Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Містечкова солідарність зіграла злу вилку з Вєнєю. земляк, не підтримав, але ярлик лоха пістрпола на двох.  :laugh:

Все гораздо проще. Тотальная зависть и обиды прошлого к Торчу, толкнули Вениаминдта в пропасть  :weep:

Останнє редагування: 28 листопада 2021 15:44:21 від Турчинофф
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

і зачєм.

Кста, починаю розуміти ПавлаВ. Сєрінький таки реально на фейсі уродєц.
Чому він сам вирішив, що він кгасафчик? Дивно.

Схожий на отого лисого із фільму про сімейку Адамсів. Ну, афуєть який красівий...

Вот и я не понимал зачем! Советское общество было добрым и пушистым. Нам рассказывали про котиков и зайчиков, в то время как в западном капобществе уже во всю шла индустрия ужасов, крови и насилия.
Шло время и мы стали понимать эту часть культуры. Это действительно смешно, глядя на всю убогость и нелепость Сареньки.
Он смешон только самим своим существованием.
   
Фраза Я КРАСАВЧИК,  сприймається як заява рептилії з
Харві Квін. Він каже я КРАСАВЧИК, всі розуміють що це урод, а Харві Квін каже, ще який!

фільм Підрозділ самогубців.  :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Фраза Я КРАСАВЧИК,  сприймається як заява рептилії з
Харві Квін. Він каже я КРАСАВЧИК, всі розуміють що це урод, а Харві Квін каже, ще який!

фільм Підрозділ самогубців.  :laugh:

В психологии это называется «самокомпенсация»
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну а ви подивилися відео де він повчає глядача як збирати кровать?)) При тому, що в самого не вистачило хисту як слід змонтувати відео.
І таки да, іноді в нього вигляд незаслужено ображеної в кращих почуттях дитини. І таки переживала, що підйомний механізм спрацює та влучить по нижній щелепі, аж полегшено видохнула, коли Сергій нарешті шваркнув на кровать матрац.  :laugh:
Так само, пальці "скручені" тримав, бо так само бачилось, шо зараз він відпустить і як довбане по писку....
Все-таки, тим дальше складається враження, що він більшу частину "заробляє" в гардеробі, а на стелажі, попадає від случая к случаю, і "радується" на камеру, як дитина
Навіть викрутарку і ту неправильну вживав для закрування  :facepalm1:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну а ви подивилися відео де він повчає глядача як збирати кровать?)) При тому, що в самого не вистачило хисту як слід змонтувати відео.
І таки да, іноді в нього вигляд незаслужено ображеної в кращих почуттях дитини. І таки переживала, що підйомний механізм спрацює та влучить по нижній щелепі, аж полегшено видохнула, коли Сергій нарешті шваркнув на кровать матрац.  :laugh:
:gigi: бля, ви зара йому підкажете, як і про що  НЕ треба робити відеоролики, щоб він їх робив, і набирав ржачних лайків.
Наприклад, заново розібрати кроватку і добитися того, щоб на відеокамеру той підйомний механізм таки хряпнув його в челюсть.

Тобто, запулить серію відосиків, як НЕ треба робити ремонт і складати меблі. От саме ТАКИЙ напрямок і доведе його канал до монетизації.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Так само, пальці "скручені" тримав, бо так само бачилось, шо зараз він відпустить і як довбане по писку....
Все-таки, тим дальше складається враження, що він більшу частину "заробляє" в гардеробі, а на стелажі, попадає від случая к случаю, і "радується" на камеру, як дитина
Навіть викрутарку і ту неправильну вживав для закрування  :facepalm1:
кстацє да. Я по отвьорткі була в шоці, як він за нею ганявся, щоб не випустить з рук.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Так само, пальці "скручені" тримав, бо так само бачилось, шо зараз він відпустить і як довбане по писку....
Все-таки, тим дальше складається враження, що він більшу частину "заробляє" в гардеробі, а на стелажі, попадає від случая к случаю, і "радується" на камеру, як дитина
Навіть викрутарку і ту неправильну вживав для закрування  :facepalm1:
Ну так одразу ж попереджав - філологи ми.  :shuffle:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

кстацє да. Я по отвьорткі була в шоці, як він за нею ганявся, щоб не випустить з рук.
З шуруповертом взагалі була би комедія.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

З шуруповертом взагалі була би комедія.
ну чого ж? Прикрутив би когті до підлоги - закріпився б, таксказать.
   
Це якийсь жах, істота повністю схожа на рептилію.


вся суть момента, з 1.40.

   
Вейлон ДЖонс, 1 шт.

Підпис.
 Печатка.
Апостиль.
   
Жопомийка, що може бути огидніше.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

О! Мяч пришел  :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Що ми маємо в результаті?

Гілку, яка має бути вже давно у вільному, підтримують на плаву самі ж хейтери Сєрьогі.

Ба, більше того.
Почали самі ходити на канал Сєрьогі і тягнути звідтам на ФУП його відео!

 :facepalm1:
 :weep:

Це перемога!
Це тотальна перемога Сєрьогі.

Навіть мені так не вдавалося затролити братство алєнєй і п...Ів.



   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Тріумфальна розпальцовка від Сєрьогі :D

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Що ми маємо в результаті?

Гілку, яка має бути вже давно у вільному, підтримують на плаву самі ж хейтери Сєрьогі.

Ба, більше того.
Почали самі ходити на канал Сєрьогі і тягнути звідтам на ФУП його відео!

 :facepalm1:
 :weep:

Це перемога!
Це тотальна перемога Сєрьогі.

Навіть мені так не вдавалося затролити братство алєнєй і п...Ів.

Показати зображення...
Показати зображення...

Вот скажи мне Бронтозавере, это у вас на ЗУ повсеместно так, просыр свой выдавать за Пэрэмогу?
 :weep:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Що ми маємо в результаті?

Гілку, яка має бути вже давно у вільному, підтримують на плаву самі ж хейтери Сєрьогі.

Ба, більше того.
Почали самі ходити на канал Сєрьогі і тягнути звідтам на ФУП його відео!

 :facepalm1:
 :weep:

Це перемога!
Це тотальна перемога Сєрьогі.

Навіть мені так не вдавалося затролити братство алєнєй і п...Ів.

Показати зображення...
Показати зображення...
стісьняюсь спгасіть: а під отим своїм дебільним скороченням п...Ів що саме ти мав на увазі. І да, тобі, як найхоробрішому із сірьонькиної когорти(адже ти не боїшся з тьотками бодатися), не варто боятися модерів і замінювати букви крапками. Називай все так, як ти вважаєш. Ти ж не ссикун якийся там?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

:gigi: бля, ви зара йому підкажете, як і про що  НЕ треба робити відеоролики, щоб він їх робив, і набирав ржачних лайків.
Наприклад, заново розібрати кроватку і добитися того, щоб на відеокамеру той підйомний механізм таки хряпнув його в челюсть.

Тобто, запулить серію відосиків, як НЕ треба робити ремонт і складати меблі. От саме ТАКИЙ напрямок і доведе його канал до монетизації.
Так і так помітно, що Сергій старається як може. Адже епізод з інструкцією перезнімав два рази, ще якийсь дрібний момент теж двічі. А як він обережно рухається аби в камеру не попала копилка, яка виглядає з тіснуватих труселєй.
Куди там до Сергія  моєму улюбленому містеру Біну? Він надто штучний на фоні нашої зірки.
Мрію подивитися візит С. до музею чи картинної галереї і коментарів власних побільше само-собою.


Останнє редагування: 29 листопада 2021 10:33:25 від Златадобра
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Що ми маємо в результаті?

Гілку, яка має бути вже давно у вільному, підтримують на плаву самі ж хейтери Сєрьогі.

Ба, більше того.
Почали самі ходити на канал Сєрьогі і тягнути звідтам на ФУП його відео!

 :facepalm1:
 :weep:

Це перемога!
Це тотальна перемога Сєрьогі.

Навіть мені так не вдавалося затролити братство алєнєй і п...Ів.

Показати зображення...
Показати зображення...
Та ти відверто заздриш. )
   
О морозиво прийшло.  :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

стісьняюсь спгасіть: а під отим своїм дебільним скороченням п...Ів що саме ти мав на увазі. І да, тобі, як найхоробрішому із сірьонькиної когорти(адже ти не боїшся з тьотками бодатися), не варто боятися модерів і замінювати букви крапками. Називай все так, як ти вважаєш. Ти ж не ссикун якийся там?
Пані Кароффка, не хочу опускатися до Вашого холопського рівня.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

О цибуля прийшла
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Пані Кароффка, не хочу опускатися до Вашого холопського рівня.
ти вже сам себе опустив нижче мого рівня отим своїм дебільним скороченням, тому вже тебе нічого не врятує. Краще намагайся піднятися до мого рівня. Принаймні, я таких дебільних дефініцій на відміну від тебе не вживаю. Тобі до мене ще рости і рости.

І да, холопством вважається все вспульне. Принаймні, я ні з ким чужим не ділю ні сортир, ні ванну, тому не вякав би ти тут про холопство.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

І да, холопством вважається все вспульне.
В мене не все вспульне.
В мене два сортира і дві ванни, з яких одне тільки для нас, а друге так, вспульне.

Пані Кароффка, у Вас є два сортира і дві ванни?

А шикарна кухня у Вас є?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Пані Кароффка, не хочу опускатися до Вашого холопського рівня.
А в чем ты увидел холопство, или просто от большого ума словцо вставил?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Вже закономірно, шо коли половину дописувачів цієї гілки банать, на сцену з'являється "бліда краватка" й підсцикує  :K
Коли бан проходить, краватка знову ховається.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Вот скажи мне Бронтозавере, это у вас на ЗУ повсеместно так, просыр свой выдавать за Пэрэмогу?
 :weep:
Ну дивись, яка мета троління?

Заставити опонента постійно думати про суперника, переживати, нервуватися.

Це як дрищ, який ріхнувся мозгами на Віці, якому всюди Віка мерещиться, навіть в Єгипті. Поїхав з родиною відпочивати, а думав про Віку.

Так само і ти.
Ніби з дружиною поїхав, а весь тут, всі думки в тебе тут.

Сєрьога давно в бані, а ви без нього вже не можете.
Дійшло до того, що самі вже виставляєте його відео з його каналу.

Корова сказала, що як гілку не перенесуть у вільне, вона перестане тут дописувати, а сама перша тримає її на плаву.

Це вже залежність.
Ваші мозги вже не можуть жити без Сєрьогі.

Це повна залежність.

І тому це тотальна перемога.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Вже закономірно, шо коли половину дописувачів цієї гілки банать, на сцену з'являється "бліда краватка" й підсцикує  :K
Коли бан проходить, краватка знову ховається.
Закономірно то, що ти себе намагаєшся позиціонувати поза грою, а так насправді ти таке саме чмо і п...с, який доливає масла в вогонь, щоб срач не затухав.

 :fuck:

А щодо того, коли мені виходити на сцену, то на вас одного Сєрьогі достатньо. Я виходжу, коли ви приунили і затухли, щоб потикати вас паличкою і поржати з вас.
 :K

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А в чем ты увидел холопство, или просто от большого ума словцо вставил?
В матюках
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Я виходжу, коли ви приунили і затухли,
Це не ми приунили, а половина в бані сидить, й Сірожа також в бані, то про шо тут писати, йопт? Про твої вспульні унітази? :gigi:

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Це не ми приунили, а половина в бані сидить, й Сірожа також в бані, то про шо тут писати, йопт? Про твої вспульні унітази? :gigi:
Сєрьога давно вже в бані, а гілка постійно на плаву. І тримаєте її ви.

А я прийшов потикати вас паличкою, бо якісь унилі ви.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Сєрьога давно вже в бані, а гілка постійно на плаву. І тримаєте її ви.
Тут Сірожа делегував замість себе Вєню-аміна, було трохи прикольно й на плаву, але зараз й того забанили.
Ну ти давай потикай шось собі в дупцю, я пізніше зайду, коли порозбанюють юзерів )))
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Сєрьога давно вже в бані, а гілка постійно на плаву. І тримаєте її ви.

А я прийшов потикати вас паличкою, бо якісь унилі ви.
Хто унилий? Мені Серьогіне відево доставило масу задоволення. При тому шо я не підписана на цього перця, воно вискакувало в мене в рекомендуємих А ну ж- подумала я, подивилася і не пожалкувала. Тобі воно як? Здалося корисним, веселим чи ще якимось?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Шикагні опущі, що може бути вспульніше :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

В мене не все вспульне.
В мене два сортира і дві ванни, з яких одне тільки для нас, а друге так, вспульне.

Пані Кароффка, у Вас є два сортира і дві ванни?

А шикарна кухня у Вас є?
так, у мене є шикарна кухня в 9+ кв.м. у мене 1 туалет і одна ванна, бо в квартирі на 63 кв м я живу сама і мені їх не треба ні ділити з кимось чужим, ні мити після когось чужого. І для мене однієї достатньо цього всього в одному примірнику, бо одночасно я сама не можу срати і сцяти в двох місцях, тому не варто хизуватися миттям сральника після когось чужого, бо це НЕ досягнення. Краще похизуйся морозивом і чи не болить у тебе голівка від нього.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну дивись, яка мета троління?

Заставити опонента постійно думати про суперника, переживати, нервуватися.

Це як дрищ, який ріхнувся мозгами на Віці, якому всюди Віка мерещиться, навіть в Єгипті. Поїхав з родиною відпочивати, а думав про Віку.

Так само і ти.
Ніби з дружиною поїхав, а весь тут, всі думки в тебе тут.

Сєрьога давно в бані, а ви без нього вже не можете.
Дійшло до того, що самі вже виставляєте його відео з його каналу.

Корова сказала, що як гілку не перенесуть у вільне, вона перестане тут дописувати, а сама перша тримає її на плаву.

Це вже залежність.
Ваші мозги вже не можуть жити без Сєрьогі.

Це повна залежність.

І тому це тотальна перемога.
це тотальний просер, бо ржати із жопорукого недоумка - святе діло. Чому ні?

За перекручування мого ніка :dopovid:  свою дружину так вдома називай, а мій нік прописуй правильно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія