Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Тільки просувай в США, ЄС, Британії, Австралії - найплатоспроможніші ринки й не будуть скиглити, шоб на шару зробив. На них і концентруйся.
Поки основна складова слабка - якість робіт. Але всеодно не працюючи не просунешся далі.

Останнє редагування: 11 жовтня 2016 21:54:29 від viter_zi_stepu
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Поки основна складова слабка - якість робіт. Але всеодно не працюючи не просунешся далі.

Або ще краще й простіше.
Продавай дистанційно Проект + Технологія виконання (нп висилай набір фарб та лекал з інструкцією, щоб середнього пошибу маляр міг розібратися) - це дозволить продавати онлайн в необмежених кількостях.
Коротше - твоя ідея реально БОМБЕЗНА!!!
В мене до грошей нюх і я їх просто відчуваю тут в дуууууже великих кількостях і з величезною доданою вартістю!!!
Коротше, з твоїм талантом, вмінням та ідеєю не заробляти дохуя грошей то треба ще дуууже постаратися (на названих ринках).
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))
Svitlana Bykova

Продавай дистанційно Проект + Технологія виконання
або шаблони до авторських малюнків, які можна розфарбувати
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

або шаблони до авторських малюнків, які можна розфарбувати

фарби треба - розмалюють там так, шо УГ вийде своїми фарбами, бо їх треба змішувати у відп. пропорціях.
Це трохи ускладнює, АЛЕ дає 100% захист від підробок.

От я би за стіну 1 спокійно десь 300 євро платив би + маляру ще трохи.

   
ідеальний баланс кольорів, як на мене Показати зображення...
Я возможно взял-бы в Декабре парочку подобных картин, если это не очень дорого.
Стиль примерно мой, но сейчас нечем.
Почти вся денежка уплыла на квартиру, ремонт, мебель и технику.
Предложение - серьезное. К примеру эти две:


Для кухни и спальни.

Останнє редагування: 11 жовтня 2016 22:41:12 від Totenhead
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Або ще краще й простіше.
Продавай дистанційно Проект + Технологія виконання (нп висилай набір фарб та лекал з інструкцією, щоб середнього пошибу маляр міг розібратися) - це дозволить продавати онлайн в необмежених кількостях.
Коротше - твоя ідея реально БОМБЕЗНА!!!
В мене до грошей нюх і я їх просто відчуваю тут в дуууууже великих кількостях і з величезною доданою вартістю!!!
Коротше, з твоїм талантом, вмінням та ідеєю не заробляти дохуя грошей то треба ще дуууже постаратися (на названих ринках).

Я недавно цікавився такою штукою як соціоніка. Якщо слідувати її принципам, то є різні типи людей. Одні на "ти" з грошима. В них є нюх. Одні справні виконавці. Інші навпаки генератори ідей, але якщо не мають в команді того, хто ці ідеї може загорнути в гарну коробку і продати, то так все життя лишаються невдахами. Я ніби і генерую цікаві проекти, але це не перетворюється в систему. Врешті нападає шалена депреснячка, з якої довго вилажу. Життя проходить, а ти сидиш біля розбитого корита. Я так собі зробив висновок, що я ледачкую і просто недостатньо вкладаюся в роботу. Але поки все як в пісні Чубая, не вистачає півподиху, щоб щось у щось розгорнути ))
   
Я недавно цікавився такою штукою як соціоніка. Якщо слідувати її принципам, то є різні типи людей. Одні на "ти" з грошима. В них є нюх. Одні справні виконавці. Інші навпаки генератори ідей, але якщо не мають в команді того, хто ці ідеї може загорнути в гарну коробку і продати, то так все життя лишаються невдахами. Я ніби і генерую цікаві проекти, але це не перетворюється в систему. Врешті нападає шалена депреснячка, з якої довго вилажу. Життя проходить, а ти сидиш біля розбитого корита. Я так собі зробив висновок, що я ледачкую і просто недостатньо вкладаюся в роботу. Але поки все як в пісні Чубая, не вистачає півподиху, щоб щось у щось розгорнути ))
Просто надо начать. Это - главное.
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Я возможно взял-бы в Декабре парочку подобных картин, если это не очень дорого.
Стиль примерно мой, но сейчас нечем.
Почти вся денежка уплыла на квартиру, ремонт, мебель и технику.
Предложение - серьезное. К примеру эти две:
Показати зображення...
Показати зображення...
Для кухни и спальни.
Тоді просто бути на зв’язку. Як захочете, то кажіть.
   
Тоді просто бути на зв’язку. Як захочете, то кажіть.
Я уже хочу. Главный вопрос - сколько?
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Просто надо начать. Это - главное.
Та вже сто разів починав ))
Хоча зараз є один проект в рамках давнього глобального проекту. може вигорить. Роблю принти для футболок.
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Я уже хочу. Главный вопрос - сколько?
Зазвичай таке десь від 5 тис.
Але зауважу, що я не копіюю.
Роблю все індивідуально під людей, під гармонію приміщення.
   
Зазвичай таке десь від 5 тис.
Але зауважу, що я не копіюю.
Роблю все індивідуально під людей, під гармонію приміщення.
Каждая или обе?
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Каждая или обе?
Якщо в комплексі то обидві десь - 7.
   
Якщо в комплексі то обидві десь - 7.
Размер?
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Размер?
Це не критичне питання, бо розмір зображення буде випливати із площі стіни, розташування меблів тощо.
Тобто так, щоб максимально скріпити простір і надати йому цілісності.
   
Це не критичне питання, бо розмір зображення буде випливати із площі стіни, розташування меблів тощо.
Тобто так, щоб максимально скріпити простір і надати йому цілісності.
В принципе интересно.
Помещения буду готов показать в середине ноября.
Расчитаться смогу в районе Нового Года.
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Вчора намалював




   
Суперово  (tu)
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Актуально. Може комусь тре.
   
В мене є гола стіна, даю адрему:
 Україна, Мімферопольська область, місто Сімферополь, вул Кечкеметська  91 . 
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Пане, у меня все стены белые и голые. Сотни квадратов. Да приезжайте и резвитесь сколько вам угодно. Я и на краски денег дам если нужно.  Очень теплые ваши работы. Я в том чуть понимаю. А, это все же коммерция. Не знаю заработаете ли тем, ну правда же ваши рисунки прекрасны. Наши люди просто не привыкли за красоту платить.  А если вам поиграться и поэкспериментироват ь - вон, куча стен. Закрасить при неудаче вашей будет уже моим делом. В личку при желании.

Останнє редагування: 9 грудня 2018 00:34:18 від beggy
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Пане, у меня все стены белые и голые. Сотни квадратов. Да приезжайте и резвитесь сколько вам угодно. Я и на краски денег дам если нужно.  Очень теплые ваши работы. Я в том чуть понимаю. А, это все же коммерция. Не знаю заработаете ли тем, ну правда же ваши рисунки прекрасны. Наши люди просто не привыкли за красоту платить.  А если вам поиграться и поэкспериментироват ь - вон, куча стен. Закрасить при неудаче вашей будет уже моим делом. В личку при желании.

Яке місто? Місце людне?
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

В мене є гола стіна, даю адрему:
 Україна, Сімферопольська область, місто Сімферополь, вул Кечкеметська  91 . 

Як мінімум це далеко ))
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Яке місто? Місце людне?
буча, полчаса маршрутки или двадцать минут машиной от академгородка. Гостей и учеников полон дом. У меня есть цоколь, курилка, в не от людей прячусь. Много людей, гости часто, вам то может и в напряжно по вдохновению, но есть пара комнат, где очень тихо и спокойно. Стены ваши. Хоть крестами, мне в этих белых стенах не уютно. Не нарисуется вы испаскужу сам. Не должен человек и не может жить в белых стенах.
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

буча, полчаса маршрутки или двадцать минут машиной от академгородка. Гостей и учеников полон дом. У меня есть цоколь, курилка, в не от людей прячусь. Много людей, гости часто, вам то может и в напряжно по вдохновению, но есть пара комнат, где очень тихо и спокойно. Стены ваши. Хоть крестами, мне в этих белых стенах не уютно. Не нарисуется вы испаскужу сам. Не должен человек и не может жить в белых стенах.

Це власний будинок?
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Це власний будинок?
да. с утра шумно, вечером шумно, все выходные шумно. Но есть такие комнаты и можем договориться вас не тревожил чтоб никто. Смотрите сами, может идеи какие попробуете, в конце концов, совсем не получится - перекрашу стену. Мне тех стен не жалко, а обои не люблю. Ну ведро краски, да то нормально.
   
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Так, симпатична робота!
Найважче, в таких речах, як на мене, зберегти стилістичну цілісність. Вам, пане viterzbayraku, це--безперечно-- вдалося!

Маю невеличке питання : -- ліворуч, на зображенні, два білих кола ( квіти?), мають ..."внутрішню спіраль", умовно кажучи... Напрям якої -- за рухом годинникової стрілки. Це Ваше відчуття,  традиція, чи ще щось?
Бо -- за моїми спостереженнями -- практично всі , оточуючі нас ... "живі елементи" мають протилежний напрям руху енергії ( різної сили, інтенсивності, "пульсаціі", орієнтації в просторі -- звісно -- але "проти")
   
Богдане, а чи можливо буде зробити це в дитячому будинку біля Одеси?
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Так, симпатична робота!
Найважче, в таких речах, як на мене, зберегти стилістичну цілісність. Вам, пане viterzbayraku, це--безперечно-- вдалося!

Маю невеличке питання : -- ліворуч, на зображенні, два білих кола ( квіти?), мають ..."внутрішню спіраль", умовно кажучи... Напрям якої -- за рухом годинникової стрілки. Це Ваше відчуття,  традиція, чи ще щось?
Бо -- за моїми спостереженнями -- практично всі , оточуючі нас ... "живі елементи" мають протилежний напрям руху енергії ( різної сили, інтенсивності, "пульсаціі", орієнтації в просторі -- звісно -- але "проти")
позвольте с вами не согласиться. Станьте лицом к  солнцу. И смотрите. Оно движется слева направо. То есть по часовой стрелке. Жизнь связана с солнцем неразрывно. Но ваша чувствительность к движению энергий вызывает уважение.
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Классическая свастика, солярный символ, испоганенный нацистами, тоже против вашего утверждения.
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Позвольте с вами не согласиться. Станьте лицом к  солнцу. И смотрите. Оно движется слева направо. То есть по часовой стрелке.
Звісно, що дозволяю :)
Це індивідуальне сприйняття. Якщо одна людина, скажімо, дивитиметься на прозорий циферблат годинника, спереду, а інша -- стоячи позаду нього, то може виникнути неабияка суперечка...
Взагалі-то,  енергетика "об'єктів"... скажімо так: -- наближених до самодостатності -- трохи складніша "геометрично". Траєкторія "малюнку" наближається до символу нескінченності / "вісімки"
Проте ( у моїй "класифікації" ) -- напрям руху, таки, проти...
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Ще раз, уважно, роздивився Вашу роботу, шановний viterzbayraku, й схиляюся до думки, що це, десь, "вечір напередодні Івана Купайла " :) ...

Особисто я,  як мені видається,  форму сприймаю краще за колір. І аби стояло завдання за Вашими лекалами,  розфарбувати цю композицію ( та ще й для дитячого закладу! ),  використав би, напевно,  якусь лазуреву для цього озерця... І --- все зіпсував би :(

У Вас воно, містить -- в глибині своїй, -- якусь "таїну"...
Гадаю у Вас вийшло б ілюструвати твори, того ж, Валерія Шевчука

   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

чем-то мне такие картины с Марком Захаровичем Шагалом ассоциируются, хотя стиль, несомненно, у автора свой и индивидуальный.
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Так, симпатична робота!
Найважче, в таких речах, як на мене, зберегти стилістичну цілісність. Вам, пане viterzbayraku, це--безперечно-- вдалося!

Маю невеличке питання : -- ліворуч, на зображенні, два білих кола ( квіти?), мають ..."внутрішню спіраль", умовно кажучи... Напрям якої -- за рухом годинникової стрілки. Це Ваше відчуття,  традиція, чи ще щось?
Бо -- за моїми спостереженнями -- практично всі , оточуючі нас ... "живі елементи" мають протилежний напрям руху енергії ( різної сили, інтенсивності, "пульсаціі", орієнтації в просторі -- звісно -- але "проти")

Все дуже умовно, і обирається інтуїтивно без пояснень.
Я знаю, шо є дискусії, наприклад, щодо напрямку обертання свастики.
Але, наприклад, якщо ми уявимо, що це галактика, і ми дивимось на неї збоку, то з таким же успіхом ми можемо глянути на неї і з іншої сторони.
Це просто точка зору. Хоча зараз я для свого "логотипу" використовую протилежний напрямок обертання.
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))


Все дуже умовно, і обирається інтуїтивно без пояснень.

Погоджуюся -- самий правильний підхід.

Вдале рішення й з  "зірочками"-кружальцями, розкиданими по стіни , за межами, власне, самої композиції . Не лише включає всю площину в "роботу", але й -- завдяки  їх " відбитку в озері" -- створює ілюзію " погляду з космосу"...

Чи не відчували Ви себе "трішки дитиною" в процесі творення? :) -- настільки все органічно вийшло
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Творчий процес - це завжди перебування в ролі дитини.
   
Re: В кого є гола стіна, готова до малювання? ))

Важко шось порадити ) Я тільки з нуля самостійно по живому )
   
Я собираюсь начать свой собственный небольшой живописный бизнес. Я пытаюсь собрать всех своих уток подряд. Так что цены, сроки и вся эта информация. Я начну работать по выходным, поэтому я все еще могу работать на моей нынешней работе. Не уйду, пока не придется. Любая информация полезна. Я влюбился в эту карьеру и хочу сделать это самостоятельно. Заранее спасибо.
   
I am going to start my own small picturesque business. I try to collect all my ducks in a row. So the prices, terms and all this information. I will start working on the weekend, so I can still work on my current job. I won’t leave until I have to. Any information is helpful. I fell in love with this career and want to do it on my own. Thank you in advance.


my issue got solved!!
___________________ _
fedloan|irs.gov|easybib
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія