Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

у доларовому еквіваленті зменшилось

з якого дива?
ви коли курс фубля дивилися?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

вчора в Євпаторії перевіряли сирени
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

  "Газпром" в январе-июне 2022 года, по предварительным данным, добыл 238,4 млрд куб. м газа, что на 8,6% (на 22,4 млрд куб. м) меньше, чем в прошлом году, сообщила компания.
 Экспорт в страны дальнего зарубежья составил 68,9 млрд куб. м - на 31% (на 31 млрд куб. м) меньше, чем за тот же период 2021 года.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

"увидИли" какова "ни будь" горнава
в планах "не глупьіх" не вистачає основного - коли тікати.
покищо є куди, як і чим. і не прилітає. покищо.
 :facepalm:   [KA]
 
у нас є психологічна втома, але гарні шанси на світле майбутнє.
а каци масово не вішаються тільки тому, що дурні.
 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

в планах "не глупьіх" не вистачає основного - коли тікати.
покищо є куди, як і чим. і не прилітає. покищо.
 :facepalm:   [KA]
у нас є психологічна втома, але гарні шанси на світле майбутнє.
а каци масово не вішаються тільки тому, що дурні.

сьогодні настрій нівпізду
  це трохи підняло

Короче читаем Гегеля. Количественные изменения накапливаются постепенно , и в какой-то момент приводят к скачкообразному изменению качества. Орки накапливают проблемы , а ВСУ оружие. В момент пересечения этих графиков будет........сука у меня нет слов


а ну і кіно арестовича
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

з якого дива?
ви коли курс фубля дивилися?
берем курс біг-мака... ой, бля, макдональда там уже нема. ок, прив"язуємось до тойоти.... зайди на сайт автосалонів....  B-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3


ще трошки і хай Профі заводить гілку  про Крим

Хм.
Останнім разом я читала цього фрукта в січні, мабуть.
Він хотів купувати нову машину і сердився, що курс долару був високий і накопичень його рубльових не вистачило на омріяну марку, а дешевшу він брати не хотів, бо в нього, бач, великі вимоги до автівки.
Мабуть, щось таки сталося...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Че...
знову заснув на посту?

Уже второй раз за месяц в этом неблагополучном поселке Хотмыжеск Белгородской НР местные бомжи курят в неположенном месте. Бандера прийде, лад наведе!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Короче читаем Гегеля. Количественные изменения накапливаются постепенно , и в какой-то момент приводят к скачкообразному изменению качества. Орки накапливают проблемы , а ВСУ оружие. В момент пересечения этих графиков будет........сука у меня нет слов

Звідки це?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Хм.
Останнім разом я читала цього фрукта в січні, мабуть.
Він хотів купувати нову машину і сердився, що курс долару був високий і накопичень його рубльових не вистачило на омріяну марку, а дешевшу він брати не хотів, бо в нього, бач, великі вимоги до автівки.
Мабуть, щось таки сталося...

кацапи все прекрасно розуміють
що пездець надвигається, і любімій август цього року в них буде як ніколи.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Звідки це?

що саме?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

що саме?

Ця фраза про Гегеля

Це хтось із росіян писав?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ця фраза про Гегеля

Це хтось із росіян писав?

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

кацапи все прекрасно розуміють
що пездець надвигається, і любімій август цього року в них буде як ніколи.

В мене до цього типа додаткові почуття.
Це стерв'ятник, переїхав з Москви в окупований Крим.
Має отримати трохи більше середьостатистичног о кацапа з російських єбенів...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

❗️Медведев пытался покончить с собой

По информации журналистов, бывший президент РФ пытался покончить с собой. Охранник якобы обнаружил Дмитрия Медведева в состоянии алкогольного опьянения и с оружием в руке.

Сообщается, что именно охранник уговорил бывшего российского президента отдать пистолет.

"А уборщица нашла 5 вариантов предсмертных записок, в которых Медведев написал, что ему надоело быть куклой. А в своей смерти он винит хуйло и его ближайшее окружение", - отмечается в сюжете.

Российский политический деятель Илья Пономарев говорит, что не удивлен этим слухам, они распространяются изнутри РФ как результат внутрекремлевской борьбы за власть.

Предполагается, что сейчас между Медведевым и Кириенко идет внутренняя борьба, кто же станет преемником хуйло. Эксперты утверждают, что показательное в последнее время поведение Медведева - признак глубокой депрессии, которая и стала причиной попытки суицида.

Подписаться | Бот для поиска своих | Резервный канал
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Да ладно. Хотел бы - застрелился. Тем более бухой.
Просто сценка ревности к путлеру.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Да ладно. Хотел бы - застрелился. Тем более бухой.
Просто сценка ревности к путлеру.

та може чиїсь вигадки
але він останнім часом якийсь на грані...
нервові дописи з погрозами
видно, бухає постійно
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

❗️Медведев пытался покончить с собой
ні, хлопці, так не годиться.

спочатку писали про шойгу. начебто сдох, начебто обширний інфаркт. через деякий час він виліз свіженький, як огірок.

потім писали про хуйло. начебто ось-ось приріжуть на операційному столі. через деякий час теж вилазить свіженький, як огірок, звісно з урахуванням його віку.

тепер дімон. і теж вилізе, як огірок. і теж будемо ловити кожен його рух, намагаючись помітити негаразди.


отже можна вже зробити висновок. всі ці казки запускаються навмисно. таким нескладним способом ці істоти легко потрапляють в наш інфопростір, достатньо довго там перебувають і мають максимальну до себе увагу.

може вже досить? просто ігноруйте.

Останнє редагування: 1 липня 2022 16:40:49 від дмхз
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Животные, планету просто необходимо от них очистить

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

❗️Медведев пытался покончить с собой

По информации журналистов, бывший президент РФ пытался покончить с собой. Охранник якобы обнаружил Дмитрия Медведева в состоянии алкогольного опьянения и с оружием в руке.

Сообщается, что именно охранник уговорил бывшего российского президента отдать пистолет.

"А уборщица нашла 5 вариантов предсмертных записок, в которых Медведев написал, что ему надоело быть куклой. А в своей смерти он винит хуйло и его ближайшее окружение", - отмечается в сюжете.

Российский политический деятель Илья Пономарев говорит, что не удивлен этим слухам, они распространяются изнутри РФ как результат внутрекремлевской борьбы за власть.

Предполагается, что сейчас между Медведевым и Кириенко идет внутренняя борьба, кто же станет преемником хуйло. Эксперты утверждают, что показательное в последнее время поведение Медведева - признак глубокой депрессии, которая и стала причиной попытки суицида.

Подписаться | Бот для поиска своих | Резервный канал

Думаю шо новость о том шо в рашке собираются переводить экономику на военные рельсы с предоставлением широкого права на привлечение к работе на военпром.
Законопроект уже одобрен правительством и направлен в думу, то шо он будет принят как нада нет никаких сомнений.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Животные, планету просто необходимо от них очистить

https://t.me/truexanewsua/52624
Випускников университета МВД в ДНР (  :facepalm1: ) хотят забрать на войну ... "яка сумна новина"   :beach:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/nexta_live/31818
а коли до тої акадаемії вступали, про що думали?
що по закінченню комерсов кошмарити будуть та герич кришувати?
ні, назвался груздьом, полєзай в кузовок (старе рашкованське прислів'я). :D
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

та може чиїсь вигадки
але він останнім часом якийсь на грані...
нервові дописи з погрозами
видно, бухає постійно
ще пожалій
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

а коли до тої акадаемії вступали, про що думали?
що по закінченню комерсов кошмарити будуть та герич кришувати?
ні, назвался груздьом, полєзай в кузовок (старе рашкованське прислів'я). :D
якщо "воєнкоми" їх у мамок відіб'ють то не будуть   :beach:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Випускников университета МВД в ДНР (  :facepalm1: ) хотят забрать на войну ... "яка сумна новина"   :beach:

Ані же дєті.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://www.youtube.com/watch?v=X__h7eBueAY

Гарне кіно  (tu)

Цього канашенкова я ненавиджу ще з Сірії, там він теж брехав по-повній.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Думаю шо новость о том шо в рашке собираются переводить экономику на военные рельсы с предоставлением широкого права на привлечение к работе на военпром.
Законопроект уже одобрен правительством и направлен в думу, то шо он будет принят как нада нет никаких сомнений.

Тобто війна буде йти ще дуже довго... Погана новина, хоча й очікувана
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Тобто війна буде йти ще дуже довго... Погана новина, хоча й очікувана
Якщо шукати щось гарне в цій новині, то перехід на військові рейки стрімко пришвидшить падіння економіки і рівня життя в мордорі.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Господи, та літаки нам дайте сучасні.
Просто дайте нам літаків!
ти можеш зрозуміти одну просту річ? Бо досі до тебе не дійшло то,що тут НЕ РАЗ пояснювали- цяцьки дають НА НЕГАЙНЕ використання,тобто для них повинен бути ГОТОВИЙ навчений розрахунок чи екіпаж(ХІМАРС чи 777 чи літак чи танк). навчання на літаку триває по інструкції РІК (як наші пілоти то скоротять з інструкторами,це питання до них і їх вищих начальників) і лише коли будть готові пілоти тоді.як і з екіпажами ХІМАРС чи 777, цяцьки для них поставлять для використання (якщо наші пілоти вже вчаться то значить і рішення по цяцуках приняте і чекає ). Тому ТУТ повторювати мантри щоденно чи тижнево не потрібно. Є люди ПО ОБІ СТОРОНИ океану які над тим працюють не залежно від ваших чи когось іншого в соцмережах,по комплексу цієї задачі. надіюся,що більше про це не буде тут  чути,хоча з досвіду форумі відомо-"чукча не читатель чукча пісатель" і знову ми почуємо ті самі слова-дайте нам літаків через тиждень. :(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

ти можеш зрозуміти одну просту річ? Бо досі до тебе не дійшло то,що тут НЕ РАЗ пояснювали- цяцьки дають НА НЕГАЙНЕ використання,тобто для них повинен бути ГОТОВИЙ навчений розрахунок чи екіпаж(ХІМАРС чи 777 чи літак чи танк). навчання на літаку триває по інструкції РІК (як наші пілоти то скоротять з інструкторами,це питання до них і їх вищих начальників) і лише коли будть готові пілоти тоді.як і з екіпажами ХІМАРС чи 777, цяцьки для них поставлять для використання (якщо наші пілоти вже вчаться то значить і рішення по цяцуках приняте і чекає ). Тому ТУТ повторювати мантри щоденно чи тижнево не потрібно. Є люди ПО ОБІ СТОРОНИ океану які над тим працюють не залежно від ваших чи когось іншого в соцмережах,по комплексу цієї задачі. надіюся,що більше про це не буде тут  чути,хоча з досвіду форумі відомо-"чукча не читатель чукча пісатель" і знову ми почуємо ті самі слова-дайте нам літаків через тиждень. :(
ти такий кумедний  :)
не забороняй мені просити що я хочу )

мені резони ні до чого, розумієш.

я космосу передаю що нам потрібно.

він відгукується.
це дорогого вартує.

п.с. з серії -"ти б хотя бьі лотерейньіій білет купив" (с)
от я покупаю лотерейний квіток. вже не відвертиться )))
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Якщо шукати щось гарне в цій новині, то перехід на військові рейки стрімко пришвидшить падіння економіки і рівня життя в мордорі.

Як мінімум це зменшить безробіття. Не знаю, я не економіст, але чомусь говорять, що у США лендліз сприяв підйому економіки, а тут цей крок навпаки має пришвидшити падіння?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Ані же дєті.
У донча малий теж десь мав закінчили навчання...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3


Т-62
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
den

Як мінімум це зменшить безробіття. Не знаю, я не економіст, але чомусь говорять, що у США лендліз сприяв підйому економіки, а тут цей крок навпаки має пришвидшити падіння?

В США немає проблеми безробіття
3.6%
Це близько до історичних мінімумів
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Кацапы могут "переводить себя на военные рельсы" до усрачки, в хорошие годы без санкций эти говномесы осиливали в год 100 танков и десяток самолётов, посмотрим шо они осилят под санкциями, сейчас эти пидары вывозят на накопленном говне, которое судя по т-62 выше подходит к концу. Если Украина получит в конце концов в нормальных количествах необходимое вооружение, им кизда
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

В США немає проблеми безробіття
3.6%
Це близько до історичних мінімумів

Я кажу про те, що мілітаризація економіки в Росії може зменшити російське безробіття - там зараз актуалізувалася ця проблема з масовим відходом західних фірм
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://twitter.com/view/status/1542871757719232512Т-62
Старе гімном але "шапку не кидає", гільза що згорає була помилкою/катастрофою для сімейства 64/72

Останнє редагування: 1 липня 2022 18:14:12 від Дід Варава
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія