Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Все одно вічно ніхто з вас не буде жити, всі помрете.    :tongue:

 :laugh:
тільки життя різне
   
Re: Как выглядеть в 45 лет
abg

ми там теж будемо качати залізо і бігати  :D

Ой, навряд чи так.
Тим, хто втрапить до пекла, може чорти й дадуть якесь залізо до рук, типу кочерги, жар під котлами зі смолою гарячою розгрібати,     X(
а тим, хто до раю потрапить, доведеться таки стримуватися і постити постійно, там розпорядок дня швидше скоромний ніж спортзальний.    :idea:
 ;)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ми там теж будемо качати залізо і бігати  :D

думаешь время будет железяки таскать? там говорят 72 девственниц обещают...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ой, навряд чи так.
Тим, хто втрапить до пекла, може чорти й дадуть якесь залізо до рук, типу кочерги, жар під котлами зі смолою гарячою розгрібати,     X(
а тим, хто до раю потрапить, доведеться таки стримуватися і постити постійно, там розпорядок дня швидше скоромний ніж спортзальний.    :idea:
 ;)

а тебя абвгд посадят в один котел с зайкою и дроновым и заставят правила дорожнього руху учить.... хотя ты там может и чертей заипешь :)

Останнє редагування: 20 січня 2022 01:33:48 від gianni
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Цуко,  и как теперь перечитать все?

Только ж недавно 500 страниц было
   
Re: Как выглядеть в 45 лет
abg

а тебя абвгд посадят в один котел с зайкою и дроновым и заставят правила дорожнього руху учить.... хотя ты там может и чертей заипешь :)

Змушений тебе розчарувати, та й - себе заодно, - до Раю мені дорога стелиться, буду там скучати за вами, грішними чортами дроновими.    :weep:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

1285 страниц . Война  и мир 1225 страниц.
-Ты читал "Воину и мир"?
-Нет но ксерил
   
Re: Как выглядеть в 45 лет
abg

1285 страниц . Война  и мир 1225 страниц.
-Ты читал "Воину и мир"?
-Нет но ксерил

Це не „Вайна і мір“, це - „Рабиня Ізаура“.     :shuffle:

 :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Змушений тебе розчарувати, та й - себе заодно, - до Раю мені дорога стелиться, буду там скучати за вами, грішними чортами дроновими.    :weep:

може и до раю. дадуть тоби машину. ввимкнуть зелене свитло и видправлять кудись далеко далеко, щоб янголив не зайопував :angel:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет
abg

може и до раю. дадуть тоби машину. ввимкнуть зелене свитло и видправлять кудись далеко далеко, щоб янголив не зайопував :angel:

Там Deus ex machina, а не якесь „зелене світло“, не зайопуй.    :punish:
А тут - „Рабиня Ізаура“ з „Санта Барбарою“ вкупі.
 :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Там Deus ex machina, а не якесь „зелене світло“, не зайопуй.    :punish:
А тут - „Рабиня Ізаура“ з „Санта Барбарою“ вкупі.
 :laugh:

абвгд, тут ветка для спортсменов, физкультурников и желающих похудеть. ты с каким спортом дружишь? судя по предыдущим постам - ты автогонщик, не?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

думаешь время будет железяки таскать? там говорят 72 девственниц обещают...

 :lol: йопть! так шо, пойти застрелиться?

PS кстати начал пистолеты делать после гири. Это приседание на 1 ноге. Пока делаю 5 на правой и 3 на левой
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:lol: йопть! так шо, пойти застрелиться?

PS кстати начал пистолеты делать после гири. Это приседание на 1 ноге. Пока делаю 5 на правой и 3 на левой

в раю пох, будешь ты стреляться или нет. все равно это уже последняя остановка. хотя бабы и раю могут довести... :laugh:
пс. ты молодец. времени не теряешь.  :good:  у нас залы закрыты. я перешел к отжиманиям. качаю пресс, приседаю и делаю берпис...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Трололо  ;) я нарешті придбала)
Показати зображення...

 

Asti 8-)
Я дуже хочу
шоб цим дєколоном ти помастила крокодилові хвістик :give_rose:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

гансело вдогонку. как ты приседаешь на одной ноге? ты полное приседание делаешь? за что то держишься?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

в раю пох, будешь ты стреляться или нет. все равно это уже последняя остановка. хотя бабы и раю могут довести... :laugh:
пс. ты молодец. времени не теряешь.  :good:  у нас залы закрыты. я перешел к отжиманиям. качаю пресс, приседаю и делаю берпис...

не, ну согласись -- бонус прикольный  :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

не, ну согласись -- бонус прикольный  :D


соглашусь :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

гансело вдогонку. как ты приседаешь на одной ноге? ты полное приседание делаешь? за что то держишься?

вот в том то и дело, что чистые пистолеты -- полное приседание и ни за что не держусь. Я сам окуел -- последний раз делал их лет в 16. И это 100пудоф последствия комплекса Стива. Казалось бы -- всего 10 повторений на каждую ногу, но эти 5 упражений (начиная с 10) дают крутой функционал на ноги.
Уже довел средний пульс на комплексе 300 до 134 ударов... правда время так себе -- 25 минут

Останнє редагування: 20 січня 2022 17:25:49 від Gunselo
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

вот в том то и дело, что чистые пистолеты -- полное приседание и ни за что не держусь. Я сам окуел -- последний раз делал их лет в 16. И это 100пудоф последствия комплекса Стива. Казалось бы -- всего 10 повторений на каждую ногу, но эти 5 упражений (начиная с 10) дают крутой функционал на ноги.
Уже довел средний пульс на комплексе 300 до 134 ударов... правда время так себе -- 25 минут

ты монстр. я больше с тобой не соревнуюсь. ты победил :(
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

тільки життя різне

так, всі ми помремо, так, всі життя різні... Я до Вас не байдужий і бажаю вам щастя... Великого... При цьому житті... А там - якось воно буде... :(
   
Re: Как выглядеть в 45 лет
abg

абвгд, тут ветка для спортсменов, физкультурников и желающих похудеть. ты с каким спортом дружишь? судя по предыдущим постам - ты автогонщик, не?

Моя „спортивна кар’єра“ давно закінчена, а вони в 45 її розпочинають  ... вже понад 1200 разів.   8-)
Спортом треба з раннього дитинства починати займатися, а не в переддень старості, коли на велоснаряд грошиків наскладав.    :fool:
Перед старістю треба вже всіляко заспокоюватися і починати готуватися до неминучого, а не випендрюватися і розфуфирюватися, викликаючи сміх у молодих глядачів.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Моя „спортивна кар’єра“ давно закінчена, а вони в 45 її розпочинають  ... вже понад 1200 разів.   8-)
Спортом треба з раннього дитинства починати займатися, а не в переддень старості, коли на велоснаряд грошиків наскладав.    :fool:
Перед старістю треба вже всіляко заспокоюватися і починати готуватися до неминучого, а не випендрюватися і розфуфирюватися, викликаючи сміх у молодих глядачів.

Ну скажем немногие будут смеяться, если человек за 50 жмет 140 или подтягивпется 30 раз...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Моя „спортивна кар’єра“ давно закінчена, а вони в 45 її розпочинають  ... вже понад 1200 разів.   8-)
Спортом треба з раннього дитинства починати займатися, а не в переддень старості, коли на велоснаряд грошиків наскладав.    :fool:
Перед старістю треба вже всіляко заспокоюватися і починати готуватися до неминучого, а не випендрюватися і розфуфирюватися, викликаючи сміх у молодих глядачів.

 :butcher:
они тоже готовятся тебя встречать  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет
abg

Ну скажем немногие будут смеяться, если человек за 50 жмет 140 или подтягивпется 30 раз...

Таких у нас - небагато і можемо їм всім щиро заздрити.
А решті залишається товкти воду в ступі вже понад 1200 сторінок і смішити людей.
До речі, чому ця тема - не у „Вільному спілкуванні“?  Га?     (P)  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ты монстр. я больше с тобой не соревнуюсь. ты победил :(

уделяй больше внимания гиревому спорту. Отличное кардио и функционалка. Только все нужно делать постепенно и осторожно. Это кроссфит -- очень быстро и незаметно улетаешь в анаэробную зону.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Таких у нас - небагато і можемо їм всім щиро заздрити.
А решті залишається товкти воду в ступі вже понад 1200 сторінок і смішити людей.
До речі, чому ця тема - не у „Вільному спілкуванні“?  Га?     (P)  :laugh:

що так сильно очі муляє? Кожному своє. Когось ця гілка мотивує на досягнення і змагання, когось на скиглення.
Було б набагато краще, щоб ти для скиглення знайшов інше місце
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Моя „спортивна кар’єра“ давно закінчена, а вони в 45 її розпочинають  ... вже понад 1200 разів.   8-)
Спортом треба з раннього дитинства починати займатися, а не в переддень старості, коли на велоснаряд грошиків наскладав.    :fool:
Перед старістю треба вже всіляко заспокоюватися і починати готуватися до неминучого, а не випендрюватися і розфуфирюватися, викликаючи сміх у молодих глядачів.

знов я з тобою погоджуюсь. наивщо оце на старости бигаты та железяки таскати- не солидно. краще з пивом перед телевизором пузо наидать :drinks:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

уделяй больше внимания гиревому спорту. Отличное кардио и функционалка. Только все нужно делать постепенно и осторожно. Это кроссфит -- очень быстро и незаметно улетаешь в анаэробную зону.

как то меня не вставляют эти гири. знаю, что классно, но никакого кайфа. :nea:  мне больше на турничке или на брусьях нравится
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

гансело вдогонку. как ты приседаешь на одной ноге? ты полное приседание делаешь? за что то держишься?

За член треба триматися.
Брати - мене розбанили ;) нарешті.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

знов я з тобою погоджуюсь. наивщо оце на старости бигаты та железяки таскати- не солидно. краще з пивом перед телевизором пузо наидать :drinks:

О так. Це прекрасно нічого не робити пити піво дивитися тілівізор релаксувати.


   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:butcher:
они тоже готовятся тебя встречать  :laugh:

Я «інвалід»  як ти казало . з однією ногою готуюся тібйа встрєтіть.

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

За член треба триматися.
Брати - мене розбанили ;) нарешті.

 :lol:  це ускладнення, балансувати тяжче
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


Трохи краще, ніж попереднього разу, ще якби ходити регулярно, а не раз на місяць  :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну скажем немногие будут смеяться, если человек за 50 жмет 140 или подтягивпется 30 раз...

Іди в сраку ;)
Саіпав вже.
Ти чемпіон .
Хорват срібний призер.
Я на бронзову медаль претендую хочаби.
Ну спробую хоч.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:lol:  це ускладнення, балансувати тяжче

Ну та ;)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

За член треба триматися.
Брати - мене розбанили ;) нарешті.

член в пол упирается при приседаниях. заважае :(
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

член в пол упирается

 при приседаниях. заважае :(

Присідання шкідливі :(
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


Трохи краще, ніж попереднього разу, ще якби ходити регулярно, а не раз на місяць  :)

Зима підступна, хочеться в берлогу
Бегать нельзя-скользко
На велике тем более
Остается плавание или тренажеры

Плюнул на длинные дистанции,  выравниваю технику кроля





   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Присідання шкідливі :(

так :pooh_lol:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Зима підступна, хочеться в берлогу
Бегать нельзя-скользко
На велике тем более
Остается плавание или тренажеры

Плюнул на длинные дистанции,  выравниваю технику кроля
Показати зображення...

бассейны и залы в ваших краях открыты? везет же людям
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія