Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Список форумних антиваксерів

Re: Список форумних антиваксерів

Обожнюю списки!
   
Re: Список форумних антиваксерів

Ні фіга не гуде. Наразі лише 50% повністю провакцинованих. Там теж Вій також повно.
Гугліть, Віє, гуліть!

https://www.youtube.com/watch?v=MH8zPY1CsYY

(переклад для Вії:)

Лікарка (!!! курва маць) з Огайо панікує, що у вакцині повно металу, який "магнетизує" людей, і їм після того ложки до чола примагнічуються (дослівно), бо там - наноботи, які керуються через 5G вишки! А всі навколо сидять навколо з серйозними мордами, то слухають і вірять, і пісяюцця зі страху!
Ось так-то, панове. 21 століття. 
   
Re: Список форумних антиваксерів

За гроші, ідейних, або просто тупих.
Заношу в ігнор, бо засирають усі теми, просто нереально читати.

Блох і Шаблезуб вже в списку, ще хто в нас є?

Взагалі не розумію цих суперечок ) кожен нехай робить що хоче
   
Re: Список форумних антиваксерів

Аж 50 %  ?

А ситуація гірша ніж в такий же час рік тому коли було 0 вакцинованих.

Не приставай. Ти вже давно заслужив на ігнор, сам знаєш.
   
Re: Список форумних антиваксерів

(переклад для Вії:)

Лікарка (!!! курва маць) з Огайо панікує, що у вакцині повно металу, який "магнетизує" людей, і їм після того ложки до чола примагнічуються, бо там - наноботи, які керуються через 5G вишки! А всі навколо сидять навколо з серйозними мордами, то слухають і вірять, і пісяюцця зі страху!
Ось так-то, панове. 21 століття.
Бугога!
Піду ложкою по лобі постукаю - може примагнітиться ))
   
Re: Список форумних антиваксерів

Обожнюю списки!

   
Re: Список форумних антиваксерів

(переклад для Вії:)

Лікарка (!!! курва маць) з Огайо панікує, що у вакцині повно металу, який "магнетизує" людей, і їм після того ложки до чола примагнічуються, то там - наноботи, які керуються через 5G вишки! А всі навколо сидять навколо з серйозними мордами, то слухають і вірять, і пісяюцця зі страху!
Ось так-то, панове. 21 століття. 

Тю )) а наші що мелють ?) Вуха в трубочку завертаються ))
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

(переклад для Вії:)

Лікарка (!!! курва маць) з Огайо панікує, що у вакцині повно металу, який "магнетизує" людей, і їм після того ложки до чола примагнічуються, то там - наноботи, які керуються через 5G вишки! А всі навколо сидять навколо з серйозними мордами, то слухають і вірять, і пісяюцця зі страху!
Ось так-то, панове. 21 століття. 
А ти сходи почитай сусідню тему "Короновірус в Україні". Я там прикинулася блондинкою і півдесятка питань їм поставила про механізм дії вакцин. То у відповідь почула купу матюків, бо по темі їм сказати нема чого, такі собі "віруючі у вакцину".
Тому інша крайність зовсім не дивує, "віруючі у нановишки" впали у інші крайнощі. Бо достовірної інформації катма.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Бугога!
Піду ложкою по лобі постукаю - може примагнітиться ))

Бери алюмінієву, або дерев'яну ложку, бо залізною можеш лоба розбити!  :laugh:
   
Re: Список форумних антиваксерів

А ти сходи почитай сусідню тему "Короновірус в Україні". Я там прикинулася блондинкою і півдесятка питань їм поставила про механізм дії вакцин. То у відповідь почула купу матюків, бо по темі їм сказати нема чого, такі собі "віруючі у вакцину".
Тому інша крайність зовсім не дивує, "віруючі у нановишки" впали у інші крайнощі. Бо достовірної інформації катма.

Тоді вибачайте, якщо і невірно подумав, що Ви - антивакцинаторка.
   
Re: Список форумних антиваксерів

о у відповідь почула купу матюків, бо по темі їм сказати нема чого,
А нафуя їпанутій шось пояснювати, адже довпойопам ніякі пояснення не дійдуть.
Тим паче якшо  їпанутій не вистачило цілого гугла, щоб знайти пояснення, то допоможе тільки лікар-ефтаназіолог.

Тому тільки матюками обкладати в віртуалі та дрючком по спині ганяти в реалі ))) :K

Тоді вибачайте, якщо і невірно зрозумів, що Ви - антивакцинаторка.
антивакцинаторка вона, тим й пишається.. )))
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

А нафуя їпанутій шось пояснювати, адже довпойопам ніякі пояснення не дійдуть.
Тим паче якшо  їпанутій не вистачило цілого гугла, щоб знайти пояснення, то допоможе тільки лікар-ефтаназіолог.

Тому тільки матюками обкладати в віртуалі та дрючком по спині ганяти в реалі )))

антивакцинаторка вона, тим й пишається.. )))
А що, розстріли вже відмиінили, ламати хребти дрючками будете? А за що?
   
Re: Список форумних антиваксерів

Взагалі не розумію цих суперечок ) кожен нехай робить що хоче

Суперечки це чудово.
Гірше, коли група штірлєців із невідстібнутими парашутами, влазить в будь-яку тему і постять по колу одні і ті самі лінки на антиваксерскі помийки, втягуючи інших в однотипні дискусії.
Достатньо переглянути історію повідомлень, щоб стало зрозуміло, що усі вони послуговуються однією методичкою.
Я терпів їх присутність до моменту, коли почали хамити, що мені добре зайшло під настрій.

Я вже писав, проблема не стільки в тому, що вони такі агресивні антиваксери. Біда в тому, що для того, щоб розкласти по поличкам їхню псевдонаукову маячню, потрібно мати певні фахові знання , час і натхнення. Люди, які цього не мають, цілком можуть вестися на таку пропаганду. В цілому це приносить дуже багато шкоди.
Завзятість та узгодженість дій оцих штірлєців наводить на думку про те, що їх праця, мяко кажучи, зовсім не волонтерська.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Тоді вибачайте, якщо і невірно подумав, що Ви - антивакцинаторка.
У мене аутоімунний тіреодит, якщо це вам про щось говорить. Тому експерименти над моїм імунітетом можу і не пережити. Зрозуміло, що я не у захваті від репресій невакцинованих.
   
Re: Список форумних антиваксерів

А що, розстріли вже відмиінили, ламати хребти дрючками будете? А за що?

Будуть своїй соціопатії знаходити продуктивне застосування.
   
Re: Список форумних антиваксерів

А що, розстріли вже відмиінили, ламати хребти дрючками будете? А за що?
Навіщо ламати?
Це нераціонально, лише профілактично гладити.
Не за що, а для чого - після цієї процедури краще  сприймається інформація, пояснення в гуглі знаходяться тощо...
   
Re: Список форумних антиваксерів

Що тут ? Комісараська кров грає в онуках ?

Коли ж ви , бляді , нажретесь людської крові ?
-----
Відміть,вони в масі своїй на словах антисовки.
Але гени своє таки беруть! :X
Ось чому правильно кажуть" по ділам взнаєш.." слова-це просто завіса така. B-)
   
Re: Список форумних антиваксерів

А що, розстріли вже відмиінили, ламати хребти дрючками будете? А за що?

Ну антивакцинаторщики ж ламають хребти іншим, нє? Навіть більше: багато людей від них попросту помирає.
   
Re: Список форумних антиваксерів

У мене аутоімунний тіреодит, якщо це вам про щось говорить. Т

Не думайте, що лікарі настільки дурні, як Ви - мудра. Перед вакцинуванням Вас би про це запитали, і не допустили б до вакцини, якщо б Вам це було ризиковано.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Ну антивакцинаторщики ж ламають хребти іншим, нє? Навіть більше: багато людей від них попросту помирає.
Від чого помирає, від факту мого існування на планеті? Я їм не даю вакцинуватися?
   
Re: Список форумних антиваксерів

Перед вакцинуванням Вас би про це запитали, і не допустили б до вакцини, якщо б Вам це було ризиковано.

До речі, маю ту саму хворобу. Зважив плюси та мінуси і мусів збрехати у анкеті.
Абсолютно нікого не закликаю таке робити, особисто я, маючи медичну та біологічну освіту, зробив свідомий вибір.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Не думайте, що лікарі настільки дурні, як Ви - мудра. Перед вакцинуванням Вас би про це запитали, і не допустили б до вакцини, якщо б Вам це було ризиковано.
Ахаха!!!
Ой, згадала, що ти ж інопланетянин, з іншого боку океану.
Ніхто б і не спитав, їм пофіг, план по вакцині виконати треба, це раз.
А якщо я сама таки відіб'юся, скажу, що у мене, то залишуся невакцинованої і буду уражена в правах, звільнять з роботи, не пустять в транспорт чи супермаркет, не випустять за кордон. Нема паспорту вакцинації - нема права на життя
   
Re: Список форумних антиваксерів

Від чого помирає, від факту мого існування на планеті? Я їм не даю вакцинуватися?

Від факту, що ті, що вибирають не вакцинуватися, розносять заразу, як зачумлені - чуму в середньовіччі.
А коли при цьому ще й починають возбухати на форумах - то потреба в інформаційній ізоляції їх видається нагальною, заради збереження життя тих, кого ці їб@нати ще не встигли заразити.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Ніхто б і не спитав,

Була б в баби борода - то була б вона дідом.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Від чого помирає, від факту мого існування на планеті? Я їм не даю вакцинуватися?

 :lol:
Вони вважають що так.
І навіть якесь мурло десь з Австрії чи Європи сцицця невакцинованих в Канаді,або алкан з Запоріжжя
боїцця невакцинованого  в Америці і хоче запроторити його  в концтабір..
Ну так,щоб не загрожував його життю.
Це я так коротко вакцинаторів описав та їх фобії. :facepalm1:
   
Re: Список форумних антиваксерів

А якщо я сама таки відіб'юся,

Пробую собі уявити, як на Вас нападають лікарі зі шприцами і ампулами!
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Від факту, що ті, що вибирають не вакцинуватися, розносять заразу, як зачумлені - чуму в середньовіччі.
А коли при цьому ще й починають возбухати на форумах - то потреба в інформаційній ізоляції їх видається нагальною, заради збереження життя тих, кого ці їб@нати ще не встигли заразити.
Так не чума ж, а звичайний сезонний грип, раз на 10 років буває. А вереску, як від бубонної чуми. Оце печалить.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Не думайте, що лікарі настільки дурні, як Ви - мудра. Перед вакцинуванням Вас би про це запитали, і не допустили б до вакцини, якщо б Вам це було ризиковано.

Осьо:

   
Re: Список форумних антиваксерів

мусів збрехати у анкеті.

Так їб@ньки ж наполягають, що анкет - нема, а лікарі зі шприцами за ними бігають, і відбитися від них не можуть!!  :laugh:
   
Re: Список форумних антиваксерів

Так не чума ж, а звичайний сезонний грип

То не буде нічого страшного, як хтось побажає Вам ним захворіти, вірно?  :-)o
   
Re: Список форумних антиваксерів

Від факту, що ті, що вибирають не вакцинуватися, розносять заразу, як зачумлені - чуму в середньовіччі.
А коли при цьому ще й починають возбухати на форумах - то потреба в інформаційній ізоляції їх видається нагальною, заради збереження життя тих, кого ці їб@нати ще не встигли заразити.
---
А нічого,що вакциновані точно также розносять заразу,а нічого,що вакциновані теж хворіють на ковід та передають його???
Сцука,чому як вакцинатор,так брехло???
Це ваше друге назвисько,чи що?
Ну використали тебе як піддослідного,змирись і почни мозок використовувати,а не намагатись всих інших
загнати в рабство безправ'я!
Сцука,армія пригадуєцця.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Так їб@ньки ж наполягають, що анкет - нема, а лікарі зі шприцами за ними бігають, і відбитися від них не можуть!!

То і не дивно, для того, щоб знати, треба сходити у центр вакцинації. А там і заразитися можна, від вакцинованих (с).
   
Re: Список форумних антиваксерів

Anyway.
Якщо їб@нькам не допомогли їхні лікарі з психушки - то вже ТИМ БІЛЬШЕ не допоможуть пости з ФУПу.
Робіть свій вибір, заражайтеся КОВІДом, холєрою чи лепрою, - чим хочете, - лише не дивуйтеся, коли вас попросять у лепрозорій для псіхів, де вам і місце.
   
Re: Список форумних антиваксерів

там і заразитися можна, від вакцинованих (с).

 :pooh_lol:
   
Re: Список форумних антиваксерів

Ну використали тебе як піддослідного,змирись і почни мозок використовувати,а не намагатись всих інших
загнати в рабство безправ'я!
Сцука,армія пригадуєцця.

Параноя набирає обертів.
Скоро припадки епілепсії почнуться.
Сходи до лікаря, поки не пізно.
Я серйозно.
   
Re: Список форумних антиваксерів

То не буде нічого страшного, як хтось побажає Вам ним захворіти, вірно?

Є основна гілка від фупівців, що перехворіли.
Шось мало хто каже, шо воно як сезонний грип.
Ну й Chambaly помер, хоча також спочатку на грип скидалось.

Сьогодні по зуму в конференції по роботі спілкувався з  колегою.
В неї хворіли усією родиною. Батько помер. Мати  після одужання з лікарень не вилазить - ускладнення на серці.

Минулого тижня чувака ховали в селі,  вмер в реанімації.

А так "звичайний сезонний грип", ага.

Війка в нас не лише антивакцинаторка, але й ковідоідіотка.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Суперечки це чудово.
Гірше, коли група штірлєців із невідстібнутими парашутами, влазить в будь-яку тему і постять по колу одні і ті самі лінки на антиваксерскі помийки, втягуючи інших в однотипні дискусії.
Достатньо переглянути історію повідомлень, щоб стало зрозуміло, що усі вони послуговуються однією методичкою.
Я терпів їх присутність до моменту, коли почали хамити, що мені добре зайшло під настрій.

Я вже писав, проблема не стільки в тому, що вони такі агресивні антиваксери. Біда в тому, що для того, щоб розкласти по поличкам їхню псевдонаукову маячню, потрібно мати певні фахові знання , час і натхнення. Люди, які цього не мають, цілком можуть вестися на таку пропаганду. В цілому це приносить дуже багато шкоди.
Завзятість та узгодженість дій оцих штірлєців наводить на думку про те, що їх праця, мяко кажучи, зовсім не волонтерська.

Вони постять те що самі читають )) саме розкручене )
На ФУПі зараз відсотків 80 фейків поститься , і це не обов'язково за гроші, звичайну упоротість ніхто не відміняв  ;)
Ну і чесно кажучи, примус завжди викликає супротив, перебор з тими заборонами і кольоровими сертифікатами



Останнє редагування: 16 вересня 2021 23:36:45 від SvitLana
   
Re: Список форумних антиваксерів

Є основна гілка від фупівців, що перехворіли.
Шось мало хто каже, шо воно як сезонний грип.
Ну й Chambaly помер, хоча також спочатку на грип скидалось.

Сьогодні по зуму в конференції по роботі спілкувався з  колегою.
В неї хворіли усією родиною. Батько помер. Мати  після одужання з лікарень не вилазить - ускладнення на серці.
А так "звичайний сезонний грип", ага.

Друже Сороко, це все - НЕ аргумент для їб@ньків. В них - справжня паранойя, і вони ПО-СПРАВЖНЬОМУ вірять, що їх ХОЧУТЬ ВБИТИ. ВАКЦИНОЮ. Достеменно. Тому НІЯКІ аргументи проти шизи НЕ СПРАЦЮЮТЬ, крім уколів в психушці, які приведуть їх гормональний дисбаланс в норму.
Настільки просто.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Друже Сороко, це все - НЕ аргумент для їб@ньків. В них - справжня паранойя, і вони ПО-СПРАВЖНЬОМУ вірять, що їх ХОЧУТЬ ВБИТИ. ВАКЦИНОЮ. Достеменно. Тому НІЯКІ аргументи проти шизи НЕ СПРАЦЮЮТЬ, крім уколів в психушці, які приведуть їх гормональний дисбаланс в норму.
Настільки просто.

Я в курсі, звичайно.
Лише з мого оточення робота/село/друзі померло від ковіду 5 чоловік.
Тому фулі вже боятися тієї вакцинації, я хз.
Вколовся, навіть не відчув майже ніфуя.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Таки интернет зло
А прикиньте если бы он уже был когда ликвидировали например полиомиелит какой-нибудь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія