Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

12 тижнів

Re: 12 тижнів

Re: 12 тижнів

все можливо ви не уявляєте яка зараз хімія є
   
Re: 12 тижнів

Як хімія може накачати м'язи?  :facepalm1:

та хочаб фен
відбиває апетит і додає енергії що взагалі не втомлюєшся, і сна не треба
головне кожні 2 години пилососити

   
Re: 12 тижнів

На такую ТП как Зиронька вся эта инстаграмная хуита и розрахована
   
Re: 12 тижнів

На такую ТП как Зиронька вся эта инстаграмная хуита и розрахована
бесит когда у кого то пуза нет? :lol:
   
Re: 12 тижнів

бесит когда у кого то пуза нет? :lol:
У меня его нет. А вот Зиронька сходила 2 раза в спортзал и стала специалистом по мязам и спортивной фармакологии
   
Re: 12 тижнів

У меня его нет. А вот Зиронька сходила 2 раза в спортзал и стала специалистом по мязам и спортивной фармакологии
але не спішить показати зміни в своїй фігурі. содіваюсь, що в кращу сторону
   
Re: 12 тижнів

У меня его нет. А вот Зиронька сходила 2 раза в спортзал и стала специалистом по мязам и спортивной фармакологии
я лет 15 в зал хожу и  стараюсь советов не давать, иногда как послушаю, что "тренеры" новичкам втирают...ппц.
реклама всякого щыта типа бцаа или карнитина - самое безобидное.
   
Re: 12 тижнів

я лет 15 в зал хожу и  стараюсь советов не давать, иногда как послушаю, что "тренеры" новичкам втирают...ппц.
реклама всякого щыта типа бцаа или карнитина - самое безобидное.
Это просто бизнес
   
Re: 12 тижнів

Это просто бизнес
понятно, я поэтому и говорю, что безобидное.
   
Re: 12 тижнів

Реальний випадок.

Не 3,14зди

 :-)o
   
Re: 12 тижнів

понятно, я поэтому и говорю, что безобидное.
Я слышал один клиентке гормон роста советовал - шоб быстро
   
Re: 12 тижнів

Я слышал один клиентке гормон роста советовал - шоб быстро
тю, так толкать тестостерон пацанве 18-20 єто самый хлеб.
   
Re: 12 тижнів

Чувак сидів на курсах анаболічних стероїдів 12 тижнів. Це цілком реальний результат тільки при курсі. Інакше мязова маса не росла б таким темпом при обмеженні калорій. Це я не критикую його, це тільки інформація для дітей які можливо читають і схочуть повторити такий подвиг. Без стероїдів повторення закінчиться зірваним серцем або ще якоюсь травмою.
   
Re: 12 тижнів

Чувак сидів на курсах анаболічних стероїдів 12 тижнів. Це цілком реальний результат тільки при курсі. Інакше мязова маса не росла б таким темпом при обмеженні калорій. Це я не критикую його, це тільки інформація для дітей які можливо читають і схочуть повторити такий подвиг. Без стероїдів повторення закінчиться зірваним серцем або ще якоюсь травмою.
У него была мязова масса, посмотри на его трапецию, грудные и квадрицепсы. Просушился, гормончик роста там и по мелочи.
   
Re: 12 тижнів

У него была мязова масса, посмотри на его трапецию, грудные и квадрицепсы. Просушился, гормончик роста там и по мелочи.

Справа в тому що коли ви сушитесь в першу чергу падає мязова маса, вірніше одночасно з  салом. А в нього навпаки виросло. Там не просто курс а кінські дози були.
   
Re: 12 тижнів

Справа в тому що коли ви сушитесь в першу чергу падає мязова маса, вірніше одночасно з  салом. А в нього навпаки виросло. Там не просто курс а кінські дози були.
Для этого гормон роста и используют, плюс анаболики можно
   
Re: 12 тижнів

Ще є такий колаж  :)

   
Re: 12 тижнів

звичайний цикл массонабору та сушки - проф бодебілдери та поїхавші любителі постійно цим займаються

http://sportwiki.to/Курсы_для_сушки_и_р ельефа_(набора_сухой_массы)
   
Re: 12 тижнів

Ще є такий колаж  :)

Показати зображення...

Бажано такі порівняння робити в одній позі, при ідентичному освітленні, напруженні і втягуванні живота, різниця для цього чувака буде невеликою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія