Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Київстар краде гроші.

Re: Київстар краде гроші.

У КС є одна дурня - регіон, все інше нормально
   
Re: Київстар краде гроші.

У КС є одна дурня - регіон, все інше нормально
який ще регіон?
   
Re: Київстар краде гроші.

У КС є одна дурня - регіон, все інше нормально
варум?
   
Re: Київстар краде гроші.

який ще регіон?
Для пріпейду, виїхав у інший регіон плати щоденно після 3-х днів.
   
Re: Київстар краде гроші.

варум?
Є тарифи по регіонах, :)
   
Re: Київстар краде гроші.

Кс гавно.
   
Re: Київстар краде гроші.

Є тарифи по регіонах, :)
в курсі, варум фігня?
   
Re: Київстар краде гроші.

Кс допекли вже до ручки, буду тікати від них
Просто ворюги і уїпани
Номер з 2004
   
Re: Київстар краде гроші.

Для пріпейду, виїхав у інший регіон плати щоденно після 3-х днів.
порився на сайті, не знайшов, але менше з тим
то навіщо підключатися на такі тарифи якщо подорожуєш?
   
Re: Київстар краде гроші.

а на якому тарифі вхідні смс тарифікуються?
  За одну СМС з короткого номера знімають 8-50. На прикінці пакету кинув 85грн., злизало за 3 дні, пакет не отримав бо вже не було ні копійки. Номери що крали гроші -5076, 2905 та 5075.
   
Re: Київстар краде гроші.

Кс допекли вже до ручки, буду тікати від них
Просто ворюги і уїпани
Номер з 2004
це ти ще з ватафоном не стикалася!  :lol:
   
Re: Київстар краде гроші.

  За одну СМС з короткого номера знімають 8-50. На прикінці пакету кинув 85грн., злизало за 3 дні, пакет не отримав бо вже не було ні копійки. Номери що крали гроші -5076, 2905 та 5075.
+1
Четыре раза попадал.
А потом еще звони оператору - что б блокировали
   
Re: Київстар краде гроші.

+1
Четыре раза попадал.
А потом еще звони оператору - что б блокировали
як ти умудрився 3 рази пробігти по граблях?
   
Re: Київстар краде гроші.

це ти ще з ватафоном не стикалася!  :lol:
В мене є ватафон :)
Порівняно з кс - няші
Можна дозвонитись до оператора швидко і вирішити проблему якщо не з першого то другого-третього разу
КС останні 3 місяці це лютий пистєць, напевно кацапи купили
Перманентні проблеми які ніхто і не збирається вирішувати+крадіжка грошей
До оператора не дозвонитись, не достукатись в чаті, ніяк не зв'язатись, накатала на форумі - вони бля співчувають, уїбани, просто знущаються
Всьо, нафіг, перейду на дорогий ваиафон, а КС ото буду кидать десятку раз в півроку, щоб номер не забрали
   
Re: Київстар краде гроші.

  Такі дрібні крадіжки у великій кількості це чудовий бізнес. Кожен факт складно доводити і займатися цим справа не вдячна. Але ця схема не можлива без сприяння мобільного оператора. Короткий номер хоче щоб СМС жертві було відправлено, але яка підстава для оператора це робити? Це може бути тільки свідоме погодження жертви. І справа оператора переконатися що людина погодилася на це саме свідомо. І тут оператор допускає свавілля.
   Як мене просвітили на сервісі:
"Вам можливо надійшла якась реклама, де на якийсь сторінці дрібним шрифтом було написано що ви погоджуєтесь, ви не розумючи що це таке щось натиснули і все -ви підписалися платити ці гроші за цю х-ню." Хоча я навіть цього не пам'ятаю. Тобто саме оператор дозволяє так робити і надсилає таке СМС, бо нема зрозумілої кнопки ТАК чи НІ.
  Таким чином за дуже короткий час можна назбирати купу грошей, з кожного потроху. Схема надійна і невідмовна.
   
Re: Київстар краде гроші.

   Я як правило ніколи не тримав на тел. рахунку надлишкову копійку, сплачував виключно нарахування пакету. А тут сплатив за 5 днів до закінчення пакету і миттєво через 3 коротких номери гроші були злизані. Без інформації про баланс рахунку від оператора також, зробити це НЕ МОЖЛИВО.
   
Re: Київстар краде гроші.

   Я як правило ніколи не тримав на тел. рахунку надлишкову копійку, сплачував виключно нарахування пакету. А тут сплатив за 5 днів до закінчення пакету і миттєво через 3 коротких номери гроші були злизані. Без інформації про баланс рахунку від оператора також, зробити це НЕ МОЖЛИВО.
В мене ще цікавіше - минулого місяця вкрали 20 гривень начебто мобільних даних передача була включена і набігло. Маю пакет за 275 з безлімітним інетом. Цього місяця 10 вкрали, але я дані точно були виключені. Сказали, що окрім передачі даних треба було ще й 4джі виключати:))) просто нема слів ворьйо, правила на ходу видумують, щоб обікрасти
   
Re: Київстар краде гроші.

  За одну СМС з короткого номера знімають 8-50. На прикінці пакету кинув 85грн., злизало за 3 дні, пакет не отримав бо вже не було ні копійки. Номери що крали гроші -5076, 2905 та 5075.
так це не вхідні смс, а вихідні - від тебе на короткі номера.
який телефон у тебе?
буває щось типу вірусні прямо в прошивці сидить і шле смски по тихому без ніяких слідів.
   
Re: Київстар краде гроші.

так це не вхідні смс, а вихідні - від тебе на короткі номера.
який телефон у тебе?
буває щось типу вірусні прямо в прошивці сидить і шле смски по тихому без ніяких слідів.

Або шарився хз де, натиснув кнопку накшталт якоїсь голосувалки наприклад, і тим самим відправив START на 5076. Ось і все. До чого тут київстар?
   
Re: Київстар краде гроші.

Або шарився хз де, натиснув кнопку накшталт якоїсь голосувалки наприклад, і тим самим відправив START на 5076. Ось і все. До чого тут київстар?

Почему же шарюсь в инете в основном на лайфе - ни разу
Киевстар как только есть деньги на счету - то я обязательно жму нечаянно кнопки, голосовалки, заказывают рингтоны, отправляю смс?
Нет денег то и не и
"заказываю" .. но бывает в "долг беру" гиги..
   
Re: Київстар краде гроші.

це Все тому що бути опсосом і небути підарасом неможливо.

Навіть лайф стали підараси.

Нещодавно відправив смс за 3 грн.

Виявилось в пакеті за 200 грн/місяць немає пакетних смс.

Кому як...

У мене Лайф  100 смс, 8 Гіг інету, 100 хвилин на інших, безлім на Лайф.

І за це все 20 Грн.  :-)o

Ще 5 Гіг подарували...
   
Re: Київстар краде гроші.

Кому як...

У мене Лайф  100 смс, 8 Гіг інету, 100 хвилин на інших, безлім на Лайф.

І за це все 20 Грн.  :-)o

Ще 5 Гіг подарували...

У меня 20 гиг . И 100 мин на другие номера.
Было 60 гр.. потом подняли 85 гр..  пакет жара..
Киевстар 10 гиг и 100 гр 100 мин на другие.. и там и там смс отдельная плата.. нет в пакетах смс..
   
Re: Київстар краде гроші.

От чому в Європі можна  купити карту для мобілки на рік і не заморочуватись,  а в нас по тісно дурять?
Батьки вже заколупались кожен місяць заново платити,  бо якщо інакше,   то при найліпшій нагоді гроші  , які наперед проплачені,  з'їдаються

Мене напрягає, що не можна вибрати собі суто розмовний тариф, якщо я не потребую взагалі інтернету.
   
Re: Київстар краде гроші.

До речі, голосовий зв'язок у КС деградував жахливо, при чім там, де раніше цілком нормально працював.
   
Re: Київстар краде гроші.

так це не вхідні смс, а вихідні - від тебе на короткі номера.
  Ні це не вихідні, це вхідні від них, дурко, ці СМС є платним сервісом (як що не замовляв, то все одно отримаєш і заплатиш).

Останнє редагування: 7 червня 2021 22:26:45 від Igor_Kharkov
   
Re: Київстар краде гроші.

.
   
Re: Київстар краде гроші.

У меня 20 гиг . И 100 мин на другие номера.
Было 60 гр.. потом подняли 85 гр..  пакет жара..
Киевстар 10 гиг и 100 гр 100 мин на другие.. и там и там смс отдельная плата.. нет в пакетах смс..

А Водафон взагалі безкоштовно Рік без абонплат подарував.
Red XS  :-)o
   
Re: Київстар краде гроші.

В мене жодний із операторів не крав гроші. Ніколи. І на платний контент не підписувався ні разу.
   
Re: Київстар краде гроші.

А те що київстар- гівно, то це так. Але із іншої причини .
   
Re: Київстар краде гроші.

ну якщо мій підрядник погано працює - я не займаюся його перевихованням, а наймаю іншого

А якщо всі погано працюють? Ну змовилися наприклад, і їх всього 5 на вибір?
   
Re: Київстар краде гроші.

А ще лайф і київстар закінчуються як закінчується передмістя.

їх немає на автошляхах. а ватафон є.
   
Re: Київстар краде гроші.

Мене напрягає, що не можна вибрати собі суто розмовний тариф, якщо я не потребую взагалі інтернету.

Мене теж.
   
Re: Київстар краде гроші.

а вони не ррисилали щодобово  смс   типу  зняли 10 грн прєдоствили 100 хвилин 100 Мб... ?  З мене пару раз по 10 тихцем зняли, але  смс  про це прислали і я відреагував.  Зняли по хитрому, за те що мало Мб трафіку залишилось, а я в борг і не збирався залазити, і перевів інтернет з Водафону. Кусь.  Дня 4 тому прислали що не змогли зняти помісячну абонплату, бо коштів нібито недостатньо. Але в мене 1. кошти були з запасом добрячим, і знімати мали на дві доби пізніше того смс, і 1 Гб  я не використав, я дзвонив на 466, до оператора не дозвонився х з де він там, але мені бот підтвердив що ще рано знімати. Подобово не зняли, зняли в строк, все ОК ,тобто ГЛЮК , та я на те забив.
В мене автоматично 28го числа перекидається на кс абонплата. Минулого місяця пишуть мені, що недостатньо коштів, знімаємо 10 грн. Заходжу в кабінет, там на рахунку абонплата без 10грн. Написала боту Зоряні, що вони шахраї :D
10грн. повернули, абонплату зарахували.
Минулого разу при такому просто плюнула на 10 грн. і додатково перерахувала.
Іноді корисно погавкати :D
   
Re: Київстар краде гроші.

Кс гавно.
ватафон- твій вибір! :K
   
Re: Київстар краде гроші.

Кс допекли вже до ручки, буду тікати від них
Просто ворюги і уїпани
Номер з 2004
номер з 2002, цієї зими кинув в шухляду
   
Re: Київстар краде гроші.

Кому як...

У мене Лайф  100 смс, 8 Гіг інету, 100 хвилин на інших, безлім на Лайф.

І за це все 20 Грн.  :-)o

Ще 5 Гіг подарували...
скільки ти з оператором? Який це тариф,цікаво? Мамі взяв би ( заміть 60грн/міс, 6 ГБ)
   
Re: Київстар краде гроші.

номер з 2002, цієї зими кинув в шухляду
номер на кс-і з 2001-го. викинув всі ю-ем-сі та лайфи.
   
Re: Київстар краде гроші.

   А який державний орган повинен слідкувати та запобігати такий участі у дрібному шахрайстві у великих масштабах з боку мобільних операторів?
   
Re: Київстар краде гроші.

скільки ти з оператором? Який це тариф,цікаво? Мамі взяв би ( заміть 60грн/міс, 6 ГБ)

Не візьмеш. Це корпоративеий тариф. Ваш вибір.  :-)o
Для членів корпорації.
   
Re: Київстар краде гроші.

номер з 2002, цієї зими кинув в шухляду

Також. Але просто викинув:)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія