Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Сумно буде без вас. Хоча і так жалюгідні рештки залишились.
Важковаговики вшились вже після президентських.

   
Сумно буде без вас. Хоча і так жалюгідні рештки залишились.
Важковаговики вшились вже після президентських.
Не переживай. Скучать тебе не прийдется. B-)
   
Dream on, buddy  :K

Ми тут будемо кожен день знущатися з вас і пхати вас мордами у власне лайно, як шкодливих котів  :gigi:

А ваш недолугий Верховний Зебуїн генерує такі приводи пачками щоденно.

Уахаха!

   
Главное- шоб не кинули с последней зряплатой
   
Dream on, buddy  :K

Ми тут будемо кожен день знущатися з вас і пхати вас мордами у власне лайно, як шкодливих котів  :gigi:

А ваш недолугий Верховний Зебуїн генерує такі приводи пачками щоденно.

Уахаха!

Показати зображення...

Пока тебя не забанят, Ваня - Per rectum ad astra
   
Dream on, buddy  :K

Ми тут будемо кожен день знущатися з вас і пхати вас мордами у власне лайно, як шкодливих котів  :gigi:

А ваш недолугий Верховний Зебуїн генерує такі приводи пачками щоденно.

Уахаха!

Показати зображення...

Не чуди , дядя Ваня. Здриснеш точно так як Лірник, Мазепа, Стіві, Добродій.
Ти просто дрібніше гіівенце. Тому і затримався.
   
Пока тебя не забанят, Ваня - Per rectum ad astra

Це ти про свого зеленого наполєонішку? абсолютно згідна. Вашою коцапською мовою (латину вам не потягнути) перекладу - із грязі в князі  :gigi:
   
Не чуди , дядя Ваня. Здриснеш точно так як Лірник, Мазепа, Стіві, Добродій.
Ти просто дрібніше гіівенце. Тому і затримався.

Тобто післязавтра усі уверують в Зе , а хто не уверує буде забанен?
   
Це ти про свого зеленого наполєонішку? абсолютно згідна. Вашою коцапською мовою (латину вам не потягнути) перекладу - із грязі в князі  :gigi:

Дядя Ваня, там почали наших чиновників- глистів чистити. Не сциш ?
   
Тобто післязавтра усі уверують в Зе , а хто не уверує буде забанен?

Та ні . Все простіше. Петро просере чергові вибори і у вашому існуванніі тут не буде сенсу для тих хто вас підгодовує.

Останнє редагування: 19 липня 2019 22:01:21 від Людас
   
Не чуди , дядя Ваня. Здриснеш точно так як Лірник, Мазепа, Стіві, Добродій.
Ти просто дрібніше гіівенце. Тому і затримався.

Стук-стук. Значить, я для вас становлю якусь загрозу, якщо ви дружненько застукотіли своїми старими дзьобищами.

А ще ЄС пройде у парламент і буде вас, сепарюг кацапських, чморити. А ось Юлічка не пройде ... зрадили ви її  :facepalm1:
   
Сумно буде без вас.

ну раз пішла така п'янка, я залишаюсь  :)
   
Це ти про свого зеленого наполєонішку? абсолютно згідна. Вашою коцапською мовою (латину вам не потягнути) перекладу - із грязі в князі  :gigi:

Я  про твой ник на СУПЕ, ебанашка.
   
Та ні . Все простіше. Петро просере чергові вибори і у вашому існіванніі тут не буде сенсу для тих хто вас підгодовує.

А якщо ЄС програє, а я тут буду все одно писати і де-факто доводити, що не за гроші (хоча і так всі знають, крім упоротих зелених сепарюг), з"їси свою какашку?
   
Я  про твой ник на СУПЕ, ебанашка.

Те, що ти там, сепарок, дописав до мого ніку, ніяким чином ні  до мене, ні до ніку не відноситься.

А те, що ходиш і читаєш, говорить більше про тебе, упороте, ніж про мене.

Уахаха! (С)
   
А якщо ЄС програє, а я тут буду все одно писати і де-факто доводити, що не за гроші (хоча і так всі знають, крім упоротих зелених сепарюг), з"їси свою какашку?


Я так зрозумів , дядя Ваня , золотий дощ вже в минулому ? Здійснилися твої мрії ? Таки хтось обісцяв ?
Тепер маєш більшу мрію ?
   
Та ні . Все простіше. Петро просере чергові вибори і у вашому існіванніі тут не буде сенсу для тих хто вас підгодовує.

Да покуй петро ,  я питаю,  як так станеться, що усі, хто не визнає Зе -   післязавтра щезнуть?


І що ти будеш бількотіти, коли і надалі  будуть критикувати Зе?
   
Сумно буде без вас. Хоча і так жалюгідні рештки залишились.
Важковаговики вшились вже після президентських.

чуствую порохоботи вас зеботов будуть мокать мордой в шыкалад гамно еще долго (P)
   
Вони схоже реально вірять, що тут якийсь натовп платних порохоботів  :this:
   
Показати зображення...
от що може типу українська емігрантка в Канаду робити на сайті https://www.stihi.ru ? :facepalm1:
   
Явно давно не був на реабілітації, що розробили для АТОшників. А цілком дарма.
   
ні

Чому ? Вони такі смішні. Паличкою тикаєш , а воно смикається. Он подивись на того придурошного дядю Ваню , який косить під бабу.
   
Вони схоже реально вірять, що тут якийсь натовп платних порохоботів  :this:

Це один із симптомів цієї хвороби - прихильники певної політсили. Вони і в зниження тарифів, і у зарплати у 4К євро, і у посадки вірять  :facepalm:
   
от що може типу українська емігрантка в Канаду робити на сайті https://www.stihi.ru ? :facepalm1:
Коли шукаєш картники на певну тему, картники видає за відвідуваністю...

В чому проблема?
   
Вони схоже реально вірять, що тут якийсь натовп платних порохоботів  :this:

тем прикольнее будет ебошить упоротых.
   
от що може типу українська емігрантка в Канаду робити на сайті https://www.stihi.ru ? :facepalm1:

А ти не знаєш, що на сайти можна не ходити, а просто скористатися пошуком фоток в Гугл?

Вот єта паварот! (С)
   
тільки після бютоголових!
   
Вони схоже реально вірять, що тут якийсь натовп платних порохоботів  :this:


Ну вже не натовп. Частині підрізали бюджет. Навіть запаху на ФУПі немає тепер.
І тебе не буде. Нічого особистого. Тільки д-р Фройд.
   
Коли шукаєш картники на певну тему, картники видає за відвідуваністю...

В чому проблема?
назви тему, яка видає цю картинку
   
А ти не знаєш, що на сайти можна не ходити, а просто скористатися пошуком фоток в Гугл?

Вот єта паварот! (С)
яких? який пошуковий запит?
   
Я так зрозумів , дядя Ваня , золотий дощ вже в минулому ? Здійснилися твої мрії ? Таки хтось обісцяв ?
Тепер маєш більшу мрію ?

У якому минулому? для вас, прихильники певної політсили, прийом та споживання golden showers - це стиль життя  :laugh:

Хоча дехто вважає, що уринотерапія корисна. Лол!Ну просто не могла повірити, коли побачила. Спеціально для зеюльків:


   
яких? який пошуковий запит?

Ключові слова були "шкодливого кота"

L6jRqww23uoeCb-iAaNDtO-3fQef2t57fPGOn3L141qCfipLssaZrXdGIO601CguxUJlzoCoSCQo8XkvqNGrDEeg5YTtfyX4iKhIJDbe6h4Jv6IAR8hAxiKycL9cqEglo0O077d9B5xGIhBa-fXosayoSCfa3nt88Y6fcEYnPYXamwZq-KhIJvXjWoJ-KkuwRNBTR7QhHWVMqEgmxpmtd0Yg7rRH2DIaAE1WWXCoSCTUKC7FQmXOgEexZCCOxI1O-&tbo=u&sa=X&ved=2ahUKEwikjt7U0sHjAhWB4J4KHV72AIgQ9C96BAgBEBs&biw=1920&bih=966&dpr=1#imgdii=lo-Z-Eje7dyrdM:&imgrc=osn_T9cJMOG7bM" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://www.google.com/search?q=%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE+%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%B2+%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%BE&client=firefox-b-d&tbm=isch&tbs=rimg:CSeQFjrvDx8nIjgKPF5 L6jRqww23uoeCb-iAaNDtO-3fQef2t57fPGOn3L141qCfipLssaZrXdGIO601CguxUJlzoCoSCQo8XkvqNGrDEeg5YTtfyX4iKhIJDbe6h4Jv6IAR8hAxiKycL9cqEglo0O077d9B5xGIhBa-fXosayoSCfa3nt88Y6fcEYnPYXamwZq-KhIJvXjWoJ-KkuwRNBTR7QhHWVMqEgmxpmtd0Yg7rRH2DIaAE1WWXCoSCTUKC7FQmXOgEexZCCOxI1O-&tbo=u&sa=X&ved=2ahUKEwikjt7U0sHjAhWB4J4KHV72AIgQ9C96BAgBEBs&biw=1920&bih=966&dpr=1#imgdii=lo-Z-Eje7dyrdM:&imgrc=osn_T9cJMOG7bM:
   
шкодливого кота
коцапською?! :lol:
   
У якому минулому? для вас, прихильники певної політсили, прийом та споживання golden showers - це стиль життя  :laugh:

Хоча дехто вважає, що уринотерапія корисна. Лол!Ну просто не могла повірити, коли побачила. Спеціально для зеюльків:


Показати зображення...

Дядя Ваня , і скільки ти ще будеш придурюватись жінкою ?
В тебе з кожного поста пре  брудна смердюча майка в кетчупі на пузі і трєнікі ...
   
коцапською?! :lol:
нема тієї картинки по цьому запиту. Втім, я на сайті стєхі.ру не сиджу, як удавана канадійська українка
   
коцапською?! :lol:

Хто ще сумнівався, що косташка - кацап?

http://sum.in.ua/s/shkodlyvyj

ШКОДЛИ́ВИЙ, а, е, розм. Те саме, що шкідливий 1. Жили вони [безпритульники], немов ті одичавілі шкодливі коти, в якихось потаємних щілинах, у базарних рундуках (Юрій Збанацький, Сеспель, 1961, 335); Батько.. нічим не зміг переломити шкодливого, веселого норову Максимового (Панас Мирний, I, 1949, 213).

Шкода, шкодити, шкодливий

Лузери сепарські убогі!
   
Воно вам треба? Ну я ще розумію емфаз 2004го, 2013го, коли дійсно йошлось про долю країни.  А зараз, забіги тарганів маємо підтримувати?
   
нема тієї картинки по цьому запиту. Втім, я на сайті стєхі.ру не сиджу, як удавана канадійська українка

Коли клацаєш на одну із картинок по пошуку, вилазить вікно, в якому даються ще схожі картинки. Я одну таку і вибрала. А ця картинка досить відомий демотиватор.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 14 гостей
 
Повна версія