Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Список форумних антиваксерів

Список форумних антиваксерів

За гроші, ідейних, або просто тупих.
Заношу в ігнор, бо засирають усі теми, просто нереально читати.

Блох і Шаблезуб вже в списку, ще хто в нас є?
   
Re: Список форумних антиваксерів

блін, як тих з пріонами в моску сьогодні коробить нєпадєтскі
   
Re: Список форумних антиваксерів

блін, як тих з пріонами в моску сьогодні коробить нєпадєтскі

ти хто?

Ага, вивчив модне слово https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1107822.msg25741729#msg25741729
Усе те саме, певне теж в ігнорчик
   
Re: Список форумних антиваксерів

Ага, дякую, дуже дякую (с) https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1107790.msg25739203#msg25739203
Тобі добре буде у тій компанії.
   
Re: Список форумних антиваксерів

ти хто?

Ага, вивчив модне слово https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1107822.msg25741729#msg25741729
Усе те саме, певне теж в ігнорчик

чудово, значить твою гниль до мене більше не прийдеться читати  :love:

ну і чекаю на посилання якшо в тебе невистачить сил і відкриєш мій ігнорований пост  :lol:
   
Re: Список форумних антиваксерів

Істерики у вакцинутих нема вопше.  :laugh:
   
Re: Список форумних антиваксерів

Блох і Шаблезуб вже в списку, ще хто в нас є?
Та пів мого ігнор листа  :laugh:

Доречі, якщо ви не в курсі, коли вакцинують то ставлять печать антихриста. Першу (прозору) на лоба, а друга, вже видима, на сраку.  Не вірете - попросіть кожного вакцинованого показати.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Переглядаю ще раз теми про корону, ви знаєте, дуже зручно  (tu)  Рекомендую!
   
Re: Список форумних антиваксерів

Та пів мого ігнор листа

 (tu)
   
Re: Список форумних антиваксерів

Істерики у вакцинутих нема вопше.  :laugh:

консервы в самозабан ударились.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Вакцинуті, мерщій підтримати юродівого андрійчика - його тіпає і ковбасить від того що є люди у яких ще мозки працюють.  :gigi:
   
Re: Список форумних антиваксерів

Щойно заблокував Valentyn
   
Re: Список форумних антиваксерів

Щойно заблокував [https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1107822.msg25741956#msg25741956]Valentyn[/url]
А шо він ще у когось не в ігнорі?  :weep:
   
Re: Список форумних антиваксерів

консервы в самозабан ударились.

Дуже вдячний https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1107822.msg25741800#msg25741800
   
Re: Список форумних антиваксерів

Вже десь з п'яток юродівих форуму (вольт, костік, балалайкєнд, андрійчик, тимко) мають важку форму істерики - відривають спєц гілки з клєймлєнієм та ізоблаченієм.

Цей вже списки складає. Більш притомні просто вже мовчать.

Вакцинуті, долучайтеся до полювання на відьом! Кацапи, навкруги одні кацапи хочуть вам вштирити Спутнік!  :laugh:
   
Re: Список форумних антиваксерів

А шо він ще у когось не в ігнорі?

До певного часу мені вистачало терпіння, але нині це кодло почало хамити і мені терпець урвався :)
   
Re: Список форумних антиваксерів

Щойно заблокував Valentyn

Как же мне теперь жить дальше? Просто трагедия.

   
Re: Список форумних антиваксерів

Баба Коля, вчений зі шваброю  (tu)
Ще інанна, але у них там по легенді в Калгарі справи кепські - скоро з лікарні будуть викидати в палатки
   
Re: Список форумних антиваксерів

Юродієві, подивіцця хороший профілактичний фільм, можливо зупинить прогресування істерії та імбецилії:

https://www.bitchute.com/video/3jxLlb0B9FnM/

Можливо у вас ще є шанс.

   
Re: Список форумних антиваксерів

мають важку форму істерики - відривають спєц гілки з клєймлєнієм та ізоблаченієм.





 :shuffle:

тепер знаю як починається зомбі-апакаліпсіс  8-)
   
Re: Список форумних антиваксерів

Как же мне теперь жить дальше? Просто трагедия.

Ти хоч будеш жити, а що буде з тими, хто різну хєрню в організм собі вколов? Будуть звільняти територію?  :laugh:
   
Re: Список форумних антиваксерів

Баба Коля, вчений зі шваброю  (tu)
Ще інанна, але у них там по легенді в Калгарі справи кепські - скоро з лікарні будуть викидати в палатки
Вам так як Віка не жити ніколи (і мені теж, звичайно)
   
Re: Список форумних антиваксерів

Заношу в ігнор, бо засирають усі теми, просто нереально читати.


   
Re: Список форумних антиваксерів

Ти хоч будеш жити, а що буде з тими, хто різну хєрню в організм собі вколов? Будуть звільняти територію?  :laugh:

Спасибо. Но я всем и им желаю здоровья и долгих лет. Другой вопрос, что это решение будет их преследовать всю долгую оставшуюся жизнь. Укололо что-то в боку и неделю ходишь в поту, вот, оно, осложнения, началось.

Как в анекдоте. Доктор я буду жить? Будете, больной, но без удовольствия.

Но разве мы их можем винить, это их выбор - My body, my choice.
   
Re: Список форумних антиваксерів

все антиваксеры еще по совместительству записные трамписты :laugh:
   
Re: Список форумних антиваксерів

Спасибо. Но я всем и им желаю здоровья и долгих лет. Другой вопрос, что это решение будет их преследовать всю долгую оставшуюся жизнь. Укололо что-то в боку и неделю ходишь в поту, вот, оно, осложнения, началось.

Как в анекдоте. Доктор я буду жить? Будете, больной, но без удовольствия.

Но разве мы их можем винить, это их выбор - My body, my choice.

О! Кацапидло кремлядське вилізло.
Хто там має зв'язки з СБУ - зверніть їх увагу на цей нік.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Спасибо.
:-B  - ось краща вакцина!
   
Re: Список форумних антиваксерів

 Особисто я б себе до антиваксерів не відносив. Але будь-яка вакцина - це серйозне втручання, що потребує попереднього обстеження. А "швидко й примусово штрикнемо всіх й подивимося - що вийде" от саме це й виглядає щонайменше непрофесійно.
   
Re: Список форумних антиваксерів

подивимося - що вийде

А хіба не відомо?

P.S. Ще один бот?
   
Re: Список форумних антиваксерів

Не, ну вони такі ебануті.
   
Re: Список форумних антиваксерів

О! Кацапидло кремлядське вилізло.
Хто там має зв'язки з СБУ - зверніть їх увагу на цей нік.

Шо опять ни кто тебя в задницу не отимел? Но ты не по адресу, СБУ тебе с этим не поможет. Попробуй в RCMP может там помогут. Хочешь я им подскажу твой адрес, заодно они могут поинтересоваться у тебя чего ты тут занимаешся пропагандой, клеветой и оскорблениями дописувачей.


Останнє редагування: 16 вересня 2021 21:47:34 від Valentyn
   
Re: Список форумних антиваксерів

Не, ну вони такі ебануті.

Саме так!
От якби задатися питанням: "А от якби серед нас дійсно були шизики і параноїки, - ЯКА б була їх реакція на вакцину?"
І ось тобі відповідь.
До речі, щоб зробити контрольний постріл - перевір (або запитай в них) їх реакцію на події 9/11, висадку на Місяць або GMO. Також від них можна запроcто почути, як літаки "розпилюють хімікати" над їх головами, як їх болять ті голови коло радіовишок і як вони відчувають магнітні бурі!

 :pooh_lol:
   
Re: Список форумних антиваксерів

Шо опять ни кто тебя в задницу не отимел? Но ты не по адресу, СБУ тебе с этим не поможет. Попробуй в RCMP может там помогут.

По чому можна вичислити кремлядського бота? По генітальному і тюремному жаргону на кацапській, зарваності і наглості, яку вони на початку погано прикривають вдаваною чемністю (див. ранні пости цієї кремляді), по ІР, що резолвляться в якесь проксі, по стадності дій.

Останнє редагування: 16 вересня 2021 22:01:28 від GizmoGremlin
   
Re: Список форумних антиваксерів

Саме так!
От якби задатися питанням: "А от якби серед нас дійсно були шизики і параноїки, - ЯКА б була їх реакція на вакцину?"
І ось тобі відповідь.
До речі, щоб зробити контрольний постріл - перевір (або запитай в них) їх реакцію на події 9/11, висадку на Місяць або GMO. Також від них можна запроcто почути, як літаки "розпилюють хімікати" над їх головами, як їх болять ті голови коло радіовишок і як вони відчувають магнітні бурі!

 :pooh_lol:
в мене тут недалечко вишка мобільного зв'язку. З собакою в той бік гуляю. Оце думаю, а може іі вважати 5 G? Вже і так і сяк роздивлявся, ну не вийде спалити железяву конструкцію. Бо, не горить. Щож, буду відстойним ваксером. Чіпованим.
   
Re: Список форумних антиваксерів

По чому можна вичислити кремлядського бота? По генітальному і тюремному жаргону на кацапській, зарваності і наглості, яку вони на початку погано прикривають вдаваною чемністю (див. ранні пости ціїє кремляді), по ІР, що резолвляться в якесь проксі, по стадності дій.

Бінго  (tu)
   
Re: Список форумних антиваксерів

Заношу в ігнор, бо засирають усі теми, просто нереально читати.
навіщо, вони і так скоро вимруть, як мамонти
   
Re: Список форумних антиваксерів

Бінго  (tu)

Ну вот и хорошо. Наконец-то вы нашли друг друга.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Воно б, якби рептілоіди були достойнимі людьми, ізоляцію на фідерах робили би із поліпропілену. А так - полівінілхлорід, якій майже не горить. Я перевіряв, цігаркою тикав, рептілоіди підступні.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Воно б, якби рептілоіди були достойнимі людьми, ізоляцію на фідерах робили би із поліпропілену. А так - полівінілхлорід, якій майже не горить. Я перевіряв, цігаркою тикав, рептілоіди підступні.

 :lol:

 :friends:
   
Re: Список форумних антиваксерів

По чому можна вичислити кремлядського бота? По генітальному і тюремному жаргону на кацапській, зарваності і наглості, яку вони на початку погано прикривають вдаваною чемністю (див. ранні пости ціїє кремляді), по ІР, що резолвляться в якесь проксі, по стадності дій.
за вашим описом, крім IP,  то все про мене. Дякую, пане. Якось не помічав того за собою раніше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія