Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакарчук і вакцинація

Вакарчук і вакцинація
Via

Хочеш на концерт - зроби щеплення у наметі.
Нема слів.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=394203318732015&id=100044270507736
   
Re: Вакарчук і вакцинація
Via

‼️Важливе повідомлення до проведення концерту «Океану Ельзи» на честь 360-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка у Львові 18 вересня
 
Зважаючи на ріст захворюваності та враховуючи розпорядження міського голови  ("Про проведення концерту гурту "Океан Ельзи" #410 від 17.09.21 bit.ly/3zh8J5p), ми всі разом маємо дотримуватись виконання карантинних вимог.

Прохід на концерт буде дозволено як вакцинованим  раніше, так і тим, хто пройде вакцинацію просто на місці перед концертом у мобільних пунктах вакцинаціі
( а також тим, хто має негативний тест на COVID19).
 
✅ Доступ на площу буде дозволено лише за наявності одного з таких документів:

- сертифікат про вакцинацію від  COVID-19 (електронний у додатку ДІЯ або друкований від сімейного лікаря)

- негативний тест на COVID19, зроблений за 72 години до події:
або експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2,
або ПЛР-тест
 
- довідка про отримання 1-ї дози вакцини від  COVID-19.

‼️УВАГА. Якщо ви ще не вакциновані, то вакцинуватись можна буде у спеціальних точках вакцинації просто біля місця проведення концерту‼️

Діти (разом з батьками) проходять вільно, без тестів чи вакцінацію. Як і підлітки до 18 років.

2) Обовязково мати з собою індивідуальну маску захисту.
 
Приходьте, будь ласка, завчасно аби з урахуванням контролю безпеки комфортно пройти на площу.

Починаючи з 18.00 вже будуть працювати контрольно-пропускні пункти, що знаходитимуться на прилеглих вулицях (див. схему). Початок концерту о 20:00
 
Усі, хто НЕ має документів згідно вимог перебування на масових заходах, можуть долучитись до концерту онлайн на каналах YouTube:
☑️ Океан Ельзи https://youtube.com/c/okeanelzyofficial
 
☑️ Твоє місто
https://www.youtube.com/c/tvoyemistoTV
 
☑️ Zaxid.net
https://www.youtube.com/c/ZaxidNetTV
 
Чекаємо на вас! Будьмо здорові разом)
До зустрічі в суботу
 
18 вересня, субота, о 20:00
Львів, площа біля національного університету імені Івана Франка
концерт "Океану Ельзи"
Вхід вільний з дотриманням карантинних вимог

UPD.
ℹ️ Друзі, маємо інформацію щодо експрес-тестування та можливості вакцинації в суботу 18.09.21 у Львові перед нашим концертом (згідно розпорядження #410 від 17.09.21 bit.ly/3zh8J5p, за яким глядачі мають бути або з негативними тестами, або вакциновані)

✅ Тестування експрес-тестами
Хто: лабораторія «Меділабс».
Де: намет буде розташовано на перехресті вулиць Листопадового Чину та Модеста Менцинського, за пам"ятником Юрію Змієборцю.
Коли: 15:00 - 21:00, 18 вересня, субота
Ціна за собівартістю тесту: 250 грн

✅ Вакцинація
Спеціально для охочих відвідати концерт "Океан Ельзи" у Львові відкрито ще один додатковий центр вакцинації.
Де: молодіжний центр - MoloDvizh (вул. Чайковського, 31)
Коли: 15:00-20:00, 18 вересня
Вакцина: Pfizer
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Пані Вія, будете здавати квитки? Планували йти?
   
Re: Вакарчук і вакцинація
Via

Пані Вія, будете здавати квитки? Планували йти?
Йти не планувала, але Вакарчук для мене помер.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

"Ціна за собівартістю тесту: 250 грн" - бабки рубят где угодно и как угодно. геи.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Йти не планувала, але Вакарчук для мене помер.
:weep:
   
Re: Вакарчук і вакцинація
Via

Так, я трохи поспішила, у Вакарчука є шанс залишитися в живих.
Виявляється, це розпорядження місцевої влади.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Лол
В Італіі в музеі і кінотеатри пускають тільки вакцинованих наприклад
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Хочеш на концерт - зроби щеплення у наметі.
Нема слів.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=394203318732015&id=100044270507736
(tu)
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Йти не планувала, але Вакарчук для мене помер.

Благаю, не роби цього, він цього не переживе  :facepalm:

Антиваксери думають, що мають якісь особливі права, які всі зобовязані поважати.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Йти не планувала, але Вакарчук для мене помер.
Шкода Славка, такий удар для нього.

Взагалі то в усіх країнах антиваксерів будуть розводити на тести за власний кошт.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Лол
В Італіі в музеі і кінотеатри пускають тільки вакцинованих наприклад
я  вчора охуїв від черги до музеїв у Венеції, хз як вони перевіряють ту інфу при продажі квитків? Бо га вході цього не роблять, лише є лічильник скільки людей сожна впускати, коли стає 0 перестають, поки інші не вийдуть
   
Re: Вакарчук і вакцинація
Via

Благаю, не роби цього, він цього не переживе  :facepalm:

Антиваксери думають, що мають якісь особливі права, які всі зобовязані поважати.
Я сподіваюся, що до вечора він знайде кілька способів залишитися в живих.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Сторонники свободы осень похожи на кацапов

1. Против вакцинации
2. Против сланца
3. Против Евросоюза
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Після поста Вії у Вакара почнеться творча депресія  :gigi:
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Сторонники свободы осень похожи на кацапов
І прихильники певної політсили - ті самі кацапи
   
Re: Вакарчук і вакцинація
Via

Після поста Вії у Вакара почнеться творча депресія  :gigi:
У нього має початися активна робота мізків. До кінця його творчої кар'єри залишилося годин 8.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Йти не планувала, але Вакарчук для мене помер.
Смотри чтобы ты для него не померла без вакцины
   
Re: Вакарчук і вакцинація

У нього має початися активна робота мізків. До кінця його творчої кар'єри залишилося годин 8.

Да подменили его рептилоиды,как Ющенко,к гадалке не ходи
   
Re: Вакарчук і вакцинація
Via

Отримала уточнення - розпорядження про вуличну вакцинацію перед концертом видав Садовий. Щодо нього все ясно, він давно пробив дно.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

я  вчора охуїв від черги до музеїв у Венеції, хз як вони перевіряють ту інфу при продажі квитків? Бо га вході цього не роблять, лише є лічильник скільки людей сожна впускати, коли стає 0 перестають, поки інші не вийдуть
так наночіпи ж маякують кому треба.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Садовий. Щодо нього все ясно, він давно пробив дно
Він давно, ти - недавно. Невелика різниця.
   
Re: Вакарчук і вакцинація
Via

З коментарів у Фейсбуці:
"Знаєте вчора їхала в одній маршрутці і двоє студенток власне обговорювали оту ситуацію з отим щепленням на концерт. Одна з них одразу сказала колежанкам - ах шо там , моя мама мені зробить ту довідку про щеплення, вона працює в лікарні. Дівчата рот роз,явили і я також ) і направду одразу подзвонила - маман треба тест. Ну мама, мабуть, щось там пояснювала. А доця - ну маман, ти ж маєш зв,язки - порішай, ну мені треба на той концерт потрапити...."

   
Re: Вакарчук і вакцинація

Дівчата рот роз,явили і я також ) і направду одразу подзвонила - маман треба тест. Ну мама, мабуть, щось там пояснювала. А доця - ну маман, ти ж маєш зв,язки - порішай, ну мені треба на той концерт потрапити...."
яка недолуга байка.
   
Re: Вакарчук і вакцинація
Bmx

Хочеш на концерт - зроби щеплення у наметі.
Нема слів.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=394203318732015&id=100044270507736
(tu)
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Благаю, не роби цього, він цього не переживе  :facepalm:

Антиваксери думають, що мають якісь особливі права, які всі зобовязані поважати.
які особливі? і хто такі "антиваксери"?
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Краще б вони експрес- тести робили на вході.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Людина - соціальна істота. Завжди має до чогось (когось) долучитись, аби визначитись з середовищем, навіть якщо у тому немає необхідності чи потреби. Так привчили.
Створили поділ по вакцинам. І немає, де б залишитись осторонь) Мусиш визначатись.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

В данном случае профанация. После вакцинации должно пройти не менее 10 дней. Сделал укол и в толпу не самая хорошая идея. А так, да господа антиваксеры, привыкайте, за булочками будите ходить только по ПЦР тесту.    B-)
   
Re: Вакарчук і вакцинація

В данном случае профанация. После вакцинации должно пройти не менее 10 дней. Сделал укол и в толпу не самая хорошая идея. А так, да господа антиваксеры, привыкайте, за булочками будите ходить только по ПЦР тесту.    B-)
ні,як і все навколо корони-лише бізнеіс,нічого зайвого

а вас як,за булочкою без бустера #65 не пускатимуть?;)
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Краще б вони експрес- тести робили на вході.
По 50 баксів за штуку  (tu)
   
Re: Вакарчук і вакцинація

По 50 баксів за штуку  (tu)
А квиток на концерт скільки коштує?
Між іншим в Великобританії чудовий принцип страхової медицини застосований- багатий платить за бідного.
Так і тут можна.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Між іншим в Великобританії чудовий принцип страхової медицини застосований- багатий платить за бідного.
Ага, дуже чудовий  :weep:

А квиток на концерт скільки коштує?
А то пофіг
   
Re: Вакарчук і вакцинація

В данном случае профанация. После вакцинации должно пройти не менее 10 дней. Сделал укол и в толпу не самая хорошая идея. А так, да господа антиваксеры, привыкайте, за булочками будите ходить только по ПЦР тесту.    B-)

О, Не ужели увидели??? Как жеж плять вакцина заработает за 5 мин.??? Укололся и здоров? Самое наглядное подтверждение безглуздости все этой вакханалии с вакцинами за пирожок или шаурму или за билетик на концерт. А в булочную ходить не надо, они сами принесут.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Каму і кабил нєвєста. Каму і славік співак))) славік настільки ж співак намкільки політик і науківець. Але українцям пайдьоть
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Как жеж плять вакцина заработает за 5 мин.??? Укололся и здоров?
Так дело не в том, шо "она работает за 5 минут", дело в том, шо концерт  - стимул какую-то часть тупых оленей заставить вакцинироваться. надо еще и в платные сортиры не пускать без вакцинации. Не хочешь вакцинироваться - ссы в штаны. :laugh:
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Йти не планувала, але Вакарчук для мене помер.
А Дрыщ для тэбэ  - щэ жывый? 8-:
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Вакарчук - вакцинофашист и дескреминатор.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Так дело не в том, шо "она работает за 5 минут", дело в том, шо концерт  - стимул какую-то часть тупых оленей заставить вакцинироваться. надо еще и в платные сортиры не пускать без вакцинации. Не хочешь вакцинироваться - ссы в штаны. :laugh:

Да, понятно, надо куда то мочу распихать. И какой то процент оленей с помощью этого наипалово в ваш табун вольется.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

А що лікар Олег Ярославович Тягнибок - проти вакцинації?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія