Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Васал їде до сюзерена": дипломат Чалий про візит хуйло до Китаю

"Васал їде до сюзерена": дипломат Чалий про візит хуйло до Китаю

Валерій Чалий, дипломат, надзвичайний і повноважний посол України у США, вважає, що хуйло збирається до Пекіну не тільки, щоб нарешті хоч кудись поїхати, де б його не арештували, а й буде випрошувати додаткову допомогу

"хуйло не зміг би довго продовжувати війну, якби Китай зайняв позицію відповідно до статуту ООН. Навіть на голосуванні у Радбезі про нерозміщення ядерних компонентів у космосі Китай утримався, Росія показово заблокувала, а всі країни проголосували за таке рішення. Однак так світ не буде нормально розвиватися, і виграти китайці у цій грі не зможуть, бо треба мати реноме, розвивати свій вплив, якщо вони хочуть у майбутньому вийти на перші позиції. На мою думку, хуйло їде не через те, що йому треба кудись поїхати, де його не арештують і картинки будуть красиві, а це васал їде до сюзерена. До речі, про це Китай прямим текстом вже говорить", - зауважив дипломат.
   
Коли вже сюзерен накаже васалу припиняти війну, яка сюзерену невигідна? Скільки ще останніх китайських попереджень? Коли окупація Сибіру та Далекого сходу?
   
За його словами, і це змушений ковтати хуйло, і Китай також мовчазно приймає таку формулу.

"хуйло поїде випрошувати додаткову допомогу. Звісно, буде просити більше, у цьому є побоювання США, щоб Китай не став активно постачати Росії озброєння. Про це зараз у першу чергу говориться. Безумовно, є важелі впливу. Не думаю, що треба якось тиснути, а краще аргументовано показати програшність такої позиції Китаю. І це буде зроблено, як тільки будуть успіхи з боку України та наших партнерів, тоді Пекін змушений буде поміняти позицію. Ніхто з лузерами бути не хоче. Єдине, що Китай стратегічно розглядає війну Росії проти України у контексті з США, і це для нас не дуже сприятлива історія. Ми маємо розуміти, що у двополюсному світі нам доведеться займати певну позицію, яка вже зрозуміла", - резюмував Валерій Чалий.
   
Вибачайте
Це хуйня від якої нам не легше
   

    Напередодні президент США Джо Байден заявив, що друзі хуйло - Китай, Іран і Північна Корея допомагають РФ посилювати наступ.
    Держсекретар США Блінкен розкритикував підтримку Китаєм Росії, заявивши, що Пекін наразі є основним постачальником компонентів для російської оборонної промисловості
    Військово-морські сили Росії та Китаю підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю на тлі останніх повідомлень про посилення підтримки Пекіном війни РФ в Україні.
    22 квітня генеральний директор департаменту у справах Північної Америки та Океанії в МЗС КНР Ян Тао заявив, що під час візиту держсекретаря США Блінкена до Пекіну має намір закликати не сприймати співпрацю з РФ як підтримку війни проти України.
    25 квітня посол США при НАТО Джуліанна Сміт зазначила,  що Китай допомагає Росії досягти військових цілей в Україні, продовжуючи продавати Москві такі товари, як технології БПЛА та інгредієнти для пороху
   
Китай проти США і нічого з цим не зробиш але Китай хоче дружити з Європою...
   
Коли вже сюзерен накаже васалу припиняти війну, яка сюзерену невигідна? Скільки ще останніх китайських попереджень? Коли окупація Сибіру та Далекого сходу?
+
   
Может отменять


bamr
@bamr69
Госсекретарь Блинкен и министр иностранных дел Китая Ван И встретились сегодня ночью в Пекине.
   
Треба спитати в трупа Хуйла в холодильнику.
   
Російський диктатор Володимир хуйло планує у травні відвідати Китай. Він має намір передати китайському колезі Сі Цзіньпіну книгу Миколи Чернишевського "Що робити?".
   
оскільки китай готується воювати з тайванем, то рашка це полігон для китайців у визначенні ефективності західної зброї проти якої власне буде воювати і китай зі своєю зброєю, a також для пошуку вдосконалення власних зразків та протидії західному озброєнню на прикладі знищеної кацапської техніки.
тому китай не зупинить допомогу рашці, і треба до цього бути готовим...
   
китай не зупинить допомогу рашці, і треба до цього бути готовим...


Китай припинить допомогу, банки вже нах кацапів послали. Буде прикол, якщо хуйла там арештують. Може бути таке.
   
Вассал, ядерные силы которого на порядок превышают силы сюзерена?
Так не бывает
   
Китай припинить допомогу, банки вже нах кацапів послали. Буде прикол, якщо хуйла там арештують. Може бути таке.
Ви вмієте писати уві сні
   
"хуйло не уточнив дати візиту. З урахуванням названого місяця цей візит може бути його першою закордонною поїздкою у новому терміні", – пишуть російські пропагандисти.
   
"хуйло не уточнив дати візиту. З урахуванням названого місяця цей візит може бути його першою закордонною поїздкою у новому терміні", – пишуть російські пропагандисти.

Можно расходится. НЕ более,чем хотелки
   
Російський диктатор Володимир хуйло заявив, що у травні планує відвідати Китай. Про це він розповів на з'їзді Російського союзу промисловців і підприємців повідомляє «Интерфакс».

Зокрема, на прохання одного з учасників заходу передати лідеру Китаю Сі Цзіньпіну книгу хуйло сказав, що планує відвідати незабаром Китай.

«У мене планується візит у травні, я обов'язково візьму із собою і передам нашому другу цю книгу», – пояснив диктатор.
   
Розпад Росії є головною умовою завершення війни та запобігання ядерній катастрофі. Решта варіантів є лише перервою перед другою фазою протистояння. Усі повинні усвідомити: чим раніше Російська Федерація увійде до стану колапсування державності та розпаду, тим меншими будуть глобальні загрози для людства.
   
Вибачайте
Це хуйня від якої нам не легше

Чому ж хуйня?
Все правильно..
Для нас хуйово? Таки так..
Але..
За рахунок наших життів, за рахунок Глобальної, екзестаційної Війни одна Імперія бажає поглинути ( або як мінімум відшматувати) іншу , здихаючу Імперію....
А ми вижевемо!!!
Я вірю!
Ми вже з об'єкта Світових розкладів стали об'єктом!!
Максимум через рочків 10 Світ перевернеця й наша Неня займе в тому майбутньому своє достойне місце!!!
Я не доживу...
Але я так бачу!
   
Треба спитати в трупа Хуйла в холодильнику.

Фу...
Вибач, але від цієї попики посмішки плохо пахне..
Я б навіть сказав, що бздить..
Донч деанонім..
Не знаю, хто під його нікому дописує, але схоже на нього..
Я персонально, багато в чому не згоден з ним,
але!
Хто тобі дав право чмиритм людину, яка 10 років в окупації???
Ти хоч секунду пережило, те що він пережив?
   
Китай проти США і нічого з цим не зробиш але Китай хоче дружити з Європою...

Дружити?

Хаоче "відбити" Європу від США і потим "зжерти".
   
Чому ж хуйня?
Все правильно..
Для нас хуйово? Таки так..
Але..
За рахунок наших життів, за рахунок Глобальної, екзестаційної Війни одна Імперія бажає поглинути ( або як мінімум відшматувати) іншу , здихаючу Імперію....
А ми вижевемо!!!
Я вірю!
Ми вже з об'єкта Світових розкладів стали об'єктом!!
Максимум через рочків 10 Світ перевернеця й наша Неня займе в тому майбутньому своє достойне місце!!!
Я не доживу...
Але я так бачу!
Ви хтіли сказати , мабуть , Україна суб‘єкт
Так
Але цапи з китайозами грають в парі
І балачки про зжерання це балачки
Які просто балачки як і раша завтра
Гигне
Може й гигне ( дай Боже )
А може й ні ( не дай Боже )
Нажаль

Відвантаження російських газойлів і дизпального у порти інших країн за тиждень 15-21 квітня зросло на 36% і становили 821 тисяча тонн (з 603 тисяч тонн). Зокрема, порти Бразилії прийняли пального у 3,7 раза більше, ніж тиждень тому.

Ніхуйовий васал

Останнє редагування: 26 квітня 2024 14:47:55 від HSM
   
Коли вже сюзерен накаже васалу припиняти війну, яка сюзерену невигідна? Скільки ще останніх китайських попереджень? Коли окупація Сибіру та Далекого сходу?

Клятий мюрідка пише що та Сибір з його зпитими кацапами і чукчами нах не впав

ліс та залізо вони і так там гребуть як хочуть

В них у самих більше половини територій майже не заселено - а на півдні нема де проштовхнутися

Нах їм ще стільки ж території майже не придатної до життя!

Хіба Тихоокеанське узбережжя
   
Дружити?

Хаоче "відбити" Європу від США і потим "зжерти".

Чайна є тисячолітня Імперія...
Хоч наразі вони й комуняки, але масштаб їхніх планів на майбутнє не " пятілєтка", а мінімум століття ..
Й найсмішніше в тому, шо таки в них получаєця...
   
шо таки в них получаєця...

Получалося поки були більш менш притомі диктатори.
Зараз економіка та народжуванісь вниз, будуть ті самі проблеми що в Японії і Пд Кореї тільки в квадрати через- кількість населення.

   
Ви хтіли сказати , мабуть , Україна суб‘єкт
Так
Але цапи з китайозами грають в парі
І балачки про зжерання це балачки
Які просто балачки як і раша завтра
Гигне
Може й гигне ( дай Боже )
А може й ні ( не дай Боже )
Нажаль

Відвантаження російських газойлів і дизпального у порти інших країн за тиждень 15-21 квітня зросло на 36% і становили 821 тисяча тонн (з 603 тисяч тонн). Зокрема, порти Бразилії прийняли пального у 3,7 раза більше, ніж тиждень тому.

Ніхуйовий васал



Саме так, суб'єкт.. то була очєпятка...

Кацапстан гигне по любому!
Наші Українські пращури його народили, наші нащадки ту х.й.ю й поховають..

Всьо!
Забудьте за Московську Імперію!!! Ій п***а прийшла 24.02.2022...
   
Получалося поки були більш менш притомі диктатори.
Зараз економіка та народжуванісь вниз, будуть ті самі проблеми що в Японії і Пд Кореї тільки в квадрати через- кількість населення.

Трошки згоден з Вами...
Але
За останні 20 - 30 рочків їх нинішня молодь переорієнтувалися на європейський стиль життя...
А вони- Азіати!
Зі своїм мєнталом!
Культурою!
І так далі...
Вони перестрояця обратно за рік- два!
І їбать їм кацапа не переїбать...
І то буде добре..
   
Зокрема, на прохання одного з учасників заходу передати лідеру Китаю Сі Цзіньпіну книгу хуйло сказав, що планує відвідати незабаром Китай.

«У мене планується візит у травні, я обов'язково візьму із собою і передам нашому другу цю книгу», – пояснив диктатор.

Нагадаємо, востаннє хуйло відвідував Китай у жовтні 2023 року. Поїздка російського диктатора Володимира хуйло до Китаю та переговори з головою КНР Сі Цзіньпіном знову завершилися нічим.
   
Хоча хуйло називав Сі «дорогим другом», хвалив Пекін за успіхи проєкту «Один пояс – один шлях» та заявляв про «великі перспективи» двосторонніх відносин, китайські чиновники не підписали контракт на додаткові постачання російського газу та будівництво трубопроводу «Сила Сибіру-2».
   
Я не знаю,куда там мечтает поехать  Васильич, но пока он мечтает, Эрдоган на 9 мая!!!!! летит к Байдену  :lol:
   
А як там хохли? Далі все купляють у свого ворога Китаю?  Якісь санкції ввели проти Китаю ?
   
Я не знаю,куда там мечтает поехать  Васильич, но пока он мечтает, Эрдоган на 9 мая!!!!! летит к Байдену  :lol:

Башні Кремля ..



Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган відклав заплановану поїздку до Вашингтона для зустрічі з президентом США Джо Байденом у Білому домі 9 травня
   
За межами Китаю такі зухвалі заяви, як правило, ігноруються або відкидаються - в тому числі й американськими офіційними особами, які зазвичай недооцінюють привабливість стратегії Пекіна. Легко зрозуміти, чому: велика кількість планів Китаю, схоже, зазнають невдачі або мають зворотні наслідки. Багато сусідів Пекіна зближуються з Вашингтоном, а його економіка хитається. Конфронтаційний стиль дипломатії "воїна-вовка", можливо, й подобався Сі, але він не приніс Китаю багато друзів за кордоном. Опитування показують, що Пекін загалом не дуже популярний у світі.

Однак бачення Сі значно більш грізне, ніж здається. Пропозиції Китаю дадуть владу багатьом країнам, які були розчаровані й витіснені на узбіччя нинішнім порядком, але це все одно дозволить державам, яким Вашингтон зараз надає перевагу, відігравати важливу міжнародну роль.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія