Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

петрушек, може і не побачите.
а розумні люди Зе і зебуїнів будуть макати в гавно, при нагоді. тим більше (чуйка така) нагоди будуть  :gigi:
   
Дядя Ваня , і скільки ти ще будеш придурюватись жінкою ?
В тебе з кожного поста пре  брудна смердюча майка в кетчупі на пузі і трєнікі ...

Це просто прихильники певної політсили так себе проявляє. Типу ментальної шизофренії.

Тобі просто треба пролікуватися. Або просто відключити комп  :gigi:

До речі, злі язики кажуть, що ти істота з вагіною. Але я в це не вірю  :facepalm1:
   
Хто ще сумнівався, що косташка - кацап?

http://sum.in.ua/s/shkodlyvyj

ШКОДЛИ́ВИЙ, а, е, розм. Те саме, що шкідливий 1. Жили вони [безпритульники], немов ті одичавілі шкодливі коти, в якихось потаємних щілинах, у базарних рундуках (Юрій Збанацький, Сеспель, 1961, 335); Батько.. нічим не зміг переломити шкодливого, веселого норову Максимового (Панас Мирний, I, 1949, 213).

Шкода, шкодити, шкодливий

Лузери сепарські убогі!
давай ще статтю "кот" :lol:
   
  Да покуй петро ,  я питаю,  як так станеться, що усі, хто не визнає Зе -   післязавтра щезнуть?


І що ти будеш бількотіти, коли і надалі  будуть критикувати Зе?

   
Быть петрушкой и видеть как раскрадают страну и как сдают ее и как за 5 лет не провели но одной реформы - я не знаю каким диабетодебилом надо быть.
Зеленский - малосрашка и всегда будет малосрашкой, а вдруг он порядочная малосрашка и не будет воровать? А так только Саакашвили, человек он реально больной, но он как питбуль против коррупции везде и всегда и любит садить, если можно было, то расстреливал бы через тройки! Нет человека и нет проблемы! А таких в Украине вся власть!! А первый должен под стенку идти - диабетная мразь!!!
   
Сумно буде без вас. Хоча і так жалюгідні рештки залишились.
Важковаговики вшились вже після президентських.

Умієте ви себе втішати, ЗЕхалявники
   
Тобто післязавтра усі уверують в Зе , а хто не уверує буде забанен?
а як же! Зеленососы это новые большевики хуйло типа.
   
мені пох Петро, тим більше він вже зійшов з трону.
а от Зе зі своїми кловунськими замашками, і його бездумні послідовники - це ідеальна лялька для биття.
   
давай ще статтю "кот" :lol:

Шта?? кіт, кОту, кОтом і т.п.

Т.П., ЛОЛ!
   
Быть петрушкой и видеть как раскрадают страну и как сдают ее и как за 5 лет не провели но одной реформы - я не знаю каким диабетодебилом надо быть.
Зеленский - малосрашка и всегда будет малосрашкой, а вдруг он порядочная малосрашка и не будет воровать? А так только Саакашвили, человек он реально больной, но он как питбуль против коррупции везде и всегда и любит садить, если можно было, то расстреливал бы через тройки! Нет человека и нет проблемы! А таких в Украине вся власть!! А первый должен под стенку идти - диабетная мразь!!!
учи дыбил про реформы
1. сохранена независимость государства Украина
2. сохранена и продолжила развиваться демократия в Украине
3. развивается и (медленно) институционализируе тся гражданское общество
4. подписано Соглашение об ассоциации Украина-ЕС
5. введен безвизовый режим между Украиной и ЕС
6. в Конституции закреплен вектор на присоединение к ЕС и НАТО
7. начат глубокий процесс политической и экономической децентрализации
8. армия реформируется в боеспособную силу, противостоящую врагу
9. создана единая поместная церковь в Украине
10. создана и сохраняется международная коалиция в поддержку санкций против страны агрессора
11. проведена декоммунизация 
12. усилена украинизация государства
13. тысячи патриотически настроенных молодых людей впервые пришли на гос службу
14. достигнута макростабильность: инфляция снижается по траектории НБУ, гос долг снижается, снижается дефицит бюджета, а ВВП и валютные резервы растут
15. плавающий валютный курс является отличным буфером для потенциальных внешних шоков – как результат экономика стала более стрессоустойчивой
16. усилена и сохранена институциональная независимость НБУ
17. проведена реформа банковского сектора и обеспечена финансовая стабильность – как результат банковский сектор показал рекордную прибыль в 2018 году
18. введена электронная система гос закупок ProZorro
19. проведена первая стадия пенсионной реформы
20. принято новое законодательство о приватизации
21. снижена коррупции в энергетической сфере – Нафтогаз стал прибыльным 
22. начата глубокая медицинская реформа
23. начата реформа корпоративного управления на гос предприятиях
24. введено электронное декларирование для гос чиновников
25. созданы НАБУ и САП, завершается запуск антикоррупционного суда в Украине
26. запускается среднесрочное бюджетирование
27. Открыты сотни гос реестров и петабайты opendata
28. проведены своевременные демократические законные выборы в 2019 году

Все это и многое другое сделали конкретные люди на своих постах на гос службе - несмотря на противодействие врагов вне страны и внутри её.

   
Коли клацаєш на одну із картинок по пошуку, вилазить вікно, в якому даються ще схожі картинки. Я одну таку і вибрала. А ця картинка досить відомий демотиватор.
як у вас в лахті-2 погода?
   
https://www.chitalnya.ru :lol:

Ну для вас, кацапів, знайшла вашому ж серцю милий контент. Не бандерівський же прапор мені вам постити - тут почнете реально ковбаситись.

Дожилися, що навіть слово "кіт" не здатні українською провідміняти.

   
розмічтався пан людас .
   
як у вас в лахті-2 погода?

Подивися у вікно, коли каблуки знімеш  :gigi: А у нас у Калгарі помірно похмуро і буде дощ.
   
Шта?? кіт, кОту, кОтом і т.п.

Т.П., ЛОЛ!
шкодливий коту? шкодливий котом? шкодливий і т.п.? :lol:
спалився, коцапику (tu)
   
Ну для вас, кацапів, знайшла вашому ж серцю милий контент. Не бандерівський же прапор мені вам постити - тут почнете реально ковбаситись.

Дожилися, що навіть слово "кіт" не здатні українською провідміняти
шкодливий кота :lol:
   
шкодливий коту? шкодливий котом? шкодливий і т.п.? :lol:
спалився, коцапику (tu)

Ти дебіл?

Фраза була (цитую):

https://www.google.com/search?q=%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE+%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%B2+%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%BE&client=firefox-b-d&tbm=isch&tbs=rimg:CSeQFjrvDx8nIjgKPF5%3Cspan%20style=

Шкодливого + кота + в лайно

Тільки коцапський недобиток може сказати, що це неправильно граматично чи стилістично українською мовою  :facepalm1:
   
розмічтався пан людас .

Сірьожа , ти залишишся ? Де я ще знайду такого іпаната порозважатись.
Не розчаруєш ? Не втечеш як митець ?
   
Сумно буде без вас. Хоча і так жалюгідні рештки залишились.
Важковаговики вшились вже після президентських.

Ти схоже політично обумолена істота. 
   
у що, Петькив забанять усiх?




   
Сірьожа , ти залишишся ? Де я ще знайду такого іпаната порозважатись.
Не розчаруєш ? Не втечеш як митець ?
Людасе, тобі ось це розкурити.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1050264.0
усе пишеться.
   
Ти схоже політично обумолена істота. 

Але обурює, що ти гнида, живеш з пенсії , яку тобі плачу я.
   
Ти дебіл?

Фраза була (цитую):

https://www.google.com/search?q=%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE+%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%B2+%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%BE&client=firefox-b-d&tbm=isch&tbs=rimg:CSeQFjrvDx8nIjgKPF5%3Cspan%20style=

Шкодливого + кота + в лайно

Тільки коцапський недобиток може сказати, що це неправильно граматично чи стилістично українською мовою  :facepalm1:
відпетляв, кацапику. Давай про золотий дощ, як попав на читальню.ру?
   
у що, Петькив забанять усiх?

Сам підеш. Ти точно мінстецівського призову.
   
відпетляв, кацапику. Давай про золотий дощ, як попав на читальню.ру?

Шта? занудний ти. Піди підівчи українську, а то скоро знімуть з пайка за відверте паління і невиконання норми  :gigi:
   
Але обурює, що ти гнида, живеш з пенсії , яку тобі плачу я.

Ти з ким зараз розмовляєш , маразматик ? Сам з собою ? Яка пенсія ? Твоя ?
   
Збудились , пєтрушата , перед фіналом. (P)
Ну побалакайте ще пару днів.

Будете там де і риги після 2014. Жодного на ФУПі. У вас перетворилися.
   
Шта? занудний ти. Піди підівчи українську, а то скоро знімуть з пайка за відверте паління і невиконання норми  :gigi:
і як тобі щастить постійно попадати на коцапські сайти))
палишся, коцапику
так як же ти попав на читальню.ру?
   
у що, Петькив забанять усiх?

і петьків і прочих українців кому будуть  не подобаеться дії  блазня і його слуг

і наступіт для зеботов блажь да благодать :beach:
   
Збудились , пєтрушата , перед фіналом. (P)
Ну побалакайте ще пару днів.

Будете там де і риги після 2014. Жодного на ФУПі. У вас перетворилися.

Людас, тобі дуже пасує моє кохання коротка спідничка і каблучки на фото  :laugh:
   
Людас, тобі дуже пасує моє кохання коротка спідничка і каблучки на фото  :laugh:
:lol:  (tu)
   
і як тобі щастить постійно попадати на коцапські сайти))
палишся, коцапику
так як же ти попав на читальню.ру?

Інтелектуально обмежене, я вже один раз пояснила, що на сайт заходити не обов"язково. Вибираєш картинки за пошуком у гуглі і потім у тому ж вікні копіюєш лінк і вставляєш картинку.

Чи ти у свої 60 з гаком не маєш елементарних навичок тролінгу в інтернеті? за що ж тобі твої рублики платять??
   
Збудились , пєтрушата , перед фіналом. (P)
Ну побалакайте ще пару днів.

Будете там де і риги після 2014. Жодного на ФУПі. У вас перетворилися.
   
всі  на  майдан! За порошенко,  за  свинарчуків, за  мудачука! Відстоїмо наше  майбутнє!

Людасе,  що  там  в  Полтаві? Тут  на  пісцях замєс  красівенний,  ляшки  пєси шматки  ригів,  перефарбовані  юльки  пруть  одним  фронтом.

 Ніде  вони  не  дінуться,  біля  сраки  рінат-лінідича  їх  язики  так  і  залишаться.
В  мене таке  враження  що  ахмєт  їх  пачками  скуповує
   
Людас, тобі дуже пасує моє кохання коротка спідничка і каблучки на фото  :laugh:

Дрочиш на мужиків , дядя Ваня ? Негарно це.
   
Інтелектуально обмежене, я вже один раз пояснила, що на сайт заходити не обов"язково. Вибираєш картинки за пошуком у гуглі і потім у тому ж вікні копіюєш лінк і вставляєш картинку.

Чи ти у свої 60 з гаком не маєш елементарних навичок тролінгу в інтернеті? за що ж тобі твої рублики платять??
коцап, я питаю за яким запитом ти попав на читальню.ру
   
Збудились , пєтрушата , перед фіналом. (P)
Ну побалакайте ще пару днів.

Будете там де і риги після 2014. Жодного на ФУПі. У вас перетворилися.

Зараз я куштую пиво KOZEL (українські банки, правда) та їм креветки. Ти хоч бачило креветку колись, прихильники певної політсили чмо? До речі, за 2 місяці зібрав 4 тис. у. о., доклав до депозиту, на якому було тільки 2600 (більше не можу, бо ліміт ФГВ). Буду в іншому банку відкривати згодом, OTP, мабуть.
Зубожію...
Порошенко підтримую і буде підтримувати далі.
Хоча голосувати буду за усиків.
   
мені пох Петро, тим більше він вже зійшов з трону.
а от Зе зі своїми кловунськими замашками, і його бездумні послідовники - це ідеальна лялька для биття.
(tu)  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія