Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

та то певне цього дописувача депортували з штатів, тепер у нього вічна попабіль.

В обычном банкомате больше $300 за раз или $500 в день не получишь.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

ну Америка це країна майже монополій, "солідних" банків що працюють з пейзанами там не так вже й багато. В мене повідомлення про транскакції лише кретитна картка Саpital 1 шле, а всі інші не шлють, і навіть рахунок на Capital 1 нічого не повідомляє.
а що краще стотисяч пітсот банків сумнівного походження як в Україні? чейз шле смс і на емайлпро всі транзакції вище певного порогу миттєво.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

так. Код підтвердження операції приходить смс на український телефонний номер. Запит про підтвердження операції також на тел номер.А ось Звіт про перерахунок коштів чомусь лише на вайбер

це потребує спец налаштування?
бо я дізнаюсь лише про здійснені покупки карткою лише при вході на сайт банку


   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

В обычном банкомате больше $300 за раз или $500 в день не получишь.
в мене дві тис ліміт в день, хоч більше то в касу і це норм я рахую з точки зору безпеки
   
Re: Сервис - Америка, Европа т Украина B-)

Триндьож

Цінуваати Неньку ясно що потрібно але писати дурню теж немає потреби.

По сервісам тут електронні терміни або автомат роздає номерки.
В суперах черги менші ніж Уа.
На корм теж.
Тікет автомати якщо іхати.

Хз про що вона пише.
Австрія ніт

Є рейтинги країн
По медуслугах - Україна на 79 місці
https://worldpopulationreview.com/country-rankings/best-healthcare-in-the-world
По ресторанах і кафе теж десь далеко позаду
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

в мене дві тис ліміт в день, хоч більше то в касу і це норм я рахую з точки зору безпеки

Это если в банк идти.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

Это если в банк идти.
я тільки в банку кеш знімаю
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

це потребує спец налаштування?
бо я дізнаюсь лише про здійснені покупки карткою лише при вході на сайт банку
ні, я нічого додатково не налаштовував
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

В обычном банкомате больше $300 за раз или $500 в день не получишь.
получіш. Ми моїй тещі знімаємо по 800-900 кожного місяця. Але видає 20-тками. Можливо, це залежить від штату
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

получіш. Ми моїй тещі знімаємо по 800-900 кожного місяця. Але видає 20-тками. Можливо, це залежить від штату

Да, вдвоём.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

ні, я нічого додатково не налаштовував

і що, йдеш в сільпо, купляєш ковбасу і тобі бац, відразу повідомлення на телефон скільки сплатив?

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

мене ці комісії на всі безготівкові операції в Україні реально напрягали), я від того відвик вже), постійне відчуття що тебе намахують). добре хоть що кеш рулить і обмінників тьма. багаті люди там живуть раз можуть собі дозволити годувати то шобло яке присіло на всі безготівкові розрахунки.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

получіш. Ми моїй тещі знімаємо по 800-900 кожного місяця. Але видає 20-тками. Можливо, це залежить від штату
я хз що то за банк, чейз то можна вибрати номінал купюри і тада 100 є там))
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

мене ці комісії на всі безготівкові операції в Україні реально напрягали), я від того відвик вже), постійне відчуття що тебе намахують). добре хоть що кеш рулить і обмінників тьма. багаті люди там живуть раз можуть собі дозволити годувати то шобло яке присіло на всі безготівкові розрахунки.

а як комуналку сплачувати, екскурсіі замовляти, покупки через інтернет робити?

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

а як комуналку сплачувати, екскурсіі замовляти, покупки через інтернет робити?
і онлайн покупки я привик що під двері приносять а не тре топати в якусь богадєльню щоб забрати. і так доставка безкоштовна) як правило
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Тут ещё зависит от штата, какой у тебя счет и снимаешь ли ты деньги со счета в том банке от которого банкомат.

Во многих банках уже можно выбрать номинал. Например, в Chase банкомате в NYC можно выбрать номинал 5-10-20-50-100 долларов.








Останнє редагування: 8 серпня 2021 03:13:20 від Valentyn
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

хтось може уявити щоб онлайн покупку принесли в Україні під двері і лишили))
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

і ще контрольний в голову
в Украіні нема безпроцентних чи безкоштовних кредитних карток
ось ..
 :shuffle:



   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

хтось може уявити щоб онлайн покупку принесли в Україні під двері і лишили))

та я вже не кажу про те що в америці любі покупки можна безкоштовно повернути назад на протязі місяця за будь якою причиною
просто несподобалось, передумав чи ще якусь хренову причину ..

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

та тут вже була гілка і не одна як українські банки кидають клієнтів, скільки банків скопитилось і люди лишились без грошей, навіть приват бєня чуть не завалив, якби держава не вмішалась то був би армагедець. тому про банківський сервіс в Україні ще та пісня)
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Отже, «рєбята», продовжуєм про банки. Історія про 600$ вже й мохом поросла, все забулося, хоча осад лишився. Минуло рік-півтора… і що ви думаєте? З того ж рахунку дружини хтось зкешовує 1000$. Але вже з відділення  банку не біля центру Детройта, куди ми без крайньої необхідності не появляємось, щоб лишній раз від місцевих «красот» не наводити на себе нудьгу, а в нашому відділенні банку, у відносно пристойному місці. Виявилося, що рахунок в тому банку має особа, ім’я якої співпадає з ім’ям дружини. А в прізвищі є різниця на 1 букву, в моєї дружини -ska, а в тої особи -sky. Знову Микола прийшов у банк, а Вася дав йому гроші з чужого рахунку.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

та я вже не кажу про те що в америці любі покупки можна безкоштовно повернути назад на протязі місяця за будь якою причиною
просто несподобалось, передумав чи ще якусь хренову причину ..
ага і те ж в магазині, хочу послухати як повертають товари які не сподобались чи не підійшли в Україні)
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Отже, «рєбята», продовжуєм про банки. Історія про 600$ вже й мохом поросла, все забулося, хоча осад лишився. Минуло рік-півтора… і що ви думаєте? З того ж рахунку дружини хтось зкешовує 1000$. Але вже з відділення  банку не біля центру Детройта, куди ми без крайньої необхідності не появляємось, щоб лишній раз від місцевих «красот» не наводити на себе нудьгу, а в нашому відділенні банку, у відносно пристойному місці. Виявилося, що рахунок в тому банку має особа, ім’я якої співпадає з ім’ям дружини. А в прізвищі є різниця на 1 букву, в моєї дружини -ska, а в тої особи -sky. Знову Микола прийшов у банк, а Вася дав йому гроші з чужого рахунку.
В таких випадках банк негайно виправляє помилку і вертає тобі гроші, ти забув про це сказати
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

хтось може уявити щоб онлайн покупку принесли в Україні під двері і лишили))
звичайно, ви праві. Такого в Україні уявити неможливо, і впевнений, що такого в Україні не буде ніколи. Дружина купує дорогі речі в Інтернеті, посилки валяються під дверима, ніхто їх не троне, впевнений. Я машину не закриваю ні на роботі, ні під магазинами, ні біля квартири.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

Отже, «рєбята», продовжуєм про банки. Історія про 600$ вже й мохом поросла, все забулося, хоча осад лишився. Минуло рік-півтора… і що ви думаєте? З того ж рахунку дружини хтось зкешовує 1000$. Але вже з відділення  банку не біля центру Детройта, куди ми без крайньої необхідності не появляємось, щоб лишній раз від місцевих «красот» не наводити на себе нудьгу, а в нашому відділенні банку, у відносно пристойному місці. Виявилося, що рахунок в тому банку має особа, ім’я якої співпадає з ім’ям дружини. А в прізвищі є різниця на 1 букву, в моєї дружини -ska, а в тої особи -sky. Знову Микола прийшов у банк, а Вася дав йому гроші з чужого рахунку.
як таке може бути? щоб скешувати бабло тре вставити свою дебітну карту? рахунок підтягується автоматично. то у вас певне якесь древнє відділення
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)
lab

чеки прикольна фіча, в Україні такого нема. старомодно але ж працює)
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

звичайно, ви праві. Такого в Україні уявити неможливо, і впевнений, що такого в Україні не буде ніколи. Дружина купує дорогі речі в Інтернеті, посилки валяються під дверима, ніхто їх не троне, впевнений. Я машину не закриваю ні на роботі, ні під магазинами, ні біля квартири.
я також машину не закриваю після того як розбили шибку, щось їх там зацікавило. Хай беруть вже що знайдуть, скло дорогше. Вкрадуть $5 копійок і розібьють скло на $250. А пакунки в США крадуть гай шумить, ціла індустрія, може б і в Україні стільки б крали якби відеокамери на кожному кроці і поліціянти.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

ага і те ж в магазині, хочу послухати як повертають товари які не сподобались чи не підійшли в Україні)

нее, можна на протязі 2 тижнів, і оригінальний упаковці, з сексом і написання відповідноі заяви і довго благаючи .. :)
я так світильник повернув бо жінці не сподобався

а ось американський приклад
перебуваючи в чикаго купили якісь меблі та кастрюлі
через рік відізжали в нью йорк
стіл напівсломаний, стільці поряпані, кастрюлі теж там не першоі свіжесті, чек загубив але все повернув в магазин і повернули кошти
єдине що спитали причину повернення, моя відповідь - погана якість товару
більш питань небуло
 :)

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

чеки прикольна фіча, в Україні такого нема. старомодно але ж працює)

звичайно працює
на кредитні картки є ліміт
а чек можеш виписати на будь яку сумму

   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)


стіл напівсломаний, стільці поряпані, кастрюлі теж там не першоі свіжесті, чек загубив але все повернув в магазин

Оце справжній козаченько!
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Оце справжній козаченько!

гудбай америка, о
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

В обычном банкомате больше $300 за раз или $500 в день не получишь.
В обычном банкомате пару дней назад снял $1000, одной операцией (в нерабочее время)
Есть опция выбора купюр, снял сотками.
Чейз
В рабочее время в операционном зале есть специальный банкомат где можно часть суммы снять хоть по доллару и лимит выше, по моему $3000, точно не помню.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

У мене американський друг має окрему карту щоб розраховуватися в генделях.
Завів після того як у нього через деякий час з3.14здили гроші з основної коли він розрахувався нею в мутному генделі, де її кудись носили до терміналу.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

В обычном банкомате больше $300 за раз или $500 в день не получишь.
Це у тебе такі обмеження по картці, які за замовчуванням встановив твій банк.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

В обычном банкомате пару дней назад снял $1000, одной операцией (в нерабочее время)
Есть опция выбора купюр, снял сотками.
Чейз
В рабочее время в операционном зале есть специальный банкомат где можно часть суммы снять хоть по доллару и лимит выше, по моему $3000, точно не помню.

Аналогічно і в Канаді. Із вибором номіналу банкнот які бажаєш отримати - всі існуючі номінали на твій вибір. Пару разів навіщось знімав кеш - завжди виключно нулячі ні разу не юзані банкноти.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

У мене американський друг має окрему карту щоб розраховуватися в генделях.
Завів після того як у нього через деякий час з3.14здили гроші з основної коли він розрахувався нею в мутному генделі, де її кудись носили до терміналу.

Навіщо? Ну пройшла якась транзакція яка не твоя. Ти відмічаєш її як таку, що ти не робив, банк починає свій процес розслідження, який через пару тижнів відмінить цю транзакцію. За цей час поки йде розслідування, за цю транзакцію непотрібно нічого сплачувати. Так працюють кредитні картки.

Користуватись дебитовою карткою для розрахунків крім зняти кеш не потрібно. Я дебитовими картками роками не користуюсь, декілька років взагалі не мав жодної буквально до останнього місяця, коли відновив на всякий випадок.

Останнє редагування: 8 серпня 2021 16:48:01 від Dobre
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Згодна. Якось вночі прилетіла до Риму. Все закрите. Ніде поїсти. Нічних магазинів нема. Щодо медицини. Наша система швидкої найкраща, бо не сидиш у розподільнику червоне, зелене світло- коли першими обслуговують тих хто має хворе серце

Була найкраща! Була!!!! Зараз - всьо!

По чайових - підтверджую. Пакистанець не хотів випускати співробітницю з нашої делегації, коли вона суто по чеку розплатилася. Волав "Тіпс! Тіпс!!!" Аж поки наші хлобці не переклали - то він чайові вимагає.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

Щодо медицини. Наша система швидкої найкраща, бо не сидиш у розподільнику червоне, зелене світло- коли першими обслуговують тих хто має хворе серце

В Україні принципово не правильне відношення до швидкої допомоги та медицини в цілому.

Скільки тут писали, що викликали швидку, бо високий тиск, приїжджала швидка, колода щось, далі пацієнт відмовлявся від госпіталізації, а через якийсь час історія повторювалась.
Фактично людина не отримувала ніякого лікування для хронічних хвороб.

В США швидка допомога для того, щоб доставити хворого в лікарню живим, їхнє завдання не лікувати, а стабілізувати на час транспортування, а вже в лікарні лікують. І знову це для екстрених випадків, для хронічних хвороб є твій лікар.
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

як таке може бути? щоб скешувати бабло тре вставити свою дебітну карту? рахунок підтягується автоматично. то у вас певне якесь древнє відділення
то була племінниця дружини, тому в неї українське ім’я і прізвище майже таке ж. Ми все з’ясували, вона зайшла у відділення банку, сказала касиру своє ім’я та прізвище, касирша не запитала в неї номер рахунку, і зняла з рахунку дружини тисячу. Звичайно, і в одному, і в другому випадку гроші нам повернули. Але якби я не зауважив цього, перевіряючи паперові звіти з банку, які приходять по пошті щомісячно, то 1600$ тю-тю).
   
Re: Сервис - Америка, Европа vs Украина B-)

і ще контрольний в голову
в Украіні нема безпроцентних чи безкоштовних кредитних карток
ось ..
 :shuffle:
Ну єто не совсем так, у многих льготній период 60 дней
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія