Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Немцы в Украине

Re: Немцы в Украине

а я заходжу )))
За своїм улюбленим Мозер Рот з мигдалем і апельсином)))
Тільки в АЛДІ, більше ніде не бачила

У Німеччині живеш ?
Блін заздрю :(
   
Re: Немцы в Украине

У Німеччині живеш ?
Блін заздрю :(
Та ні, я живу в Україні. Але часто їздила до Німеччини (до пандемії), подеколи на місяць-два-три..Маю там близьку родичку))) яка потребувала моєї допомоги )))
   
Re: Немцы в Украине

Та ні, я живу в Україні. Але часто їздила до Німеччини (до пандемії), подеколи на місяць-два-три..Маю там близьку родичку))) яка потребувала моєї допомоги )))
Працювали там в той час?( під час перебування)
пс. Ну і як " часто"—— 90 днів у рік максимум.
   
Re: Немцы в Украине

Працювали там в той час?( під час перебування)
пс. Ну і як " часто"—— 90 днів у рік максимум.
Ви не відповіли на питання, яке прямо витікало з ваших реплік на мою адресу.
   
Re: Немцы в Украине

Ви не відповіли на питання, яке прямо витікало з ваших реплік на мою адресу.

Перечитав——не побачив питань((
Запитайте——відповім.
   
Re: Немцы в Украине

Перечитав——не побачив питань((
Запитайте——відповім.
Прошу довести :
1) факт враження юрбами арабів
2) що "на все життя"

   
Re: Немцы в Украине

Так я і відповів там вище((
Саме двома пунктами((
Ну ок))——
Не хочете писати про роботу——не пишіть))
   
Re: Немцы в Украине

Так я і відповів там вище((
і того що я не прийняла ТАКОЇ вашої "відповіді", ви напевно "не помітили"?
   
Re: Немцы в Украине

Ви знаєте, мені якось насрати на те алді. Я висловив свою точку зору, що базується на особистих спостереженнях які я робив в великих містах - Берліні, Мюнхені, Дюссельдорфі, Франкфурті. Скрізь в алді юрби арабів, що гоцають там можливо в пошуках тих самих принтерів по 800 євро, та купа неохайно вдягнених німців (можливо так виглядають німецькі мільйонери, хз, мене до їхніх кіл не впускають). По яким кітзбюелям алді відкриває магазини мені теж фіолетово, як й вже сказав після першого року життя в Німеччині я в алді більше ні ногою. Я розумію, що їм на мене теж насрати. Тому ні топити за нах, ні хейтити я не збираюсь.

так насрати що аж "Я висловив свою точку зору, що базується на особистих спостереженнях які я робив в великих містах - Берліні, Мюнхені, Дюссельдорфі, Франкфурті. "

ну а я робив і по містах і по селах і маю трохи інше враження і що?

ти ж доводив що в алді навіть в багатих селах типу Кітцбюель на котрий тобі "теж фіолетово," скуповується лише обслуга готелів і ресторанів

тепер по сутті - магазин це бізнес а не виставка де приходять покрасуватися і не музей куди приходять подивитися
їхня ціль отримати максимальну кількість клієнтів і якнайшвидше продати свій товар - от з цього треба виходити
ти ж переносиш свій негативний досвід від відвідування алді "в великих містах - Берліні, Мюнхені, Дюссельдорфі, Франкфурті. " на всю сітку - типово для ...
так я тобі дам адресу Білли в центрі Відня де скуповуються обісцяні бомжі біля Шведенплтц і там смердить, крадуть товар і Біллу на околиці Відня де все культурно-чистенько
підеш в центрі в Біллу чи на Пратерштерні - зробиш висновок що то магазин для "дна"
підеш в туж Біллу в аеропорту чи на околиці - подумаєш що то апскейл сітка
так і з тим Алді - в Австрії вони розумно практично не мають магазинів в центрі міст - лише на околицях в котрі бидлу добиратися не так просто - потрібне авто - тому публіка відповідна, як і пише сергійнумерний
ото і весь маркетинг стисло
   
Re: Немцы в Украине

часто їздила до Німеччини (до пандемії), подеколи на місяць-два-три..Маю там близьку родичку))) яка потребувала моєї допомоги )))
онучатко нянчила?

дурнюка
   
Re: Немцы в Украине

Ану, сука липка, розкажіть шановному товариству, як сталося що ви примудрилися виховати аж двох синів - тупих манкуртів?
Мало того що один вконтактіках публічно кепкував з хлопця-АТОшника, наголошуючи що лише невдахи долі змушені в окопах воювати за Україну, в той час як поцілованим Богом типу вашого виродка уготовано американський рай! Та ще й другий - на восьмому році війни паРаші проти України !!! На восьмому році вбивств коцапами Українців на Українській землі!!! - вже у ФБ хизується власними фото на Красній площі у паРашній столиці, гордовито вказуючи своє місцезнаходження "Moscow, Москва, Росія "!
Ні, звісно необов"язково кожному молодому хлопцю брати до рук зброю і боронити Батьківщину.
Але яким треба бути моральним виродком, щоб від час війни ХИЗУВАТИСЯ своїм "подорожуванням і дивитися світ" у Мацкві! 
ти справді годинами повзаєш по Фейсбуках
винюхуєш і висмоктуєш аби був привід
на ФУПі обливати брудом чужих дітей? :facepalm:
оце у тебе благородне хобі!  :gigi:
   
Re: Немцы в Украине

 :gigi: варіація на тему "а мєня за чьто?"  :laugh:
Вас, сука липка, стопіццот разі попереджалося : прибери свого брудного язика від мене - я ніколи не згадаю про твоє існування.
Ні, воно не може щоб не срати - нестримно, регулярно, смердючо.
Вас хоч якось стосується, як я десь там у третій особі згадала про чоловіка своєї доньки?
Прикиньте, Кадро. Дослухалися би ви, прийняли би мою пропозицію про повний взаємний беззаперечний ігнор - і ФУПівська громадськість ніколи не дізналася про зухвало україножерські витівки вихованих вами моральних уродів.
Воно того вартувало, Кадро? ............
   
Re: Немцы в Украине

Доця приїхала)))  :heart:
Привезла штук тридцять різних шоколадок - переважно різні види мого улюбленого Мозер Рот з АЛДІ )))
   
Re: Немцы в Украине

Доця приїхала)))  :heart:
Привезла штук тридцять різних шоколадок - переважно різні види мого улюбленого Мозер Рот з АЛДІ )))
Это херня

Давай фото упаковки

Сейчас наверняка найдем продажу этого шоколада в Украине
   
Re: Немцы в Украине

Ждьом фото з двох сторін
   
Re: Немцы в Украине

Это херня

Давай фото упаковки

Сейчас наверняка найдем продажу этого шоколада в Украине
так я й сама бачила в Україні
і навіть Ліндт теж є, зокрема, у Сільпо
   
Re: Немцы в Украине

так я й сама бачила в Україні
і навіть Ліндт теж є, зокрема, у Сільпо
Лучше на пром юа покупать, чем в Сильпо

Наверняка цена ниже, плюс доставка в подъезд (почтомат)

https://prom.ua/Moser-roth-shokolad.html
   
Re: Немцы в Украине

Это херня

Давай фото упаковки

Сейчас наверняка найдем продажу этого шоколада в Украине

Штучка 125 гр(5*25)——— від 0.85 центів до 1.50
   
Re: Немцы в Украине

Штучка 125 гр(5*25)——— від 0.85 центів до 1.50
Ну хорошие цены. У нас я увидел по 85 грн

Правда, там по процентам нужно смотреть. Если 70% , то 45 грн.
   
Re: Немцы в Украине

Ну хорошие цены. У нас я увидел по 85 грн

Правда, там по процентам нужно смотреть. Если 70% , то 45 грн.

Вот тут по евро десять плюс—минус.
https://www.aldi-nord.de/sortiment/aldi-eigenmarken/moser-roth.html
   
Re: Немцы в Украине

декілька, з АЛДІ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія