Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський заявив, що Україна не готова до війни. :facepalm1: Можна було без таких заяв? :X

розслабся, розказуй далі про Карузо....

Прибігли Зелені захищати черговий ляп свого найвиличнішого у світі лідера :bueee:
   
Ніхто не готовий до війни, навіть срата Кацапия,але МЕРЗЕННИЙ БУБОЧКА не готовий навіть захищатися. А гроші вже розкрадені ермаками.  Обрали ж гидот дегенерати холопські!
   
Прибігли
та ніхто не прибіг.
ну брешеш, так і далі продовжуй.... каравану таке не заважає
п.с. видно існувати в надуманому світі то чиєсь щастя....
   
та ніхто не прибіг.
ну брешеш, так і далі продовжуй.... каравану таке не заважає
п.с. видно існувати в надуманому світі то чиєсь щастя....
Ти у моїй гілці находишся а не я у твоїй. І некомпетентність його захищаєш ти.
   
Ніхто не готовий до війни, навіть срата Кацапия,але МЕРЗЕННИЙ БУБОЧКА не готовий навіть захищатися. А гроші вже розкрадені ермаками.  Обрали ж гидот дегенерати холопські!
А що значить Волька готовий, тут ти або робиш або ні, або захищаєшся або ні. А не починаєш мимляти про неготовий.

Коли щось стається ти мусиш бути готовий.
   
цілком об"єктивно сказав...
виважено навіть

до тотальної війни україна не готова
   
Зеленський заявив, що Україна не готова до війни.
А чего еще было ожидать после 5 лет правления агента кремля Свина. Правду ЗЕ сказал, правду.
   
А що значить Волька готовий, тут ти або робиш або ні, або захищаєшся або ні. А не починаєш мимляти про неготовий.

Коли щось стається ти мусиш бути готовий.

то паранойа
   
Ти у моїй гілці
тому і наголошую - не варто брехати і маніпулювати.
бо гілок накладати вже стало звичкою.... смердить все частіше
   
Я готовий. Буду госпітальєром. Евакуація ранених,допомога в лікуванні... Що можу то й зроблю. Стріляти теж можу і вмію. Ну то таке... Я то буду приймати участь, а ти що будеш робити,TimmiApostolMS ? Або Саут Бл...дь, або п.ідорас-поштар з Канади nik?  А я вже все це робив. Принаймні  багато чого до шпиталів у 2014-2016 направив, та на фронт.
   
тому і наголошую - не варто брехати і маніпулювати.
бо гілок накладати вже стало звичкою.... смердить все частіше


Які маніпуляції?

Ти розумієш, що в нього оговорка по Фрейду?

Бо нехочу і неготовий це два різні значення.

Кстаті я постив раніше відео з Жиріком і росіянами про те що вони думають про Україну. Спалити вони мріють укрів і бандеровців. Спочатку спалити, а потім БОГ розбереться на небі хто є хто.
   
Я готовий. Буду госпітальєром. Евакуація ранених,допомога в лікуванні... Що можу то й зроблю. Стріляти теж можу і вмію. Ну то таке... Я то буду приймати участь, а ти що будеш робити,TimmiApostolMS ? Або Саут Бл...дь, або п.ідорас-поштар з Канади nik?  А я вже все це робив. Принаймні  багато чого до шпиталів у 2014-2016 направив, та на фронт.

Побачимо, що я буду робити. Точно не буду склавши руки сидіти.  :X
   
цілком об"єктивно сказав...
виважено навіть

до тотальної війни україна не готова

То давай здаватись РФ? Бо вона готова і хоче війни.  :X
   
А чего еще было ожидать после 5 лет правления агента кремля Свина. Правду ЗЕ сказал, правду.
Що ти ольгинцю тут забув? А вдрігій темі будеш казати що Зеленський кака, побачили твою тактику лбами зводити людей.

Адмін замість переносу тем кращеб звернув увагу на таких як ти.
   
А разве готова? Обычно чем дальше человек находится от возможных военных действий, тем больше он хочет воевать. Просто представьте себе город миллионник. Условный противник уничтожил электростанцию. Нет воды, света и газа, телевидения и радио. Зимой это коллапс, но и летом не лучше. В магазинах портятся все продукты, в аптеках лекарства. Людей выгоняют из больниц, лечить их нечем и некому. Рожать дома. Больные с инсультами, хроническими заболеваниями умирают в течение нескольких дней. Появляются толпы беженцев, которые разбегаются. Из-за парализации работы милиции, нет телефонной связи и сигнализации, появляются банды мародеров. Это часть всего, что будет в первые дни войны. У нас в больницах есть генераторы, топливо для них хотя бы на несколько дней, продукты для беженцев и временное жилье? И список можно продолжать. 
   
А разве готова? Обычно чем дальше человек находится от возможных военных действий, тем больше он хочет воевать. Просто представьте себе город миллионник.
українці може і не готові, зате каци готові. на параді пабєди сказали: "вот ідут наші прошлиє побєдітєлі".  а на молодих солдат: "а ето будущіє.."

"условний протівнік" :lol:   в нас зараз не условний, а дуже реальний.
   
Цікава маніпуляція у зелених і ольгинців. Тіпа якщо я не бажаю війни то її не буде.

Є нюанс, я бажаю чи ні війни - це не сильно залежить від мого бажання.

Але мені уперто пробують тут і гілці втерти що від мого бажання це залежить. :X

   
українці може і не готові, зате каци готові. на параді пабєди сказали: "вот ідут наші прошлиє побєдітєлі".  а на молодих солдат: "а ето будущіє.."

"условний протівнік" :lol:   в нас зараз не условний, а дуже реальний.
Я уверен, что никакого нападения не будет. Просто описал результаты реальной войны. Шапками противника не закидаешь, это понимают и россияне.
   
Я уверен, что никакого нападения не будет. Просто описал результаты реальной войны. Шапками противника не закидаешь, это понимают и россияне.
навіщо тоді там вже який рік мілітаристська істерія, в т.ч. з залученням дітей. навіть в моєму радянському дитинстві такого близько не було.
   
Я уверен, что никакого нападения не будет. Просто описал результаты реальной войны. Шапками противника не закидаешь, это понимают и россияне.
Не розуміють... Це раз.

По друге, подивись Архів Немцова, він теж казав багато речей що РФ не наважиться. І що ? Немцов мертвий і РФ все від чого він застерігав як аналітик зробила і хуйло за це нічого не було.  :facepalm1:
   
Блазень як ширнеться, то готовий, а ні, то ні.
   
Странно, что ТС не канадская иммиграция. Те больше всего готовы воевать, некоторые так за десятки лет разгон брать начали. Выехали в Канаду для разбега, и каааак побегут на войну, всех кацапов враз
 положат, главное тормозя не стереть кеды во Владике.

Ты на фронте сколько дней провел, воин?
   
порошенко заявляв  шо  Україна  не  готова  до  НАТО. Пазли  стали  на  місце.
   
Тю. А это шо, новость?
   
Я навів з ТСН точну цитута...

не можна вживати таких слів, просто не можна.
+=============================+
А де ж "точна цитута"?
Чи божевільний граматики не знає?
   
Це означає заява що ми не готові. Ніякий контекст не виправдовує цю некомпетентність.  :X

Яби ти прочитав не тільки перший пост, я за це згадав.

Ніяк така заява не виправдовує. Бо РФ рішає а не він чи готові.

А от за нас він розписався в цьому речені.
+=========================+
Тобто, ти визнаєш що зпі3дів?
   
Черчіль коли йому генерал заявив таке про Германію звільнив його і найшо того хто мав план як воювати при повномаштабному вторгненні німців в Британію.

Понятно?
+============================+
Ти Черчіль? Чи просто поц-піздун?
   
Лорда Черчіля теж не любили ліваки і комуняки і сцикуни.  :bueee:
+=====================================+
Скільки кацапів ти особисто поклав в землю?
   
та ніхто не прибіг.
ну брешеш, так і далі продовжуй.... каравану таке не заважає
п.с. видно існувати в надуманому світі то чиєсь щастя....
+========================+
Ну так і підпис є: божевільний.
Він вірун, що живе у віртуалі.
   
Прибігли Зелені захищати черговий ляп свого найвиличнішого у світі лідера :bueee:
То не "зелені", то кацапня. Він їм такий потрібний, за такого боролись.
   
Стріляти теж можу і вмію. Ну то таке...
:gigi:
 :suicide2:
   
А взагалі Україна одна з войовничих націй
І вся її войовнича переважна більшість чомусь дивним чином засіла по канадам та америкам :shuffle:
Мабуть саме в цих країнах в них стоять приховані ракети.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія