Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Венедіктова підписала підозру в держзраді куму хуйло Віктору Медведчуку

Если из твоих 10 источников 7 будут говном,то на выходе будет говно,даже если 3 остальных будут нормальными
Это уже каждый индивидуум сам решает где гавно где информация
на основе своей интуиции подкрепленной жизненным опытом
но я думаю что Зеботов это не касается поскольку у них нет ни того ни другого

Останнє редагування: 11 травня 2021 17:45:22 від vadym
   
Это уже каждый индивидуум сам решает где гавно где информация
на основе своей интуиции подкрепленной житейским опытом
но я думаю что прихильники певної політсили это не касается

ну якщо тві житєйский опит тебе не навчив що коцапи систематично брешуть і женуть дезінформацію, то тут не в Єрмаку проблема
яким би він не був той Єрмак
   
Это уже каждый индивидуум сам решает где гавно где информация
на основе своей интуиции подкрепленной житейским опытом
но я думаю что Зеботов это не касается поскольку у них нет ни того ни другого

Страшно представить что у тебя за жизнь была,если ты на старости лет слушаешь Соловья
   
Охорона Медведчука не пускає в будинок контррозвідників і не дає поліції вручити підозру, – ЗМІ
Контррозвідка Служби безпеки України намагалася і досі робить спроби провести обшуки в будинку Віктора Медведчука. Однак охорона проросійського політика викликала адвокатів і пробує переконати співробітників СБУ в тому, що народного депутата немає вдома.
Водночас, за оперативною інформацією спецслужби, Віктор Медведчук перебуває саме в цьому помешканні.
Не пускає?! Аййяяяяййй
Потрібно почекати два тижні щоб Хуйло підтягнув взад війська
   
Это уже каждый индивидуум сам решает где гавно где информация
на основе своей интуиции подкрепленной житейским опытом
но я думаю что прихильники певної політсили это не касается
Яка може бути інформація від ікспєрда що віщає про чорні мітки Бореля, санкції з ада та інший бред. 
   
Страшно представить что у тебя за жизнь была,если ты на старости лет слушаешь Соловья
Вы мне можете не поверить но  я даже видео хуйла на  9 мая заставил себя посмотреть ( хотя честно признаюсь не полностью и в записи )
что бы понять что у него на уме

Останнє редагування: 11 травня 2021 17:50:13 від vadym
   
Вы мне можете не поверить но  я даже хуйла  9 мая заставил себя послушать ( хотя честно признаюсь не полностью и в записи )
что бы понять что у него на уме

Я таким не страдаю,но это еще как то можно понять в отличии от Соловья
   
Ринату коли будуть вручати?
   
Навіть у кловуна яйця виявилися більшими ніж у хряка.
   
Навіть у кловуна яйця виявилися більшими ніж у хряка.
При чем тут яйчишки клоуна, если все понимают, что не будь киздюлины от США, не решился бы он на это?
   
Навіть у кловуна яйця виявилися більшими ніж у хряка.
  а  брехло  співпрацював з  кумом мудачуком,  ви навіть не помічали. Там взагалі  яєць нема, у  хряка хоч  малееькі  але  були,  визнаю
   
При чем тут яйчишки клоуна, если все понимают, что не будь киздюлины от США, не решился бы он на это?

так а порошенко чому не зробив це?
фундаментально нічого ж не змінилось, Україна як була вразлива так і лишилась
змінився тільки президент і Рада
у медвечука недоторканості не було на той час, прокурор був порошенківский

Останнє редагування: 11 травня 2021 17:57:59 від рино
   
Катимся!
Виктор Медведчук и его кошелек Тарас Козак из ОПЗЖ официально подозреваемые в государственной измене Украине.
Они будут взяты под арест, когда их найдут. Но не говорите, что все молчали, когда за ними пришли! Я, например, говорю: хорошо, хорошо, продолжайте, продолжайте. Видите: я не молчу.

согласен. приятно
   
так а порошенко чому не зробив це?
фундаментально нічого ж не змінилось, Україна як була вразлива так і лишилась
змінився тільки президент і Рада
у медвечука недоторканості не було на той час, прокурор був порошенківский
сменился президент США и Раша достала всех своей невменяемостью. До этого западный мир хотел ограничиться консьорнами. Теперь от поняли что нужно что-то менять и пинками заставляют бабочку делать хоть что-то.
   
сменился президент США и Раша достала всех своей невменяемостью. До этого западный мир хотел ограничиться консьорнами. Теперь от поняли что нужно что-то менять и пинками заставляют бабочку делать хоть что-то.
Говорят что немного все по другому было в 15-16 году. Даже может случайно всплывут документы как с нашей стороны так и со стороны запада.
 Так что ждём
   
сменился президент США и Раша достала всех своей невменяемостью. До этого западный мир хотел ограничиться консьорнами. Теперь от поняли что нужно что-то менять и пинками заставляют бабочку делать хоть что-то.
Ясно, Петро не дочекався підсрачника.
   
чи будуть залучать екстрасенсів щоб знайти підозрюваних?
   
Медведчук будет президент Укараины!!!.... в екзыли  :laugh:

100% если сдрыснет в РФ хуйло будет мутьть что то типа правительства в изгнании..
Но надеюсь его возьмут за шкирку, гонору то поубавтся.
   
сменился президент США и Раша достала всех своей невменяемостью. До этого западный мир хотел ограничиться консьорнами. Теперь от поняли что нужно что-то менять и пинками заставляют бабочку делать хоть что-то.

так байден був віцепрезидентом же, він же з порошенком спілкувався
чому порошенко не послухався?
   
Можна даже не заморачиваться с депутатской неприкосновенностью .. що до медведчука у бубочки карт бланш.
   
Мудачуку дали підозру тільки, а старікпшка вже почав адекватно в темах писати, про Галіцію вже не згадує.
А що буде як посадять? Старікашка очолить марш Бандери? :D
   
Можна даже не заморачиваться с депутатской неприкосновенностью .. що до медведчука у бубочки карт бланш.

а з чим заморока, власне?
   
Кстати. А где Портнов?
   
Кстати. А где Портнов?

Зовсім недоречно.
   
А почему столько пафоса?
МНОЮ
БУЛО
ПИДПЫСАНО! ! !
Эта тетя давно в должности, если б она в первый день своего назначения подписала, а так, много пафоса, не?
   
Скільки схожого було ..

Ну і?

Ось коли посодють ..ось тоді і спляшемо... :-)o
   
Це звісно добре, але. У справі Шеремета також використовували телефонні розмови, але в результаті усіх відпустили. Тому, якщо що потім Медвудчук подасть на Україну до суду та виграє мільярди, як коломойша
   
Охорона Медведчука не пускає в будинок контррозвідників і не дає поліції вручити підозру, – ЗМІ
Контррозвідка Служби безпеки України намагалася і досі робить спроби провести обшуки в будинку Віктора Медведчука. Однак охорона проросійського політика викликала адвокатів і пробує переконати співробітників СБУ в тому, що народного депутата немає вдома.
Водночас, за оперативною інформацією спецслужби, Віктор Медведчук перебуває саме в цьому помешканні.
срочно вызывать собаку с милицией, тьфу, Юру Луценгу с бронетранспортером. он поможет. Ахметку так штурмовал.
   
а з чим заморока, власне?

Кстати да )) чет я и забыл уже
   
З реформуванню :)  судовою системою посадити у нас когось більшого за дибошира по п*яні без бабла дуже не легко. Що вже говорити за нардепів а ще і мільярдів.  Скільки вже сидить))))
   
срочно вызывать собаку с милицией, тьфу, Юру Луценгу с бронетранспортером. он поможет. Ахметку так штурмовал.

Всіх в камегу смегтників)))))
   
Ринату коли будуть вручати?

Ніколи, Рінат давно зійшов зі слизької дорожки
   
Ніколи, Рінат давно зійшов зі слизької дорожки
Посмотрим скоро  :D
   
Кстати да )) чет я и забыл уже

Ти вже другий в цій гілці такий забудько.  :laugh:
   
Баканов намекнул, что до Петра тоже доберутся!  (tu)
   
Зе.. ебашь всех))) ура!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія