Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чекінюсь

Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта, бережіть здоров'я.  У вашому віці вже краще в Трускавець чи Моршин на оздоровлення їздити

вона пєдрянку поіхала лікувати, це правильно і почесно
   
Re: Чекінюсь

От і сиди в своїх столовках ))
Дуреписько, то басейн особисто твій, купаються ті хто живуть в номері, хоча я не люблю хлорку
Ладно, я й так забагато часу на вас витратила )  гризіться тут без мене   :dirol:

Їхати за тридев"ять земель і ризикувати життям, щоб просочити тіло хлоркою?  ;o

Налили собі б у ванну та б гроші зберегли  :facepalm1:
   
Re: Чекінюсь

:facepalm: жиробасу фоме липецкому солнце противопоказано, он будет вытапливать жир из него и перегревать лысину  :weep:

І знову заступлюсь за Фіму, бо я справедлива.

Він не жиробас (хоча має мав трошки сальця на пузі) і ще поки що не лисий.
   
Re: Чекінюсь

тьотя Свєта збрехала як завжди.  Казала, що в лютому-березні полетить, а в підсумку летить поза сезоном. Бо в сезон дорого  :-)o
Ну не все же такие борзые жулики как ты.
   
Re: Чекінюсь

І знову заступлюсь за Фіму, бо я справедлива.
Ой, Віка, не треба краще  :weep:

Доречі, ланч давно скінчився
   
Re: Чекінюсь

Я релігійно ношу маски і вважаю їх корисними, бо зменшують віральне навантаження і сприяють природній вакцинації від ковіду, if you know what I mean.

Тому що, на відміну від промитих мейнстрімним лайном лошків, здатна мислити самостійно, критично і науково  :K

науковець що дивиться канал лайноновин фокс, це щось новеньке  :pooh_lol:
   
Re: Чекінюсь

Ой, Віка, не треба краще  :weep:

Доречі, ланч давно скінчився

My afternoon coffee is being made. Plus I worked extra yesterday.
   
Re: Чекінюсь

науковець що дивиться канал лайноновин фокс, це щось новеньке  :pooh_lol:

Я читаю наукові праці. А фокс іноді дає на них посилання.

До речі, фокс зійшов на пси і є недостатньо трампістським for my liking  :(
   
Re: Чекінюсь

Я читаю наукові праці.
:laugh:
   
Re: Чекінюсь

:laugh:

Спатки йди, Фімочко. Дитячий час давно закінчився  :spruce_up:
   
Re: Чекінюсь

А фотки табло в Борисполі ТС мабуть запостила вже по прильоту на місце? Бо там пройшло всього 3 години...  :)
   
Re: Чекінюсь

А фотки табло в Борисполі ТС мабуть запостила вже по прильоту на місце? Бо там пройшло всього 3 години...  :)

ТС навіть написала чому ) форум не працював  :)
А гудковий холуй дуже просив чекін  (P)
   
Re: Чекінюсь

Їхати за тридев"ять земель і ризикувати життям, щоб просочити тіло хлоркою?  ;o

Налили собі б у ванну та б гроші зберегли  :facepalm1:

Я пам'ятаю що ти вже триста років за межі району не виїздила  тому що на пенсію збираєш ))
Але ж на фотках не лише басейн , нє ?)
   
Re: Чекінюсь

Погода зашибісь :comando:  Ось, що таке заощадила і полетіла в низький сезон

І що не так з погодою ? До речі дощу не було, хмарно і дуже комфортно, не обгораєш
Нє, ну в Києві звісно краща  :lol:

   
Re: Чекінюсь

Я пам'ятаю що ти вже триста років за межі району не виїздила  тому що на пенсію збираєш ))
Але ж на фотках не лише басейн , нє ?)

Та кому треба і Ваш басейн, і Ваш чекін, і Ваш відпочинок. Ви, бачу, настільки "відпочиваєте", що із самого срання вже тут намагаєтесь довести всім нам, як ми всі неправі. Відпочивайте вже нарешті, раз перлися так далеко.

І так, не всі є travelling wh**res. Nobody cares де ви були і що бачили, бо у кожного різні приорітети.
   
Re: Чекінюсь

Напевно готель не фонтан, раз тьотя  Свєта приїхала на курорт і все одно продовжує бризкати жовчю.  Уявляю який вона скандал влаштувала на рецепції :girl_were:

Напевно ти за мною бігало по всім гілкам вимагаючи звіт, шонітак холуй ?
Погода, літачок гірше Віззів  :gigi: , що ще ?)
   
Re: Чекінюсь

Та кому треба і Ваш басейн, і Ваш чекін, і Ваш відпочинок. Ви, бачу, настільки "відпочиваєте", що із самого срання вже тут намагаєтесь довести всім нам, як ми всі неправі. Відпочивайте вже нарешті, раз перлися так далеко.

І так, не всі є travelling wh**res. Nobody cares де ви були і що бачили, бо у кожного різні приорітети.

Дегенератко, в нас зараз 21.08 , розважаюсь після вечері  :shuffle:

Тебе забула спитати що мені робити )) гудковий холуй хотів фоток, трохи кинула  B-)
   
Re: Чекінюсь

тьотя Свєта збрехала як завжди.  Казала, що в лютому-березні полетить, а в підсумку летить поза сезоном. Бо в сезон дорого  :-)o

 :facepalm: дегенерат, на карибах всегда сезон
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта, доброго ранку.  Чекаємо светлин зі сніданку. Тільки не зловживайте, а то тільки погіршити проблеми із зайвою вагою.
   
Re: Чекінюсь

:facepalm: дегенерат, на карибах всегда сезон

Навіть в сезон дощів та ураганів?!
   
Re: Чекінюсь

Чекінюсь
Чекіня.  :D
   
Re: Чекінюсь

Яка різниця хто де був колись, головне де ти зараз,  ти зараз в сраці, а я - на морі  :beach:

Дай Боже усім здоровля і наснаги в форумних срачах, але пані SvitLana таки має трохи рації.

Звичайно, є шанс крім загару і пари лишніх кг привезти ще свіжих антитіл, але то таке.
   
Re: Чекінюсь

Не чекиньтесь на Ирландию.... Украину вчера добавили в карантинный перечень.. С 15 апреля надо сидеть 14 дней в спецотеле за свой счёт...

https://www.gov.ie/en/publication/b4020-travelling-to-ireland-during-the-covid-19-pandemic/#designated-states-mandatory-hotel-quarantine
   
Re: Чекінюсь

Не чекиньтесь на Ирландию.... Украину вчера добавили в карантинный перечень.. С 15 апреля надо сидеть 14 дней в спецотеле за свой счёт...
Шо характерно - наші не додали  :facepalm:
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта, доброго ранку.  Чекаємо светлин зі сніданку. Тільки не зловживайте, а то тільки погіршити проблеми із зайвою вагою.

Ти хоч в перекладі помилок не пиши сєпарок ) і за своєю вагою слідкуй, я так розумію то в тебе болюча тема, вага і вік  :)
   
Re: Чекінюсь

Дай Боже усім здоровля і наснаги в форумних срачах, але пані SvitLana таки має трохи рації.

Звичайно, є шанс крім загару і пари лишніх кг привезти ще свіжих антитіл, але то таке.

Так я з ними вже летіла  :) Добрий Ранок )



   
Re: Чекінюсь

Навіть в сезон дощів та ураганів?!

Тут температура +- однакова цілий рік, так, літом більша вологість і бувають дощі, але це ж не на тиждень, дощ пройшов, сонце вийшло і наче нічого й не було
А ціни зараз на кінець квітня дійсно впали, готель який коштував 150 000 можна бронювати за 110 000
   
Re: Чекінюсь

Нормальний відпочинок. Світлана- молодець.
   
Re: Чекінюсь

Шо характерно - наші не додали  :facepalm:

трохи не в тему, ТС - пардон

в нас казали, шо то все фігня, можна їздити, норги впустять
вчора, поляк дзвонив - його "корешів" не пустили в Норвегія на роботу
вони мали Дномер - право працювати
хто має ІДномер - право жити і працювати тих пускають, через готель за свій рахунок
   
Re: Чекінюсь
krd

присунула светка гавноедам :lol:
   
Re: Чекінюсь

тьотя Свєта, як місцевий оллінклюзів?  Вже почали відбивати тур?
   
Re: Чекінюсь

Свєтка молодець і #єбаш! Це тутешнім ковідіотам як серпом по яйцях.  (tu)
   
Re: Чекінюсь

Ла-Романа?

Туда такий жахливенький старенький  Боінг літає.

Тебе жаба душить?
Дійсно, краще в твоїх єбенях... :pooh_lol:
   
Re: Чекінюсь

:facepalm: дегенерат, на карибах всегда сезон

Цього ПЄСдюки дегенерати не знають.  :pooh_lol:
   
Re: Чекінюсь

бабусь, а вам від штабу путівки в санаторії дають?
   
Re: Чекінюсь

Ну реально, все дуже унило. Від дешевеньких апартаментів до свинцьового кольору неба на "курорті".

Я розумію, що не всі мільйонери і тд. Але не розумію, чим тут хвалитися?

Мені сподобалося лише те, що показували Алєжка та Фантамас минулого літа.
   
Re: Чекінюсь

Ну реально, все дуже унило. Від дешевеньких апартаментів до свинцьового кольору неба на "курорті".

Я розумію, що не всі мільйонери і тд. Але не розумію, чим тут хвалитися?

Мені сподобалося лише те, що показували Алєжка та Фантамас минулого літа.

Любиш засмагнути до хрупкої скоринки, як свиня на вертелі?

Останнє редагування: 10 квітня 2021 17:45:17 від paolo
   
Re: Чекінюсь

Любиш засмагнути до хрупкої корочки, як свиня на вертелі?

До чого тут я? я взагалі не загаряю - шкідливо для здоров"я. Ловлю вітамін Д природним шляхом - гуляючи, плаваючи, тощо.
   
Re: Чекінюсь

не загаряю
:facepalm: дипломована філологиня із дипломом кандидата

Ловлю вітамін Д природним шляхом - гуляючи, плаваючи, тощо.
:facepalm:
   
Re: Чекінюсь

на "курорті".

 :facepalm: а че курорт в кавычках. доминикана это более четверти от всех туристов на карибах, а это более  семи лямов народу, из них половина из штатов и канады, еще треть евросоюз. так что без кавычек полноценный курорт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія