Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ткмпература :(

Re: Ткмпература :(

Но я его не стала пить, т.к.чувствовала себя уже скаковой лошадью (ведь я же до этого 6 дней Сумамед пропила)
Сумамед  это и есть азитромицин, я пил Сандоз, Декса - это гормоналка, лучше брать импортный, у нас - КРКА
   
Re: Ткмпература :(

я не писала про тебя конкретно, про советы.
просто советы. лучше с врачом консультироваться
у меня все от врача.
единственное что я самостоятельно изначально принимала - бромгексин, аспирин кардио и цинк, а вчера она сама мне это прописала, т.е.добавила в основной курс)
т.о.возможно, еслиб не это, то меня б накрыло посильнее....
   
Re: Ткмпература :(

не, никто не ссорится и не нервничает. я это называю - трудности перевода, вырывание из контекста.

в споре рождается истина - хотя часто у каждого своя :K
ну вот например кто нибудь может посоветовать пить что то подавляющее кашель. вот тебе блть и бронхит
   
Re: Ткмпература :(

Сумамед  это и есть азитромицин, я пил Сандоз, Декса - это гормоналка, лучше брать импортный, у нас - КРКА
дадада, знаю.
   
Re: Ткмпература :(

у тих в кого була пневмонія, ви потіли ? чи пневмонія взагалі без температури та явних признаків запалення ?
   
Re: Ткмпература :(

у тих в кого була пневмонія, ви потіли ? чи пневмонія взагалі без температури та явних признаків запалення ?
да
   
Re: Ткмпература :(

ну вот например кто нибудь может посоветовать пить что то подавляющее кашель. вот тебе блть и бронхит
а что подавляет кашель?
   
Re: Ткмпература :(

а что подавляет кашель?
кодтерпин
   
Re: Ткмпература :(

у тих в кого була пневмонія, ви потіли ? чи пневмонія взагалі без температури та явних признаків запалення ?
Я - не потел, только когда сбивал, жену бросало в пот после дексы
   
Re: Ткмпература :(

3. ковид всеми своими симптомами ( кроме может быть потери нюха) напоминает грипп, например свежий грипп 2009 что ли года, с которым человек сталкивается первый раз в жизни и переносит тяжело ( или может и легко, но я склонна считать, что тесты неточны, а ковид тяжел)
в мене був грип якраз на Новий рік 2018-2019
то це було ЗНАЧНо важче ніж ковід в червні 2020р.

ковід в мене був - нагадувало грип. але сухий - без соплів чи чхання. Чуть температура, чуть горло дряпало. Але слабкість була і ломота в тілі як при середньому грипі.
   
Re: Ткмпература :(

в мене був грип якраз на Новий рік 2018-2019
то це було ЗНАЧНо важче ніж ковід в червні 2020р.

ковід в мене був - нагадувало грип. але сухий - без соплів чи чхання. Чуть температура, чуть горло дряпало. Але слабкість була і ломота в тілі як при середньому грипі.
а ковид подтверждённый?
   
Re: Ткмпература :(

а ковид подтверждённый?
так. ПЛР тест позитивний був.
я увійшов в офіційну статитстику ))

Останнє редагування: 3 квітня 2021 13:05:47 від T.Blair.
   
Re: Ткмпература :(

так. ПЛР тест позитивний був.
я увійшов в офіційну статитстику ))
плр робили тоді? зрозумів, червень
   
Re: Ткмпература :(

у тих в кого була пневмонія, ви потіли ? чи пневмонія взагалі без температури та явних признаків запалення ?

Я пітніла так,що вночі перевдягалась по три рази (футболка+светр були вологі повністю), а вдень - по 1-2 рази.
   
Re: Ткмпература :(

Фупчики, які хворіли!
Хто що приймав від сильного кашлю?
Бо призначили дочці лише АЦЦ і чай від кашлю.
А кашель дуже виснажливий.  :(
   
Re: Ткмпература :(

Хто що приймав від сильного кашлю?
Бо призначили дочці лише АЦЦ і чай від кашлю.
А кашель дуже виснажливий.



Й споживання води зменшив до мінімуму, бо була торба  - таке враження шо та вода уся з кашлем виходила й немовби захлинався.

   
Re: Ткмпература :(

В мене досі нема нюху  :) ніс досі закладений .12 день с початку симптомів. Антибіотик не приймав.можливо завтра почну бо лікарка нещодавно прописала
   
Re: Ткмпература :(

В мене досі нема нюху  :) ніс досі закладений .12 день с початку симптомів. Антибіотик не приймав.можливо завтра почну бо лікарка нещодавно прописала
Як температура, кашель та інше?
   
Re: Ткмпература :(

Як температура, кашель та інше?
темп. Норм,кашель пару раз за день,( у дружини сильніше,але вона приймає азітр),сатур 97-99. Але є слабкість
   
Re: Ткмпература :(

Показати зображення...
Й споживання води зменшив до мінімуму, бо була торба  - таке враження шо та вода уся з кашлем виходила й немовби захлинався.
Дякую!
   
Re: Ткмпература :(

Фупчики, які хворіли!
Хто що приймав від сильного кашлю?
Бо призначили дочці лише АЦЦ і чай від кашлю.
А кашель дуже виснажливий.  :(

Нічого. Протикашльові (ті, що розріджують слиз) препарати - засоби з недоведеною ефективністю.
   
Re: Ткмпература :(

Нічого. Протикашльові (ті, що розріджують слиз) препарати - засоби з недоведеною ефективністю.
І довго у вас особисто був сильний кашель?
скільки днів, якщо можете пригадати.
   
Re: Ткмпература :(

Краще грипом перехворіти ніж ковідом,там хоч перегорів та точно знаєшь що йдеш на поправку,а тут зранку непогано ввечорі погано,і так десь 8-9 діб
   
Re: Ткмпература :(

І довго у вас особисто був сильний кашель?
скільки днів, якщо можете пригадати.

Не менше 10.
Потім почала кашляти від того, що виникли проблеми з диханням. Але то був зовсім інший кашель :(
   
Re: Ткмпература :(

Ще такий симптом з,явився,наче крепатура на пресі. Я прес не качав якщо що :)
   
Re: Ткмпература :(

І довго у вас особисто був сильний кашель?
скільки днів, якщо можете пригадати.
у меншого сина 5 днів + 39
для нас шоу,   на 6 день 36,5
зараз типу палкою побили  :(

Ледве дихає

Почав їсти ..
   
Re: Ткмпература :(

у меншого сина 5 днів + 39
для нас шоу,   на 6 день 36,5
зараз типу палкою побили  :(

Ледве дихає

Почав їсти ..
одужуйте
   
Re: Ткмпература :(

Ще такий симптом з,явився,наче крепатура на пресі. Я прес не качав якщо що :)
кхекхе иногда делаете? типа попытки шось выкашлять? от этого тоже пресак напрягается
   
Re: Ткмпература :(

Фупчики, які хворіли!
Хто що приймав від сильного кашлю?
Бо призначили дочці лише АЦЦ і чай від кашлю.
А кашель дуже виснажливий.  :(

мені від кашлю ношпу і супрастин
   
Re: Ткмпература :(

Якщо у кого є інгалятор, робіть інгаляції з травами (можна пакетик чаю з ромашки вкинути, наприклад) чи оліями (орегано, розмарин, і т.д.)

Якщо нема, закип"ятіть води, капніть туди крапельку олії орегано (не переборщіть, бо попалите дихальні шляхи) чи іншої антибактеріально-антивірусної олії, накрийте полотенцем голову і дихайте.

Колись мене змушувала бабуся дихати над звареною і дещо пом"ятою картоплею, коли у мене був кашель.

Також допомагає дифузер, якщо маєте. Крапелька олії і трошки води - працює чудово, особливо під час сну.
   
Re: Ткмпература :(

кхекхе иногда делаете? типа попытки шось выкашлять? от этого тоже пресак напрягается
можливо ,але не настільки  :)
   
Re: Ткмпература :(

Якщо у кого є інгалятор, робіть інгаляції з травами (можна пакетик чаю з ромашки вкинути, наприклад) чи оліями (орегано, розмарин, і т.д.)

Якщо нема, закип"ятіть води, капніть туди крапельку олії орегано (не переборщіть, бо попалите дихальні шляхи) чи іншої антибактеріально-антивірусної олії, накрийте полотенцем голову і дихайте.

Колись мене змушувала бабуся дихати над звареною і дещо пом"ятою картоплею, коли у мене був кашель.

Також допомагає дифузер, якщо маєте. Крапелька олії і трошки води - працює чудово, особливо під час сну.
це зайве при ковіді
   
Re: Ткмпература :(

Не менше 10.
Потім почала кашляти від того, що виникли проблеми з диханням. Але то був зовсім інший кашель :(
дякую)
   
Re: Ткмпература :(

це зайве при ковіді

Чому зайве? якщо у ваших дихальних шляхах віруси, а олія орегано має антивірусні та антибактеріальні властивості, то ...

Та навіть трохи зволожити та відкрити дихальні шляхи і то добре.
   
Re: Ткмпература :(

мені від кашлю ношпу і супрастин
Дякую)
   
Re: Ткмпература :(

Від закладеного носа прописали  Назонекс , дуже допомогло але він гормональний
   
Re: Ткмпература :(

Це при кашлі допомагає
   
Re: Ткмпература :(

у меншого сина 5 днів + 39
для нас шоу,   на 6 день 36,5
зараз типу палкою побили  :(

Ледве дихає

Почав їсти ..
Тримайтеся!
Добре, що почав одужувати.
   
Re: Ткмпература :(

Це при кашлі допомагає

Дякую)
Мені і на ФБ радили цей чай.
   
Re: Ткмпература :(

у меншого сина 5 днів + 39
для нас шоу,   на 6 день 36,5
зараз типу палкою побили  :(

Ледве дихає

Почав їсти ..
Ковід чи ГРВІ ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія