Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вітаю адміністрацію. Поверніть Олд Вуду права)

Вітаю адміністрацію. Поверніть Олд Вуду права)
tyv

Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D
old-wood [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 14:30
IP/Host: ---.mobile.att.net
tyv, cьогодні в 14:21

    Розгорнути попередні цитати...
    Здоров був! Тебе що з цуга вигнали?

Чому виникло таке питання ?
мене підло на фупі обкрамсали
я немаю права робити теми
я не паю права редагувати свої повідомлення

а на цугі все гарно
   
Обіцяю не робити шкоди Україні
   
Re: Вітаю адміністрацію. Поверніть Олд Вуду права)
tyv

Адміністрація, поверніть Олд Вуду право створювати теми та редагувати повідмлення  :-B
Нам новини і теми з США теж цікаві
   
Обіцяю не робити шкоди Україні
:cray:
   
даремно ти цуг поставив у приклад...ех, даремно :weep:
та й припущення про можливість з твого боку робити шкоду Україні теж не налаштовує на мажорний лад..
а загалом персонаж незлобивий, хай би був
   
В обмен на права ТС, который ежедневно открывает 5 и более тем.
Двух серунов многовато будет для ФУПа.
   
даремно ти цуг поставив у приклад...ех, даремно :weep:
та й припущення про можливість з твого боку робити шкоду Україні теж не налаштовує на мажорний лад..
а загалом персонаж незлобивий, хай би був
Є у нього трохи ватності але він не злий ватник та і українською дописує)
І гілкі цікаві про штати))
   
В обмен на права ТС, который ежедневно открывает 5 и более тем.
Двух серунов многовато будет для ФУПа.
Я дію в межах правил
   
Re: Вітаю адміністрацію. Поверніть Олд Вуду права)

Тобто, я правильно вас зрозуміла, що якщо пан не має прав на створення гілочок, редагування своїх постів, то він принципово не буде тут і писати?


А як же інші дописувачі із такими урізаними правами тут пишуть і нічого...


   
Я дію в межах правил

Ты злоупотребляешь, замусоривая ФУП спамом. Но тебе мало, ты хочешь, чтобы тебе мешок с гавном помог.
   
Є у нього трохи ватності але він не злий ватник та і українською дописує)
І гілкі цікаві про штати))

Перепрошую  цэ неправда. Вуд не ватні нє телогрейка
Вуд воїн і бьеться ща Укохраїну
Україну
   
даремно ти цуг поставив у приклад...ех, даремно :weep:
та й припущення про можливість з твого боку робити шкоду Україні теж не налаштовує на мажорний лад..
а загалом персонаж незлобивий, хай би був

Мадам Вуд мужчина и некогда не врет
Цуг приличный Форум там много людей со всего мира  которые согласны и не согласны со мной
это люди
там есть и любимые кацапчики  но они тожэ люди такие несчасные как мы
они простые  люди. они не стреляли
не грабили  не убивали украинцев в реальной жизни а так жэ как и вы сидели на форумах
трепали языком писали дразнилися. а СЛОВА ЭТО НЕ ПУЛИ
у этих кацапчиков украинские корни  и они несчасней украинцев  у них власть захватил кровавый диктатор и они этопонимают
что освободить их можем только мы украинцы где словом где советом мы все вместе должны свергнуть хуйло
   
Тобто, я правильно вас зрозуміла, що якщо пан не має прав на створення гілочок, редагування своїх постів, то він принципово не буде тут і писати?


А як же інші дописувачі із такими урізаними правами тут пишуть і нічого...
Мадам были времена когда вам было плохо на дурдоме я не знаю вас но я вас защещал
и меня банили а где только меня не банили  :gigi:
   
они не стреляли
не грабили  не убивали украинцев
але як мріяли про це!

Вуд, та я нічого насправді проти тебе не маю. Найгірше, це звісно неможливість скоригувати помічені помилки після запощування.
   
Перепрошую  цэ неправда. Вуд не ватні нє телогрейка
Вуд воїн і бьеться ща Укохраїну
Україну
Не очкуй, зважаючи на останні тенденції у владі ватність даже хорошо)
   
але як мріяли про це!

Вуд, та я нічого насправді проти тебе не маю. Найгірше, це звісно неможливість скоригувати помічені помилки після запощування.
А це у всіх так?
   
Ты злоупотребляешь, замусоривая ФУП спамом. Но тебе мало, ты хочешь, чтобы тебе мешок с гавном помог.
Наведи хоч пару посилань на спам-теми
   
А це у всіх так?
Нє, я коли помічаю помилки, то можливість виправити їх є
   
Нє, я коли помічаю помилки, то можливість виправити їх є
У мене така можливість хвилин через 5-10 зникає
   
Re: Вітаю адміністрацію. Поверніть Олд Вуду права)

У мене така можливість хвилин через 5-10 зникає
Це у всіх так.
   
Нє, я коли помічаю помилки, то можливість виправити їх є

в менэ немаэ ттакоі можливості
   
Наведи хоч пару посилань на спам-теми

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1062847.msg23484905#msg23484905
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1062801.msg23482990#msg23482990
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1062624.msg23474501#msg23474501
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1062571.msg23471868#msg23471868
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1062559.msg23471253#msg23471253
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1062529.msg23470026#msg23470026
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1062445.msg23466590#msg23466590

Это только за последние дни. Мало? та ветка - вообще откровенный шлак.
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1062847.msg23484905#msg23484905
маразм 80 левел
якесь невідомо що питає у якихось зебуїнів, навіщо їм Рашка  :facepalm1:
   
Добрий ранок!
Люди в інтернеті шукають виних в тому що сталося
не там шукаєте ....
   
маразм 80 левел
якесь невідомо що питає у якихось зебуїнів, навіщо їм Рашка  :facepalm1:
У якихось? Це в тому числі і у тебе тупа куріца)
   
У якихось? Це в тому числі і у тебе тупа куріца)
тоді покажи, дурний віслюк, де хтось з реальних зебуїнів (не примарних, вигаданих тобою, а саме реальних) заявив що йому потрібна Рашка
   
тоді покажи, дурний віслюк, де хтось з реальних зебуїнів (не примарних, вигаданих тобою, а саме реальних) заявив що йому потрібна Рашка
А реальні це які, конкретизуй
   
А реальні це які, конкретизуй
наприклад ті, хто може сказати : так, Зе - це мій кандидат, я голосував саме за нього, свідомо і безперечно
   
Re: Вітаю адміністрацію. Поверніть Олд Вуду права)

тоді покажи, дурний віслюк, де хтось з реальних зебуїнів (не примарних, вигаданих тобою, а саме реальних) заявив що йому потрібна Рашка
:gigi:  (tu)  ШИКАРНЕ алаверди.
   
Re: Вітаю адміністрацію. Поверніть Олд Вуду права)

наприклад ті, хто може сказати : так, Зе - це мій кандидат, я голосував саме за нього, свідомо і безперечно
Та скажи ти йому простіше - він же ж не понімай, що виборець Зе - це той, що ще в першому турі голосував за нього, і в другому турі лише підтвердив такий свій вибір.
   
Та скажи ти йому простіше - він же ж не понімай, що виборець Зе - це той, що ще в першому турі голосував за нього, і в другому турі лише підтвердив такий свій вибір.
та я вже сто разів їм це казала!!! а вони знову запитують і запитують!!! Оно навіть шушка днями як збудилася!!! Ти нащо, питає, така-сяка, по сто разів повторюєш ? Нам, педрюкам, і з першого разу все було зрозуміло, але що вдієш, як доля у нас, педрюків, така сумна, що доводиться блазнювати  :weep:
   
наприклад ті, хто може сказати : так, Зе - це мій кандидат, я голосував саме за нього, свідомо і безперечно
Ти себе до таких не відносиш?
   
Re: Вітаю адміністрацію. Поверніть Олд Вуду права)

та я вже сто разів їм це казала!!! а вони знову запитують і запитують!!! Оно навіть шушка днями як збудилася!!! Ти нащо, питає, така-сяка, по сто разів повторюєш ? Нам, педрюкам, і з першого разу все було зрозуміло, але що вдієш, як доля у нас, педрюків, така сумна, що доводиться блазнювати  :weep:
:gigi: та шушка - ващє смішна. Вона як тільки де побачить мій нік - так одразу ж стає в стойку і робить "ку" три раза. Вона мабуть вже переключилася із тебе на мене, або працює тут по двойному тарифу, шолє.
   
Ти себе до таких не відносиш?
Звісно, ні!
я вже стократ писала : рік тому покрутила би пальцем біля скроні, якби хтось сказав мені, що голосуватиму за Зеленського
та я власне і не думала, що він реально посуне у президенти, а перед другим туром очікувала, що ось-ось виступить із заявою щось на кшталт : пожартували і годі. Повертаюся до своєї улюбленої справи.
але сталося так, як сталося
До речі, ще у суботу перед виборами домовилися з чоловіком, що завтра викреслюємо обох. А потім ввечері зайшла на ФУП, і тут Лірник переконав мене, що не можна давати Свині жодного шансу. А чоловік таки викреслив обох.
   
:gigi: та шушка - ващє смішна. Вона як тільки де побачить мій нік - так одразу ж стає в стойку і робить "ку" три раза. Вона мабуть вже переключилася із тебе на мене, або працює тут по двойному тарифу, шолє.
друге
   
:gigi: та шушка - ващє смішна. Вона як тільки де побачить мій нік - так одразу ж стає в стойку і робить "ку" три раза. Вона мабуть вже переключилася із тебе на мене, або працює тут по двойному тарифу, шолє.
вона зараз у Клубі роздухарилася на мою адресу - відкрила всі свої шлюзи, і таке смердюче г*но полилося з цієї тупоголової моралізаторки!
   
вона зараз у Клубі роздухарилася на мою адресу - відкрила всі свої шлюзи, і таке смердюче г*но полилося з цієї тупоголової моралізаторки!
та нехай, аби не мохната троляка :nea:
   
Мадам Вуд мужчина и некогда не врет
Цуг приличный Форум там много людей со всего мира  которые согласны и не согласны со мной
это люди
там есть и любимые кацапчики  но они тожэ люди такие несчасные как мы
они простые  люди. они не стреляли
не грабили  не убивали украинцев в реальной жизни а так жэ как и вы сидели на форумах
трепали языком писали дразнилися. а СЛОВА ЭТО НЕ ПУЛИ
у этих кацапчиков украинские корни  и они несчасней украинцев  у них власть захватил кровавый диктатор и они этопонимают
что освободить их можем только мы украинцы где словом где советом мы все вместе должны свергнуть хуйло
Якщо у Вас є " прілічний форум" -- ЦУГ, то що Ви тут шукаєте?
   

Я тут народився в 2002 році
   
Предлагаю администрации забанить олд-вуда по новой статье "флуд свиньями" (или флуд свиньи), пока оно не залило весь форум продуктами своей жизнедеятельности.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія