Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 20:55
сьодні адідас-пума-рібок товпа стояла за дісконтом на Борщагівці..
тіпа 2 по ціні одного  тощо.

зайшов - гімно-гімном
на секонді можна краще придбати.
але товпа на джипах мете все!
ще й на стоянці примудряються побитися автівками

Я оце став купувати китайський бренд Лінінг - задоволений якістю
2
cьогодні в 20:49
Соромлюсь спитати, ТС всі натовпи відвідав?

Ніт!
Я купив насіння кабачка Кора - і втік :D
3
cьогодні в 19:21
Я кажу шо жорево гребуть в магазах, навіть в відділах овочей, не те що у м'ясних відділах.
Ходив у Фору у нашому селі на Печерську - ніякого аншлагу. Продавців в два рази більше ніж покупців ;)
Теж саме і в моїй форі. Годину тому купив 2 пляшки боржомі.  Майже нікого нема

Сушить? :D
4
cьогодні в 19:02
ТРЦ - торгово-розважальний центр. Які розважання на гробки?
Я кажу шо жорево гребуть в магазах, навіть в відділах овочей, не те що у м'ясних відділах.
Ходив у Фору у нашому селі на Печерську - ніякого аншлагу. Продавців в два рази більше ніж покупців ;)

Ну то зїздь в ОушенПлазу, глянь  :D
5
cьогодні в 18:58
Усілякі інтертопи, мегаспорти, колінзи, резервди - спродали усі свої залишки колекцій старих і нові майже також.:)))
6
cьогодні в 18:55
Типа на гробки чи шо?
ТРЦ - торгово-розважальний центр. Які розважання на гробки?

То ж на 9й день
7
cьогодні в 18:54
Продажи бьют рекорды.
Выгребат все.
Ритейл жнывуе
Гребуть їдло сьогодні  шо капець.
Типа на гробки чи шо?
Невже завтра хочуть пабєдобєсіє з понтом святкувати?

 Завтра і післязавтра багато хто їде на могилки.
Вівторок же робочий день
8
cьогодні в 18:41
Продажи бьют рекорды.
Выгребат все.
Ритейл жнывуе X(
9
cьогодні в 13:56
Бери другана. правда він зараз під іншим ніком пишє
Почему не взять? Возьму. Если он возьмется конечно.

И на Десну бухать ! B-)
10
cьогодні в 11:49
Я не на столько нуждаюсь в деньгах чтобы этим заниматься.Думал жена будет ездить.Но тоже...такое.Прямо сейчас третий или четвертый год подряд после зимы севший акукумулятор,зимняя резина в мае итд.Зато полное каско  :weep: Пробег даже не будут говрить чтобы не позориться.   :facepalm1:
----------------------------------------
У меня из-за Ковида второй год киздец аккумулятору. Надо клемы снимать. Надо бы и новую машину купить. Но,пля,ездить НЕКУДА!!! По городу и старушка сойдет,как и в Скадовск сратенький. Епучие времена. :facepalm:

У тебя ж кемри универсал?
11
7 травня 2021 16:45:05
Гонять Ведьмака - саме то!  (P)
Я хочу, щоб екран можна було розділити навпіл і з одного боку можна було різні документи відкривати, а з іншого, щоб Зум чи Тімс працювали.
В мене от такий, 34 дюйми. От лише плоский, не вигнутий. Екран може ділитись ЯК ХОЧЕШ, на багато різних вікон. Повністю задоволений ним.

https://www.lg.com/ca_en/desktop-monitors/lg-34WN750-B

Показати зображення...
Показати зображення...

В мене в дружини такий. Підставка "нога" ота зігнута страшне лайно. Воно хитке було. Мусила кріпити на VESA.
12
7 травня 2021 12:36:55
На Пороха компромат хотіли
то кому вигідно прибрати чауса?

А його вбили хіба?
13
7 травня 2021 04:06:06
а нафіга їм тот чаус?

На Пороха компромат хотіли
14
7 травня 2021 04:02:05
Кабінет міністрів сyттєвo oбмeжив кoлo дoмoгoспoдaрств, якi змoжyть прeтeндyвaти нa oтримaння сyбсидiй нa oплaтy житлoвo-кoмyнaльних пoслyг. Вiдпoвiднi змiни пeрeдбaчaє пoстaнoвa Kaбiнeтy мiнiстрiв вiд 14 квiтня, якa зaстосовується з 1 травня, передає Zaxid.net.

Згідно з документом, з трaвня 2021 рoкy признaчeння житлoвoї сyбсидiї здiйснюється тiльки пiсля пoдaння нoвoї зaяви i дeклaрaцiї прo дoхoди тa витрaти. Дoкyмeнти нa сyбсидiю пoтрiбнo пoдaвaти з трaвня дo вeрeсня включнo. При цьoмy сyттєвo рoзширeнo пeрeлiк випaдкiв, кoли житлoвa сyбсидія не призначається, пише в середу, 5 травня, «БізнесЦензор».

Зокрема, субсидію не зможуть отримати домогосподарства, якщо хтось із тих, хто там проживає, має транспортний засіб, з року випуску якого пройшло менше п’яти років (крім мопеда і причепа), або володіє двома транспортними засобами, з року випуску яких пройшло менше 15 років.

Сyбсидiю тaкoж нe признaчaтимyть, якщo в склaдi дoмoгoспoдaрствa aбo в склaдi сiм’ї члeнa дoмoгoспoдaрствa є oсoби, якi дoсягли 18-рiчнoгo вiкy з вiдсyтнiми oфiцiйними дoхoдaми, aбo їхнiй сeрeдньoмiсячний сyкyпний дoхiд є мeншим зa рoзмiр мiнiмaльнoї зaрoбiтнoї плaти. Виняткaми з цьoгo прaвилa є члeни сiм’ї, якi нaвчaлися нa дeннiй фoрмi нaвчaння aбo зaрeєстрoвaнi в слyжбi зaйнятoстi як бeзрoбiтнi, пeрeбyвaли в мiсцях пoзбaвлeння вoлi, aбo oтримyвaли бyдь-якi дeржaвнi дoпoмoги aбo сoцдoпoмoгy, включaючи дoпoмoгy з чaсткoвoгo бeзрoбiття нa пeрioд кaрaнтинy.
Kрiм тoгo, нa oтримaння сyбсидiї нe змoжyть прeтeндyвaти дoмoгoспoдaрствa, члeни яких пeрeбyвaли зa кoрдoнoм сyкyпнo пoнaд 60 днiв (крiм нaвчaння, слyжбoвих вiдряджeнь, лiкyвaння aбo дoглядy зa дитинoю дo дoсягнeння нeю трирiчнoгo вiкy, щo пiдтвeрджyється вiдпoвiдними дoкyмeнтaми).

Taкoж прaвo нa сyбсидiю втрaчaють дoмoгoспoдaрствa, якщo бyдь-який з йoгo члeнiв прoтягoм 12 мiсяцiв пeрeд звeрнeнням зa признaчeнням дoпoмoги здiйснив пoкyпкy нa сyмy пoнaд 50 тис. грн, в тoмy числi вaлюти, цiнних пaпeрiв, вiртyaльних aктивiв, бyдiвeльних мaтeрiaлiв.

Субсидія також не признaчaється, якщo бyдь-хтo зi склaдy дoмoгoспoдaрствa мaє y влaснoстi бiльшe нiж oднe житлoвe примiщeння (квaртирy, бyдинoк), крiм житлa, рoзтaшoвaнoгo нa тимчaсoвo oкyпoвaнiй тeритoрiї, aбo мaє дeпoзит, щo пeрeвищyє 25-крaтний рoзмiр прoжиткoвого мінімуму.

Нагадаємо, цією постановою уряд вирішив скaсyвaти дiяльнiсть тa пoвнoвaжeння кoмiсiй, yтвoрeних мiсцeвими oргaнaми влaди, щoдo прийняття рiшeння прo признaчeння житлoвих сyбсидiй в oкрeмих випaдкaх зa нaявнoстi yмoв, зa яких така субсидія не призначається.

 :laugh:
Це все і було окрім виділеного.


Kрiм тoгo, нa oтримaння сyбсидiї нe змoжyть прeтeндyвaти дoмoгoспoдaрствa, члeни яких пeрeбyвaли зa кoрдoнoм сyкyпнo пoнaд 60 днiв (крiм нaвчaння, слyжбoвих вiдряджeнь, лiкyвaння aбo дoглядy зa дитинoю дo дoсягнeння нeю трирiчнoгo вiкy, щo пiдтвeрджyється вiдпoвiдними дoкyмeнтaми).

Антик расстроится
15
7 травня 2021 03:48:47
А нафіга забудовнику палити траву?

Шоб Левченку було про що написати у ФБ :scenic:

ЗИ. Свободи там рило в такому руху стосовно київської землі
що не корчили б з себе борцунів
16
6 травня 2021 20:53:37
попередніх розслідуваннях RISE Moldova розповідали, що Юрій Коваленко навчався у Вищому військовому училищі в Одесі та може бути пов’язаний з українською розвідкою. На 2018 рік він був прописаний у Києві на вул. Електриків, 33, на Рибальському півострові. За цією є адресою розташоване Головне управління розвідки Міноборони України. За тією самою адресою, Електриків 33, у 2008 році працював Іван Федосенко.

Українці Нечаєв і Сотников згадувалися в одному з попередніх матеріалів. Зокрема, журналісти дізнались, що ці особи скоріш за все в’їхали у Молдову ід паспортами прикриття.

Представник Головного управління розвідки у коментарі Hromadske категорично заперечив зв’язок відомства з викраденням судді Чауса.

Нагадаємо, 3 квітня стало відомо, що група невідомих озброєних чоловіків викрала суддю в центрі Кишинева. За даними МВС Молдови, суддю вивезли в Україну.
17
6 травня 2021 20:09:15
Українські розвідники, що викрали Чауса в Молдові, орендували авто з GPS-маячком – ЗМІ
ЧЕТВЕР, 6 ТРАВНЯ 2021, 14:03
38759
27Додати у вибране

Українці, ймовірно, співробітники розвідки, які викрали у Кишиневі колишнього суддю Миколу Чауса, пересувалися на орендованому авто з GPS-маячком, завдяки чому слідство змогло встановити їхній маршрут пересування.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у матеріалі журналістів-розслідувачів RISE Moldova та українського Слiдство.інфо.

Викрадення Чауса планувалося щонайменш за 19 днів до цього і за ним стежила група з більш ніж 10 осіб у період з 15 березня по 3 квітня 2021 року, пишуть журналісти з посиланням на матеріали молдовських правоохоронців, що опинились у їхньому розпорядженні.

За даними розслідувачів, один з таких українців, 34-річний Юрій Коваленко, що прибув в країну автобусом 15 березня через пункт пропуску Атаки⎯ Могилів-Подільський, за два дні - 17 березня - вирушив у кишинівський прокат авто на вул. Іона Крянге.


Всі вони прибули у Молдову окремими групами, часто змінювали місце проживання, не проживали разом і поїхали також окремо в різний час. Щонайменш п’ятеро з них вочевидь показали на митниці паспорти з вигаданими іменами.

Там він підписав угоду про оренду червоного Hyundai Accent з наступного дня. "Автомобіль був обладнаний системою GPS, тому можна було відстежити його маршрут", - пишуть розслідувачі.

У наступні три дні - 18, 19, 20 березня на цьому авто він буде їздити по Кишиневу. Щоразу маршрут буде майже ідентичним: до готелю свого напарника Івана Федосенка, з яким приїхав одним рейсом, а далі - до будинку у мікрорайоні Ботаніка на бульварі Дебечал, де проживав Чаус.

20 березня Коваленко поїхав напряму у район проживання Чауса. Вночі о 1:07 він зупинився біля готелю на вулиці Петру Мовіле та о 01:41 поїхав звідти.

21 березня о 9 ранку Коваленко виїхав об 11:38, заїхав на 20 хвилин до винного магазину у центрі Кишинева, а о 12:05 здав орендоване авто. Того ж дня він поїхав з Молдови через Атаки, а Федосенко залишився ще на кілька днів.

24 березня пообіді через пункт пропуску в Атаках знову прибув Коваленко, а разом з ним ще один українець, вони перетнули кордон пішки. Цього разу напарником Коваленка, за даними журналістів, був "Едуард Ставицький", спражнє ім’я якого - Андрій Куценко і який теж пов’язаний з військовою розвідкою.

25 березня Коваленко вирушив у ту саму компанію оренди авто і взяв на два дні Volkswagen Jetta. Близько 10:10 машина зупинилася у мікрорайоні Ботаніка недалеко від домівки Чауса. З 15:07 до 16:48 машина стояла біля готелю на вул. Пушкіна, а з 18 години і до наступного дня - на вулиці Каля Орхейулуй біля ресторану.

27 березня Коваленко попросив продовжити термін оренди авто та дізнався, що йому прийшов штраф за порушення правил дорожнього руху. Того ж дня автомобіль знову стояв біля будинку Чауса, а потім - біля спеціалізованого магазину вин, куди вже приїздив двічі.

28 березня Коваленко здав це авто і разом з Куценком переїхав до іншого готелю.

29 березня у тій самій компанії авто орендував 36-річний Олексій Сотников, взявши на три дні білий Renault Megane без системи GPS.

30 березня українець Олексій Нечаєв у тій же компанії орендує авто, яке недавно здав Коваленко - Volkswagen Jetta з GPS. Він також приїздив до будинку Чауса, і 31 березня паркувався поруч з трьома машинами біля парку Сергія Лазо - Ford Transit, Mercedes Benz и Renault Scenic, дві з яких потім будуть використані для викрадення судді.
18
6 травня 2021 18:23:18
Чернігові до 76-ї річниці Перемоги над нацистською Німеччиною ветеранам Другої світової війни буде надана грошова допомога від міста. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 15 квітня.

Одноразову матеріальну допомогу з бюджету Чернігівської міської територіальної громади отримає 71 громадянин Чернігова на загальну суму 71 000 гривень.

- Це символічна виплата, вона суттєво не вирішить матеріальних проблем. Але це й символічна наша подяка, як від молодшого покоління, за той подвиг, який здійснили під час Другої світової війни наші діди й прадіди, - прокоментував це рішення на засіданні виконкому чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

На жаль, час невблаганний і цих ветеранів стає все менше. На 9 травня минулого року їх у Чернігові було ще 106, на День визволення міста (21 вересня) – 93, а зараз, за інформацією міської ветеранської організації, з ветеранів тієї війни живий лише 71 чернігівець.
19
5 травня 2021 22:05:00
Доктор, это в печень или селезёнку попал? Раз так быстро истек.
20
5 травня 2021 22:02:22
Дуже схожий випадок в минулому році.
Тільки там розганяв нападників  з мисливського ружжа.
Вдома. Чотирьох.
Всі живі.
 Легкі тілесні в одного від дробу.
Один рік умовно .
Конфіскація зброї.
Продав машину на адвокатів пішли гроші.
22
5 травня 2021 17:33:09
Ота перша на нашу Найтлі схожа. Симпатична.  :heart:
23
5 травня 2021 08:39:48
А чого Ти ходиш містом? Ти ж маєш сидіти на самоізоляції
24
4 травня 2021 14:38:57
Туя Смарагд від 1000 грн штука
щойно запитав у знайомої, яка ними торгує
320 грн/шт
метрова
як мені, то ще - 20%

але це Львів, величезна фірма-продавець
хз..як у інших містах

Я брав під  офіс  біля парковки 6 туй.
Приїхали посадили . Рік ще привозили добрива якісь на полив
Прийнялись і ростуть усі.
6 тис.щаплатив
25
4 травня 2021 13:19:50
Туя Смарагд від 1000 грн штука
26
3 травня 2021 11:00:50
Как можно смотреть это дебильное фэнтези? Заметьте — даже не фантастику (там все же думать надо авторам, чтоб придать сюжету достоверность), а именно фэнтези. Т.е дебильную костюмированную сказочку для взрослых дебилов. Как плять?  :S

Как сказку же.
А шо ты хотел от кино?
27
3 травня 2021 10:56:21
Источник интеллектуального, и духовного развития...Така пойдет?
28
3 травня 2021 10:49:51
30
3 травня 2021 10:14:31
А шо дальше было?
31
3 травня 2021 09:34:09
Я також сама по собі задумувалась вже про це...     якось пару років тому мені прийшло відчуття, що цей страшний світ навколо мене ( дурдом в Україні, потім з приходом Меркель в політику і в Німеччині) існує не насправді,  а тільки в моєму особистому світі, який змодельовано для мене за якісь мої гріхи..   можливо за те, що багато " сралася" з представниками прокацапської п'ятої колони на фупі...  в любому випадку таке враження, що з часу моєї появи на політичному форумі оточуючий мене світ стає все абсурднішим і абсурднішим..  не таким, яким я його собі уявляла колись...   а  можливо є люди, у яких оточуючий їх реальний світ зовсім інший і вони ним задоволені?

https://lleo.me/arhive/2012/otpustit.htm

Почитайте
Отпустит :D
32
2 травня 2021 21:42:58
Угарный газ. Отравились
34
1 травня 2021 20:15:56
Фарт пішов. І кредит закрив на квартиру, і жінка вже не 80 тис грн на рік заробляє у «кінокварталі», а мільйони як ФОП. :beach:

І крузак купила
35
1 травня 2021 17:18:08
36
1 травня 2021 14:24:04
Я вважаю - фінансові справи Турча посипались через Ковід
Накрились мідним тазом
Не до ФУПу йому зараз.

Робіть висновки -купіть декілька гектарів землі і будете завжди гарантовані від всяких невзгод
Лісапет для Кіріловки не купляйте - то все суєта суєт
І хай поможе вам Бог!

Та ладно!
Наоборот!
Интернет провайдеры счас цветут и пахнут
37
1 травня 2021 06:51:52
Он бросил жену с ребенком аутистом
Конченый он
38
30 квітня 2021 15:38:23
С Петром непосоветовались
Даунчанин, мне почему то представляется, что Петро тебя в жопу вы.бал...  :S
Скоріше, пообіцяв. І не зробив. Абідно чуваку.

Зато есть виноватый в своих негараздах
39
30 квітня 2021 14:47:37
Ехануров

Нічого не чіпав і не ліз регулювати економіку адміністративно
Притиснув МВС СБУ податкову - сиділи тихо. З перевірками

Повна версія