Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка пробиває чергове дно - тепер в екологічних вимогах

У Вермонті, який є більш уніфікований цей рейтинг можливо має зміст, в Техасі чи Каліфорнії це порівнюване я яблук з апельсинами, середня температура по лікарні.

Согласен. Если не хотите в целом по штатам, то тогда нужно уточнять, что это не в штате хорошее образование, а в например в Piedmont Unified School District где Median household income: $210,889
Piedmont is located just outside of Oakland, California, and its school district boasts the richest inhabitants in the state.

А сам Oakland или Stockton мы не считаем, потому что мы там не живем.



Останнє редагування: 29 липня 2021 02:31:13 від Valentyn
   
ага, оце я зранку їду на роботу і бачу як чорні як зайці через турнікети в метро скачуть і такіж чорні ледарі працівники мта стоять на це дивляться і їм похер. місто котиться в жопу.
це де такий соцкомунізм?
   
Согласен. Если не хотите в целом по штатам, то тогда нужно уточнять, что это не в штате хорошее образование, а в например в Piedmont Unified School District где Median household income: $210,889
Piedmont is located just outside of Oakland, California, and its school district boasts the richest inhabitants in the state.

Гии, а в Окландi, в 5 кiлометрах вiд П'емонту обстановка гiрша нiж в Сомалi :)

Нашi 12% як вичистять всi CVS and Walgreens в Окландi, почнуть органiзовувати ехпедицii i в П'емонт, недовго залишилось.

Саме головне щоб догадались розпочали чистити з тих маеткiв на яких е значок БЛМ
   
Гии, а в Окландi, в 5 кiлометрах вiд П'емонту обстановка гiрша нiж в Сомалi :)

Нашi 12% як вичистять всi CVS and Walgreens в Окландi, почнуть органiзовувати ехпедицii i в П'емонт, недовго залишилось.

Саме головне щоб догадались розпочали чистити з тих маеткiв на яких е значок БЛМ

В том то и проблема. Некоторые наши коллеги не до конца понимают, что от Сомали до Piedmont всего 5 км.
   
це де такий соцкомунізм?
так зване синє місто. ці всі графіки про освіту і рівень життя до сраки. в НЙ є такі гетто що ну його нафіг, там про освіту хіба мряти можна, а адекватна людина там жити не буде. а ще я б по специфіці своєї роботи міг вам розказати які вимоги у так званих праджектах до певної категорії обладнання і скільки то коштує платникам податків. то звірі в зоопарку виглядають розумніші. хто не знає - то праджекти це будинки які місто будує для чорних ледацюг і утримується то з міського бюджету, що це бидло там витворяє ви навіть не уявляєте.
   
так зване синє місто. ці всі графіки про освіту і рівень життя до сраки. в НЙ є такі гетто що ну його нафіг, там про освіту хіба мряти можна, а адекватна людина там жити не буде. а ще я б по специфіці своєї роботи міг вам розказати які вимоги у так званих праджектах до певної категорії обладнання і скільки то коштує платникам податків. то звірі в зоопарку виглядають розумніші. хто не знає - то праджекти це будинки які місто будує для чорних ледацюг і утримується то з міського бюджету, що це бидло там витворяє ви навіть не уявляєте.

lab, обережно, Dobre зараз тобі скаже що ти расист.
Вина чорненьких тільки в тому що ім примусово не надали освіту (добровільно не хочуть)

Правда якщо освідчувати примусово, социки скажуть що у чорненьких відбирають іх автохтонну культуру з репом і перестрілками
   
В том то и проблема. Некоторые наши коллеги не до конца понимают, что от Сомали до Piedmont всего 5 км.

В НЬю Йорку, саме в Манхетені, межа між тими хто має і тими хто не має, проходить по одній вулиці, різниця в метрах а не кілометрах. Головне в житі не опинитись на не правильній стороні вулиці.
   
В НЬю Йорку, саме в Манхетені, межа між тими хто має і тими хто не має, проходить по одній вулиці, різниця в метрах а не кілометрах. Головне в житі не опинитись на не правильній стороні вулиці.

Я думаю, что все таки не так важно на какой стороне улицы ты начал, важно где ты окажется к концу жизни.

"If you are born poor, then it is not your fault. But if you die poor, then it is your fault"


   
Ще важливо щоб та друга сторона вулиці не вирішила перейти на іншу сторону. Масово. Для встановлення еквіті та соціальноі справедливості.

Соціалістичні та прогресивні білі клуші в теперішній америці повинні були б знати шо таких же як вони дурних клуш п'яні революційні матроси в Росіі пускали по кругу тільки так. Для встановлення соціальноі справедливості та еквіті.
   
Подскажу ЗлоВредьке ход:
А чтобы уж точно природу сохранить, в калифорнии в силиконовой долине свет вырубают на неделю!
Ибо нехер! Вдруг контрабандой комп с Техаса провез!
PG&I рулит!
   
А вообще мысль правильная
- зачем товарищу дома вычислительная мощность?
Это подозрительно.
Вдруг че удумал? Против губернатора Ньюсома щетчик в интернетах накрутить?
Только через КГБ. Пусть берет справку что очкарик
   
Подскажу ЗлоВредьке ход:
А чтобы уж точно природу сохранить, в калифорнии в силиконовой долине свет вырубают на неделю!
Ибо нехер! Вдруг контрабандой комп с Техаса провез!
PG&I рулит!

Останній раз світло вимкнули на тиждень в Техасі, і наші діти застрягли в остані два дні змагань, які таки не змогли завершити, просиділи 4 години в холодному аеропорту, в готельному номері температура була 9 градусів Цельсія. Деякі батьки арендували авто по подвійній ціні авіаквитка  і провели евакуацію сім’ї в Каліфорнію крутячи кермо, бо не зрозуміло коли вони зможуть вилетіти.

Але комусь Каліфорнія болить.
   
ага, оце я зранку їду на роботу і бачу як чорні як зайці через турнікети в метро скачуть і такіж чорні ледарі працівники мта стоять на це дивляться і їм похер. місто котиться в жопу.

То Оля Тейлор з валіком були, вона сама заявила, що вона афроамериканка.

Я афроамериканка а Валентин не знаю. Не встречались.   :(
   
Гавнусь вы же тут годами всех заверяли что я в Америке никогда не была. Санитарам вам вторую дозу колоть пора. Совсем старичок сдурел и изоврался.
   
Замість розвивати громадський транспорт, особливо елктротранспорт, щоб менше смерділи шестилітровими двигунами, вони мізки їпуть виробникам електроніки щоб вигадати пару ват економії на електриці.
Ну це просто смішно, тупо і нахабно лошать своїх громадян.
   
Замість розвивати громадський транспорт, особливо елктротранспорт, щоб менше смерділи шестилітровими двигунами, вони мізки їпуть виробникам електроніки щоб вигадати пару ват економії на електриці.
Ну це просто смішно, тупо і нахабно лошать своїх громадян.
америка- не європа!  :lol:
   
вы же тут годами всех заверяли что я в Америке никогда не была.


Тут два варіанти:

1)  ОТ - кацапська пропагандонка із ольгіно, яка постійно бреше;

2) ОТ - каже правду, що вона афроамериканка, то виходить, що всі пости про чорних та хіспаніків вона писала про себе з свого власного досвіду.
Тобто виходить, що ОТ  - нелегалка, що сидить на соціалі, грабує магазини в Каліфорнії, торгує наркотою, і т.д. і т.п.


Вибирай який кращий. :fuck:
   
Замість розвивати громадський транспорт, особливо елктротранспорт, щоб менше смерділи шестилітровими двигунами, вони мізки їпуть виробникам електроніки щоб вигадати пару ват економії на електриці.
Ну це просто смішно, тупо і нахабно лошать своїх громадян.

Вы никак главной проблемы не можете или не хотите уловить. Государство это механизм принуждения с монополией на применение силы. И вопрос не в том для чего сила применяется а в том что она применяется призвольно, без уважения к свободам гражданина. О согласии управляемых речь больше не идёт.

Растич же как вопрос ставит - что просто вообще не понятно чем власти руководствуются когда те или иные вещи запрещают или разрешают. Пример с Деллом в этом смысле очень показателен. Четыре практически идентичных компьютера. Один разрешён, трое - запрещены.
   
Тут два варіанти:

1)  ОТ - кацапська пропагандонка із ольгіно, яка постійно бреше;

2) ОТ - каже правду, що вона афроамериканка, то виходить, що всі пости про чорних та хіспаніків вона писала про себе з свого власного досвіду.
Тобто виходить, що ОТ  - нелегалка, що сидить на соціалі, грабує магазини в Каліфорнії, торгує наркотою, і т.д. і т.п.


Вибирай який кращий. :fuck:

Реальность проще. У вас тяжелое психическое расстройство и вы постоянно бредите. Я видела вашу эволюцию от практически здорового человека до полного психа по мере того как вас насиловали локдауном. В общем-то нормальная защитная реакция. Многие сходят с ума под пытками. Но вы же для самого себя становитесь опасным.

Останнє редагування: 29 липня 2021 15:22:01 від Olga Taylor
   
Кацапська проплачена пропагандонка ОТ вже так забрехалась, що не знає як викрутитись.  :weep:  :fuck:
   
Тут я повністью згодний. Якщо би всіх політиків та бюрократів в Сакраменто можна було би відправити хоч на Марс чи краще ще далі.

З іншого боку, повертаєшся в Каліфорнію з Австраліі, Канади чи Англії, то на контрасті починаєш розуміти яка тут свобода. Навіть Північні Території в Австраліі та канадська Альберта, які позиціонують себе як оплот вільності в своїх краінах, здаються комуністичним ГУЛАГом в порівняні з Каліфорнією, а консервативні канадські партії лівіше за американських демократів. Так що не все так погано, могло би бути як в Канаді, чи не на наніч буде згадано, як у Франції.

Дивно, я часто буваю в Альберті, цікаво, що там тобі нагадало комуністичний ГУЛАГ?
   
Дивно, я часто буваю в Альберті, цікаво, що там тобі нагадало комуністичний ГУЛАГ?

Давай почнемо з цін, а саме з провінційних націнок на спиртні напої, коли уряд так піклується про здоров’я, а швидше жадний до грошей, що все реально в два рази дорожче ніж в Штатах. Це вже не кажучи про те, що я не можу купити пляшку вина чи в звичайному продуктовому магазині. Вино чи пиво на заправочні станції? Це взагалі єресь. Ідіотські правила що обмежують де можна поїсти з дітьми, бо якщо десь подається алкоголь, то діти там не можуть знаходитись. Я таки до кінця не зрозумів ці обмеження. Знаю що нас два рази виставили на вулицю через дітей.

А постійні поліцейські блок пости, а pullover без причини щоб тільки запитати як в мене справи. Але потрібно надати належне, що блок пости в Канаді не такі регулярні як в Квінсленді, де в мене кожен ранок починався з регулярним спілкуванням з поліцейськими та відповідями на питання чи не пив я багато вночі.

Останнє редагування: 4 серпня 2021 02:55:36 від Dobre
   
NASA запускаєт миссию по изучению астероида с драгоценными металлами на сумму более 10 000 квадриллионов долларов.
Астероид буквально настолько "богат", что сделал бы всех на Земле миллиардерaмi, если бы его стоімость была разделена поровну.
Астероід називається Psyche 16 і він майже повністю металевий
Зонд NASA зробить посадку на астероїд на початку 2026 року
   
NASA запускаєт миссию по изучению астероида с драгоценными металлами на сумму более 10 000 квадриллионов долларов.
Астероид буквально настолько "богат", что сделал бы всех на Земле миллиардерaмi, если бы его стоімость была разделена поровну.
Астероід називається Psyche 16 і він майже повністю металевий
Зонд NASA зробить посадку на астероїд на початку 2026 року
Показати зображення...
це неможливо лише тому, що ці метали при такій кількості просто обезціняться
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія