Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наш Славентий захватывает Тернополь своим влиянием! Разбил бутылку crystal champagne

Про шо тема взагалі?
Особа А похвалила особу Б, тому що Б досить успіший підприємець.
Зразу в гілку забігли особи В, Г, Д і далі аж до Х, У, Й і кричать шо Б - "гавнюк", бо раніше вболівав за "Спартак", а тепер вболіває за "Дніпро". Скажемо так.
Я не знаю нікого з цих осіб персонально, але весь цей срач можНА пояснити лише одним словом: ЗАЗДРІСТЬ, нє?  ;)
   
Про шо тема взагалі?
Особа А похвалила особу Б, тому що Б досить успіший підприємець.
Зразу в гілку забігли особи В, Г, Д і далі аж до Х, У, Й і кричать шо Б - "гавнюк", бо раніше вболівав за "Спартак", а тепер вболіває за "Дніпро". Скажемо так.
Я не знаю нікого з цих осіб персонально, але весь цей срач можНА пояснити лише одним словом: ЗАЗДРІСТЬ, нє?  ;)

Особа Б. синяк ригачий що рядиться під патріота, от і все кіно
   
Якби ше можна було хоч якось зрозуміти твою писанину...
Ніц не ясно.
Цди з Богом не забирай мій час будь добра.


Не розумій

Цитувати
Хз. Але стало вільніше дихати. Фуп стає фупом який був.

Без модерації синьосракого пристосуванця ? Німожетбить !!! :lol:

Останнє редагування: 18 вересня 2021 13:00:13 від SvitLana
   
Таке кажеш? А це нічого що такі як Слав ригосраки тягнули сюди руській мір і притягти війну?

А тепер маскуються вишиванками.

Служки кацапів , сцуко, гірше кацапів. Тих хоч зразу видно.

+
   
Про шо тема взагалі?
Особа А похвалила особу Б, тому що Б досить успіший підприємець.
Зразу в гілку забігли особи В, Г, Д і далі аж до Х, У, Й і кричать шо Б - "гавнюк", бо раніше вболівав за "Спартак", а тепер вболіває за "Дніпро". Скажемо так.
Я не знаю нікого з цих осіб персонально, але весь цей срач можНА пояснити лише одним словом: ЗАЗДРІСТЬ, нє?  ;)

Заздрість до чого?

Що Слау добре вміє Хрякуновича і Педрілу в сраку цілувати?
Ти теж з таких поціловувачів?   :fool: 
   
Таке кажеш? А це нічого що такі як Слав ригосраки тягнули сюди руській мір і притягти війну?

А тепер маскуються вишиванками.

Служки кацапів , сцуко, гірше кацапів. Тих хоч зразу видно.

НМСД такі люди як персонаж під ніком Слав аж ніяк не могли й не можуть бажати зла країні в якій вони народилися, вкладують в неї не тільки бабло , а й душу.. Політичні вподобання- то вподобання бізнесові та чисто меркантильні! Сюди ви всі притягнули висловлювання ДОВОЄННІ!!!! Війна з кацапами перевернула світогляд дуже й дуже багатьох людей!   Ніхто з нас нє бєзгрєшен! І я теж колись вважав кацапа братнім народом! АЛЕ!!!
Я згадую свого покійного друга, який вмер 10 років назад.. Він жопу рвав за "хазяйствєнніка" Януковича.. На його похоронах я промовив- "Тобі ,Сашо, заєбісь- ти взяв та й вмер... А мені тепер з твоїм вибором жити"... 45 рочків було Людині... Тупо інсульт - 3 дні в комі і ага....
   
Слав був цікавий дописувач
бажаю йому успіхів в бізнесі  :)
   
НМСД такі люди як персонаж під ніком Слав аж ніяк не могли й не можуть бажати зла країні в якій вони народилися, вкладують в неї не тільки бабло , а й душу.. Політичні вподобання- то вподобання бізнесові та чисто меркантильні! Сюди ви всі притягнули висловлювання ДОВОЄННІ!!!! Війна з кацапами перевернула світогляд дуже й дуже багатьох людей!   Ніхто з нас нє бєзгрєшен! І я теж колись вважав кацапа братнім народом! АЛЕ!!!
Я згадую свого покійного друга, який вмер 10 років назад.. Він жопу рвав за "хазяйствєнніка" Януковича.. На його похоронах я промовив- "Тобі ,Сашо, заєбісь- ти взяв та й вмер... А мені тепер з твоїм вибором жити"... 45 рочків було Людині... Тупо інсульт - 3 дні в комі і ага....

 :lol:

Та да, там ще в одного рига війна та Іловайськ так перевернув світогляд, аж до жмуруку - абнімаю  :shuffle:
   
Слав був цікавий дописувач
бажаю йому успіхів в бізнесі  :)
  :facepalm: зачем так явно лизать?
   
Заздрість до чого?

Що Слау добре вміє Хрякуновича і Педрілу в сраку цілувати?
Ти теж з таких поціловувачів?   :fool:

Для чого то мені? Я людина нейтральна і незалежна в цій темі і взагалі. Отримую своїх пару крон на існування відробивши 40 год в тиждень на королівство.

Дивлюся на тему зовсім не заангажовано. Бачу хлопа, який шось будує, створює робочі місця. В УКРАЇНІ! В той час як інші лише ниють як все це неможливо і погано, і взагалі "поїхати б звідси". І лиють бруд на того хто шось робить.
А ше гірше то лайно, якесь вже кудись поїхало і продовжує лити бруд на тих хто таки шось робить. В УКРАЇНІ!

А хто і шо робив 10-15 років назад і як - то хєрня. Важливо шо ти робиш сьогодні.
   
Для чого то мені? Я людина нейтральна і незалежна в цій темі і взагалі. Отримую своїх пару крон на існування відробивши 40 год в тиждень на королівство.

Дивлюся на тему зовсім не заангажовано. Бачу хлопа, який шось будує, створює робочі місця. В УКРАЇНІ! В той час як інші лише ниють як все це неможливо і погано, і взагалі "поїхати б звідси". І лиють бруд на того хто шось робить.
А ше гірше то лайно, якесь вже кудись поїхало і продовжує лити бруд на тих хто таки шось робить. В УКРАЇНІ!

А хто і шо робив 10-15 років назад і як - то хєрня. Важливо шо ти робиш сьогодні.

Тю, так ниють і лиють бруд зараз якраз сектанти 5 - го, а він з їх каманди   :)

Це вони ще перестали камлати про долар по 200 і садки дерти, раніше взагалі дурдом на виїзді був
   
заможна дівчина не має права вийти заміж? бізнес її родини не має права на існування? зять не має права розвивати бізнес?

почитай себе зі сторони  :fool:
шо це ти так возбудилося?
Маєнемає.
Я лише написав шо чувак женився раді грошей і дав зрозуміти шо для мене (лічьно) це нуйогонафуй.
   
ну ми памяаємо що юлька сука злила крим
:laugh:


   
Якого ж бена він тоді в Крим ганяв?

Там тепло. Там яблоки.
   
чувак женився раді грошей

Может, как раз по любви, но свезло шо тесть грошовитый. И шо, надо было гордо отказаться? Типа, нахер, пойду бутылки собирать.
Да и потом, кто может точно знать как оно было на самом деле? Слухи, догадки, сплетни - вот это вот всё.
   
Может, как раз по любви, но свезло шо тесть грошовитый.
мені пох, якшо чесно
   
Не пиззди. А мене ти не півроку забанив за що? :punish:


бо ти тащив кацапську пропаганду
   
Слав був цікавий дописувач
бажаю йому успіхів в бізнесі  :)

дякую !
   
бо ти тащив кацапську пропаганду
дідус тащив кацапську пропаганду  :weep:


   
переше про тестя
я одружився в 91 році осінню  на своїй однокласниці . а я нагадаю одружився я коли мені ще було 19

а тепер питання якщо я одружився на однокласниці  учениці бережанського інтернату . то де ж було бабло її батьків якщо вона вчилась в інтернаті

а ну включаємо мозок . і в кого яке багатство було в 91 році?




я розумію що невдах і довбойобів а також свинячмх сепарів плющить  :lol:
   
бачу в швети пердак рве на британський прапор
   
ну і всі прекрасно знають що я ніколи не був синяком  :laugh:
   
Слав, а где ты с Людасом и Бронтозавере зацепился в прошлом?
   
Слав, а где ты с Людасом и Бронтозавере зацепился в прошлом?

та людаса непамятаю в нього чогось істерика . а в хорвата зелений понос
   
та людаса непамятаю в нього чогось істерика . а в хорвата зелений понос

Тобто просто так напали на тебя?
   
а я нагадаю одружився я коли мені ще було 19
По коханню чи по зальоту?
Або й те й те?
   
ну і всі прекрасно знають що я ніколи не був синяком  :laugh:
;o  (tu)  :lol:
Це ж треба мати совість, щоб таке пи3данути  X(
   
По коханню чи по зальоту?
Або й те й те?

звичайно по коханню .
   
;o  (tu)  :lol:
Це ж треба мати совість, щоб таке пи3данути  X(

А ще алезка і дегенерал теж ніколи синяками не були.
А сьогодні "ганяють ватників"... :)
   
;o  (tu)  :lol:
Це ж треба мати совість, щоб таке пи3данути  X(

я ж ніколи не брешу і завжди визнаю свої помилки
   
Тобто просто так напали на тебя?

та чоото злобно гавкають
   
Це ж треба мати совість, щоб таке пи3данути  X(
:lol:  :weep:
   
переше про тестя
я одружився в 91 році осінню  на своїй однокласниці . а я нагадаю одружився я коли мені ще було 19

а тепер питання якщо я одружився на однокласниці  учениці бережанського інтернату . то де ж було бабло її батьків якщо вона вчилась в інтернаті

а ну включаємо мозок . і в кого яке багатство було в 91 році?




я розумію що невдах і довбойобів а також свинячмх сепарів плющить  :lol:
ну вот рагуль начав калоцца патіїхоньку  (tu)  :D
   
без Слава скучно, цікаві теми були, наприклад як розвал на "коені" в Київ їздив робить..., і про Крим (tu)
   
я ж ніколи не брешу і завжди визнаю свої помилки
Не пи3діла б твоя морда - не ходила б синяках!  :D
   
ну вот рагуль начав калоцца патіїхоньку  (tu)  :D

незнаю кого ти там називаєш рагулем ромашка , але ти цитуєш моє повідомлення . перед ким я каюсь ?
   
Не пи3діла б твоя морда - не ходила б синяках!  :D


ти б єбальце завалив з такою регістрацією


   
рагуль заметушився  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія