Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

А вы, ТС, что будете делать в понедельник? Вы тоже станете не нужны.  Понятно, что тут есть штатные боты и Порошенко и Зе. Они пропадут. Но большинство ваших оппонентов - просто люди с головой. И своим видением ситуации. Откроете ФУП в понедельник, а все те же лица вас спрашивают: "- Ну, что, пиzдюки, довыебывались?"
   
Дрочиш на мужиків , дядя Ваня ? Негарно це.

На мужиків на каблуках та у спідницях можуть дрочити тільки інші мужики. Ну тобі краще знати  :laugh:
   
Вони схоже реально вірять, що тут якийсь натовп платних порохоботів  :this:
Краще вірити в проплачених бо така кількість ідіотів наводить на сумні думки
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Да-да-да! Хочу тут недощитацця перш за все обох ментів, ну і других лизосраків по мєлочям. :beee:
   
А вы, ТС, что будете делать в понедельник? Вы тоже станете не нужны.  Понятно, что тут есть штатные боты и Порошенко и Зе. Они пропадут. Но большинство ваших оппонентов - просто люди с головой. И своим видением ситуации. Откроете ФУП в понедельник, а все те же лица вас спрашивают: "- Ну, что, пиzдюки, довыебывались?"

 (tu)  (tu)  (tu)
   
Краще вірити в проплачених бо така кількість ідіотів наводить на сумні думки
(tu)  :gigi:
   
А вы, ТС, что будете делать в понедельник? Вы тоже станете не нужны.  Понятно, что тут есть штатные боты и Порошенко и Зе. Они пропадут. Но большинство ваших оппонентов - просто люди с головой. И своим видением ситуации. Откроете ФУП в понедельник, а все те же лица вас спрашивают: "- Ну, что, пиzдюки, довыебывались?"

так и начнем понедельник.
вот сколько читал лет ФУП, всегда было понятно - есть откровенные враги, есть полуватные, есть просто ограниченные умом. и есть Людас. не враг, не ватник, не ограниченный. но каждый раз, каждая тема от него вызывает какое-то омерзение. ноль. человек-ноль. ничего не создал, никогда не принес позитива, сплошной человек-неудача-зубожиння-скиглиння. зачем ты живешь, Людас? зачем ты 15 лет наныл 160 тысяч сообщений? я не могу понять.
   
От прихильників слуги народу, ой вибачте молодих ригів, аж пре...
Головне, що самі рішили підї..ти порошків, а у самих пердаки горять, ви ж перемогли, будете гардица, не знаю чи довго, але то таке...
   
На мужиків на каблуках та у спідницях можуть дрочити тільки інші мужики. Ну тобі краще знати  :laugh:

Ти нічого не сплутав , дядя Ваня ? Картинка твоя. І фантазії безкінечні про золотий дощ, очко жим-жим  жерти какашки теж твої.
Дядя Ваня , а ти повністю лисий чи ще пару волосин залишилось ?
   
А де ., до речі , аксакал Волька ? Вже скис ?
   
Ти нічого не сплутав , дядя Ваня ? Картинка твоя. І фантазії безкінечні про золотий дощ, очко жим-жим  жерти какашки теж твої.
Дядя Ваня , а ти повністю лисий чи ще пару волосин залишилось ?

"есть Людас. не враг, не ватник, не ограниченный. но каждый раз, каждая тема от него вызывает какое-то омерзение. ноль. человек-ноль. ничего не создал, никогда не принес позитива, сплошной человек-неудача-зубожиння-скиглиння. зачем ты живешь, Людас? зачем ты 15 лет наныл 160 тысяч сообщений? я не могу понять". (С)

Приєднуюсь до запитання і маю додаткове - чому ти соромишся своїх таємних бажань??  :laugh:

Як кажуть у нас, not that there is anything wrong with that  :weep:  :weep:  :weep:
   
"есть Людас. не враг, не ватник, не ограниченный. но каждый раз, каждая тема от него вызывает какое-то омерзение. ноль. человек-ноль. ничего не создал, никогда не принес позитива, сплошной человек-неудача-зубожиння-скиглиння. зачем ты живешь, Людас? зачем ты 15 лет наныл 160 тысяч сообщений? я не могу понять". (С)

Приєднуюсь до запитання і маю додаткове - чому ти соромишся своїх таємних бажань??  :laugh:

Як кажуть у нас, not that there is anything wrong with that  :weep:  :weep:  :weep:

no homo with Ludas here :lol:
   
Да оставьте вы того Людаса в покое. Он не бот, хоть и зелёный. Такая голова. Мне интересно тоже, как и ему, кто пропадет в понедельник с обоих сторон. Или ресурса у Зе хватит эту шоблу содержать для формирования мнения? Ведь количество зелёной росы в глаза после выборов будет расти в геометрической прогрессии.
   
Да оставьте вы того Людаса в покое. Он не бот, хоть и зелёный. Такая голова. Мне интересно тоже, как и ему, кто пропадет в понедельник с обоих сторон. Или ресурса у Зе хватит эту шоблу содержать для формирования мнения? Ведь количество зелёной росы в глаза после выборов будет расти в геометрической прогрессии.

Нужно понимать, что за клована не 73% избирателей Украины.
Большой процент от этого составляют людасы - нищие и убогие.
То, что они считают, что до Порошенко они не ели креветок, и за 5 лет президентства Порошенко не смогли заработать на креветки, виноват Порошенко, их проблемы.
Людас - отброс, то, что является балластом для процветания Украины, так как у него нет денег, чтобы их тратить, и этим поднимать отечественную экономику.
   
Dream on, buddy  :K

Ми тут будемо кожен день знущатися з вас і пхати вас мордами у власне лайно, як шкодливих котів  :gigi:

А ваш недолугий Верховний Зебуїн генерує такі приводи пачками щоденно.

Уахаха!

Показати зображення...
Так це ж поки тебе, тролятіна срана канадійська, не забанять. :fuck:
Вашу ольгінсько-прігожинську конуру рано чи пізно треба буде "прополоти".
   
Так це ж поки тебе, тролятіна срана канадійська, не забанять. :fuck:
Вашу ольгінсько-прігожинську конуру рано чи пізно треба буде "прополоти".

Ну забанять, і що? на іншому форумі не забанять, там теж будемо доносити правду.

Правда після того, що ти мене обізвав ольгінкою чи чимось ще-небудь, правдою бути не перестане.

Ось так!
   
ну раз пішла така п'янка, я залишаюсь  :)
Залишайся.
Ти адекватна, Тетяна, за Ющенко свого часу топила.
А канадійські троле-ферми хай йдуть серити на канадійські політичні форуми.
А, чорт, не підуть, там поведінка таких Inann після парочки "постів" дуже швидко закінчується.
Спочатку виносять попередження, якщо "клієнт" не розуміє, то дуже швидко улітає.
Такі Інанни, якщо 50 постів набирають на канадійських форумх - то це рекорд.
   
А якщо ЄС програє, а я тут буду все одно писати і де-факто доводити, що не за гроші (хоча і так всі знають, крім упоротих зелених сепарюг), з"їси свою какашку?
То як ти потрапила в Канаду?
Не через кровать?
   
То як ти потрапила в Канаду?
Не через кровать?

Через мізки.

Але тобі цього не зрозуміти. Не кравать, а ліжко, кацапьондриш. Тобі навіть через кравать не світить  :gigi:
   
Залишайся.
Ти адекватна, Тетяна, за Ющенко свого часу топила.
А канадійські троле-ферми хай йдуть серити на канадійські політичні форуми.
А, чорт, не підуть, там поведінка таких Inann після парочки "постів" дуже швидко закінчується.
Спочатку виносять попередження, якщо "клієнт" не розуміє, то дуже швидко улітає.
Такі Інанни, якщо 50 постів набирають на канадійських форумх - то це рекорд.

На яких таких канадських форумах?  ;o
   
чуствую порохоботи вас зеботов будуть мокать мордой в шыкалад гамно еще долго (P)
Ой не, не знаю.
Ти спочатку після "переможних 5 років керування жадібного Кнура" повинен обозначити де саме твоє місце в "піраміді Порошенкоу" щоб мати якісь bragging rights когось обсирати.
То де ти в цій "піраміді Порошенкоу"?
   
Dream on, buddy  

Ми тут будемо кожен день знущатися з вас і пхати вас мордами у власне лайно, як шкодливих котів  

А ваш недолугий Верховний Зебуїн генерує такі приводи пачками щоденно.

Уахаха!
хтось повірить, що сидить людина у далекій ситій Америці і виключно задля власного задоволення безкоштовно влаштовує отакі публічні біснування?
   
хтось повірить, що сидить людина у далекій ситій Америці і виключно задля власного задоволення безкоштовно влаштовує отакі публічні біснування?

Мирослава, чому ти взяла гріх  на душу і привела фсбешного покидька на трон президента України?
   
На яких таких канадських форумах?  ;o
Справді, Ваня, ти жодного канадійського форуму не знаєш?
Дивина....
Візьми там де про "золотий дощ", це ж твоя мрія?

Останнє редагування: 19 липня 2019 23:46:51 від Michigan
   
Нужно понимать, что за клована не 73% избирателей Украины.
Большой процент от этого составляют людасы - нищие и убогие.
То, что они считают, что до Порошенко они не ели креветок, и за 5 лет президентства Порошенко не смогли заработать на креветки, виноват Порошенко, их проблемы.
Людас - отброс, то, что является балластом для процветания Украины, так как у него нет денег, чтобы их тратить, и этим поднимать отечественную экономику.
Це каже "синяк", який обіцяв всіх розстріляти на Майдані?
Мені підняти срань що ти тут писав в "нульових", га, хворий "кіберпанк"?
   
Справді, Ваня, ти жидного канадійського форуму не знаєш?
Дивина....
Візьми там де про "золотий дощ", це ж твоя мрія?

Жидного - це якою мовою?  ;o

Мічіганушка, ти мене шокуєш  ;o

   
хтось повірить, що сидить людина у далекій ситій Америці і виключно задля власного задоволення безкоштовно влаштовує отакі публічні біснування?
Звичайно ні.
Вона тут просто "відпрацьовує".
Єбашить по 75-100 постів на день, в залежності від завдання "куратора".
   
Звичайно ні.
Вона тут просто "відпрацьовує".
Єбашить по 75-100 постів на день, в залежності від завдання "куратора".

Чому тобі можна, а мені ні? Несправедливо.

До того ж, я вважаю свої пости внеском у формування правильної позиції у недолугих українських виборців. Таким собі paying it back, if you know what I mean  :laugh:
   
Инанна, иди на хер
   
Це каже "синяк", який обіцяв всіх розстріляти на Майдані?
Мені підняти срань що ти тут писав в "нульових", га, хворий "кіберпанк"?

Тоді був Хуйлостан? Тоді президент Росії звався хуйло, а не як зараз  хуйло? Тоді майже всі українці вважали росіян за братів, а не за свинособак, як зараз?
Отож. Обставини змінились.
   
Сірьожа , ти залишишся ? Де я ще знайду такого іпаната порозважатись.
Не розчаруєш ? Не втечеш як митець ?

Люда люда, боже боже.
   
Мирослава, чому ти взяла гріх  на душу і привела фсбешного покидька на трон президента України?
я коли-небудь казала, що у 2014 мала хоч найменший стосунок до того, що фсбшний покидьок, україножер вліз на трон президента?
   
Тоді був Хуйлостан? Тоді президент Росії звався хуйло, а не як зараз  хуйло? Тоді майже всі українці вважали росіян за братів, а не за свинособак, як зараз?
Отож. Обставини змінились.
Хуйлостан завжди був хуйлостаном, а хуйло по суті завжди було хуйлом. Я ніколи не вважала коцапів за братів. Ще чого не вистачало..
   
Инанна, иди на хер
вопщє то да.
   
Да. Следующие годы, пока его не снесут к ебенимать, прихильники певної політсили будут нам рассказывать, как тяжело пану Президенту разгребать закладки кнура.  Сначала: дайте скорее табуретку, без нее не могу. Потом:  формируем команду, не сам же.Потом: дайте разгрести завалы, без того никак. Потом: да что мы без Рады?..
Вот будет вам ваша Рада. Что вы дальше будете в глаза капать?
Долбаный стыд, большинство из вас в этой же стране живёт. Вам интересно превращение ее в зоопарк? Вы же внутри!
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Чому тобі можна, а мені ні? Несправедливо.

До того ж, я вважаю свої пости внеском у формування правильної позиції у недолугих українських виборців. Таким собі paying it back, if you know what I mean  :laugh:

А ти яким уєм до них, Онаній?
   
Инанна, иди на хер
Вовка, не хами женщинам. Они и так тебе того не того. И да, здравствуй.
   
Чому тобі можна, а мені ні? Несправедливо.

До того ж, я вважаю свої пости внеском у формування правильної позиції у недолугих українських виборців. Таким собі paying it back, if you know what I mean  :laugh:
Ти б краще свого канадійського "чоловіка" приласкала.
Він мабуть жіночої ласки вже багато місяців не знав що це таке. Мабуть вже по повіям пішов. Що там у вас в канадійській єбєнях поруч? Ванкувер чи Альберта? В Ванкувері дуже гарні повії.
   
Тоді був Хуйлостан? Тоді президент Росії звався хуйло, а не як зараз  хуйло? Тоді майже всі українці вважали росіян за братів, а не за свинособак, як зараз?
Отож. Обставини змінились.
Сцука, оці два "синячих персонажа" мене на форумі реально вибішують.
Алежка Макушев та цей ПавелВ.
Обидва знають - що риго-анальні гівнюки самого низкого штибу, але нагло продовжують розказувати, що "це все було у минулому" :facepalm1:  :fuck:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія