Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все. Досить. Набридло. В Альберті закривають проект Covid-19. (tu)

Від цієї соросяцької соски тіпає у половини канадців, дурашльоп. Таку психопатичну п1зду як фріланд, ще треба пошукати.

Тіки кончений шаблезуб (внебрачний син сороса і другий нік інанни) може таке дибільне сказати. А ще додатково тільки гандон який немає відношення до української громади в Канаді.
Кацапи прекрасно знають, як вона відноситься до них з її підтримкою України, надання допомоги і зброї,залишення санкцій Росії. Одна з небагатьох канадців в російському санкційному списку. А ще їх від всіх Пластунів теліпає.
   
Тіки кончений шаблезуб (внебрачний син сороса і другий нік інанни) може таке дибільне сказати. А ще додатково тільки гандон який немає відношення до української громади в Канаді.
Кацапи прекрасно знають, як вона відноситься до них з її підтримкою України, надання допомоги і зброї,залишення санкцій Росії. Одна з небагатьох канадців в російському санкційному списку. А ще їх від всіх Пластунів теліпає.

А кацапи щось чули про ваших героїчних пластунів,  баняцьке уйобисько?   :laugh: 
   
Канацькі баняки це найнища ступінь деградації українців.
   
Колись я їх поважав. Але коли тупорилі уйобіща почали агітувати за Генерала КДБ Марчука(!!!) на виборах десь 2000 року... то все стало зрозуміло. Тупі уйобіщні довбограї.  :facepalm1:
   
Зараз вони передбачено моляться на соросяцьку хуєсосину Христю Фріланд.  :laugh:
   
А кацапи щось чули про ваших героїчних пластунів,  баняцьке уйобисько?   :laugh: 
Ще й як чули
І ти правильно підмітив: наших, не твоїх , бо ти до канадських українців не маєш ніякого відношення, ти манкрут без пам'яті.
А якщо ти про всіх Пластунів спитав, то ти повний нікчема, так як їх тисячі героїв, які підтримували Україну в різні часи не зважаючи де вони були чи народились і навіть від імені одного пластуна в москалів стаються припадки і вони починають молоти всяку дурню.
Точно, як ти коли чуєш про Христю фріланд.

І треба бути повним дибілом щоб узагальнити всю групу людей з спільними ознаками, якщо хтось сказав що треба за когось голосувати. Це якби мені якийсь Петро сказав, що треба підтримувати хуйло і я сказав, що всі Петри довбні, але я ж знаю, що довбень тільки шаблезуб.

Навіть українсько канадські консерватори нічого поганого про Фріланд не кажуть, а тут петрику соросята мерещуться всюди.
І якщо крім твоїх не обгрунтованих звинувачень немає що додати, то ти і залишишся беззубим петькою, а Фріланд так і буде відомою українсько канадською  пластункою.
   
Навіть українсько канадські консерватори нічого поганого про Фріланд не кажуть, а тут петрику соросята мерещуться всюди.

Тому що консерватори в Канаді це ті ж 'ліберали' тіко синього кольору. Отул уйобіще ще те. Вам його призначили, а ви давай йому прутня смоктати, дибіли уйобіщні.

І якщо крім твоїх не обгрунтованих звинувачень немає що додати, то ти і залишишся беззубим петькою, а Фріланд так і буде відомою українсько канадською  пластункою.

Ага, пластунка-журна-шлюшка, під Сороса стелилася(на персонального біографа насмоктала) і ось карколамна кар'єра... Боже, які ж ви банякі уйобіщні дебіли.  :facepalm1:
   
Тому що консерватори в Канаді це ті ж 'ліберали' тіко синього кольору. Отул уйобіще ще те. Вам його призначили, а ви давай йому прутня смоктати, дибіли уйобіщні.

Ага, пластунка-журна-шлюшка, під Сороса стелилася(на персонального біографа насмоктала) і ось карколамна кар'єра... Боже, які ж ви банякі уйобіщні дебіли.  :facepalm1:

То ти обсираєшся від того, що в неї персональний біограф?
Але скоріше ти обсираєшся бо вона лобіює підтримку України в лібералів бо інакше немає причини чому тебе на неї тригерить, так само як і москалів, які її до сагкційного списку внесли і час від часу випускають свою брехню про неї.

В мене питання до громади ФУПу: а цей Петрик шаблезубий був відкритим україноненависником чи так корисний ідіот?
   
То ти обсираєшся від того, що в неї персональний біограф?
Але скоріше ти обсираєшся бо вона лобіює підтримку України в лібералів бо інакше немає причини чому тебе на неї тригерить, так само як і москалів, які її до сагкційного списку внесли і час від часу випускають свою брехню про неї.

В мене питання до громади ФУПу: а цей Петрик шаблезубий був відкритим україноненависником чи так корисний ідіот?

Шо, всрався? Нема що сказати, то одразу на ad hominem. Дибіл баняцький.   :laugh:
   
Психопатам як Фріланд абсолютно покуй по чиїх головах до корита долізати. Була б велика діаспора кацапоти в Канаді, вона б цуко в косоворотці з кокошником ходила.

Але ж баняки то найнижча ступін розвитку одноклінних. Їм таке не зрозуміти.

Останнє редагування: 25 серпня 2021 06:16:43 від Петро Шаблезуб
   
Шо, всрався? Нема що сказати, то одразу на ad hominem. Дибіл баняцький.   :laugh:

То ти всрався з своїм розірваний пердаком від згадування Фріланд, яка приймає участь в українській громаді в Канаді, виступає за продовження санкцій, підтримки України і ще багато речей які запалюють пердаки таким манкрутам як ти.

То тобі немає що сказати, тільки й талдичиш про сороса.
Наводь якісь приклади проти Фріланд?
Знаю що не наведеш бо всі фейки, які є мають корні від московських гандонів
   
Батьки-діди, курво, тікали від камунарів сто років, а тепер ці тупорилі випєздки голосують за комуністів.  :facepalm1:
   
Психопатам як Фріланд абсолютно покуй по чиїх головах до корита долізати. Була б велика діаспора кацапоти в Канаді, вона б цуко в косоворотці з кокошником ходила.

Але ж баняки то найнижча ступін розвитку одноклінних. Їм таке не зрозуміти.
Знов брешеш обісране беззубе.
Ти явно не знаєш хто такі пластуни.

Так я тобі відкрию секрет, то така секретна українська зброя, яка перетворює українців на героїв від яких москалів аж трясе
   
Знов брешеш обісране беззубе.
Ти явно не знаєш хто такі пластуни.

Так я тобі відкрию секрет, то така секретна українська зброя, яка перетворює українців на героїв від яких москалів аж трясе

Коли плануєте висадку секретної зброї в Криму?  :laugh:
   
Так цікаво спостерігати, як 2 радіоточки в темі зустрілись)
   
Батьки-діди, курво, тікали від камунарів сто років, а тепер ці тупорилі випєздки голосують за комуністів.  :facepalm1:
Ти ще й тупариле не знаєш про канадську політичну систему.
В нас є комуністи спонсоровані москалією, і вони відношення до лібералів не мають, а ти тупариле робиш також помилки як жена афіцера, яка прирівнює крайніх правих до консерваторів
   
Коли плануєте висадку секретної зброї в Криму?  :laugh:
А ти не чув як москалі в Криму обсираються від слова Бандера? Так що вважай що вже висадили, манкрут без памяті
   
Так цікаво спостерігати, як 2 радіоточки в темі зустрілись)
Іммігранти який голосує за анти іммігрантську партію має перевірити свій психологічний стан, шизофренія на лице
   
Іммігранти який голосує за анти іммігрантську партію має перевірити свій психологічний стан, шизофренія на лице
Антиіммігранська партія у своїй програмі пропонує приймати 100 тисяч нових іммігрантів що року. Де в цьому реченні помилка?
   
Антиіммігранська партія у своїй програмі пропонує приймати 100 тисяч нових іммігрантів що року. Де в цьому реченні помилка?
Перепрошую, якщо зарізко відповів, просто реакція на обзивання радіоточкою.

Не в кількості справа, а в ставленні до іммігрантів тільки як до робочої сили яка привозить гроші і має забути свою культуру і рідних і навіть 100к це в два- три рази менше
На мою думку, велика користь через імміграцію, це діти іммігрантів, які повністю відчувають себе канадійцями і розвивають Канаду.
   
По Канаді давно вже цікава статистика була: кількість щорічних абортів приблизно дорівнює кількості мульктікульті імігрантів.

Вєрка, ти за аборти?
   
Mіністр по ділах рівноправія для фемейл з кабінету Трюдо, назвала Талібан "наші братья"

Сама міністерша раніше брехала що вона перша афганка в уряді, поки хтось не найшов що вона народилась в ірані

А мене чогось не дивуе що социки братаються з ісламськими терррористами. Скоро такі ж заяви почуемо від скваду теж.
   
Бгг... канадонский либерал брат навек с талибами, кто бы сомневался.  Где поц Гизмо?! самое время с братом в засос поцеловатся  :friends:
   
Бгг... канадонский либерал брат навек с талибами, кто бы сомневался.  Где поц Гизмо?! самое время с братом в засос поцеловатся  :friends:

Пропагандони, то такі гандони.

Міністр сказала, щось типу: "брати таліби не вбивайте нікого"
Їй одразу журналісти: що,що?!?!
І вона їм каже, то таке звертання в мусульман і таліби - терористи.

Це, якби я сказав: тьотя Оля ти дура, і чако: що майор Оля твоя тьотя? І я кажу до чако: "синку, чако йди на йух", і оля взагалі в шоці: "что  чако твой син??"

Так що пропагандони знов провтик: слова ви вирвали з контексту, ліберальна партія називає талібан терористами.
І на додаток такі гандони як ви далі називаєте нас братами, але це не мішає вам стріляти нам в спину
   
Так почему бы не послать её на куй к её братьям с проповедью? Я верю, у неё как спеца по гендерным студиям получится.
   
Так почему бы не послать её на куй к её братьям с проповедью? Я верю, у неё как спеца по гендерным студиям получится.

То треба лібералів питати чому?
Але ви так і не зрозуміли, що це було поширене звертання серед мусульман, яке не має відношення до того любить вона їх не любить, хоче визнати чи ні?
Так само як і в інших групах є свої звертання, як дядя, тьотя і т д, які ні до чого не зобов'язують.
   
То треба лібералів питати чому?
Але ви так і не зрозуміли, що це було поширене звертання серед мусульман, яке не має відношення до того любить вона їх не любить, хоче визнати чи ні?
Так само як і в інших групах є свої звертання, як дядя, тьотя і т д, які ні до чого не зобов'язують.

Да я же не против. Даже за - пусть едет накуй к братьям где её поймут. Делов-то.
   
То треба лібералів питати чому?
Але ви так і не зрозуміли, що це було поширене звертання серед мусульман, яке не має відношення до того любить вона їх не любить, хоче визнати чи ні?
Так само як і в інших групах є свої звертання, як дядя, тьотя і т д, які ні до чого не зобов'язують.

Ну да, е в них таке

талiби це брати

всi остальнi це невiрнi

А ви далi молiться на мультикультуралiзм пока брати не прийдуть горло рiзати по своiй вiковiчнiй традицii

Останнє редагування: 26 серпня 2021 01:49:18 від Chako
   
Ну да, е в них таке

талiби це брати

всi остальнi це невiрнi

А ви далi молiться на мультикультуралiзм пока брати не прийдуть горло рiзати по своiй вiковiчнiй традицii

Бгг... братьям министр под это богоугодное дело ещё и грант организует.
   
Ну да, е в них таке

талiби це брати

всi остальнi це невiрнi

А ви далi молiться на мультикультуралiзм пока брати не прийдуть горло рiзати по своiй вiковiчнiй традицii

Поки що тільки кацапські брати горло ріжуть.
Тому мультикультиралізм помагає зрозуміти людей краще, а саме: мусульмани - люди, хуйло - хуйло
   
Бгг... братьям министр под это богоугодное дело ещё и грант организует.

Не путай Канаду з кацапією, то у вас там гранти на паєздку на данбас роздають
   
Канада відкривається для ЮК  (tu) зелений список.
   
Як там Альберта?
Ще в госпіталі пускають?
Коли там по прогнозам закінчуться  місця в реанімації?
   
Вчора в Альберті уряд сказав, що без прививок нікого не пускатимуть в ресторани, на концерти чи що там, і сьогодні кількість вакцинованих за день зросла втричі. А взагалі там виглядає недобре :(. Не вистачає місць для важко хворих. Британська Колумбія сказала що в них свої проблеми, тому можливо важко хворих транспортуватимуть в Онтаріо. Це якийсь абсурд. Джерело інфо: CBC.
   
Не вистачає місць для важко хворих.
Як це таке можливо? Проект ковід же закрили???
   
Як це таке можливо? Проект ковід же закрили???

Як закрили так і відкрили. Шо там UK? Чи вам пофіг на графіки?
   
Як закрили так і відкрили. Шо там UK? Чи вам пофіг на графіки?
А шо ЮК? Відкрито усе, туризм ще більше відкрили, лікарні не забиті. 30к кейсів на добу, сотка трупів.
   
Отут канадський лікар пише:

У Канаді менше 5000 ліжок інтенсивної терапії. У Флориді більше 6000 ліжок інтенсивної терапії.



Для інформації:

Canada population: 37.59 million (2019)

Florida population: 21.48 million (2019)


 :weep:

Американці досить подібні на канадців, хіба що трохи самозакохані, самовпевнені і зарозумілі (коли йдеться про їх стиль життя), канадці вигідно відрізняються своєї делікатністю, кращим вихованням (проскакує агло-саксонська ментальність) - але це ПО ДУЖЕ ВЕЛИКОМУ СТАТИСТИЧНОМУ РАХУНКУ.
   
А шо ЮК? Відкрито усе, туризм ще більше відкрили, лікарні не забиті. 30к кейсів на добу, сотка трупів.
брит. голов. лікар, чи хтось там, сказав, що вакцинація троха помогає,
але не так як би хотілося,
і 100+ ковідних трупів в день буде, і з цим треба навчитися жити

 :weep:  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія