Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Данії вирішили роздавати гроші літнім людям, щоб компенсувати інфляцію

"Парламент Данії ухвалив рішення про грошові виплати людям похилого віку та інші заходи на загальну суму 3,1 мільярда данських крон ($439 мільйонів) для пом'якшення впливу стрімкої інфляції та високих цін на енергоносії.

Про це пише Reuters, повідомляє "Європейська правда".

Люди похилого віку з низькими доходами отримають неоподатковувану виплату в розмірі 5000 крон ($706).

"Економіка Данії принципово сильна, але їй кидається виклик зростанням цін у зв’язку з війною хуйло в Україні. Тому я радий, що тепер ми можемо допомогти декому з тих, для кого інфляція особливо важка", – сказав міністр фінансів Ніколай Ваммен.

Заходи, які також передбачають зниження тарифів на електроенергію, будуть фінансуватися за рахунок зниження державних інвестицій, що, за словами Мінфіну, допоможе уникнути підвищення цін.

Центральний банк раніше попереджав, що компенсація данцям з низьким рівнем доходів і літнім людям грошовими виплатами може посилити ціновий тиск на економіку. Проте данські заходи менш масштабні, ніж аналогічні в деяких інших європейських країнах.

Раніше депутати погодилися розділити субсидію в розмірі 2 мільярдів крон серед 419 000 домогосподарств, які сильно постраждали від зростання рахунків за електроенергію.

Угода в п’ятницю також передбачала виділення 53,5 мільярда крон у період з 2024 по 2040 рік для фінансування зеленого переходу країни за допомогою таких заходів, як розвиток прибережної вітрової енергії і відновлення лісів".


https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/06/24/7141963/
   
Я поганий економіст, але якщо просто роздати людям гроші - вони підуть в магазини на ці гроші купляти товари, тобто збільшать попит і ціни виростуть ще більше?
   
Вирішили керосином тушити пожежу  :facepalm1:
   
Покріпаченим важко втямити, що десь у великому світі є країни які дбають за своїх людей.
   
 :laugh:

Не ту країну назвали Гондурасом
   
Покріпаченим важко втямити, що десь у великому світі є країни які дбають за своїх людей.

Ignorance is strength!
   
Це, до речі, наслідки так званої Нової Монетарної Теорії. Тіпа друкуй гроші і ні в чому собі не відмовляй.  :gigi:
   
Покріпаченим важко втямити, що десь у великому світі є країни які дбають за своїх людей.

Дбають за людей - це не просто маніпулятивна мантра, а це відверта брехня......... Дбати за когось чи щось можна лише власними ресурсами, інакше це просто банальний перерозподіл
   
Спірна штука. Одномоментно може і так, як допомога. Але якщо постійно - то тільки розжене інфляцію.
   
Це навіть не переросподіл. Це тупа крадіжка. При чому найгірше інфляція б'є саме по бідноті.

Інфляція - це державна програма економічного геноциду бідних.
   
Тому що країни у яких лад в економіці можуть собі позволити....
   
Це навіть не переросподіл. Це тупа крадіжка. При чому найгірше інфляція б'є саме по бідноті.

Інфляція - це державна програма економічного геноциду бідних.

Знавець  :laugh:
   
Тому що країни у яких лад в економіці можуть собі позволити....

Дозволити що? Знищити власну економіку? Ці данці і так собі машину дозволити не можуть тепер їх доб'ють інфляцією.
   
Знавець  :laugh:

Дай Бог тобі знати десяту частину того, що знаю я.
   
Дозволити що? Знищити власну економіку? Ці данці і так собі машину дозволити не можуть тепер їх доб'ють інфляцією.

 :lol:
   
Дай Бог тобі знати десяту частину того, що знаю я.

 :weep:
   
Я вам навіть скажу для чого розкручують інфляцію по всьому світові - для введення "рятівної" CBDC.
   
Ці данці і так собі машину дозволити не можуть тепер їх доб'ють інфляцією.

Many of the world's richest countries are also the world's smallest.

https://www.gfmag.com/global-data/economic-data/richest-countries-in-the-world
   
Тому що країни у яких лад в економіці можуть собі позволити....

Це ілюзія..... Все додаткове що такі країни могли собі дозволити було розтринькане на подолання наслідків епідемії.......  Зараз час знову впрягатись та набувати жирок, а не продовжувати тринькати ресурси
   
Many of the world's richest countries are also the world's smallest.

https://www.gfmag.com/global-data/economic-data/richest-countries-in-the-world
відомий екномічний закон - менші країни мають більше здатності до зростанння
   
Це ілюзія..... Якби могли - то не було б такої інфляції

"кидається виклик зростанням цін у зв’язку з війною хуйло -в Україні."

І немає такої інфляції. Де грубий схудне, тонкий помре.
   
І немає такої інфляції. Де грубий схудне, тонкий помре.

Це навіть не переросподіл. Це тупа крадіжка. При чому найгірше інфляція б'є саме по бідноті.

Інфляція - це державна програма економічного геноциду бідних.

Невже доходить?
   
Та то таке, кістку кинули пенсам одноразово. Для Данії смішні гроші. Ну підвищиться інфляція данської крони на 0.1%, всі заплатять потім. Зате у всіх складається враження, яка ж в нас гарна країна.
   
Невже доходить?

Кріпакам та невігласам ніколи не дійде.

Багаті країни можут дозволити собі те, про що бідні навіть ненаважуться мріяти.
   
Та то таке, кістку кинули пенсам одноразово. Для Данії смішні гроші. Ну підвищиться інфляція данської крони на 0.1%, всі заплатять потім. Зате у всіх складається враження, яка ж в нас гарна країна.

 
Данська ще з голови не вивітрилася повністю ?
Цитувати
Regeringen vil give pensionister, der modtager ældrecheck,
   
Кріпакам та невігласам ніколи не дійде.

Самокритичність насправді добра риса. Може ще не все втрачено.  (tu)
   
Данська ще з голови не вивітрилася повністю ?

Так я ж про що?

Маленька паскудненька соціалістична диверсія проти економіки.
Типу в нас інфляція, компенсуємо пенсам інфляцію.
Це як пожежу бензином гасити.
Це якщо в принципі, а всі думають ‚от які ми молодці‘ .
   
Я поганий економіст, але якщо просто роздати людям гроші - вони підуть в магазини на ці гроші купляти товари, тобто збільшать попит і ціни виростуть ще більше?

поки є надлишок товару не буде ніякої критичної інфляції, а західний ринок перенасичений споживчими товарами, тож поки вартість наявних грошей є менша за товар данцям переживати за інфляцію дуже і не треба
   
Ех,  СКовальов даволєн,  далжно бить
   
поки є надлишок товару не буде ніякої критичної інфляції, а західний ринок перенасичений споживчими товарами, тож поки вартість наявних грошей є менша за товар данцям переживати за інфляцію дуже і не треба

   
поки є надлишок товару не буде ніякої критичної інфляції, а західний ринок перенасичений споживчими товарами, тож поки вартість наявних грошей є менша за товар данцям переживати за інфляцію дуже і не треба

це дуже застаріла інформація
   
ради кого корону мутили? выипали всю планету ради стариков теперь опять?
   
Показати зображення...

а чого б не привести графік від початку минулого століття і поспостерігати за шляхом обесцінювання грошей під кутом історичної перспективи
   
Так я ж про що?

Маленька паскудненька соціалістична диверсія проти економіки.
Типу в нас інфляція, компенсуємо пенсам інфляцію.
Це як пожежу бензином гасити.
Це якщо в принципі, а всі думають ‚от які ми молодці‘ .


Розумію Ваше бурчання. Не склалося бути серед "Correcting for purchasing power, per capita income was Int$57,781 or 10th-highest globally". https://en.wikipedia.org/wiki/Economy_of_Denmark
   
а чого б не привести графік від початку минулого століття і поспостерігати за шляхом обесцінювання грошей під кутом історичної перспективи

Якщо б в тебе була хоч якась логіка, ти б зрозуміла що цей аргумент проти тебе.

Коли ще інфляція зросла майже в 5 разів меньше ніж за рік?

Це беручи офіційні числа.
   
Кляті ліваки, чому не мені.
   
"кидається виклик зростанням цін у зв’язку з війною хуйло -в Україні."
І немає такої інфляції. Де грубий схудне, тонкий помре.

Грубий вже схуд....
   
Десь була епічна тему, в якій Олдбой та Дімєц доводили, що друк грошей дозволив вилізти США з Великої депресії.
   
Десь була епічна тему, в якій Олдбой та Дімєц доводили, що друк грошей дозволив вилізти США з Великої депресії.

Так і є, але все має свою ціну......

і, як казав один з великих полководців "час розкидати каміння, час збирати каміння"
   
Грубий вже схуд....

Власне дихає на ладан.

https://worldpopulationreview.com/country-rankings/gdp-per-capita-by-country
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія