Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Немцы в Украине

Немцы в Украине

Німецький дискаунтер Aldi, з якого брав приклад АТБ, зарестрував ТМ в Україні


Німецька компанія ALDI Einkauf SE & Co. oHG зареєструвала товарний знак в Україні.

https://dev.ua/news/aldi


Хороший магазин?
   
Re: Немцы в Украине

   
Re: Немцы в Украине

Хороший магазин?
Для найбідніших прошарків населення. Хоча шоколад Мозер Рот продається тільки там)))
Алді, Нетто, Лідль - для бідних, Реал - для середніх, Едека, Реве - для тих що більш багаті.
Але все це відносно. Огірок однаковий у всіх маркетах, хіба що у багатших вибір більше
   
Re: Немцы в Украине

Ого..У АЛДІ ще й центр виявляється у Ессені )))
   
Re: Немцы в Украине

Для найбідніших прошарків населення. Хоча шоколад Мозер Рот продається тільки там)))
Алді, Нетто, Лідль - для бідних, Реал - для середніх, Едека, Реве - для тих що більш багаті.
Але все це відносно. Огірок однаковий у всіх маркетах, хіба що у багатших вибір більше
А если сравнить с нашим АТБ, куда захочется пойти?

Тут наверное сыграет роль, какие товары они предложат. Если будут везти из Европы - будет интересно
   
Re: Немцы в Украине

Я бы на их месте так и делал - только европейские товары

Если будут продавать украинские - не пойдет у них.
АТБ и Фора их конкуренты, после реконструкции выглядят отлично.

Кстати по мясу. В Форе мясо лучше чем в эко маркете. Все таки Сильпо держит марку.
   
Re: Немцы в Украине

А если сравнить с нашим АТБ, куда захочется пойти?

Тут наверное сыграет роль, какие товары они предложат. Если будут везти из Европы - будет интересно
Це якщо що з чим порівнювати. АТБ теж є більші і менші.
Так і АЛДІ - на Рюттеншайдер штрассе в Ессені невеличкий такий, овочів вибір скудненький, а біля БауХауза - великий і вибір теж пристойний. Цілком можна скупитися.
   
Re: Немцы в Украине

Кстати по мясу. В Форе мясо лучше чем в эко маркете. Все таки Сильпо держит марку.
Мені у Варусі більше подобається м"ясо, ніж в Сільпо
   
Re: Немцы в Украине

Ого..У АЛДІ ще й центр виявляється у Ессені )))

То ALDI Nord
Є ще ALDI Süd

Для розуміння масштабів

Виручка
   
22,8 Mrd. Euro (Aldi Nord, 2019)
59 Mrd. Euro (Aldi Süd, 2019)
   
Re: Немцы в Украине


   
Re: Немцы в Украине

Якби воно ще завозило туди німецькі харчі по німецьким цінам.  :weep: Чергове АТБ з власною маркою мені не цікаво. Я і в АТБ не заходжу. І так вистачає цих продмагів. Хіба що на противагу росіянам і їхньому MERE, яке запрацювало не дивлячись на погрози Данілова.
   
Re: Немцы в Украине
Ali

Алді, Нетто, Лідль - для бідних, Реал - для середніх, Едека, Реве - для тих що більш багаті.

Був у німеччині,  одна будівля розділена навпіл, Алді та Едека,  все однаково, ціни однакові,  різні тільки акційні пропозиції.
   
Re: Немцы в Украине

Алди не плохой магазин, есть свой ассортимент. И по нынешнем ценам спокойно может завозить немецкие продукты. Так как цены сравняли ь, а то и стали доооже чем в Германии.
   
Re: Немцы в Украине

Головна проблема західних мереж в Уа в форматі супермаркет дискаунтер звичка украінців бачити там асортимент гіпермарету пятитисячника.
Не менше 15тис унікальних позицій товару на 1000квадратоометрах торговоі площі.

Алді в тисячнику має 3тис в фуд і 2 в нонфуд сезонного що виводиться після сезону на нуль.

Від того всі болячки укрмереж -затоварювання і стоки- хаотичність асортименту проблема доступності на полиці і втрата обігу на ходових позиціях що випадають в нуль руптюрти на протязі дня.
Як наслідок перевантаженого асортименту потреба в лінійному персоналі для контролю термінів.
Протермінування і тд
Так впав найстарший серед Укр Фуршет і не тільки він.
Як тільки падає ріст мережі 5років і капут

В віденському Хофері (Алді Зюд) в тисячнику штатка до 10 людей.
В Києві на стандарт бізнес процеси укрменеджмент притягне 40.

То буде укррмаркет під вивіскою Алді.

Як здолати в позитивному сенсі базарні звички украінців над тим ще з часів Білли макітру терли.
З Жаном Маі  босом Ашану в сх європі і рашці не один місяць були втратили.

В Алді  ТО на 1 співробітника мережі вкл з хедофісом і логістикою 31к євро в місяць - 1млн грн
В АТБ річний складає 127ярдів грн/55тиспрацівникіі /12міс= 176 388 грн 5,3 к євро в місяць

Тобто продуктивність праці  в Украіні в 5 раз менша при подібності цін в Уа і Де

Якби Алді в Украіні могли б задіювати всі без винятку німецькі бізнес процеси то такий  функціональний монстр вбив би АТБ за 5років
А менш оборотні мережі ще швидше.
Просто поставивши реальну націнку (разом з бонусами виробника) 7-12%

Але оскільки цього досягти нереально на сьогодні буде чергова спроба вчити украінців торгувати трохи інакше.
Безрезультатна хоча нічого злого в тому немає.

Коротко
Акуратний і чистий дискаунтер з непоганим по якості нонфудом.
В де і ат то китай але зроблений для стандартів германців.
Саме іх нонфуд може бути цікавим для украінців якщо будуть возити.



Останнє редагування: 8 вересня 2021 14:26:57 від Lemberg.AT
   
Re: Немцы в Украине

Алди не плохой магазин, есть свой ассортимент. И по нынешнем ценам спокойно может завозить немецкие продукты. Так как цены сравняли ь, а то и стали доооже чем в Германии.

в АТБ продают немецкий сыр. Типа бри. "Шайба". В Германии он стоит 1 ойро. А у нас 60 грн. 45 со скидкой. Когда его уже выбрасывать пора.
   
Re: Немцы в Украине

Для найбідніших прошарків населення. Хоча шоколад Мозер Рот продається тільки там)))
Алді, Нетто, Лідль - для бідних, Реал - для середніх, Едека, Реве - для тих що більш багаті.
Але все це відносно. Огірок однаковий у всіх маркетах, хіба що у багатших вибір більше
не вистачає лідл
   
Re: Немцы в Украине

Головна проблема західних мереж в Уа в форматі супермаркет дискаунтер звичка украінців бачити там асортимент гіпермарету пятитисячника.
Не менше 15тис унікальних позицій товару на 1000квадратоометрах торговоі площі.

Алді в тисячнику має 3тис в фуд і 2 в нонфуд сезонного що виводиться після сезону на нуль.

Від того всі болячки укрмереж -затоварювання і стоки- хаотичність асортименту проблема доступності на полиці і втрата обігу на ходових позиціях що випадають в нуль руптюрти на протязі дня.
Як наслідок перевантаженого асортименту потреба в лінійному персоналі для контролю термінів.
Протермінування і тд
Так впав найстарший серед Укр Фуршет і не тільки він.
Як тільки падає ріст мережі 5років і капут

В віденському Хофері (Алді Зюд) в тисячнику штатка до 10 людей.
В Києві на стандарт бізнес процеси укрменеджмент притягне 40.

То буде укррмаркет під вивіскою Алді.

Як здолати в позитивному сенсі базарні звички украінців над тим ще з часів Білли макітру терли.
З Жаном Маі  босом Ашану в сх європі і рашці не один місяць були втратили.

В Алді  ТО на 1 співробітника мережі вкл з хедофісом і логістикою 31к євро в місяць - 1млн грн
В АТБ річний складає 127ярдів грн/55тиспрацівникіі /12міс= 176 388 грн 5,3 к євро в місяць

Тобто продуктивність праці  в Украіні в 5 раз менша при подібності цін в Уа і Де

Якби Алді в Украіні могли б задіювати всі без винятку німецькі бізнес процеси то такий  функціональний монстр вбив би АТБ за 5років
А менш оборотні мережі ще швидше.
Просто поставивши реальну націнку (разом з бонусами виробника) 7-12%

Але оскільки цього досягти нереально на сьогодні буде чергова спроба вчити украінців торгувати трохи інакше.
Безрезультатна хоча нічого злого в тому немає.

Коротко
Акуратний і чистий дискаунтер з непоганим по якості нонфудом.
В де і ат то китай але зроблений для стандартів германців.
Саме іх нонфуд може бути цікавим для украінців якщо будуть возити.


А вы платите нам, как в европе, жлобы (с)  :-G
   
Re: Немцы в Украине

Був у німеччині,  одна будівля розділена навпіл, Алді та Едека,  все однаково, ціни однакові,  різні тільки акційні пропозиції.
Ну, наприклад. Арахісову пасту в Лідлі чи в АЛДІ не купиш, її там тупо нема. Мигдальне борошно, пелюстки теж є в Реалі - в Лідлі чи АЛДІ ніколи не бачили.
Такого вибору пива, особливо іноземних марок, як у Едека чи Реве, ніколи не було у Лідлі чи АЛДІ.
Також у цих дешевих маркетах нема відділів зі свіжими морепродуктами, з дорогими сирами.
   
Re: Немцы в Украине


Хороший магазин?

Магазин нормальний. Якісні продукти по ціні на 20-30-50% меньше, ніж в стандартному амер. супермаркеті
   
Re: Немцы в Украине

Магазин нормальний. Якісні продукти по ціні на 20-30-50% меньше, ніж в стандартному амер. супермаркеті
мені подобається, що менше народу, ніж в стандартних американських супермаркетах, швидше можна затаритись
   
Re: Немцы в Украине

Для найбідніших прошарків населення. Хоча шоколад Мозер Рот продається тільки там)))
Алді, Нетто, Лідль - для бідних, Реал - для середніх, Едека, Реве - для тих що більш багаті.
Але все це відносно. Огірок однаковий у всіх маркетах, хіба що у багатших вибір більше

 :facepalm1:
це хто таку муйню сказав?

чи ви ще скажіть що Trader Joe's це для бідних  :lol:
   
Re: Немцы в Украине

Для найбідніших прошарків населення. Хоча шоколад Мозер Рот продається тільки там)))
Алді, Нетто, Лідль - для бідних, Реал - для середніх, Едека, Реве - для тих що більш багаті.
Але все це відносно. Огірок однаковий у всіх маркетах, хіба що у багатших вибір більше

 :facepalm1:
це хто таку муйню сказав?

чи ви ще скажіть що Trader Joe's це для бідних  :lol:
   
Re: Немцы в Украине

Ну, наприклад. Арахісову пасту в Лідлі чи в АЛДІ не купиш, її там тупо нема. Мигдальне борошно, пелюстки теж є в Реалі - в Лідлі чи АЛДІ ніколи не бачили.
Такого вибору пива, особливо іноземних марок, як у Едека чи Реве, ніколи не було у Лідлі чи АЛДІ.
Також у цих дешевих маркетах нема відділів зі свіжими морепродуктами, з дорогими сирами.

шановна, не несіть муйню
відкрив шафу, подивився на арахісові пасту з хофера, він же алді
   
Re: Немцы в Украине

модель алді це оптимальний набір продуктів на невеликій площі
половина асортименту не міняється а половина тусується

подають від курей до зварювальних апаратів та бензопил, холодильників і велосипедів

просто по сезонно
і через брак площ партії невеликі але через це майже немає скидок, бо вимітають все

в той час як в "багатих" і "дорогих" суперах товар лежить до скидок

алді це найефективніший рітейл по доходу на кВ метр

їхні овочі фрукти найсвіжіші бо постійно вибирають і підвозять нові
в дорогому супері ви можете купити овочі вже не першої свіжості, але дорого  :D
   
Re: Немцы в Украине

Якби воно ще завозило туди німецькі харчі по німецьким цінам.  :weep: Чергове АТБ з власною маркою мені не цікаво. Я і в АТБ не заходжу. І так вистачає цих продмагів. Хіба що на противагу росіянам і їхньому MERE, яке запрацювало не дивлячись на погрози Данілова.
Читал статью, что такие дешманские форматы в Украине не будут пользоваться популярностью. Уже были попытки, когда продавали с пола товары - провалились

И сравнивали с кацапстаном, показали различия. Там есть реальные почти гетто в крупных городах. У нас ситуация другая, люди склонны к комфортным условиям.
   
Re: Немцы в Украине

шановна, не несіть муйню
відкрив шафу, подивився на арахісові пасту з хофера, він же алді

Ну, може справа в тому, що асортимент товарів в різних магазинах Алді не ідентичний і в залежності від локації ви можете знайти/не знайти певний продукт. От коло мене нема Альді з лікьоро-водочним відділом  :-G
   
Re: Немцы в Украине

модель алді це оптимальний набір продуктів на невеликій площі
половина асортименту не міняється а половина тусується

подають від курей до зварювальних апаратів та бензопил, холодильників і велосипедів

просто по сезонно
і через брак площ партії невеликі але через це майже немає скидок, бо вимітають все

в той час як в "багатих" і "дорогих" суперах товар лежить до скидок

алді це найефективніший рітейл по доходу на кВ метр

їхні овочі фрукти найсвіжіші бо постійно вибирають і підвозять нові
в дорогому супері ви можете купити овочі вже не першої свіжості, але дорого  :D
Понравилось описание. Если так, то очень хочется увидеть
   
Re: Немцы в Украине

Ну, може справа в тому, що асортимент товарів в різних магазинах Алді не ідентичний і в залежності від локації ви можете знайти/не знайти певний продукт. От коло мене нема Альді з лікьоро-водочним відділом  :-G

тут не сперечаюсь
їдьте в Трейдер Джо це той же АЛДІ - вони його купили ще в 80х здається і звідти взяли модель обмеженого асортименту
але погодьтеся, казати що це магаз для найбідніших це трохи перебільшення
   
Re: Немцы в Украине

Сравнивают с американскими

Сеть Aldi широко известна тем, что закупает одни из лучших (и самых доступных) немецких шоколадных конфет, предлагая на них самые выгодные цены на американском рынке.


Aldi предлагает лучшие цены на крупы, соусы, а также другие товары из разряда бакалеи.


Молоко, сыр, масло или йогурт продаются в Aldi по очень выгодным ценам, с которыми не могут соревноваться другие сети продуктовых супермаркетов.

   
Re: Немцы в Украине

Понравилось описание. Если так, то очень хочется увидеть

я АЛДІ оминав десятої дорогою поки один не бідний німець не порадив купувати там екзотичні фрукти типу манго авокадо бо він всюди перебробував і в них найкращі  :D
всього по одному два сорти але завжди свіжі і по кондиції

там супер логістика, з розрахунком попиту на конкретні позиції

+ ці сезонні асортименти , типу якогось вина котре лише в них з якоїсь невеликої винокурні чи як його
чи віскі
   
Re: Немцы в Украине

Сравнивают с американскими

Сеть Aldi широко известна тем, что закупает одни из лучших (и самых доступных) немецких шоколадных конфет, предлагая на них самые выгодные цены на американском рынке.


Aldi предлагает лучшие цены на крупы, соусы, а также другие товары из разряда бакалеи.


Молоко, сыр, масло или йогурт продаются в Aldi по очень выгодным ценам, с которыми не могут соревноваться другие сети продуктовых супермаркетов.
так і є. Дружина постійно купує німецький шоколад. Молочні продукти найдешевші
   
Re: Немцы в Украине

шановна, не несіть муйню
відкрив шафу, подивився на арахісові пасту з хофера, він же алді
Я не знаю, що таке Хофер
А муйню несете саме ви
Я писала виключно в межах фактів м. Ессен, НРВ.
Лідль переповнений арабами, водночас їх практично немає у Едека
Це про що свідчить?
Чому одне й те саме куряче філе упаковка 600 гр. у Лідлі коштує 3,59, а в реалі чи Едека - 5 з чимось Ойро?
Перець папріка у Лідлі чи АЛДІ у півтора рази дешевше ніж така сама папріка в Реалі чи Едека!
Це неправда?
   
Re: Немцы в Украине

Я не знаю, що таке Хофер
А муйню несете саме ви
Я писала виключно в межах фактів м. Ессен, НРВ.
Лідль переповнений арабами, водночас їх практично немає у Едека
Це про що свідчить?
Чому одне й те саме куряче філе упаковка 600 гр. у Лідлі коштує 3,59, а в реалі чи Едека - 5 з чимось Ойро?
Перець папріка у Лідлі чи АЛДІ у півтора рази дешевше ніж така сама папріка в Реалі чи Едека!
Це неправда?

 :lol:

hofer це назва магазинів алді в Австрії

Я не знаю, що таке Хофер
але я знаю що то для найбідніших  :lol:

те що там араби скуповуються і вас це турбує то свідчить лише про ваш расизм чи ксенофобію
якраз те що араби купують там курей то дуже добрий знак

а стосовно чому в них дешевше бо є така річ як логістика
в них вона найкраща
до того ж персонал мізерний, касир розвозить і розкладає товар по полицях
а не сидить весь день
там пару людей і завозять товар в зал і розкладають і потім на касу

в сумі накладні витрати по мінімуму

і до чого тут Лідл коли мова йде про алді?
   
Re: Немцы в Украине

цуко..
Коли Бедронка зайде в Україну?
Бо в мене залишилася картка.
   
Re: Немцы в Украине

Я не знаю, що таке Хофер
але я знаю що то для найбідніших
Покажіть пальцем те місце, де я написала, що Хофер - маркет для бідних.
Чекаю або прямої цитати, або вибачень за невиправдане хамство.
те що там араби скуповуються і вас це турбує то свідчить лише про ваш расизм чи ксенофобію
Більш ідіотського висновку годі й знайти.
Араби скуповуються бо там тупо ДЕШЕВШЕ. Позаяк значна кількість арабів має по десятку дітей і живуть або на соціалку, або працюють на невисокооплачуваних некваліфікоіваних роботах.
І - все!
і до чого тут Лідл коли мова йде про алді?
Бо в Лідлі так само як в АЛДІ чи Нетто скуповуються переважно небагаті прошарки населення!
   
Re: Немцы в Украине

Для найбідніших прошарків населення.
:facepalm:
   
Re: Немцы в Украине

:facepalm:
тобто бідні за овочами та м"ясом йдуть в Реве чи Едека?
   
Re: Немцы в Украине

тобто бідні за овочами та м"ясом йдуть в Реве чи Едека?
Мирослава, тут люди взагалі не ділять супермаркети для бідних і багатих.
   
Re: Немцы в Украине

Мирослава, тут люди взагалі не ділять супермаркети для бідних і багатих.
А я сказала про офіційний поділ?
   
Re: Немцы в Украине

А я сказала про офіційний поділ?
А що, є якийсь неофіційний поділ? В Алді бідні скупляються? Це взагалі смішно, супермаркети для бідних і супермаркети для багатих.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія