
в селі тримають +24 , бо мала внучка
як на снігу спати та замерзнути до півсмерті, то нормально,  а +18 - холодно... Буває.
   
350 квадратов 1000+ кубов, заплатил 10300 грн. + 750 грн. доставка.
   
Мама скинула данные для оплаты - Дом + летняя кухня (отдельная утепленная ветка, управляется тоже отдельно) всего 162 квадрата.
Двухконтурник (раздельные теплообменники) , на всех радиаторах (аллюминий) термоклапана.
Автоматика по умолчанию держит везде +15, в спальне мама сама выставляет что ей комфортно.
С 10 декабря по 10 января - 252 куба. Это вода + отопление.
   
фантастика ! я в шоці ! 3014-2754=260
Це безкоштовно

розслабся і  приготуйся до слідуючого шоку
  2230 (пенсія) - 260(газ) - 291(доставка) - 130 (е/е) - 65 (вода, сміття) = 1484 грн. на прожиття на місяць - на все, на харчування, ліки (ін. 2 групи), інтернет, щоб не здуріти в селі, на курорт :)  і т.п.
  Я добре розумію, що субсидії це узаконення крадіжок кількома десятками осіб, включаючи найнайвищих, коштів із бюджету.  Тому правильно було б  субсидії перерахувати у пенсії і поставити справедливу ціну на газ, яку не раз озвучували.
   
розслабся і  приготуйся до слідуючого шоку
  2230 (пенсія) - 260(газ) - 291(доставка) - 130 (е/е) - 65 (вода, сміття) = 1484 грн. на прожиття на місяць - на все, на харчування, ліки (ін. 2 групи), інтернет, щоб не здуріти в селі, на курорт :)  і т.п.
  Я добре розумію, що субсидії це узаконення крадіжок кількома десятками осіб, включаючи найнайвищих, коштів із бюджету.  Тому правильно було б  субсидії перерахувати у пенсії і поставити справедливу ціну на газ, яку не раз озвучували.

Вы ожидали другой жизни на песнсии? На каком основании?
   
Нехило держава скбсидирует любителей свижого повитря у спальне
мені мабуть потрібно було написати - з можливістю будь-коли провітрювати приміщення
   
Вы ожидали другой жизни на песнсии? На каком основании?
ні, не  це головне у моєму житті на пенсіїї. Головне, що пенсійна частина мого життя проходить в умовах найвищого рівня корупції у державі з найвищим рінем корупції
   
Дружина займаеться бухгалтеріей, завтра, як не забуду, спитаю що за місяць вийшло.
   
Дружина займаеться бухгалтеріей, завтра, як не забуду, спитаю що за місяць вийшло.

Так в особистому ж кабінеті все  видно й так
   
ні, не  це головне у моєму житті на пенсіїї. Головне, що пенсійна частина мого життя проходить в умовах найвищого рівня корупції у державі з найвищим рінем корупції

Население Украины и есть генератор коррупции
А выше она стала потому, что концентрация такого населения увеличилась из-за выезда тех, кто не хочет учавствовать  в коррупции
   
Так в особистому ж кабінеті все  видно й так
то треба пінками підняти, та узнати пароля. Легше зранку просто зпитати.
   
субсидійщики - халявщики. зайві люди які не здатні самі себе забезпечити. дармоїди :)

   
будинок 130м2  гаряча вода і опалення = 240

квартира з індивідуалкою 70м2 = 130
ти шо у валянках і кожухові спиш?
   
та ще й топлять до 26 цельсій - але не можуть спати в духоті тому сплять з відкритими вікнами

бо субсидія :gigi:

гавно а не люди. і нащо ви жиєте якщо ен здатні себе забепечити?

країна продажних дармоїдів імітаторів халявщиків [ua]
   
ти шо у валянках і кожухові спиш?

20 градусів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія