Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Мне кажется что всё дело в цивилизации. Кто при совке знал о углеводах, белках, жирах и их балансе ?

доктор, сон.

мелатонин, соматотропин, вот это вот все :-)

много работ со скользящим графиком, свободным графиком, удаленным...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мне кажется что всё дело в цивилизации. Кто при совке знал о углеводах, белках, жирах и их балансе ?
А продукты ? Тогда главным критерием была цена и калорийность. Кто-то при совке слышал о арахисовой пасте,
ананасах, бананах, хамоне. Про спортпит нечего и говорить. А тренажерные залы !?
В общем большевикам и коммунистам за тот эксперимент над людьми надо в голову забить гвоздь.

в совке шампунь кря-кря считался крутым подарком на др. как сегодня смарт.
но мне кажется в другом дело. даже не в шампуне и прочей косметике. в совке большинство людей не умели заниматься собой. это было не принято для "взрослых". не, ну дамочки канешн. особенно блондинки) но ширнармассы не имели ни времени, ни навыков, ни инструментария, чтобы всерьез заняться собственным имиджем. лозунг "быть как все" работал по факту
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

доктор, сон.

мелатонин, соматотропин, вот это вот все :-)

много работ со скользящим графиком, свободным графиком, удаленным...

я видел сам как люди быстро стареют не от работы, а без работы (
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Сон? а что сон. Наоболрот меньше сна стало. В созе - вечверняя сказка, программа время и на боковую.
Это сейчас интернет и сериалы, программерство, дизайн итд итп.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

как сказала бабушка на одной лавочке, - брови-то все научились рисовать...)
наверно современная косметика, одежда действительно сильно молодит.
наверно еще сейчас больше открытости в лицах.
зараз набагато легше побутове життя і немає стільки дрібних проблем, як раніше було. а відбиток заклопотанності і дрібнопобутових щоденних проблем накладає відбиток віку на обличчя. на старих фото навіть видно, що обличчя молоді, без зморшок. але одяг зачіски, і відбиток проблем на обличчях додає добре віку.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

У меня +6кг. у жены -25кг.
wow! (tu)

а жінці як вдалося, тільки спорт? як шкіра після такої втрати ваги?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Сон? а что сон. Наоболрот меньше сна стало. В созе - вечверняя сказка, программа время и на боковую.
Это сейчас интернет и сериалы, программерство, дизайн итд итп.
сон теж. але більше відсутність постійної фізичної праці і вирішення щоденних дрібнопобутових питань.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мама сьогодні у Вайбері скинула фотку, на якій їй десять, а її батькам 50 і 48. Ну, не дуже свіжо виглядали, але і не так як ці двоє... Може тому що головбух і лікарка, а ці явні пролетарі...
Самі вони з татом у 45 виглядали сучасно, бо це і було не так давно, в 2006.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

wow! (tu)

а жінці як вдалося, тільки спорт? як шкіра після такої втрати ваги?
Спорт и правильное питание. Всё.
Кожа в порядке. У нее на это ушел год.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Сон? а что сон. Наоболрот меньше сна стало. В созе - вечверняя сказка, программа время и на боковую.

вот я до трех ночи не сплю, это мое естественное состояние

ну вот, я и сплю с трех ночи до десяти утра, как мне предназначено природой
я работаю достаточно много, но по своему графику, а не с восьми до пяти

и это прекрасно

ps: таких, кстати, много
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

вот я до трех ночи не сплю, это мое естественное состояние

ну вот, я и сплю с трех ночи до десяти утра, как мне предназначено природой
я работаю достаточно много, но по своему графику, а не с восьми до пяти

и это прекрасно

ps: таких, кстати, много

я теперь понимаю почему коты выглядят лучше людей. коты спят долго  ;)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

зараз набагато легше побутове життя і немає стільки дрібних проблем, як раніше було. а відбиток заклопотанності і дрібнопобутових щоденних проблем накладає відбиток віку на обличчя. на старих фото навіть видно, що обличчя молоді, без зморшок. але одяг зачіски, і відбиток проблем на обличчях додає добре віку.

наверно
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Мама сьогодні у Вайбері скинула фотку, на якій їй десять, а її батькам 50 і 48. Ну, не дуже свіжо виглядали, але і не так як ці двоє... Може тому що головбух і лікарка, а ці явні пролетарі...
Самі вони з татом у 45 виглядали сучасно, бо це і було не так давно, в 2006.

марсер, привет )
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

мразер, привет  B-)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Посмотрите на мусчин 70-х. Тогда таких астеников было большинство. А бройлеров вообще не было. Это химизация сельского хозяйства сказывается. Люди стали жрать продукцию птице- животноводства, выращенную на гормонах.

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Посмотрите на мусчин 70-х. Тогда таких астеников было большинство. А бройлеров вообще не было. Это химизация сельского хозяйства сказывается. Люди стали жрать продукцию птице- животноводства, выращенную на гормонах.

Отмазка.
 - Я толстая потому что у меня кость широкая.
 - Это у тебя пасть широкая.

 :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я коли в Канаду приїхав перших пару років завжди помилявся в визначенні віку людей років на 5-10.

В який бік помилявся?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Показати зображення...
Показати зображення...
50 !  :)

Молодці! Підтримуйте таку форму ще 50 років!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Показати зображення...
Показати зображення...
50 !  :)

 (tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Наоболрот меньше сна стало. В созе - вечверняя сказка, программа время и на боковую.

Після програми ВРЕМНЯ щч хвільм показували. Про Жанну Драрк з чюріковой чи про паручіка Ржевського 8-)
Спаты клались десь в 23.30 бо патілівізару далі була сітка.

Коли в пєрєстройку зявилось "До і послє полуночі" - це була БІМБА X(  (tu)  (tu)  (P)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Спорт и правильное питание. Всё.
Кожа в порядке. У нее на это ушел год.
дякую. спорт це не про мене. а вона саме в спортзалі на тренажерах впахувала, чи щось таке, що вдома можна. наприклад з вправ, які учасники "зважених і щасливих" практикували?
вибачаюсь, що дістаю. а здорове харчування, то якась певна дієта, чи просто щось виключала з раціону?
я щось останні півтора року теж набрала (на солодке присіла).
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Посмотрите на мусчин 70-х. Тогда таких астеников было большинство. А бройлеров вообще не было. Это химизация сельского хозяйства сказывается. Люди стали жрать продукцию птице- животноводства, выращенную на гормонах.

в нас гормональних ожиріликів мізер, в порівнянні з штатами, юк. скоріше через малорухливість і харчування.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

нормально виглядає мужик
вага в нормі, волосся на голові є, сивини немає



бабєц похуже

если поставиль эту 45 летнюю  и мою жинку рядом..
то наверное бы сказали бы шо это дочь и мама..

а у меня тесть выглядит в 77 получше этого совка..в 45 годков.

мне самому 48..
я явно моложе его выгляжу. :weep:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

дякую. спорт це не про мене. а вона саме в спортзалі на тренажерах впахувала, чи щось таке, що вдома можна. наприклад з вправ, які учасники "зважених і щасливих" практикували?
вибачаюсь, що дістаю. а здорове харчування, то якась певна дієта, чи просто щось виключала з раціону?
я щось останні півтора року теж набрала (на солодке присіла).

Щоб скинути зайві кг, спорт в принципі необов'язковий. Достатньо недоїдати десь на 500 кал в день, при цьому підтримуючи баланс білків, жирів та вуглеводів. Якщо недоїдати на 500 калорій, то щотижня ви втрачатимете 300-400 грамів зайвої ваги. Але є тонкість. Ви ж хочете позбутися жииииру, а не м'язів. Але жири - це довготривалі запаси енергії, і тому тіло починає їх спалювати після того, як спалить "зайву" м'язову масу. Тому спорт при похудінні хоча і необов'язковий, але бажаний, бо він посилає тілу сигнал м'язи не чіпати, бо вони ще знадобляться.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

кстати сейчас занимающихся спортом людей море..кто на улице..кто в залах...
но их очень много..
раньше в союзе хоть и говорили про массовый спорт..но самое прикольное шо этот массовый спорт был из под палки..

работяги не спортом занимались..,а квасили каждый божей день после смены...
а сейчас люди САМИ занимаются своим здоровьем..
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

дякую. спорт це не про мене. а вона саме в спортзалі на тренажерах впахувала, чи щось таке, що вдома можна. наприклад з вправ, які учасники "зважених і щасливих" практикували?
вибачаюсь, що дістаю. а здорове харчування, то якась певна дієта, чи просто щось виключала з раціону?
я щось останні півтора року теж набрала (на солодке присіла).
ЗОЖніки як правило від солодкого відмовляються. Якщо цікаво позаглядайте сюди FreshLife28 , здебільшого обґрунтовані думки, до речі там є і про набуття правильних контурів фігури і без спортзалу. Головне повірити, що немає нічого неможливого!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

В який бік помилявся?
Думав, що менше ніж насправді. Бабця в 80 на ранковій пробіжці чи якійсь гімнастиці, то нормальне явище. Деякі в 50 вирішують, що пора остепенитись і женитись/вийти заміж. І ще планують дітей. Родити в 40 нормально.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


Це десь пару місяців занять в залі
Через рік викладу новий результат, як буде))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Панство фантазує і йому здається що виглядає молодшим, ну це природня фантазія у тих кому за 40, а вік не сховаєш ніякими спортами і залами, тре тільки придивитись, ну і навпаки як би жизнь не била зовнішній вигляд, приблизний вік можна вгадати, треба тільки придивитись.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Показати зображення...
Це десь пару місяців занять в залі
Через рік викладу новий результат, як буде))

 (tu) ух ты
зы ты блондинка? по твоим постам думал ты брунетка  :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

(tu) ух ты
зы ты блондинка? по твоим постам думал ты брунетка  :)
блондинка, темний колір волосся мені не пасує
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Показати зображення...
Це десь пару місяців занять в залі
Через рік викладу новий результат, як буде))
Так! Досить дразниться.  :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Показати зображення...
Це десь пару місяців занять в залі
Через рік викладу новий результат, як буде))

Хороша чєртовка!!!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Хороша чєртовка!!!
та ще працювати і працювати, маю надію через рік побачити результат
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Панство фантазує і йому здається що виглядає молодшим, ну це природня фантазія у тих кому за 40, а вік не сховаєш ніякими спортами і залами, тре тільки придивитись, ну і навпаки як би жизнь не била зовнішній вигляд, приблизний вік можна вгадати, треба тільки придивитись.

Можна, звичайно. Я сивий, наприклад, і не фарбуюся. Мій вік на морді написаний. Але я в кращій фізичній формі зараз, ніж коли був вдвічі молодшим. Зараз я легко пробігаю по 10 км мало не щодня, а в 20 років мені важко було подолати навіть нещасну пару кілометрів. Фізична форма - це об'єктивна річ, яку легко виміряти.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

та ще працювати і працювати, маю надію через рік побачити результат

Головне, фотки викладайте!

Мені щось дивно, що Крокодил в цій темі ще не з'явився. Крокі, агов!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Спорт и правильное питание. Всё.
Кожа в порядке. У нее на это ушел год.

Круто, сколько раз в неделю в зале? Есть фото до?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я теперь понимаю почему коты выглядят лучше людей. коты спят долго  ;)


приматов вообще не за красоту любят (ну, кроме силвербеков, конечно  B-) )
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ви ж хочете позбутися жииииру, а не м'язів. Але жири - це довготривалі запаси енергії, і тому тіло починає їх спалювати після того, як спалить "зайву" м'язову масу. Тому спорт при похудінні хоча і необов'язковий, але бажаний, бо він посилає тілу сигнал м'язи не чіпати, бо вони ще знадобляться.

є хороший варіант - спорт чи зайняття, що вимагають надтонкої координації не надто великих м'язових зусиль

йога - лайт варіант

древолазання і все таке - вже трохи цікавіше

європейське фехтування - оце саме воно, особливо рапіра  (tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

глянув на фото Асті.. офігів.

потім роздивився... то нога іншої красуні)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія