Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Любовь – это халяль

Любовь – это халяль

Мечеть в Германии повесила флаг ЛГБТ

Мечеть Ибн-Рушд-Гете в Берлине вывесила лгбт-флаг накануне пятничной молитвы. На церемонии присутствовал представители власти.

Один из имамов мечети выразил надежду, что и другие мусульмане Берлина последуют его примеру, а многие из пришедших были с радужными стикерами «Любовь – это халяль».
   
Re: Любовь – это халяль

куди світ котиться?...
   
Re: Любовь – это халяль

куди світ котиться?...
В гейропу
   
Re: Любовь – это халяль

наші мусліми не такі!
   
Re: Любовь – это халяль

куди світ котиться?...

Цивілізований світ котиться в сторону збільшення особистих свобод індивідуума.

А нецивілізований світ, як то кацапи з їхніми скрепами, талібан з шаріатом, та інші ультраправі з "традиційними цінностями" тягнуть світ назад в рабство.

Україні треба визначитись куди йти до свободи з цивілізованим світом, чи до рабства з кацапами і їхніми скрепами.
   
Re: Любовь – это халяль

Цивілізований світ котиться в сторону збільшення особистих свобод індивідуума.

А нецивілізований світ, як то кацапи з їхніми скрепами, талібан з шаріатом, та інші ультраправі з "традиційними цінностями" тягнуть світ назад в рабство.

Україні треба визначитись куди йти до свободи з цивілізованим світом, чи до рабства з кацапами і їхніми скрепами.

Найсмішніше, що у них на всю країну  :pleasantr: гримів гей-скандал з лікарем Курпатовим і його коханцем. Але у того очевидно настільки крута «криша», що кацапи просто мовчать в ганчірочку. Скрєпи для манюпаса, а для своїх усе.

https://www.svoboda.org/a/doktor-so-svyazyami-kak-andrey-kurpatov-lyubovnika-v-sizo-otpravil/31582317.html
   
Re: Любовь – это халяль

може з'явитися новий термін "лгбт-шахід"
озброюється гей-бімбою
   
Re: Любовь – это халяль

Цивілізований світ котиться в сторону збільшення особистих свобод індивідуума.

А нецивілізований світ, як то кацапи з їхніми скрепами, талібан з шаріатом, та інші ультраправі з "традиційними цінностями" тягнуть світ назад в рабство.

Україні треба визначитись куди йти до свободи з цивілізованим світом, чи до рабства з кацапами і їхніми скрепами.

Немного не так но направление правильное не свобод а понимания
   
Re: Любовь – это халяль

може з'явитися новий термін "лгбт-шахід"
озброюється гей-бімбою
   
Re: Любовь – это халяль

Показати зображення...

Це про кацапів.  :punish:

   
Re: Любовь – это халяль

Показати зображення...
:lol:
   
Re: Любовь – это халяль

Немного не так но направление правильное не свобод а понимания

Саме свобод. Нікого не повинно переймати чим і як займаються дорослі люди у власній спальні за взаємною згодою.
   
Re: Любовь – это халяль

Показати зображення...

То теж мабуть халяль
   
Re: Любовь – это халяль

Ого! Это сильно. Но и в Библии и в Коране есть прямой запрет на мужеложество! Как с этим быть ?
   
Re: Любовь – это халяль

Ого! Это сильно. Но и в Библии и в Коране есть прямой запрет на мужеложество! Как с этим быть ?
А на лесби?
   
Re: Любовь – это халяль

Ого! Это сильно. Но и в Библии и в Коране есть прямой запрет на мужеложество! Как с этим быть ?

Це про Содом і Гомору? Чи там є ще інші прямі заборони?
   
Re: Любовь – это халяль

Саме свобод. Нікого не повинно переймати чим і як займаються дорослі люди у власній спальні за взаємною згодою.
тут ключове «у власній спальні»
   
Re: Любовь – это халяль

тут ключове «у власній спальні»

Ні не ключове.
Якщо хтось спробує зайнятися сексом на людях, то буде мати проблеми незалежно від того чи це гетеросексуальна, гомосексуальна пара чи навіть одна людина.
   
Re: Любовь – это халяль

Дійсно, куди світ котиться, рабство відмінили, жінок людьми назвали і дали право голосу, от навіть усіляких геїв за людей вважають. Ви мені нагадуєте наших бабусь які жахались коли їхні доньки почали штани вдягати.
   
Re: Любовь – это халяль

А на лесби?

Нет  8-)
   
Re: Любовь – это халяль

Ні не ключове.
Якщо хтось спробує зайнятися сексом на людях, то буде мати проблеми незалежно від того чи це гетеросексуальна, гомосексуальна пара чи навіть одна людина.
я мав на увазі поширення, розповсюдження,це подається як варіант роз’яснення і боротьба за своі права, тобто є  своєрідною пропагандою. Які права? Кохайся в своїй спальні, любіть один одного, хтось заглядає у вашу спальню?
Нехай кохаються в своїх спальнях, хто з ким хоче, і як забажає, без насильства, без вбивств, само собою. Як Ви чи я можете обмежити волевиявлення людей в своїх спальнях?




Останнє редагування: 3 липня 2022 02:02:23 від Vovchik
   
Re: Любовь – это халяль

я мав на увазі поширення, розповсюдження,це подається як варіант роз’яснення і боротьба за своі права, тобто є  своєрідною пропагандою. Які права? Кохайся в своїй спальні, любіть один одного, хтось заглядає у вашу спальню?
Нехай кохаються в своїх спальнях, хто з ким хоче, і як забажає, без насильства, без вбивств, само собою. Як Ви чи я можете обмежити волевиявлення людей в своїх спальнях?

 :facepalm1:
Віра в "пропаганду гомосексуалізму" - це одна із кацапських скреп.  :punish:
Ніяка пропаганда не перетворить гетеросексуала в гомосексуаліста.
Хочеш йти в Європу забудь цю маячню.
   
Re: Любовь – это халяль

:facepalm1:
Віра в "пропаганду гомосексуалізму" - це одна із кацапських скреп.  :punish:
Ніяка пропаганда не перетворить гетеросексуала в гомосексуаліста.
Хочеш йти в Європу забудь цю маячню.
я знаю, що це одна із їхніх «скреп»
Але й Ви, Tatus, безумовно знаєте, як професійно робиться пропаганда, як змішуються ложка варення в бочці з гімном.
Мені не треба йти в Європу,я вже давно там є, я житель європейського міста Львів.
   
Re: Любовь – это халяль

Як Ви чи я можете обмежити волевиявлення людей в своїх спальнях?

а шо - до них  поліція ходить по спальнях с заборонами чи якимись адмінштрафами?
   
Re: Любовь – это халяль

Ого! Это сильно. Но и в Библии и в Коране есть прямой запрет на мужеложество! Как с этим быть ?
]

В біблії багато чого сумнівного є. хтось дуже вільно вибирає чому треба слідувати зі старого завіту, а чому ні, нав'язуючи цей вибір іншим
   
Re: Любовь – это халяль
den

В біблії є легалайз рабства

Тільки нещодавно церква визнала що "у жінок теж є душа"

Все згідно інтерпретації біблії
   
Re: Любовь – это халяль

я знаю, що це одна із їхніх «скреп»
Але й Ви, Tatus, безумовно знаєте, як професійно робиться пропаганда, як змішуються ложка варення в бочці з гімном.

Кацапська пропаганда працює досить професійно тут таки правда, бо навіть під час війни з кацапстаном багато людей продовжують вірити кацапській пропаганді і використовувути їхні наративи.

Мені не треба йти в Європу,я вже давно там є, я житель європейського міста Львів.

Тобто вступ України до ЄС вже не потрібен?  :shuffle:

   
Re: Любовь – это халяль

я знаю, що це одна із їхніх «скреп»
Але й Ви, Tatus, безумовно знаєте, як професійно робиться пропаганда, як змішуються ложка варення в бочці з гімном.
Мені не треба йти в Європу,я вже давно там є, я житель європейського міста Львів.

Вообще-то, вы в США.
   
Re: Любовь – это халяль

Цивілізований світ котиться в сторону збільшення особистих свобод індивідуума.

А нецивілізований світ, як то кацапи з їхніми скрепами, талібан з шаріатом, та інші ультраправі з "традиційними цінностями" тягнуть світ назад в рабство.

Україні треба визначитись куди йти до свободи з цивілізованим світом, чи до рабства з кацапами і їхніми скрепами.

цікаво, якби у концтаборах можна б було обирати спосіб страти, чи дало б це стільки ж радості, як райдужні прапорці?
   
Re: Любовь – это халяль

Син Ілона Маска офіційно став дівчиною на ім'я Вівіан Джена

Нагадаємо, раніше 18-річний Ксав'є пояснив зміну імені та статі тим, що не хоче мати зі своїм батьком Ілоном Маском нічого спільного.

https://тсн/svit/sin-ilona-maska-oficiyno-stav-divchinoyu-na-im-ya-vivian-dzhena-2094754.html

що там з варіантами норми? :)

Від себе: це така ж свобода, як свобода вчинити самогубство
якби батьки були нормальні, то діти б ніколи й не подумали ні про одне, ні про інше
   
Re: Любовь – это халяль

Ливакі завжди були жартівниками- пратіффниє! :D
   
Re: Любовь – это халяль

Один из имамов мечети выразил надежду, что и другие мусульмане Берлина последуют его примеру, а многие из пришедших были с радужными стикерами «Любовь – это халяль».
ти теж спробуй. думаю що хочеш, але боїшся осуду, звідси й агресія до тих людей.
   
Re: Любовь – это халяль

ти теж спробуй. думаю що хочеш, але боїшся осуду, звідси й агресія до тих людей.

І де ти побачив агресію
   
Re: Любовь – это халяль

І де ти побачив агресію
А чому тобі це цікаво? Хотів засудження форуму ? Мені наприклад байдуже, пройшов би повз. Спроси себе - навіщо ти створив цю тему.
   
Re: Любовь – это халяль

 Дурнуватий хайп навколо питання "хто кого куди штрикає" є ознакою нецивілізованості.

 У цьому сенсі Ойропа включила задню.

 У всіх сенсах. B-)
   
Re: Любовь – это халяль

В біблії є легалайз рабства

Тільки нещодавно церква визнала що "у жінок теж є душа"

Все згідно інтерпретації біблії
=================
 повна дурня та нерозуміння ні Біблії, ні історії. До того ж ще й брехня
   
Re: Любовь – это халяль

А чому тобі це цікаво? Хотів засудження форуму ? Мені наприклад байдуже, пройшов би повз. Спроси себе - навіщо ти створив цю тему.

Поприкалуватись  :D Та і дивно що мусульмани змінили ставленнч якщо не фейк.
А як тобі байдуже, то чого не пройшов повз?
Отже тобі ця тема болить  :)
   
Re: Любовь – это халяль

Дурнуватий хайп навколо питання "хто кого куди штрикає" є ознакою нецивілізованості.
звідки хайп, чому дурнуватий?
цікаво спостерігати ознаки трансформації в авраамічних релігіях і тут раптом така реакція
до чого б це?...
   
Re: Любовь – это халяль
ATF

Мені от цікаво. А самі гомосексуалісти не втомилися від цього хайпу і уваги до своїх сексуальних симпатій?
   
Re: Любовь – это халяль

   У нормального человека прямая кишка не может быть предметом воожделений. Тем более одного с ним полу... ой! гендеру...

 Ну, ясное дело, оно конечно-своё тело-своё дело, но эти люди запрещают нам курить даже на воздухе.

 ну вот как-то енто не совсем правильно, га? Чота царапаеть.... Га? B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія