Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Астра Зенека визнала що її вакцина може викликати тромби

Фармацевтична компанія AstraZeneca вперше визнала в суді, що її ін'єкція від Covid може викликати смертельний побічний ефект згортання крові. Ця надзвичайно рідкісна реакція лежить в основі колективного позову на кілька мільйонів фунтів стерлінгів десятків сімей, які стверджують, що вони або їхні близькі були скалічені або вбиті «дефектною» вакциною фармацевтичного титана.

Як повідомляє MailOnline, адвокати, які представляють інтереси позивачів, вважають, що деякі справи можуть коштувати до 20 мільйонів фунтів стерлінгів компенсації. Загальна сума позовів про відшкодування збитків оцінюється приблизно в 100 мільйонів фунтів стерлінгів.
   
гівно а не вакцина.
   
Re: Астра Зенека визнала що її вакцина може викликати тромби

Порошенко, як завжди, правий.
   
гівно а не вакцина.
хз може це загальна вада цих вакцин бо в мене однокласник помер після вакцинації пфайзером спочатку видалили тромб в нозі а через пару місяців помер від тромбу в легеневій артерії
   
Та хто її вже колить? Є Пфайзер, на худий кінчик Модерна. Вона більш подразлива. А Астра та ЗЕнека...я її навіть забув. В мене було 2 щеплення прямих та два бустера. ПХвайзером. Пропетляв. А під Європи ще й зараз в масках бігають. Можете і далі не щеплитися.
   
Та хто її вже колить? Є Пфайзер, на худий кінчик Модерна. Вона більш подразлива. А Астра та ЗЕнека...я її навіть забув. В мене було 2 щеплення прямих та два бустера. ПХвайзером. Пропетляв. А під Європи ще й зараз в масках бігають. Можете і далі не щеплитися.

Дякую, ми і не щепляємся і не плануємо.

Ну а вколотим хай щастить.
   
Дякую, ми і не щепляємся і не плануємо.

Ну а вколотим хай щастить.
==========================
Зараз вже инунітет людства трохи пристосувався до КОвіда. А на початку всі мерли як оті мухи.
   
==========================
Зараз вже инунітет людства трохи пристосувався до КОвіда. А на початку всі мерли як оті мухи.

Мерли від геноциду Медозоламом, Ремдесівіром та вентиляторами. Фаучі давав гроші на програму виведення вірусу, а потім пропихував 'вакцину' від цього самого вірусу від якої по світу померло мільони людий.
   
І це ще не вечір: раки та турбо раки на підйомі і скоріше так і залишиться на роки вперед. Ну і не забуваємо про спад фертильності та збільшення ускладнень у народжених.
   
Ще можу нагадати як той же Фаучі пропихував АЗТ для хворих на снід, так от той АЗТ вбив більше людей ніж сам СНІД.

Думай-те, FFS.
   
Астрой кололся мадерой и два раза пфайзером.
Ковида не имел, а вот тромб в животе есть (брыжеечная артерия) До ковида не было. Вот и что думать? А главное что делать, операция опасней тромба.
С другой стороны, у людей 60+ тромбы частое явление, то там то сям
   
під Європи ще й зараз в масках бігають. Можете і далі не щеплитися.


Що ти писдиш? Хто в Європі в масках ходить? Писдобол ти.
   
Фаучі пропихував АЗТ для хворих на снід, так


Від АЗТ вмирали, це було визнане.
   
А в чому новина?
Про тромботичні ускладнення будь якої вакцини, а не тільки АстраЗенека від ковід було відомо з самого початку. Так само як і власне ковід може супроводжуватися тромбозами. Тому в терапії завжди враховується. А при вакцинації варто для профілактики..
   
Астрой кололся мадерой и два раза пфайзером.
Ковида не имел, а вот тромб в животе есть (брыжеечная артерия) До ковида не было. Вот и что думать? А главное что делать, операция опасней тромба.
С другой стороны, у людей 60+ тромбы частое явление, то там то сям

А як ви цей тромб відчуваете? Чому посґчали шукать?
   
Треба заборонити всі ліки та вакцини, лікарів розстріляти, лікуватись виключно святою водою та молитвами. :butcher:
   
А як ви цей тромб відчуваете? Чому посґчали шукать?

Искали причину болей в области пупка. Год! Доктора деньги анализы. Пока глазастый доктор на Комп томографии не обнаружил тромб. Так и живу с ноющими болями и тромбом. Вот сто пудовый гастродудинит по ощущениям, а не оно.
   
а від аспіріну буває набряк Квінке
і шо?
   
у людей 60+ тромбы частое явление, то там то сям

може ви тромби з ліпомами (жировиками) плутаєте?
   
а від аспіріну буває набряк Квінке
і шо?

Тиск перевір, піддослідний.
   
Тиск перевір, піддослідний.
та перевіряю постійно
вже більш ніж 10 років системно на пігулках від гіпертензії
тиск норм
   
може ви тромби з ліпомами (жировиками) плутаєте?

Нет
Два кт
Разные клиники.
Все четко.
   
Порошенко, як завжди, правий.
порошенко засуджував НАТО ще коли тобі мама самогон підсовувала замість молока
   
Нет
Два кт
Разные клиники.
Все четко.

Бач як тобі повезло - так і залишишся віруючим в святого Фаучі. А у всіх вколотих яких знаю я почалися принаймі проблеми з тиском.
   
брыжеечная артерия

погуглив:

Мезентериальный тромбоз


цуко..
шо ви таке жрете що воно вам вилазить?...
   
це напевно не вакцина тромби викликає а Ковід який в вакцині. Ковід багато ускладнень викликає. так що як би ті люди не пострадали б від вакцини то пострадали б від Ковіда
   
це напевно не вакцина тромби викликає а Ковід який в вакцині. Ковід багато ускладнень викликає. так що як би ті люди не пострадали б від вакцини то пострадали б від Ковіда

І оце дописує на поважному форумі.  :facepalm1:
   
погуглив:

Мезентериальный тромбоз

цуко..
шо ви таке жрете що воно вам вилазить?...

Та все то же' что и инсультики и инфартики
   
Астрой кололся мадерой и два раза пфайзером.
Ковида не имел, а вот тромб в животе есть (брыжеечная артерия) До ковида не было. Вот и что думать? А главное что делать, операция опасней тромба.
С другой стороны, у людей 60+ тромбы частое явление, то там то сям
вже давно анастомози утворились (обхідні вени). Ідрібна гілка поражена, інакше б помер від некрозу кишківника.
   
Треба заборонити всі ліки та вакцини, лікарів розстріляти, лікуватись виключно святою водою та молитвами. :butcher:
Зараз ютюб все лікує. Не потрібні ні лікарі ні ліки ні вакцини.
   
Бач як тобі повезло - так і залишишся віруючим в святого Фаучі. А у всіх вколотих яких знаю я почалися принаймі проблеми з тиском.
дай вгадаю, всі вони їли огірки? То проблема не в вакцинах, а в огірках.
   
вже давно анастомози утворились (обхідні вени). Ідрібна гілка поражена, інакше б помер від некрозу кишківника.

Нет. Осноаная артерия верхняя. Стеноз 40 поцентов. После 70 начинаются проблемы серьезные. А пока хирурги сосудистые не советуют операцию. Ксарелто жру
   
Зараз ютюб все лікує. Не потрібні ні лікарі ні ліки ні вакцини.
:fool:
   
Нет. Осноаная артерия верхняя. Стеноз 40 поцентов. После 70 начинаются проблемы серьезные. А пока хирурги сосудистые не советуют операцию. Ксарелто жру
дасть бог, розсмокчеться
   
Зараз ютюб все лікує. Не потрібні ні лікарі ні ліки ні вакцини.
"загуглив свої симптоми - дізнався, що в мене 10 смертельних хворіб"
   
"загуглив свої симптоми - дізнався, що в мене 10 смертельних хворіб"
ну це ще до ютуба, в "троє в лодкє" розписано.
   
ну це ще до ютуба, в "троє в лодкє" розписано.
"історія рухається по спіралі"
   
То тут ще "ви всьо врьоті!" чи вже "а как жє іначє!"?
   
То тут ще "ви всьо врьоті!" чи вже "а как жє іначє!"?

 [ua]

   
лошки пробують зрубати бабла з фармакомпаній, а те що вакцина врятувала мільйони, нє не чули
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія