Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я настыльки задоволений цією істерикою кримнашів, що виношу в окрему тему :K

Що за фашисти-бендеравці? Піндоські шпійони якійсь! Треба органам добре розібратися!
   
Как может такое прекрасное место достаться таким долбаебам ... а их там 96% .....  :S
   
Поздно, батя, пить боржоми
Когда почки опустились      (ц)
   
Мій внутрішній бандерівець просто в шоці від радісних емоцій при перегляді цього
Шоб у цих підарів відібрали все, а самих обісцяли і викинули на мороз :K з мєдалькою «за возвращєніє крима» на лівому соску
   
Как может такое прекрасное место достаться таким долбаебам ... а их там 96% .....  :S

ну талпайопи, а це етнічні і духовні кацапи, вміли брехати, манніпулювати, воювати, юзати інші народи, тому вони замінили в криму татар і майже замінили українців на деяких територіях в україні
   
Вони як нерозумні, але вередливі діти.
   
Сєвастопольскій народ!   :facepalm:
   
Це все дурниці, скоро будуть великі мітинги під гаслом "Расія, дай попіть водічкі!"
   
Мій внутрішній бандерівець просто в шоці від радісних емоцій при перегляді цього
Шоб у цих підарів відібрали все, а самих обісцяли і викинули на мороз :K з мєдалькою «за возвращєніє крима» на лівому соску

Це не поверне Крим Україні
   
Це не поверне Крим Україні
та срав я на той крим з високої гірки
А на страданія тамошніх приматів подивлюся з задоволенням
   
Знову ми винні у всіх їх бідах :)

   
чим тут можна бути задоволеним, шо на кацапії найбільша опозицію до влади представляють люди не з демократичними поглядами, а комуно-совки?
та ж сама зараза і в Криму... махрові дебіли, причому не тільки пенсів
   
Сєвастопольскій народ!   :facepalm:

як не дивно, але це так. Колись мав хороших знайомих, майже друзів із Севастополя. Так навіть тоді мене дивувало їхнє зверхнє ставлення до всіх навколо, не тільки до бєндєровцов із ЗУ, а навіть до самих кримчан, але не з того Олів'єжополя.
   
они таки тронутые. реально не в себе.
   
Знову ми винні у всіх їх бідах :)

https://twitter.com/view/status/941932838525554688

Українці пішли,  а геноцід залишився..

"  Хахльі,  заберіті свой генаціт!"
   
Суко,  і бігають після мітінгу  по супермаркетах у пошуках генацітной малочкі і генацітньіх сьіров..
   
Знову ми винні у всіх їх бідах :)


Хто всрався? Невістка.
   
В когось є бажання щоб ці громадяни вирішували на виборах долю України?
   
В когось є бажання щоб ці громадяни вирішували на виборах долю України?

надо попросить чехов об обмене опытом по судетам.
   
В когось є бажання щоб ці громадяни вирішували на виборах долю України?

насправді різниця між ними та апологетами світлого європейського майбутнього значно менша, ніж вам здається
   
В когось є бажання щоб ці громадяни вирішували на виборах долю України?

найкраще було б щоб ці "громадяни" після звільнення Криму опинились би десь по Мурманськам, Кронштатам і Петропавловськах на Камчатці.
Але нам так не повезе, вони знову залишаться на наших шиях і будуть мріяти про рускій мір і срср. Єдиний розумний (і реальний) варіант - пораження у виборчих правах років так 15-20.
   
Це не поверне Крим Україні

Поверне.
   
Нажрались усскава мира (tu)
Зато вьі сдохнете в расии (tu)

Останнє редагування: 16 грудня 2017 15:30:42 від dacko2
   
як не дивно, але це так. Колись мав хороших знайомих, майже друзів із Севастополя. Так навіть тоді мене дивувало їхнє зверхнє ставлення до всіх навколо, не тільки до бєндєровцов із ЗУ, а навіть до самих кримчан, але не з того Олів'єжополя.
Этот п***а у них в головах со времён обороны Севастополя. Речи на советских митингах намертво въелись в мозг жителей города, на 30% состоящий из тупых мореманов и членов их семей.
   
як не дивно, але це так. Колись мав хороших знайомих, майже друзів із Севастополя. Так навіть тоді мене дивувало їхнє зверхнє ставлення до всіх навколо, не тільки до бєндєровцов із ЗУ, а навіть до самих кримчан, але не з того Олів'єжополя.

За совка вони були режимні місто з покращеним харчуванням
 от і відокремились
   
На Колыме нет украинского геноцида. Кто может им передать,
   
На Колыме нет украинского геноцида. Кто может им передать,

Там вони не можуть бо холодно  :pooh_lol:
   
За совка вони були режимні місто з покращеним харчуванням
 от і відокремились

так що, виходить що хороший совєцькій хавчик погано впливав на розумові здібності? :lol:
   
так що, виходить що хороший совєцькій хавчик погано впливав на розумові здібності? :lol:


Ізобіліє корма плюс щоденний зомбаж про новий тип радянської людини - повне відокремлення від реальності
Зочуть істи як раніше, і щоб і всіх була робота і зарплата
   
севастопольский народ .....  :weep:
Сєвастопольскій народ! :facepalm:

а чого ви регочете? донбаському народу і луганській нації - значить, можна бути, а севастопольцям зась?
та ви просто звіряча хунта  :X знову утискаєте і геноцидите бідолашних кримчан (((


зі. плць, я регочу вголос! :lol:
   
севастопольский народ .....  :weep:
в этом месте тоже зарыдал... :weep:
   
а чого ви регочете? донбаському народу і луганській нації - значить, можна бути, а севастопольцям зась?
та ви просто звіряча хунта  :X знову утискаєте і геноцидите бідолашних кримчан (((


зі. плць, я регочу вголос! :lol:
Ось такі ми , фашиствующіє жидобандеровци...
 :laugh:
   
так що, виходить що хороший совєцькій хавчик погано впливав на розумові здібності? :lol:

нет, просто при совке они получали дохуя и катались как сыр в масле
а при независимости они получали болт ржавый
вот и всё
почему они должны любить независимую Украину?
   
Я знаю як повернути Крим: треба щоб китайці напали на русію, тоді передислокують війська, а ми тим часом наведемо лад і повернемо Крим (P)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія