Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чекінюсь

Re: Чекінюсь

На Азовсталі. Назва цехів. ТЛЦ- то зрозуміло.

Що таке ОСиФ (кацапською)? ?

Алєжка,  ти можешь підказати ? Дуже потрібно
   
Re: Чекінюсь

Тупа курка, ти своє посилання дивилась? Або іноземною не розумієш?
Звісно ) не нервуй білявко )) для таких як ти його навіть українською переклали, щоб ви не вигадували неіснуючий транзит  ;)

туристичні поїздки для громадян країн  групи  «Е», до яких віднесена і Україна, все ще знаходяться під забороною.

 :clapping:

Можна лише

робота;
-              навчання;
-              лікування;
-              повернення на постійне місце проживання;
-              обставини, пов'язані із необхідністю надання невідкладної медичної допомоги.

 :)
Не дякуй )

   
Re: Чекінюсь

Алєжка,  ти можешь підказати ? Дуже потрібно

Не може )) він не знає  :weep:  білявку лише для підпису тримають  :laugh:
   
Re: Чекінюсь

Звісно ) не нервуй білявко )) для таких як ти його навіть українською переклали, щоб ви не вигадували неіснуючий транзит  ;)

туристичні поїздки для громадян країн  групи  «Е», до яких віднесена і Україна, все ще знаходяться під забороною.
:clapping:

Можна лише

робота;
-              навчання;
-              лікування;
-              повернення на постійне місце проживання;
-              обставини, пов'язані із необхідністю надання невідкладної медичної допомоги.

 :)
Не дякуй )

Яка тупа курка :facepalm1:

 ти в своєму посиланні бачила це? Або не розумієш англійську?





https://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus/dettaglioContenutiNuovoCoronavirus.jsp?lingua=english&id=5412&area=nuovoCoronavirus&menu=vuoto&tab=9
   
Re: Чекінюсь

Яка тупа курка :facepalm1:

 ти в своєму посиланні бачила це? Або не розумієш англійську?



https://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus/dettaglioContenutiNuovoCoronavirus.jsp?lingua=english&id=5412&area=nuovoCoronavirus&menu=vuoto&tab=9

Не нервуй білявко )) звісно читала ) і про зони А, В, С, D , і про оновлення  B-)  на відміну від  :lol:

Можеш перегорнути сторінку і перечитати що я тобі пояснювала на пальцях  8-)


   
Re: Чекінюсь

Дай краще людині відповідь на питання по Азовсталі, чи ти не знаєш її ?  B-)
   
Re: Чекінюсь

Алєжка, ну не хочу відкривати окрему тему. Тиж маєш знати.

ТЛЦ - толстоЛистовойЦех.

А що таке ОСиФ?
   
Re: Чекінюсь

Не нервуй білявко )) звісно читала ) і про зони А, В, С, D , і про оновлення  B-)  на відміну від  :lol:

Можеш перегорнути сторінку і перечитати що я тобі пояснювала на пальцях  8-)




 :facepalm1:

Тупа курка, ці ж виключення були для всіх зон і 3 місяці тому.  Скріни і посилання я приводив. Зараз є закрити зони, але транзит їм дозволено. Читай першоджерела. 

Хоча я зрозумів, ти ж не розумієш на англійську і тому боїшся самостійно подорожувати.
   
Re: Чекінюсь

:facepalm1:

Тупа курка, ці ж виключення були для всіх зон і 3 місяці тому.  Скріни і посилання я приводив. Зараз є закрити зони, але транзит їм дозволено. Читай першоджерела. 

Хоча я зрозумів, ти ж не розумієш на англійську і тому боїшся самостійно подорожувати.

 :lol:  білявко, я розумію що тебе переклинило і ти не сприймаєш інформацію )
Ми зайдемо з іншої сторони  :)  чому фанатам футбольним ніззя, а Гудковим холуям можна ?  :laugh:
П.с.
Тебе людина щось питає. Невже ти зовсім нуляча і не можеш дати відповіді  :) падарілі   :laugh:
   
Re: Чекінюсь

Запитайте хтось у Алєжки,  я мабуть в ігнорі у нього.

Це не якась підйопка,  там просто в cash flow не розшифровано  :) а Алєжка мабуть боїться що я його намагаюсь розвіртуалити:)
   
Re: Чекінюсь

:lol:  білявко, я розумію що тебе переклинило і ти не сприймаєш інформацію )
Ми зайдемо з іншої сторони  :)  чому фанатам футбольним ніззя, а Гудковим холуям можна ?  :laugh:
П.с.
Тебе людина щось питає. Невже ти зовсім нуляча і не можеш дати відповіді  :) падарілі   :laugh:

Тупа курка, якщо ти зможеш перекласти exemptions та anyone, то ти зрозумієш, що транзит дозволений усім. навіть тим, кому заборонено загальне відвідування Італії як громадянам країни з List E (де була Україна у липні).

Але для цього треба читати першоджерела, а ні переклади в новинах.

Ти настільки тупа, що не можеш навіть подивитися що написано в тим посиланні, яке сама репостиш. Мабуть тому що не розумієш іноземної мови.
   
Re: Чекінюсь

Тупа курка, якщо ти зможеш перекласти exemptions та anyone, то ти зрозумієш, що транзит дозволений усім. навіть тим, кому заборонено загальне відвідування Італії як громадянам країни з List E (де була Україна у липні).

Але для цього треба читати першоджерела, а ні переклади в новинах.

Ти настільки тупа, що не можеш навіть подивитися що написано в тим посиланні, яке сама репостиш. Мабуть тому що не розумієш іноземної мови.

Білявко, я розумію що немає сенсу тобі пояснювати про першоджерела офіційні )) твоє джерело лошара з якогось форуму, ок , проїхали  :)

Просто давай логічно (хоча кому я про логіку  :facepalm1: )
Чому білявці транзитувати на гондолах можна, а фанам транзитувати по стадіону ніззя ?)  Є в тебе відповідь ?  8-)  максимально спрощено як для білявки  ;)
   
Re: Чекінюсь

На Азовсталі. Назва цехів. ТЛЦ- то зрозуміло.

Що таке ОСиФ (кацапською)? ?

Не пам'ятаю з якого ти табору, але процитую ) певно важливе для тебе питання  :)
Цитату білявка точно побачить
   
Re: Чекінюсь

Білявко, я розумію що немає сенсу тобі пояснювати про першоджерела офіційні )) твоє джерело лошара з якогось форуму, ок , проїхали  :)

Просто давай логічно (хоча кому я про логіку  :facepalm1: )
Чому білявці транзитувати на гондолах можна, а фанам транзитувати по стадіону ніззя ?)  Є в тебе відповідь ?  8-)  максимально спрощено як для білявки  ;)

Тупа курка,

Йдемо по посиланню, що ти сама запостила.

Перше до країн категорії Е (де до серпня була і Україна). Що бачимо? Заборона така ж як і у твоєму перекладі

   
Re: Чекінюсь

Але на тому ж сайті є розділ Exemptions (для тупих курок, в перекладі - виключення). Дивимось що там. І там написано що для anyone (всіх) дозволяється в'їзд на легковому авто з метою 36 годинного транзиту.  для всіх, в тому числі і для Е

   
Re: Чекінюсь

Тому хто завгодно міг заїхати в Італію на авто якби міг довести, що мета його візиту транзит.  Організовані вболівальники не могли цього зробити, так як для цього їм треба було летіти в сусідню з Італією країну, брати авто на прокат і їхати як транзитер.  Дуже багато самостійних фанатів так і зробило
   
Re: Чекінюсь

Але нагадаю, що тупа курка стверджувала, що транзит на авто у липні був заборонений. Що є брехня, так як що на сайті нашого МЗС, що Італійського була інфо, що 36 годинний транзит на авто дозволений.

Чим я і скористався  :-)o
   
Re: Чекінюсь

Моя ти бусічка )) як на італійців, так і на наш сайт МЗС посилання тобі дала я  :) щоб білявка користувалася офіційними джерелами, а не форумали довбограїв  :)
Правда білявка не розуміє що правила відображаються в режимі реального часу )) і пхає мені ж як доказ того що Новий 2021рік можна було українським туристам гуляти у німців, чи  Барселоні , в Італії поиканалам потранзитити  :lol:
   
Re: Чекінюсь

Тому хто завгодно міг заїхати в Італію на авто якби міг довести, що мета його візиту транзит.  Організовані вболівальники не могли цього зробити, так як для цього їм треба було летіти в сусідню з Італією країну, брати авто на прокат і їхати як транзитер.  Дуже багато самостійних фанатів так і зробило

А чому вони на автівках як ти не могли зробити бронь на день в Хорватії ? Або вже дозволеній на той час Німеччині літаком ? Білявко, не тупи  :)
   
Re: Чекінюсь

Але на тому ж сайті є розділ Exemptions (для тупих курок, в перекладі - виключення). Дивимось що там. І там написано що для anyone (всіх) дозволяється в'їзд на легковому авто з метою 36 годинного транзиту.  для всіх, в тому числі і для Е



Дивись - дивись, я навіть скрін про оновлення 10 вересня кинула  :)

Ну то всьо фігня, чому тобі можна на гондоли, а іншим на футбол - ніт ??  B-)
   
Re: Чекінюсь

А чому вони на автівках як ти не могли зробити бронь на день в Хорватії ? Або вже дозволеній на той час Німеччині літаком ? Білявко, не тупи  :)

Тупа курка, Німеччина на має спільного кордона з Італією.

І не просто бронь, а й повинні були в Хорватію прилетіти/переночувати.  а звідти вже їхати на авто до Італії.  І ти вважаєш, що наш МЗС повинен був їм це докладно розписати? :facepalm1:
   
Re: Чекінюсь

Дивись - дивись, я навіть скрін про оновлення 10 вересня кинула  :)

Ну то всьо фігня, чому тобі можна на гондоли, а іншим на футбол - ніт ??  B-)

Тупа курка, це було дозволено і в липні. І навіть у травні. Я давав скріни.

Чому зараз заборонен в’їзд до Італії з країн Е, але дозволений транзит для громадян з країн зони Е?
   
Re: Чекінюсь

Моя ти бусічка )) як на італійців, так і на наш сайт МЗС посилання тобі дала я  :) щоб білявка користувалася офіційними джерелами, а не форумали довбограїв  :)
Правда білявка не розуміє що правила відображаються в режимі реального часу )) і пхає мені ж як доказ того що Новий 2021рік можна було українським туристам гуляти у німців, чи  Барселоні , в Італії поиканалам потранзитити  :lol:

Тупа курка, ти навіть не спроможня уважно подивитися свої посилання і найти там розділ виключення. Або зайти на сайт нашого МЗС і подивитися умови транзиту до Італії.

твого курячого мозку вистачає, тільки на те щоб прочитати переклад наших журналістів
   
Re: Чекінюсь

Білявко, не нервуй )) не части ) я ще раз повторюю, фани теж могли переночувати в Хорватії заради матчу  :)  а тепер зберись, читай уважно питання
Чому фанам ніззя транзитуватися по стадіону Італії, а Гудковому холую по каналам Венеції можна ?  :)
Дякую за відповідь, адекватну  :)
   
Re: Чекінюсь

Тупа курка, Німеччина на має спільного кордона з Італією.

І не просто бронь, а й повинні були в Хорватію прилетіти/переночувати.  а звідти вже їхати на авто до Італії.  І ти вважаєш, що наш МЗС повинен був їм це докладно розписати? :facepalm1:

І шо ? ти теж в Хорватію їхав, а опинився в Італії  ;)
Вони так само як ти через дірку в кордоні могли заїхати  :)
Фактично - так, і деякі заїхали, законно - ніт !  :)
   
Re: Чекінюсь

Білявко, не нервуй )) не части ) я ще раз повторюю, фани теж могли переночувати в Хорватії заради матчу  :)  а тепер зберись, читай уважно питання
Чому фанам ніззя транзитуватися по стадіону Італії, а Гудковому холую по каналам Венеції можна ?  :)
Дякую за відповідь, адекватну  :)

Тупа курка,

1. Фани могли прилетіти до Хорватії, переночувати там, взяти легкове  авто на прокат, заїхати до Італії, подивитися матч, та виїхати із Італії у напрямок до України. Багато хто так і зробив. Але це не могли робити організовані групи про що і попередив МЗС. Як ти уявляєш рекомендацію МЗС по такому маршруту? І вболівальникам з України треба було  б пояснити звідки і куди вони їдуть на авто транзитом через Рим. Куди і як я їду транзитом через Венецію у мене було обгрунтування

2. МЗС Італії та України ще з грудня 2020 повідомляли про те, що автомобільний транзит через Італію дозволений. Для усіх. На сайте МЗС Італії інформація про це була у розділі Exemptions. На сайті МЗС України у розділі «Умови тимчасового транзиту». Це підтверджується всіма джерелами. І нема жодного джерела де б була інформація про заборону транзиту
https://www.flyuia.com/assets/documents/FORMAL-STATEMENT-PURSUANT-TO-LAW-Italy.pdf
https://www.eui.eu/en/public/covid-19-information/travelling-to-italy-from-abroad-covid19

3. Ти стверджувала, що авто транзит через Італію був заборонений. Жодного доказу про це у тебе немає. Тобто ти збрехала.

4. Зараз заборонений в'їзд в Італію з країн категорії Е, але їм дозволен транзит легковим автотранспортом.  Точно це писали і в грудні, і в травні, і в липні
   
Re: Чекінюсь

І шо ? ти теж в Хорватію їхав, а опинився в Італії  ;)
Вони так само як ти через дірку в кордоні могли заїхати  :)
Фактично - так, і деякі заїхали, законно - ніт !  :)

Я приїхав до Хорватії, пробув там майже два тижні, а на зворотному шляху до України, транзитом заїхав на 2 ночі до Італії.  Згідно тих правил, що я прочитав на сайті нашого МЗС.  І які підтверджуються інформацією з сайту італійського МЗС. Покажи де і що я порушив?

Те, що ти не вмієш сприймати інформацію від першоджерела це твої проблеми.  Тому ти і змушена користуватися пакетними турами
   
Re: Чекінюсь

Тупа курка,

1. Фани могли прилетіти до Хорватії, переночувати там, взяти легкове  авто на прокат, заїхати до Італії, подивитися матч, та виїхати із Італії у напрямок до України. Багато хто так і зробив. Але це не могли робити організовані групи про що і попередив МЗС. Як ти уявляєш рекомендацію МЗС по такому маршруту? І вболівальникам з України треба було  б пояснити звідки і куди вони їдуть на авто транзитом через Рим. Куди і як я їду транзитом через Венецію у мене було обгрунтування

2. МЗС Італії та України ще з грудня 2020 повідомляли про те, що автомобільний транзит через Італію дозволений. Для усіх. На сайте МЗС Італії інформація про це була у розділі Exemptions. На сайті МЗС України у розділі «Умови тимчасового транзиту». Це підтверджується всіма джерелами. І нема жодного джерела де б була інформація про заборону транзиту
https://www.flyuia.com/assets/documents/FORMAL-STATEMENT-PURSUANT-TO-LAW-Italy.pdf
https://www.eui.eu/en/public/covid-19-information/travelling-to-italy-from-abroad-covid19

3. Ти стверджувала, що авто транзит через Італію був заборонений. Жодного доказу про це у тебе немає. Тобто ти збрехала.

4. Зараз заборонений в'їзд в Італію з країн категорії Е, але їм дозволен транзит легковим автотранспортом.  Точно це писали і в грудні, і в травні, і в липні

Не могли  :)  для таких тупорилих як ти про це написали окремо попередження,  щоб не пхались  :)
   
Re: Чекінюсь

Тупа курка,

1. Фани могли прилетіти до Хорватії, переночувати там, взяти легкове  авто на прокат, заїхати до Італії, подивитися матч, та виїхати із Італії у напрямок до України. Багато хто так і зробив. Але це не могли робити організовані групи про що і попередив МЗС. Як ти уявляєш рекомендацію МЗС по такому маршруту? І вболівальникам з України треба було  б пояснити звідки і куди вони їдуть на авто транзитом через Рим. Куди і як я їду транзитом через Венецію у мене було обгрунтування

2. МЗС Італії та України ще з грудня 2020 повідомляли про те, що автомобільний транзит через Італію дозволений. Для усіх. На сайте МЗС Італії інформація про це була у розділі Exemptions. На сайті МЗС України у розділі «Умови тимчасового транзиту». Це підтверджується всіма джерелами. І нема жодного джерела де б була інформація про заборону транзиту
https://www.flyuia.com/assets/documents/FORMAL-STATEMENT-PURSUANT-TO-LAW-Italy.pdf
https://www.eui.eu/en/public/covid-19-information/travelling-to-italy-from-abroad-covid19

3. Ти стверджувала, що авто транзит через Італію був заборонений. Жодного доказу про це у тебе немає. Тобто ти збрехала.

4. Зараз заборонений в'їзд в Італію з країн категорії Е, але їм дозволен транзит легковим автотранспортом.  Точно це писали і в грудні, і в травні, і в липні

Є, архівні публікації про заборону  :)  білявко, навчись читати  ;)
   
Re: Чекінюсь

Я приїхав до Хорватії, пробув там майже два тижні, а на зворотному шляху до України, транзитом заїхав на 2 ночі до Італії.  Згідно тих правил, що я прочитав на сайті нашого МЗС.  І які підтверджуються інформацією з сайту італійського МЗС. Покажи де і що я порушив?

Те, що ти не вмієш сприймати інформацію від першоджерела це твої проблеми.  Тому ти і змушена користуватися пакетними турами

Який нафіг транзит до України через Італію ?  :facepalm1:  :facepalm:

Дурбецало ТПшне, ти карту бачило?  :lol: ну нехай ще Австрія, з великою натяжкою, яка мля Італія ? Транзітніця  :lol:

   
Re: Чекінюсь

Не могли  :)  для таких тупорилих як ти про це написали окремо попередження,  щоб не пхались  :)

Якби у них був насправді маршрут з Хорватії до України на авто, і вони могли б це пояснити це, то могли б.  Як це зробив я.  А то, що пропонуєш ти це був би обман, коли б в Хорватію був фіктивний візит тільки для того, щоб потрапити до Італії.  Це б теж прокатало, але наш МЗС не міг цього радити. 

І головне, транзитний в'їзд до Італії на легковому авто дозволений весь 2021 рік. Саме на легковому авто.  А ти брехала, що це не так.

На нашому кордоні дядьку  :facepalm1:  коли виїздив від нас )) ти так поспішав що навіть не зрозумів прочитане   :gigi:

Мало того , в своїй гілці втирав лохам про подорож , щось типу "перевага поїздки автівкою "  :facepalm:  :facepalm1:  :laugh:  хоча літаком ти теж вільно б залетів без паспортного і зайвих питань, а тут дивись, таки транзит намалювався  :lol:
   
Re: Чекінюсь

Є, архівні публікації про заборону  :)  білявко, навчись читати  ;)

Тупа курка, давай хоч жодну публікацію про заборону транзиту на авто.
   
Re: Чекінюсь

Якби у них був насправді маршрут з Хорватії до України на авто, і вони могли б це пояснити це, то могли б.  Як це зробив я.  А то, що пропонуєш ти це був би обман, коли б в Хорватію був фіктивний візит тільки для того, щоб потрапити до Італії.  Це б теж прокатало, але наш МЗС не міг цього радити. 

І головне, транзитний в'їзд до Італії на легковому авто дозволений весь 2021 рік. Саме на легковому авто.  А ти брехала, що це не так.


МЗС каже що не могли  :)  але Гудкова білявка знайшла свої джерела на форумах  ;)
   
Re: Чекінюсь

Який нафіг транзит до України через Італію ?  :facepalm1:  :facepalm:

Дурбецало ТПшне, ти карту бачило?  :lol: ну нехай ще Австрія, з великою натяжкою, яка мля Італія ? Транзітніця  :lol:



Тупа курка. Це моє право як їхати додому на авто. Ніхто не вимагає їхати по найкоротшим маршрутом. В’їзд до Австрії вже був дозволений (а транзит також дозволяли весь рік)
   
Re: Чекінюсь

Тупа курка, давай хоч жодну публікацію про заборону транзиту на авто.

І снова дратуйтє  :D  якщо окремо для гудкової білявки не прописано заборону (наприклад не срати на порозі сусіда що не закрив ворота) це не означає що дозволено  ;)
Хоча серунам і наголошували про заборону, але завжди можна зробити вигляд що їх це не стосується, якщо без прізвища  :laugh:
   
Re: Чекінюсь

МЗС каже що не могли  :)  але Гудкова білявка знайшла свої джерела на форумах  ;)

Я тобі привів скріни і посилання на джерела.  Від тебе нема жодного посилання, що ТРАНЗИТ був заборонений
   
Re: Чекінюсь

І снова дратуйтє  :D  якщо окремо для гудкової білявки не прописано заборону (наприклад не срати на порозі сусіда що не закрив ворота) це не означає що дозволено  ;)
Хоча серунам і наголошували про заборону, але завжди можна зробити вигляд що їх це не стосується, якщо без прізвища  :laugh:

Тупа курка, на сайті українського та італійського МЗС весь 2021 рік була інформація, що транзит на авто дозволений
   
Re: Чекінюсь

Тупа курка. Це моє право як їхати додому на авто. Ніхто не вимагає їхати по найкоротшим маршрутом. В’їзд до Австрії вже був дозволений (а транзит також дозволяли весь рік)

До - до -до ))) я ж кажу, залазиш через діру в паркані, а потім розказуєш що транзит по огірках то необхідність  :lol:  :lol: ну і що як трохи в інший бік, я художнік, я так віжу  :weep:
По карті правда не сходиться, але ж і ловити нема кому  :weep:
   
Re: Чекінюсь

Білявко без мозку,  з топографічними відхиленнями )) всі же зрозуміли твій рівень розвитку, що там стосовно Азовсталі ?  :S  теж транзит ?  :lol:
   
Re: Чекінюсь

Because the Council of Ministers has extended the state of emergency on the national territory until 31 July 2021 with Decree Law no. 52 of 22 April 2021, entry/return to Italy from "E" countries (including Ukraine) from 16 May until 30 July 2021 will be regulated in the following way:



3. Special or additional requirements
Notwithstanding the requirement to complete the self-certification or digital localisation form and in the absence of symptoms consistent with COVID-19, the requirements for molecular or antigenic testing in the previous 48 or 72 hours and, where applicable, the ten-day quarantine with subsequent molecular or antigenic testing shall not apply to the following individuals:
the crew of means of transportation;
travelling personnel;
anyone who enters Italy for a period not exceeding 120 hours for proven needs of work, health or absolute urgency, with the obligation, at the expiry of that period, to leave the national territory immediately or, failing that, to begin the period of surveillance and fiduciary isolation;
anyone passing through Italian territory by private means for a period not exceeding 36 hours, with the obligation, at the end of that period, to leave the national territory immediately or, failing that, to begin the period of surveillance and fiduciary isolation;

https://cms.law/en/int/expert-guides/cms-expert-guide-to-travel-restrictions-for-non-eu-citizens/italy
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія