Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Педрили , а ви розумієте що ви така ж срань як і зелені наступники ?

Розумієте , що зелена пліснява - це прямий наслідок шоколадної гидоти ?
   
бля, тут уже педрил раз-два і нема, для кого ця тема?  :laugh:
   
 :D

ооо людас разочеровался уже в зеленобобике. :weep:
   
:D

ооо людас разочеровался уже в зеленобобике. :weep:
а був очарований?
   
Нічого...це у людини стадія така,як у багатьох зараз. "ЗЕлень така як Петро...", наступна буде:" Навіть при Петрі було краще...", а позанаступна" Та хочь би вже Петро і то хліб!" :D  X(
   
Нічого...це у людини стадія така,як у багатьох зараз. "ЗЕлень така як Петро...", наступна буде:" Навіть при Петрі було краще...", а позанаступна" Та хочь бі вже Петро і то хліб!" :D  X(
:facepalm:
при кучманоїді було ще краще.
і шо?
   
Розумієте , що зелена пліснява - це прямий наслідок шоколадної гидоти ?

Нарешті до вас дійшло. Вітаю. Саме ви є творець, як шоколадної гидоти, так і зеленої плісняви.
   
Людас зрозумів що Зе!біл це повне дно....
Ще трошки і зрозуміє що порох був нічо так.
   
а ти шо, дАртаньян, щоб носа дерти?
і весь в білому, може?

проходь краще в гілку про понеділок.
   
а був очарований?

+++
   
Людас зрозумів що Зе!біл це повне дно....
Ще трошки і зрозуміє що порох був нічо так.
Та все воно добре розуміє, і давно.
Мабуть, зараз закортіло якось легалізуватись в якості нелоха незебіла, ото й скімлить.
   
Розумієте , що зелена пліснява - це прямий наслідок шоколадної гидоти ?

так можна сказати, що дурь кожного - провина нещасних рептилої... тьху ти, кистеперих риб, які повилазили на сушу з моря
   
Нарешті до вас дійшло. Вітаю. Саме ви є творець, як шоколадної гидоти, так і зеленої плісняви.

Х їй , тобі на все рило педрило.

 :)

Рима вийшла.


Ти хоч один мій пост знайди де я топлю за клоуна, а не сцюсь кип'ятком як ви від к н ура.
   
так можна сказати, що дурь кожного - провина нещасних рептилої... тьху ти, кистеперих риб, які повилазили на сушу з моря

Це ти про себе , шоколадна бабуся ?
   
Розумієте , що зелена пліснява - це прямий наслідок шоколадної гидоти ?

вот ты извращенец...
   
Це ти про себе , шоколадна бабуся ?

так, мій молодий зелений друже.
хто ж рептилоїд, як не я.

   
Пєдрилки , ну хоч один з вас розуміє що це все одна срань ? Хоча б один ?
   
Ти хоч один мій пост знайди де я топлю за клоуна, а не сцюсь кип'ятком як ви від к н ура.
то в який понеділок зникнуть прихильники клоуна?

хоча, спробуй і наразі когось знайти. вже ніхто за нього не голосував  :D
   
Х їй , тобі на все рило педрило.

 :)

Рима вийшла.


Ти хоч один мій пост знайди де я топлю за клоуна, а не сцюсь кип'ятком як ви від к н ура.

Я кнура в 2014 році до влади не привів, на відміну від Людаса. За зелену плісняву в 2019 році не голосував, на відміну від Людаса. Всім уже зрозуміло, що на наступних виборах Людас знову не того обере. Це вже у нього хронічне.
   
Нічого...це у людини стадія така,як у багатьох зараз. "ЗЕлень така як Петро...", наступна буде:" Навіть при Петрі було краще...", а позанаступна" Та хочь би вже Петро і то хліб!" :D  X(
ні
це було б тим же самим, що прямо визнати : ми не спроможні висунути на преза нікого, крім відвертої падалі
   
а був очарований?

а шо не?

може я его путаю с кем то?
   
Автор ведки срань, учитывая за кого он тут выступал. Срань такая, что он решил ею поделиться.

Нет дорогой, обосранным ходи сам
   
Розумієте , що зелена пліснява - це прямий наслідок шоколадної гидоти ?
Нас тут нема. Спи вже.
   
Пєдрилки , ну хоч один з вас розуміє що це все одна срань ? Хоча б один ?
пропонуй конструктив.

а то вже 27 років мудрий народ обирає постійно срань.
серед гавно-кандидатів.
може шось не так? з народом. чи кандидатами. чи виборчою системою.
   
Розумієте , що зелена пліснява - це прямий наслідок шоколадної гидоти ?
вы зробили їх разом  :weep:

   
Я кнура в 2014 році до влади не привів, на відміну від Людаса. За зелену плісняву в 2019 році не голосував, на відміну від Людаса. Всім уже зрозуміло, що на наступних виборах Людас знову не того обере. Це вже у нього хронічне.
логічний ланцюжок у вас було втрачено на 2019 році
Бо якби Людас у 2019 проголосував за Кнура, це автоматом знову було б "не те".
   
людас ніяк не хоче визнати свою тупизну на виборах.
не можуть педрилки бути такими як і зелень. тому що про зелень навіть не згадувалось, коли ви вже верещали про мародерів тощо. це зелень може бути як хтось. а насправді - ще гірша
тобто ти обрав таких як педрилки. це на твою думку.
а вас попереджали про вашу помилку у виборі.
   
Дьєржитьє поциентов, розбігаються як таргани
   
Дьєржитьє поциентов, розбігаються як таргани
цікаво, хто буде останнім?
   
а вас попереджали про вашу помилку у виборі.
Хто - попереджав?
і в чому полягала помилка? Конкретно - як треба було голосувати?
   
логічний ланцюжок у вас було втрачено на 2019 році
Бо якби Людас у 2019 проголосував за Кнура, це автоматом знову було б "не те".

Ви з логікою не дружите зовсім? Людас голосує в 2014 за Пороха, тобто за шоколадну гидоту. В 2019 Людас голосує за Зеленського, тобто за зелену плісняву. Людас  обрав для нас всіх шоколадну гидоту і зелену плісняву, але винен в цьому хто завгодно окрім самого Людаса. Через півроку після наступних виборів Людас знову обсиратиме президента за якого ж сам перед цим проголосує.
   
ні
це було б тим же самим, що прямо визнати : ми не спроможні висунути на преза нікого, крім відвертої падалі
-------------------------------------------------------------------
Так може нарешті до когось ДІЙДЕ до мізкив,що нам президентська вертикаль не потрібна?!!! В більшості країн світу (демократичних) її нема! Парламент та Прем'єр. Якщо щось-226 голосів і нах з поля. Всі це пройшли. А у нас президентська вертикаль-дах корупції.Доречі будь де.
   
правильна назва гілки - "Зелені, ви розумієте, що ми лоханулись та обрали ще гірше ніж було?
а нас попереджали"
   
логічний ланцюжок у вас було втрачено на 2019 році
Бо якби Людас у 2019 проголосував за Кнура, це автоматом знову було б "не те".
Людаси в 2019р. вивели в 2й тур з Порохом не когось серйозно-адекватного, а оце естрадно-вокальне чудо і його команду.

вибір вкрай х-овий бо Петро вже дещо притомив своїм болотом і безреформуванням.
але Зе президентом - це вкрай обєзбашенний, сміливий, відчайдушний експеримент, за яким я з цікавістю спостерігаю.
   
Ви з логікою не дружите зовсім? Людас голосує в 2014 за Пороха, тобто за шоколадну гидоту. В 2019 Людас голосує за Зеленського, тобто за зелену плісняву. Людас  обрав для нас всіх шоколадну гидоту і зелену плісняву, але винен в цьому хто завгодно окрім самого Людаса. Через півроку після наступних виборів Людас знову обсиратиме президента за якого ж сам перед цим проголосує.
людась, покайся  :vinsent:
   
цікаво, хто буде останнім?
Можливо, Георгіу. Той хоч щирий, йому буде найважче.
   
цікаво, хто буде останнім?
Парочка хворих на голову залишиться
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія