Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розбився український літак в Тегерані

Re: Розбився український літак в Тегерані

я вже нічого не розумію....

.Французьке Бюро розслідування й аналізу безпеки цивільної авіації повідомило, що «чорні скриньки» збитого ракетою рейсу Тегеран-Київ будуть розшифровані в Україні.
У технічній роботі з розшифрування «чорних скриньок» візьме участь французьке Бюро розслідувань



Так диви з дня на день аятоли видадуть  і оператора ..



Останнє редагування: 12 січня 2020 01:24:47 від kleynod
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Але у попередній версії вікіпедії було написано таке:

" Может работать как в ручном, с участием операторов, так и полностью автоматическом режиме. При этом система «Тор» сама контролирует обозначенное воздушное пространство и самостоятельно сбивает все воздушные цели, не опознанные системой «свой-чужой»."

І підправили її вчора. Отакоє... :gigi:
   
Всю цю маячню про 5 сек на роздуми розбиває пуск другої ракети з інтервалом в секунд 30, не менше.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Але у попередній версії вікіпедії було написано таке:

" Может работать как в ручном, с участием операторов, так и полностью автоматическом режиме. При этом система «Тор» сама контролирует обозначенное воздушное пространство и самостоятельно сбивает все воздушные цели, не опознанные системой «свой-чужой»."

І підправили її вчора. Отакоє... :gigi:

а шо  - вже немає?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

На фоні усього цього балагану не зрозуміло, скільки було ракет: одна чи дві?
Іранці чітко про це не кажуть. Не вписується сюди і інтервал між запусками. Що тор запускає по цілі дві ракети сам, теж не віриться.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

а шо  - вже немає?

Ну подивіться історію правок. Там поміняли автоматичний режим, на напівавтоматичний.

Беру всі свої слова назад.

Версія про намаз починає відігравати іншими фарбами.

Так виглядає, що іранці могли підіганти ТОРи під самий Тегеран , включити режим автомат, і піти робити намаз спати.

Тепер сліди замітають, бо взагалі будуть виглядати повними неадекватами.

Або ще є другий варіант, що систему в атоматичний режим перемкнули взагалі не іранці.





   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Всю цю маячню про 5 сек на роздуми розбиває пуск другої ракети з інтервалом в секунд 30, не менше.

Мова про 5 секунд до прийняття рішення.
Рішення прийнято- не вистачило першої, устав вєліт запускати другу  :( 
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

І підправили її вчора. Отакоє...
Як знайти цю сторінку у кеші Гугла, щоб порівняти із сьогоднішнім варіантом?
Каци моніторять фуп?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Як знайти цю сторінку у кеші Гугла, щоб порівняти із сьогоднішнім варіантом?
Каци моніторять фуп?

От історія правок можете порівняти.

https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A2%D0%BE%D1%80_(%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81)&oldid=104497748&diff=cur&diffonly=0

Не думаю, що фуп тут  має якесь значення. Узгоджують версії.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

От історія правок можете порівняти.

https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A2%D0%BE%D1%80_(%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81)&oldid=104497748&diff=cur&diffonly=0

Не думаю, що фуп тут  має якесь значення. Узгоджують версії.
Дякую!
Потрібно дати знати до Белінгкету про це.

Останнє редагування: 12 січня 2020 01:42:07 від Fedir
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

даа...
інтернет пам"ятає все - ненаі..еш!

Нічьо - скоро аятоли видадуть нам оператора (або наші вивезуть його як Цемаха), то він все розкаже за режими!

Останнє редагування: 12 січня 2020 01:50:04 від kleynod
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

даа...
інтернет пам"ятає все - ненаі..еш!

Нічьо - скоро аятоли видадуть нам оператора (або наші вивезуть його як Цемаха), то він все розкаже за режими!
По доброму, той нещасний тор потрібно вимагати для дослідження. Бажано американцями. Хтозна, що там кацапи намутили.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

ІРАН МОЖЕ СПЛАТИТИ ПО 140 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ НА РЕЙСІ PS 752   

єто нє серьозно!(с)
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

По доброму, той нещасний тор потрібно вимагати для дослідження. Бажано американцями. Хтозна, що там кацапи намутили.

А чому, наприклад, не українцями?
Ви свідомі того, що американцям ні при яких обставинах не віддадуть?
То ви не заперечуєте, щоб віддали нам, Україні тобто?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

ІРАН МОЖЕ СПЛАТИТИ ПО 140 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ НА РЕЙСІ PS 752  

єто нє серьозно!(с)

Господи прости, але це схоже стартова ставка.
Далі буде
   
Re: Розбився український літак в Тегерані


То ви не заперечуєте, щоб віддали нам, Україні тобто?

чому ні - в нас є такі самі тори, є специ по них.
Але головне знати шо робив (курив) оператор,
яке завдання він отримав і від кого.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

А чому, наприклад, не українцями?
Ви свідомі того, що американцям ні при яких обставинах не віддадуть?
То ви не заперечуєте, щоб віддали нам, Україні тобто?

Та не віддасть ніхто таку машину, з якої можна пуляти автоматом ракетами.  Взагалі велика дурість її було підганяти під Тегеран.

В чому проблема її перевести у той режим віддалено ?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані


Та не віддасть ніхто таку машину, з якої можна пуляти автоматом ракетами.

тю...
хіба це унікальна можливість??
У амерів теж є такі комплекси.
А ті шо входять до Іджісу можуть керуватися віддалено
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

тю...
хіба це унікальна можливість??
У амерів теж є такі комплекси.
А ті шо входять до Іджісу можуть керуватися віддалено

Ну мова не про можливість, а про те що з тої машинки завалили наш літак, і цікаво було б провести її експертизу.

Не знаю, чи маємо ми право вимагати її в Ірану, але було б цікаво покопатись в її начинці, може би щось і знайшли. ;)
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

То ви не заперечуєте, щоб віддали нам, Україні тобто?
Питання не в тому, кому віддадуть, а хто досліджуватиме.
Не впевнений, що специ з України не зазнаватимуть тиску, а, отже, зможуть зробити об"єктивні висновки.
Ніхто не знає, яка саме модифікація тору і з якими опціями поставлена кацапами до Ірану. Не взяли ж вони ті тори із власних військових частин?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

може би щось і знайшли
По кацапській традиції, це щось мало б бути розміром із чемодан і поприкручуване на саморізи та попід"єднуване з використанням синьої ізоляційної стрічки...
   
Але у попередній версії вікіпедії було написано таке:

" Может работать как в ручном, с участием операторов, так и полностью автоматическом режиме. При этом система «Тор» сама контролирует обозначенное воздушное пространство и самостоятельно сбивает все воздушные цели, не опознанные системой «свой-чужой»."

І підправили її вчора. Отакоє... :gigi:

Кацапи все правили - і про БУК, і про літаки, ну а тепер і про ТОР.

От вам і вуха торчать.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

... було б цікаво покопатись в її начинці, може би щось і знайшли. ;)

вияснити чи може вона працювати у автоматі?   -  продавати аятолам з такою опцією навіть логічно - хай краще комплекс сам працює, ніж від рук козапасів
чи окурки папєрос Казбек і портянки?

Останнє редагування: 12 січня 2020 02:43:46 від kleynod
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

чому ні - в нас є такі самі тори, є специ по них.
Але головне знати шо робив (курив) оператор,
яке завдання він отримав і від кого.

Трохи офтоп, але хай буде  :shuffle:
Сорок років тому я був на відстані від Ірану 116 км. До Кушки було трохи більше-119 км
Так, це на в'їзді в Гєрат з півночі.
Що я хочу сказати: в тих краях військова ієрархія не тільки, скажемо так, устав, а й соціальна приналежність.
Звісно, оператори ЗРК не останні в ієрархії, навчені, але страх відповідальності міг змусити їх таки натиснути кнопку, а не навпаки.
Навпаки- це прогавити атаку противника.
Я не хочу нікого з винуватих виправдити, лише хочу сказати, що з заявлених генералом 5 секунд на прийняття рішення, насправді в нещасного оператора було хіба що дві, принаймі, якийсь час займає коротка молитва  :(




   
Re: Розбився український літак в Тегерані

з заявлених генералом 5 секунд на прийняття рішення, насправді в нещасного оператора було хіба що дві, принаймі, якийсь час займає коротка молитва  :(

не знаю шо то були за 5 сек, але шо то  не  бомбер летить його бомбить, то він точно мав знати.

Боявся, шо ціль вийде з його зони і він сильно получить по шапці?  .. хз, але думаю що там стояв поруч ще не один ТОР.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Цікаво, чи не "самозачистяться" винуватці, справжні чи назначені, із формулюванням "не витримав докорів сумління"?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

не знаю шо то були за 5 сек, але шо то  не  бомбер летить його бомбить, то він точно мав знати.

Боявся, шо ціль вийде з його зони і він сильно получить по шапці?  .. хз, але думаю що там стояв поруч ще не один ТОР.

Вже відомо, що наш літак таки збили ракетами.
Залишаються на розсуд варіанти причин.
Моя імха- страх і перебільшена страхом відповідальність оператора(рів)
Іншими словами- чєловєчєскій фактор
Я розумію, що дівідєнди від цієї трагедії отримає якась геополітика, тому мені більш нема шо додати  :(
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

У Тегерані, на кілька годин, заарештували посла Великобританії в Ірані Роберта Макера.

Джерело: Mirror з посиланням на інформаційне агентство Tasnim.

Деталі: Роберт Макер був взятий під варту на кілька годин за звинуваченням у підбурюванні протестуючих в університеті Аміра Акабіра, а потім звільнений.

іран продовжує копати дно
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Государственный департамент США потребовал от иранских властей публичных извинений за задержание британского посла в Иране Роберта Макэйра в ходе протестов в Тегеране. Об этом заявила официальный представитель госдепартамента Морган Ортагус в своем Twitter.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

У Тегерані, на кілька годин, заарештували посла Великобританії в Ірані Роберта Макера.

Джерело: Mirror з посиланням на інформаційне агентство Tasnim.

Деталі: Роберт Макер був взятий під варту на кілька годин за звинуваченням у підбурюванні протестуючих в університеті Аміра Акабіра, а потім звільнений.

іран продовжує копати дно

а хулі їм
кацапи вже двох покидьків врятували - в сіріі та в венесуелі
і цих врятують
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Интересная очередность и уверенность. Вам не кажется?

Президент США Дональд Трамп заявил, что катастрофа самолета  Трамп о катастрофе МАУ в Иране: Случилось что-то очень ужасное, кто-то мог ошибиться могла произойти через определенное внешнее воздействие. В то же время он отметил, что "кто-то мог просто ошибиться".

Премьер-министр Канады Джастин Трюдо заявил  Украинский самолет МАУ возле Тегерана сбила иранская ракета, – Трюдо , что самолет сбила иранская ракета класса "земля-воздух", но это было непреднамеренно.

Премьер-министр Великобритании Борис Джонсон также заявил, что самолет нечаянно сбила ракета класса "земля-воздух", которую выпустили военно-воздушные силы Ирана.

Премьер-министр Австралии Скотт Моррисон заявил, что падение украинского самолета МАУ в Тегеране "не предусматривает умышленных действий". Такое заявление политик сделал после того, как официальные лица США сообщили, что Иран мог по ошибке сбить самолет.

И наконец кто то сдался.

Президент Ирана Хасан Роухани признал, что украинский пассажирский самолет со 176 людьми на борту был сбит по ошибке. Иранский лидер выразил соболезнования.

Договорняк какой то ценой чьих то жизней. Насколько я понимаю это политические заявления, а где заключение международной комиссии что это было действительно так?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Вся знают что то была ошибка, один Иран не мог с этим согласиться. Странно, такое ощущение что Иран не знал кто кнопку нажимал, пока им не показали фото со спутника с лицом оператора и листочком бумажки из детской тетрадки где написано "я этого не хотел, это случайно получилось"
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

А если завтра или даже сегодня после тех событий которые начались в Иране (майданы) президент Ирана откажется от своих слов и заявит что это было давление и угрозы вынудившие его это сделать? Пошлет далеко всех участников международной комиссии и представит "оператора ПВО" который сознается что это было не случайностью а злым умыслом. А умысел ему навязали из какого то посольства или еще откуда нибудь?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Кстати кто не смотрел что такое ТОР посмотрите, не все так просто. Это не кнопку нажал и нет самолета.

   
Насколько я понял, Тор автоматически ракеты не запускает, только проводит анализ целей. Окончательное решение принимает командир расчета. Интересно было бы узнать его фамилию, не Ли-си-цын случайно?
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Интересно почему мужик снимал самолет в ночном небе когда в него влупила ракета.не надо говорить что она была вторая. Она была первая
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Насколько я понял, Тор автоматически ракеты не запускает, только проводит анализ целей. Окончательное решение принимает командир расчета. Интересно было бы узнать его фамилию, не Ли-си-цын случайно?
Я не знаю его фамилию но знаю что точка откуда может прилететь крылатая ракета или вражеский самолет находится примерно в 500 км, и ТОР не может отслеживать цели на таком расстоянии, они могут только получить заблаговременно информацию о приближении таких целей из какого то командного центра. А их целей насколько я понимаю не было. А если они были то это уже полноценная война и тогда гражданские самолеты не летают среди крылатых ракет и истребителей, потому что их собьют. Поэтому в "случайно" я не верю.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Интересно почему мужик снимал самолет в ночном небе когда в него влупила ракета.не надо говорить что она была вторая. Она была первая
Для подтверждения выполнения задания как вариант, а может пописять просто встал а тут такое.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Я уже уверен что после того как был сбит самолет произошел договорняк, и по видимому очень серьезный. А после того как начался майдан, по моему от него ничего не останется. А вот кому было выгодно сбивать мы еще увидим.
   
Re: Розбився український літак в Тегерані

Для подтверждения выполнения задания как вариант, а может пописять просто встал а тут такое.
какое такое? Услышал шум в небе и решил поснимать взлетающие самолеты? Ночью? И даже не сказал ну ебтвмть
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія