Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новый этап жизни...

Re: Новый этап жизни...

А сын сам деньги на обучение зарабатывать там будет или турчинов 200 тыс.$ сам заплатит? + проживание, питание.
   
Re: Новый этап жизни...

А сын сам деньги на обучение зарабатывать там будет или турчинов 200 тыс.$ сам заплатит? + проживание, питание.

А тібє-то чьто? :D
   
Re: Новый этап жизни...

І то правда!
Білл Гейтс, Стів Джоббз і Цукенберг  ніде не вчились

Вчились. Два з них у Гарварді.
   
Re: Новый этап жизни...

А сын сам деньги на обучение зарабатывать там будет или турчинов 200 тыс.$ сам заплатит? + проживание, питание.

Резерва у Папы достаточно.
   
Re: Новый этап жизни...

А тібє-то чьто? :D

«Да отнять и поделить»

Шарикова видно здалеку
   
Re: Новый этап жизни...

«Да отнять и поделить»

Шарикова видно здалеку

Та аж підскакує  :D
   
Re: Новый этап жизни...

Резерва у Папы достаточно.
Запасливый папик
   
Re: Новый этап жизни...

Резерва у Папы достаточно.
Значит проблем не будет с обучением.
Но непонятен смысл и цели, для таких серьезных вложений. Т.к. кодеров хорошо готовят и в Украине.
Я знаю один случай, человек в США учится, но он учится практически бесплатно и еще работает, соответственно его родители не платят ни за что.
   
Re: Новый этап жизни...

Да посмотрим что папе на его резерв Канада выростит. Делов-то. Я не против что он поднимает экономикy Канады.
   
Re: Новый этап жизни...

кодеров хорошо готовят и в Украине.

Може кодерів в і готують, але вони чомусь в лаптях та з балалайкою заявляються на наради і відповіді на запитання в стилі «єх, яблочко!». З власного досвіду коли один мій минулий роботодавець мав проект з залученням оутсоурсінг компаніі в Україні. Від стиду був готовий під стіл залізти в декількох епізодах.

Індуси може і не кращі, але хоч спілкуватись вміють, а не кидаються словами як гранатами.

Останнє редагування: 11 вересня 2021 21:54:17 від Dobre
   
Re: Новый этап жизни...

Індуси може і не кращі, але хоч спілкуватись вміють
Які вміють? Ваші місцеві чи з Тата?
   
Re: Новый этап жизни...

Які вміють? Ваші місцеві чи з Тата?

І ті і інші. Вони знають що сказати, коли промовчати, як вийти з ситуаціі. В них і навики кращі за рахунок знання англійської з дитинства, і культура має традицію поваги до замовника, а не «ми с тобой одной крові, потому что ми белиє!».

Взагалі, коли в США чують як спілкуються українці між собою, то думають що ми завжди сваримось і кричимо один на одного. Потрібно після пояснювати що «цей стогін в нас піснею зветься» і це ми так любимось.
   
Re: Новый этап жизни...

І ті і інші.
Ой, пане Добре, ой.
   
Re: Новый этап жизни...

Да ладно вам ссорится. Просто в Америку едет как правило высшая каста индусов. В Британии и прочие Канады с Австралиями прёт народ заметно попроще.

Для сравнения - Dobre и Фома Липецкий конечно оба поцы, но величины совершенно не сравнимые. Так что поддержу в споре Dobre.
   
Re: Новый этап жизни...

Пане Турчинов, чекаємо перших вражень юного студента від сусіда по кімнаті та інших однокурсників. Перша субота минає, можливо, пляшчину горілки розпили з нагоди знайомства)
   
Re: Новый этап жизни...

Пане Турчинов, чекаємо перших вражень юного студента від сусіда по кімнаті та інших однокурсників. Перша субота минає, можливо, пляшчину горілки розпили з нагоди знайомства)
Ага.,...
Как сейчас помню глаза моей малой по Скайпу.....
"Папочка....рядом со мной спит девочка. Она нееегр......"  :gigi:
Это первая ночь в кампусе была...
   
Re: Новый этап жизни...

Взагалі, коли в США чують як спілкуються українці між собою, то думають що ми завжди сваримось і кричимо один на одного. Потрібно після пояснювати що «цей стогін в нас піснею зветься» і це ми так любимось.

Это правда
   
Re: Новый этап жизни...

Да ладно вам ссорится. Просто в Америку едет как правило высшая каста индусов. В Британии и прочие Канады с Австралиями прёт народ заметно попроще.

Для сравнения - Dobre и Фома Липецкий конечно оба поцы, но величины совершенно не сравнимые. Так что поддержу в споре Dobre.

 :weep:
ну яка висшая каста? в Америку їдуть ті хто не проти почекати 20 років черзі на отримання грінкарти
ті хто не готовий чекати їдуть в Британію, Канаду і Астралію, в країни з працюючою іміграційною системою
   
Re: Новый этап жизни...

:weep:
ну яка висшая каста? в Америку їдуть ті хто не проти почекати 20 років черзі на отримання грінкарти
ті хто не готовий чекати їдуть в Британію, Канаду і Астралію, в країни з працюючою іміграційною системою

Тю, для этого есть H1 и L1. Особенно L1A популярна - прямой путь к гринкарте вне очереди.
   
Re: Новый этап жизни...

І ті і інші. Вони знають що сказати, коли промовчати, як вийти з ситуаціі. В них і навики кращі за рахунок знання англійської з дитинства, і культура має традицію поваги до замовника, а не «ми с тобой одной крові, потому что ми белиє!».

Взагалі, коли в США чують як спілкуються українці між собою, то думають що ми завжди сваримось і кричимо один на одного. Потрібно після пояснювати що «цей стогін в нас піснею зветься» і це ми так любимось.
Не зрозуміло тільки чому в Україну тоді так ломляться віддати щось на аутсорс, шо аж ціна вже зашкалює.
Щось індуси їм не так заходять як сварливі українці Мабуть не всі хочуть чути росказні про все харашо, прекрасная маркіза, коли вже сарай горить.
   
Re: Новый этап жизни...

Не зрозуміло тільки чому в Україну тоді так ломляться віддати щось на аутсорс, шо аж ціна вже зашкалює.
Тому що індуси - дорожчі. Це ж логічно. Крім того рівень аутсорсу порівняно з Індією - мізерний.
   
Re: Новый этап жизни...

А сын сам деньги на обучение зарабатывать там будет или турчинов 200 тыс.$ сам заплатит? + проживание, питание.
Тато на сина студентський борг запише, шоб не розслаблявся.
   
Re: Новый этап жизни...

Не зрозуміло тільки чому в Україну тоді так ломляться віддати щось на аутсорс, шо аж ціна вже зашкалює.
Щось індуси їм не так заходять як сварливі українці Мабуть не всі хочуть чути росказні про все харашо, прекрасная маркіза, коли вже сарай горить.

Незрозуміло для таких як ти, які в тій сфері поняття не мають.
Хто тобі сказав, що в Індію перестали аутсорсити.
Погуглив скільки програмістів в нас і скільки в Індії і які проекції по їх збільшенню
   
Re: Новый этап жизни...

Тому що індуси - дорожчі. Це ж логічно. Крім того рівень аутсорсу порівняно з Індією - мізерний.
А кажуть навпаки наші вже давно набагато дорожчі індусів.
Та не такий вже і мізерний якщо брати до уваги кількість індусів і українців.
   
Re: Новый этап жизни...

Незрозуміло для таких як ти, які в тій сфері поняття не мають.
Хто тобі сказав, що в Індію перестали аутсорсити.
Погуглив скільки програмістів в нас і скільки в Індії і які проекції по їх збільшенню
Де я казав що туди перестали аутсорсити.
Просто мені відомо купа випадків коли звідти проекти перекидували сюди і жодного коли перекидували звідси туди.

Останнє редагування: 12 вересня 2021 10:11:37 від Аналітик
   
Re: Новый этап жизни...

Синок прозріє коли спробує влаштуватися там програмістом.
Парадокс в тому, що в Україні влаштуватися на роботу в цій сфері в десять раз простіше ніж там.
   
Re: Новый этап жизни...

Де я казав що туди перестали аутсорсити.
Просто мені відомо купа випадків коли звідти проекти перекидували сюди і жодного коли перекидували звідси сюди.

"мені відомо"- дуже авторитетна думка
Ви сказали про щось індуси їм не так заходять, що й значить що перестають віддавати проекти туди, а правда в тому що Індія планує збільшувати свої 2 міліона програмістів до п'яти.
То куди ж там проекти віддікають?

Аутсорсять всюди де є програмісти і в Індію і в Україну і в Китай навіть.
   
Re: Новый этап жизни...

"Анал-нитік" за рівнем тупізни пробиває неїпаццо дніще.
Я хотів спочатку шось з його їпанутих висерів відкоментити, але в ступорі, у нього все таке "смачне", шо хз, на що саме накидати. :gigi:
   
Re: Новый этап жизни...

Синок прозріє коли спробує влаштуватися там програмістом.
Парадокс в тому, що в Україні влаштуватися на роботу в цій сфері в десять раз простіше ніж там.
Знову брехня.
В Канаді всіх після університету розбирають, наша компанія має ходити до випускників університету і розказувати їм як в нас класно працювати бо всіх хто хоть тайпати по клавіатурі може вже роботу наперед мають
   
Re: Новый этап жизни...

Да посмотрим что папе на его резерв Канада выростит. Делов-то. Я не против что он поднимает экономикy Канады.

Надій не багато
Олєчка, як правило - на детях гениев природа отдыхает (Эразм Роттердамский  "Похвала глупости").
Пан Графін був генієм - за два місяці двічі захворів на Ковід, хватав його в Польщі і тащив в Україну, щоб какли не дрімали

Мама в тебе також була розумною
Цьом-цьом!
   
Re: Новый этап жизни...

"мені відомо"- дуже авторитетна думка
Ви сказали про щось індуси їм не так заходять, що й значить що перестають віддавати проекти туди, а правда в тому що Індія планує збільшувати свої 2 міліона програмістів до п'яти.
То куди ж там проекти віддікають?

Аутсорсять всюди де є програмісти і в Індію і в Україну і в Китай навіть.
Мені відомо. значить що я особисто знаю про такі випадки а не з якихось там джерел, і таких випадків було немало.
Взагалі тут всім пох що там індія планує, тут роботи всім фатає, не фатає робочих рук, замовники буквально ломляться, як вроді тут медом намащано.
А ось індуси вже заїпали всіх своїм тупим спамом про послуги аутсорсу.
   
Re: Новый этап жизни...

Хто переробляв проект після індусів ?
Чув там трешак.
   
Re: Новый этап жизни...

Індуси вже не один майданчик для розміщення замовлень з послуг розробки поховали своїм їпучим спамом. (td)
   
Re: Новый этап жизни...

А кажуть навпаки наші вже давно набагато дорожчі індусів.
:laugh:

Хто переробляв проект після індусів ?
Чув там трешак.
І після українців може бути трешак. Питання у ціннику.
   
Re: Новый этап жизни...

Турч сделал правильно.
Чморить его за финансовую подушку для сына - подло.

Сын и папа не запачканы воровством из бюджета или говнодепутатством.
   
Re: Новый этап жизни...

Турч сделал правильно.
Чморить его за финансовую подушку для сына - подло.
+
Попробовал бы кто - нить меня чморить за оплату обучения своей за границей.
Я сейчас вижу результаты тех вложений .
Теперь не она работу ищет, а ее хантерят.
И как отец, считаю что свой функционал осуществил достойно.
   
Re: Новый этап жизни...

:laugh:

І після українців може бути трешак. Питання у ціннику.

наскільки індуси дешевше від наших ?
   
Re: Новый этап жизни...

наскільки індуси дешевше від наших ?
:facepalm: до чого тут дешевші чи ні. Аутсорсингові монстри з Індії мають будь-яких спеців за відповідне бабло.

Тільки єбаньки як Аналітик думають що індуси мають 2 роки освіти.

Більшість спеців з дитинства ходили в боардінг школи в яких навчання було англійською. Їх батьки роками задрачували репетиторами.

Вони мають чудову освіту, вільну англійську і софт скіли. Умовна Тата може без проблем найти 100-200 спеців. І якщо хтось не сподобається - то вони дадуть заміну миттєво.

В Україні софт скілів - нуль, інгліш раніше був треш, зараз трохи краще, технічні скіли - є, але жоден аутсорсер 100-200 людей просто так не дасть, бо їх нема.

Цінники по 100+ баксів на годину для індуса - не рідкість.
   
Re: Новый этап жизни...

Сын и папа не запачканы воровством из бюджета или говнодепутатством.
А где турч работает?
   
Re: Новый этап жизни...

:facepalm: до чого тут дешевші чи ні. Аутсорсингові монстри з Індії мають будь-яких спеців за відповідне бабло.

Тільки єбаньки як Аналітик думають що індуси мають 2 роки освіти.

Більшість спеців з дитинства ходили в боардінг школи в яких навчання було англійською. Їх батьки роками задрачували репетиторами.

Вони мають чудову освіту, вільну англійську і софт скіли. Умовна Тата може без проблем найти 100-200 спеців. І якщо хтось не сподобається - то вони дадуть заміну миттєво.

В Україні софт скілів - нуль, інгліш раніше був треш, зараз трохи краще, технічні скіли - є, але жоден аутсорсер 100-200 людей просто так не дасть, бо їх нема.

Цінники по 100+ баксів на годину для індуса - не рідкість.

Я це і мав на думці. Про індійську силіконову долину чув.
Так коли нашим торба ?
Індуси вже можуть замінити повноцінно усіх наших ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія