Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакханалія секти вакцинаторів

Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Також в догонку вакцинутим:

Навіщо колоти 4 дози (скоро в Ізраїловці) того самого шмурдяка який вже за офіційним визнанням давно не працює?

  Вакцинатори окремо, логіка окремо.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Після того, як СБУ накрило ферму кацапських ботів антиваксерів в Дніпрі, стало зрозуміло чому Петя Шаблезуб пише виключно через ТОР.
Боїться, що і його накриють. Питання правда із  якої саме країни він пише.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

 Ретельно пускають бульбащки.
 Булькочуть.
 Белькочуть.
 Тільки б не відповідати на прості питання. B-)
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Також в догонку вакцинутим:

Навіщо колоти 4 дози (скоро в Ізраїловці) того самого шмурдяка який вже за офіційним визнанням давно не працює?
======================
Тут  я можу допомогти- тому що вже закупили вакцини в великій кількості.
Не викидати ж їх.
Фарммафія такого не пробачить. :(
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

======================
Тут  я можу допомогти- тому що вже закупили вакцини в великій кількості.
Не викидати ж їх.
Фарммафія такого не пробачить. :(

Тут головне чи вакцинатори розуміють такі елементарні істини.

Саме страшне що вакцинуті тупo на бачуть брехні. Їм постійно сцють в очі а вони кажуть то божа роса.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

ох, горе. Коли в країні грубо 82% вакциновано, то зараження серед них складає грубо 75%. Заражаються менше, але зовсім трішечки. Це знають вже, мабуть, всі. Навіть найтупіші фонарики.
вакцина майже не зупиняє зараження. Вірус проникає. Але потім в нещеплених цитокіновий шторм. А протікання щепленого без. Це предмет гордощів фонариків.

хочу тільки попередити фонариків, що ви висвітлюєте минуле. Теперішній час - це пару тищ небіжчиків в штатах в день, незважаючи на вакцинацію більшості населення.
+=========================================================================================+
З якого бодуна ця хєрня: "Коли в країні грубо 82% вакциновано, то зараження серед них складає грубо 75%."?
З якого бодуна ця хєрня: "вакцина майже не зупиняє зараження. Вірус проникає."?
У мене, наприклад, вроджений імунітет до оспи - від батька. Тому всі різновиди оспи до мене не чіпляються.
Бо всі - виздихають.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

костя, я щось казав проти того, що вакцина допомагає позбутися важких випадків?

Я кажу, що вакциновані є суперзаразниками частіше ніж звичайні люди. Тому мають йти на карантин. Перше.
І друге: невідомо до чого в фіналі призведе спосіб захисту такими "вакцинами". Їх дія, м'яко кажучи, нестандартна.
+========================================================================+
З якого бодуна ця хєрня: "вакциновані є суперзаразниками частіше ніж звичайні люди"?
У вакцинованих концентрація вірусів на багато порядків нижча ніж у невакцинованих.
Бо наша імунна система вже навчена знищувати такі віруси. Це відомо давно вже.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Б-г-г , але ж живе падлюка така . ))

Та і всередині носу - всереднині організму .

Такшо нездумайте "ні дихнуть ні перднуть" (с) , хто вакциноване та голосить , що переймаєцця безпекою , що ближніх , що дальніх .

Тег - гумор .
+==============================================+
Сунь срібну кліпсу в носа - від срібла вони дохнуть!  (P)
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

кацы какразьпрессуют всех на свой шмурдяк
===============
Ти б ще Вольту це спробував пояснити-я впевнений,результат був би такий же. :facepalm1:
Вони це пишуть  просто так- типу ану,я щось образливе про людину напишу,дивись,йому й не повірять.
Дегуманізація в дії.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

https://drive.google.com/file/d/14N2pNmnAWLuaRjAzEqKd2UTP0Jej35Nj/view?usp=sharing

навіть гуглити, сцуко, не вміють  :X
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Тут головне чи вакцинатори розуміють такі елементарні істини.

Саме страшне що вакцинуті тупo на бачуть брехні. Їм постійно сцють в очі а вони кажуть то божа роса.
=====================
Бачать і розуміють. Спробуй тепер напиши- так ти ж вакцинований, чого сциш?
Що почуєш у відповідь?
Так вакцина ж не захищає від зараження :weep:
Піддослідні хомячки зрозуміли, що те, що їм обіцяли- найопка але треба ж і інших нагнути, бо як це так-
над ними провели дослідження безкоштовно, як на мишах, а хтось,бачте не хоче, щоб над ним проводили
медичні дослідження та експерименти. Це-неподобство і з цим треба боротися. :aggressiv:
Тим більше, що держава підтримує ці устремління ваксерів. :-)o
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Коли є обман хоч у малому - як я можу вірити великому?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Вакцинуйтесь, чорнобриві
Але не з москалями  [ua]
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

в мене без вакцінації пару тижнів тому щось запальне загострилося - суглоб нив і радикуліт вхопив, що ледве ходила.
два уколи диклаку і фаніган крем, як рукою зняло.

в ТС генетично коксартроз 4 ступеню -  немає зазору між femoral head та acetabulum, диклофенак не допоможе, тільки surgery.
Але там є ще одна проблема - окрім hip surgery,  потрібна ще й brain surgery, а сучасна медицина поки що операції по заміні мізків не здатна виконувати.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Да блин, просто посмотрите на друзей наших меньших, собачек. И перенесите все на людей. Породистые собаки прокалываются всевозможными прививка мы из поколения в поколения, и что у них с имунитетом? Укусила муха к ветеринару, съел шкурку от колбасы на улице, к ветеринару, то срачкв то болячка. А что у простого дворняги из села? Семь жизней, как у кота беспризорного.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

А чого ви ще не на майдані? Ваші всі там.



Всі семеро.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

в ТС генетично коксартроз 4 ступеню -  немає зазору між femoral head та acetabulum, диклофенак не допоможе, тільки surgery.
Але там є ще одна проблема - окрім hip surgery,  потрібна ще й brain surgery, а сучасна медицина поки що операції по заміні мізків не здатна виконувати.

Дивіться, я жолним разом не висловився оьразливо на адресувакцинаторів.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Да блин, просто посмотрите на друзей наших меньших, собачек. И перенесите все на людей. Породистые собаки прокалываются всевозможными прививка мы из поколения в поколения, и что у них с имунитетом? Укусила муха к ветеринару, съел шкурку от колбасы на улице, к ветеринару, то срачкв то болячка. А что у простого дворняги из села? Семь жизней, как у кота беспризорного.
Да, скоро Гейтс запретит кушать шкурку от колбасы на улице. Фошисты.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Тут зелені припиздки Людас та Ельф виявили, що за вакцинацію - порохоботи. то вхавр2 - порохобот. А порохоботів, згідно Дідуся, треба вішати.

Отож, вхавр2 треба повісити. Це не мій заклик, я лише  цитую інших зелених.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Да блин, просто посмотрите на друзей наших меньших, собачек. И перенесите все на людей. Породистые собаки прокалываются всевозможными прививка мы из поколения в поколения, и что у них с имунитетом? Укусила муха к ветеринару, съел шкурку от колбасы на улице, к ветеринару, то срачкв то болячка. А что у простого дворняги из села? Семь жизней, как у кота беспризорного.


Плутаєте причину з наслідком. Тому і проколюють їх що нестійкі до хворіб. Імунітет і стійкість до хворіб зазвичай не є пріритетним критерієм відбору при виведенні порід, і це не тільки собак стосується. Там інші критерії. Породисті корови наприклад теж дуже делікатні, а яблуні сортові легко підхоплюють парші і раки. Вакцини тут ніяким боком.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Да блин, просто посмотрите на друзей наших меньших, собачек. И перенесите все на людей. Породистые собаки прокалываются всевозможными прививка мы из поколения в поколения, и что у них с имунитетом? Укусила муха к ветеринару, съел шкурку от колбасы на улице, к ветеринару, то срачкв то болячка. А что у простого дворняги из села? Семь жизней, как у кота беспризорного.
Тим хто за природній відбір, повинні добровільно відмовитися від отримання любої медичної допомоги. Ну, щоб було як у дворових собак.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Чому Ви доколупуетесь до тих, хто не хоче вакцінуватись саме від ковідьки? Хто вам заважає вакцінуватись?
Може нехай це буде право на вибір кожного? Як показали майже 2 роки ковідоістерії, то проблема таки більше штучна і висмоктана з пальця.
Зараз вже понеслась нова тема: певна частина дописувачів відкриває масово гілки про те, як хтось помер з невакцінованих, що не хотіли вакцінуватись. Но, померли. Вам яка різниця? Це був їх свідомий вибір.

В мене після двох доз файзера загостився артроз і вже мысяць не проходить біль в плочовому суглобі. І почалось все саме після вакцинації. Це при тому, що контактував з тими, хто ніби хворий на ковід і це гівно мене не зачепило. Я правильно розумію, що набуті болі варті тої вакцини?

Может, раз така фігня, нехай вакціонатори сплачують лікування тих, хто отримав побічні ефекти на ускладнення після вакцини? Тоді б це було справедливо на тлі примусової шмурдякицації.

шановний (-на), я перехворів минулого літа, ніц не сподобалось. Ще тоді, минулого року моя лікарка мені дала раду: " - не треба нікого агітувати, змушувати і т.і., розтин покаже від чого  помре антіковідний аргонізм.." , тому вакцинуватись чи ні, це ваш вибір, але будь те так ласкаві перераховувати частку своїх доходів на користь лікування тих кого ви заразили. До речі, я теж вакцинований двічі Пфайзером і навіть не помітив. Може ви самі винні?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Тим хто за природній відбір, повинні добровільно відмовитися від отримання любої медичної допомоги. Ну, щоб було як у дворових собак.
А ты шо на Марсе живёшь? У нас и так природный отбор, есть деньги лечишься, нет денег получишь таблетку анальгина и в гроб.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Цитата: бджілка
Тому що на 10 вакцинованих 1 антиваксери, котрий заважає іншим вакцинуватися
cze de take skazali?po soros-tb :lol:
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

А ты шо на Марсе живёшь? У нас и так природный отбор, есть деньги лечишься, нет денег получишь таблетку анальгина и в гроб.
Як припече, то гроші всі знаходять. ;)
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

шановний (-на), я перехворів минулого літа, ніц не сподобалось. Ще тоді, минулого року моя лікарка мені дала раду: " - не треба нікого агітувати, змушувати і т.і., розтин покаже від чого  помре антіковідний аргонізм.." , тому вакцинуватись чи ні, це ваш вибір, але будь те так ласкаві перераховувати частку своїх доходів на користь лікування тих кого ви заразили. До речі, я теж вакцинований двічі Пфайзером і навіть не помітив. Може ви самі винні?

Я тоже переболел. Слушай, а сколько ты заразил людей, не хочешь им заплатить. Шо за больные фантазии. Ты такой же переносчик как и я. Вам в голову вдолбили, что не вакцинированные  это фабрики по производству ковида,
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

homjachki vimagajut fakczinaczii. mabut, shob golova ne hitalasja. malo im smakolikiv vid sionosatanistiv...
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Я тоже переболел. Слушай, а сколько ты заразил людей, не хочешь им заплатить. Шо за больные фантазии. Ты такой же переносчик как и я. Вам в голову вдолбили, что не вакцинированные  это фабрики по производству ковида,

1. Дружина не хворіла і це при тому що вона в зоні ризику; 2. Моя родина, батьки, сестра з чоловіком перехворіли вже в 2021 році! 3. Як тільки в мене з'явились ознаки Ковіду я звернувся до лікарні; 4. Вакцина якщо не повністю то максимально знижує ризик хвороби. Я зрозуміло висловився? Мене зовсім не цікавить думка з іноземних айпі.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

1. Дружина не хворіла і це при тому що вона в зоні ризику; 2. Моя родина, батьки, сестра з чоловіком перехворіли вже в 2021 році! 3. Як тільки в мене з'явились ознаки Ковіду я звернувся до лікарні; 4. Вакцина якщо не повністю то максимально знижує ризик хвороби. Я зрозуміло висловився? Мене зовсім не цікавить думка з іноземних айпі.

Ну ты только шо сам ответил.
Вакцина якщо не повністю то максимально знижує ризик хвороби.
Но вакцина не является щитом, через который ковид не проходит. Ты также как и я могу подцепить его и заразить другого. Если ты хочешь перенести легко, вакцинируйся, кто то хочет испытать судьбу и оставить борьбу своему имунитету, то это его выбор.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ну ты только шо сам ответил.
Вакцина якщо не повністю то максимально знижує ризик хвороби.
Но вакцина не является щитом, через который ковид не проходит. Ты также как и я могу подцепить его и заразить другого. Если ты хочешь перенести легко, вакцинируйся, кто то хочет испытать судьбу и оставить борьбу своему имунитету, то это его выбор.

антіваксер? забудь  103, 911, 112..лікуйся подорожником.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів
fam

Вам в голову вдолбили, что не вакцинированные  это фабрики по производству ковида

Это  вдалбливать не надо, это само собой разумеется. И не столько на основании объективных научных данных, поскольку о должной изученности ковида еще рано говорить,  сколько на понимании прямой связи между степенью сопротивления соблюдению карантинных норм и сопротивлением к вакцинации. То есть, как мне кажется (и, наверное, основания к такому выводу есть), обычно ярые "антимасочники" одновременно являются яростными противниками вакцинации. Хотя и не все, может быть.

а если ты с самого начала не желал ограничивать себя в контактах, без которых при эпидемии можно обойтись, носишь маску на подбородке, да и то лишь там, где требуют ее иметь, и избегаешь вакцинации из принципа, то ты и есть, несомненно, передовой сотрудник фабрики, выпускающей новые случаи заболевания и новые штаммы. твои антиподы там тоже вопреки своей воле немного подрабатывают, к сожалению, но заслуги их не столь значительны.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Як припече, то гроші всі знаходять. ;)
Не всі.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

антіваксер? забудь  103, 911, 112..лікуйся подорожником.

Почему же сразу анти, нет, я не против, колите себе вакцины какие вам вздумается. Я в свое тело не хочу колоть, я переболел, у меня свой иммунитет и свои антитела. Я просто не хочу себе колоть вакцину. Это ведь моё право. Но вы почему то считаете, что это право распоряжаться моим телом вдруг перешло к вам.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

шановний (-на), я перехворів минулого літа, ніц не сподобалось. Ще тоді, минулого року моя лікарка мені дала раду: " - не треба нікого агітувати, змушувати і т.і., розтин покаже від чого  помре антіковідний аргонізм.." , тому вакцинуватись чи ні, це ваш вибір, але будь те так ласкаві перераховувати частку своїх доходів на користь лікування тих кого ви заразили. До речі, я теж вакцинований двічі Пфайзером і навіть не помітив. Може ви самі винні?

Тобто в ускладеннях від вакцин винні вакціновані, так?
А виробник - святий.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Почему же сразу анти, нет, я не против, колите себе вакцины какие вам вздумается. Я в свое тело не хочу колоть, я переболел, у меня свой иммунитет и свои антитела. Я просто не хочу себе колоть вакцину. Это ведь моё право. Но вы почему то считаете, что это право распоряжаться моим телом вдруг перешло к вам.

Вы крамольные вещи говорите. Здесь такое не любят.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Почему же сразу анти, нет, я не против, колите себе вакцины какие вам вздумается. Я в свое тело не хочу колоть, я переболел, у меня свой иммунитет и свои антитела. Я просто не хочу себе колоть вакцину. Это ведь моё право. Но вы почему то считаете, что это право распоряжаться моим телом вдруг перешло к вам.

користуйся кондомами, я дуже тебе прошу.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Тобто в ускладеннях від вакцин винні вакціновані, так?
А виробник - святий.

усього одне уточнення поки ти не пішов уху їсти, де в моєму коментарі виробник був згаданий як святий?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Вы крамольные вещи говорите. Здесь такое не любят.

після того як ти палець об палець не вдарив щоб захистити свій рідний Крим тобі краще мовчати. Але для цього потрібно мати яйця, це не про тебе.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Тільки що спілкувався зі співробітницеєю одного вишу.
Так ось вона захворіла натковід олразу пілся першої вакцінації.
Керівництво примусово наказало всім вакцінуватись. І ті, хто раніше не хворів, почали хворіти.
Тому що тільки ідіот проводить вакцінацію під час епідемії, коли імунітет наьдеякийтчас слабне під дією вакцини, а вірус саме в цей час потряпляє до організму.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія