Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Нова пошта» підвищує тарифи з 20 березня 2021 8-:

«Нова пошта» підвищує тарифи з 20 березня 2021 8-:

Компанія «Нова пошта» повідомила, що з 20 березня 2021 року в Україні починають діяти оновлені тарифи на послуги доставки та пакування відправлень.

«Розуміючи всю складність економічної ситуації, пов’язаної з пандемією та карантинними обмеженнями, Нова пошта тривалий час свідомо не підвищувала тарифи. Ми працювали на межі можливостей і допомагали країні боротися з ковідом, купуючи медичне обладнання та засоби захисту для лікарень.

Але ми вимушені зробити незначне підвищення тарифів у зв’язку зі зростанням цін на пальне, комунальні послуги, інфляцією тощо» — повідомили в Новій пошті.

Таким чином з 20 березня 2021 року вводяться наступні оновлення:

На 10 відсотків в середньому.при їх якості цілком норм

Re: «Нова пошта» підвищує тарифи з 20 березня 2021 8-:
PAL

Розуміючи всю складність економічної ситуації, пов’язаної з пандемією та карантинними обмеженнями, Нова пошта тривалий час свідомо не підвищувала тарифи.
перепрошую, але брешуть, суки
отак тишком-нишком потрошку підвищували

Монополіст. І веде себе відповідно.

Аж на 5 гривень..
Жах
Жах
Жах!

Нет ну ребятки конечно нагловатые. Начинают заганять

За посылку по  Киеву - 100 грамм кулечек, 35 грн ???

Причем Джастин берет 15 по области!

Аж на 5 гривень..
Жах
Жах
Жах!
ніби так. але якась вона дорога, маю на увазі малі посилки, в порівняні з джастіном, укрпоштою.

Нет ну ребятки конечно нагловатые. Начинают заганять

За посылку по  Киеву - 100 грамм кулечек, 35 грн ???

Причем Джастин берет 15 по области!
і за гроші, коли постоплатою дорого бере.

PAL

Аж на 5 гривень..
Жах
Жах
Жах!

вони ж не тільки на 5 грн підвищують
вони ж рахують вагу посилки за якимись їм одним відомими формулами

ну й ще нюанс - втрачається сенс куплять з доставкою поштою товари, ціна яких не перевищує дві ціни доставки
А тут цікава річ виходить
Я купляв нещодавна підкладку під поперек на крісло (щоб зручніше сидіти й додаткова підтримка спини)
отаке от

Ціна однієї - менше 60 грн. Я купляв дві. Загальна вага - десь півкіло

Знаєш, скільки нарахували мені за доставку? 86 грн!!!
Це нормально на твою думку?

Завваж, що доставка такої ж посилки з Китаю тією жеж Новою поштою (Ali Standard Shipping) коштуватиме.... меньше 2х долярів!!!
Це нормально, як вважаєш?

Из штатов коробка с обувью - 8 баксов = 224 грн :K

Те кто не довольны, в чем проблема, пользуйтесь Джастином или Укрпочтой (ноги моей в этом совке не будет при наличии выбора)

Те кто не довольны, в чем проблема, пользуйтесь Джастином или Укрпочтой (ноги моей в этом совке не будет при наличии выбора)

+100

я так и делаю :)

пользуюсь укрпоштой и вполне довольна. правда их доставка экспресс дороговата и почему то многие магазины именно ей товар и отсылают

зато в розетке фиксированная цена отправки укрпоштой 24 грн за посылку  :beach: (была 20)

сегодня получил посылку по Украине 5,5 кг небольшого объема - 92 грн.
что то ни разу не похожа сумма на табличку выше :nea:

зато в розетке фиксированная цена отправки укрпоштой 24 грн за посылку   (была 20)
розетка - мої най/улюбленіші пункти видачі - безкоштовна доставка, оплата без комісій і комфортно можна перевірити товар - працівники самі все роблять. нова пошта  - конюшня в цьому плані.

сегодня получил посылку по Украине 5,5 кг небольшого объема - 92 грн.
что то ни разу не похожа сумма на табличку выше
та да, формули розрахунків в них незбагнені.
коли рідко інтернрт шопінг робити, то ніби і ок. але якщо практично врсь шопінг в інтернет-магазинах робиш, ціну доставки відчуваєш.

Пакет з документами А4 300грам доставка курєром  до хати наступного дня
З Братислави до Відня -відстань 60 км.
Відправника реально без бінокля видно)
Вартість 29євро.
Тищща грн.

Є куди рости НП))

Пакет з документами А4 300грам доставка курєром  до хати наступного дня
З Братислави до Відня -відстань 60 км.
Відправника реально без бінокля видно)
Вартість 29євро.
Тищща грн.

Є куди рости НП))
А в пакете сколько листов А4, завтра забираю один лист , доставка по Киеву 36 грн

Не кормите монополиста - не пользуйтесь Новой Почтой.

А в пакете сколько листов А4
Угода на пару десятків листочків.
...
То все карантін
Влом було проїхати.
Заявили цінність  на 1.000є
А курєр Джіелес просто поклав на ящик біля воріт і без підпису.

Бардак короч..

НП певно ще не встигла оборзіти до такого сервісу))

На Укрпошті можна вибирати Експрес - авіадоставка в любому напрямку чи Стандарт - наземним транспортом. А на "Новій Пошті" нема прискореної авіадоставки в будь-який населений пункт.

PAL

На Укрпошті можна вибирати Експрес - авіадоставка в любому напрямку чи Стандарт - наземним транспортом. А на "Новій Пошті" нема прискореної авіадоставки в будь-який населений пункт.

у внутрішній авіадоставці нема сенсу
Автотранспорт довозить максимум за два дні будь-де. Авіа швидше не буде, бо все одно авіасполучення виключно між великими містами, та ще й не кожень день або з перекладкою
а до поштамптів возять авто

Укрпошта з Розетки та низки інших шопів безкоштовно доставляє

Клієнт вже голосує ніжками.
Ще рік-два тому на НП були черги по півгодини ждати доводилось. А от з нового року черг нема зовсім.
Чи то люди збідніли, чи таки мігрували до конкурентів.
Передачі автобусами - дешева альтернатива для батьків студентів - теж подорожчали. До нового року було 50 грн. сумкомісце, зараз вже хочуть сотню.
Так що Укрпошта з її дрімучим "сервісом" таки найдешевша.

Клієнт вже голосує ніжками.
Ще рік-два тому на НП були черги по півгодини ждати доводилось. А от з нового року черг нема зовсім.
Чи то люди збідніли, чи таки мігрували до конкурентів.
Передачі автобусами - дешева альтернатива для батьків студентів - теж подорожчали. До нового року було 50 грн. сумкомісце, зараз вже хочуть сотню.
Так що Укрпошта з її дрімучим "сервісом" таки найдешевша.

А то что Новая почта оптимизировала свою работу, перестроила процессы, выделила отдельно грузовые склады и существенно увеличила их количество по вашему не в этом причина уменьшения очередей ? Клиентов НП меньше не становится. И да, по цене их доставка не всегда оптимальная, но для многих это далеко не главный критерий выбора

А то что Новая почта оптимизировала свою работу, перестроила процессы, выделила отдельно грузовые склады и существенно увеличила их количество по вашему не в этом причина уменьшения очередей ? Клиентов НП меньше не становится. И да, по цене их доставка не всегда оптимальная, но для многих это далеко не главный критерий выбора
(tu) У меня отправить получить занимает 30 секунд.

у внутрішній авіадоставці нема сенсу
Автотранспорт довозить максимум за два дні будь-де. Авіа швидше не буде, бо все одно авіасполучення виключно між великими містами, та ще й не кожень день або з перекладкою
а до поштамптів возять авто
Авіадоставку можна замовити на Укрпошті і оплатити але на не дуже близькі села посилка може доставлятися з тиждень.

А то что Новая почта оптимизировала свою работу, перестроила процессы, выделила отдельно грузовые склады и существенно увеличила их количество по вашему не в этом причина уменьшения очередей ?
Так, ростуть, все налагоджено і доступно практично всюди. Логістика супер.

Але все можна звести до абсурду, коли вартість послуг, щоб покрити поточні витрати, стане неконкурентноспромо жною. І щоб втриматись, почнуть душити конкурентів фізично, щоб стати монополістом.
Особисто мені потрібно здолати відстань в 50 км в дві сторони, щоб дістатись відділення НП. На авто це ще +100 грн. до вартості послуг НП.
А коли є зворотня доставка, то ще додаткові витрати.
От і виходить, що відправлення вартістю 400 грн. мені обходиться у 600-650 грн. Погодьтеся, що за таких умов НП для мене кровосос.

Невже ви думали що шалений друк коштів блазнем не аукниться?

Компанія «Нова пошта» повідомила, що з 20 березня 2021 року в Україні починають діяти оновлені тарифи на послуги доставки та пакування відправлень.

«Розуміючи всю складність економічної ситуації, пов’язаної з пандемією та карантинними обмеженнями, Нова пошта тривалий час свідомо не підвищувала тарифи. Ми працювали на межі можливостей і допомагали країні боротися з ковідом, купуючи медичне обладнання та засоби захисту для лікарень.

Але ми вимушені зробити незначне підвищення тарифів у зв’язку зі зростанням цін на пальне, комунальні послуги, інфляцією тощо» — повідомили в Новій пошті.

Таким чином з 20 березня 2021 року вводяться наступні оновлення:

Показати зображення...
БРЕШУТ !! ОНИ УЖЕ ПОДНИМАЛИ НЕДАВНО  каждый год поднимают . Переходим на деливери - дешевле и без гемороя с коробками !

Невже ви думали що шалений друк коштів блазнем не аукниться?

Следующий этап- девальвация

Так, ростуть, все налагоджено і доступно практично всюди. Логістика супер.

Але все можна звести до абсурду, коли вартість послуг, щоб покрити поточні витрати, стане неконкурентноспромо жною. І щоб втриматись, почнуть душити конкурентів фізично, щоб стати монополістом.
Особисто мені потрібно здолати відстань в 50 км в дві сторони, щоб дістатись відділення НП. На авто це ще +100 грн. до вартості послуг НП.
А коли є зворотня доставка, то ще додаткові витрати.
От і виходить, що відправлення вартістю 400 грн. мені обходиться у 600-650 грн. Погодьтеся, що за таких умов НП для мене кровосос.

то не користуйтесь.
які проблеми.

є купа альтернативи.

нп розвивається.
 вже з західної України до мене посилки приходять на слідуючий день
як вони це зробили х.з.

плюс їм потрібно піднімати з/п працівникам

Буває запізнююсь і на "Новій Пошті" в мене приймають оформлені посилки за кілька хвилин після закінчення робочого дня, а на Укрпошті вже було закрито і нікого немає за 2 хвилини до кінця робочого дня.

PAL

Буває запізнююсь і на "Новій Пошті" в мене приймають оформлені посилки за кілька хвилин після закінчення робочого дня, а на Укрпошті вже було закрито і нікого немає за 2 хвилини до кінця робочого дня.

то тобі просто з відділенням НП пощастило
вони закриваються чітко по годиннику

Мені здається,що тут ще залежить і від відділення,і від персоналу

Это где, в Киеве четко минута в минуту закрывают приём и говорят что комп не проводит после определённого времени.

На НП шо мені не подобається  - приколи з доставкою додому.. Треба було якось водночас забрати у відділенні одну посилку і відправити іншу. То у них на це, виявляється, є 2 окремі служби і вони ніяк не можуть об'єднатися ради мене, і мені треба би було чекати їх у різний час! Ну і то ще не все - доставочна служба бере мою посилку з вантажного відділення, пре за 22 км у село, де є служба доставки по нашому сільському району, а потім везе до мене у село, причому возять лише до 17 години, і не хвилює, що то лише пенси можуть сидіти вдома зранку до 17, а ввечері вони не возять! Графік у них такий прицюцькуватий.  Кататимуть мою посилку по всьому району , логісти офігенні.
А додзвонитися у доставку - ніззя( якого лисого дідька не мажте корпоративного телефона??) ,вони Вам самі подзвонять, але лише за 30 хв до приїзду, ну капець - встигну я бути дома чи ні, лотерея, або сиди дома весь день, чекай.

На НП шо мені не подобається  - приколи з доставкою додому.. Треба було якось водночас забрати у відділенні одну посилку і відправити іншу. То у них на це, виявляється, є 2 окремі служби і вони ніяк не можуть об'єднатися ради мене, і мені треба би було чекати їх у різний час! Ну і то ще не все - доставочна служба бере мою посилку з вантажного відділення, пре за 22 км у село, де є служба доставки по нашому сільському району, а потім везе до мене у село, причому возять лише до 17 години, і не хвилює, що то лише пенси можуть сидіти вдома зранку до 17, а ввечері вони не возять! Графік у них такий прицюцькуватий.  Кататимуть мою посилку по всьому району , логісти офігенні.
А додзвонитися у доставку - ніззя( якого лисого дідька не мажте корпоративного телефона??) ,вони Вам самі подзвонять, але лише за 30 хв до приїзду, ну капець - встигну я бути дома чи ні, лотерея, або сиди дома весь день, чекай.
Коли тобі звонять а тебе нема дома, ти просто їм кажеш залиште посилку на найближчому до тебе відділенні, а ти сама її потім забереш.
І вони її завезуть на відділення, я так неодноразово робив.

Коли тобі звонять а тебе нема дома, ти просто їм кажеш залиште посилку на найближчому до тебе відділенні, а ти сама її потім забереш.
І вони її завезуть на відділення, я так неодноразово робив.
А от і ні - сказали, що повезуть не в найближче( до якого мені 8 км), а у свою службу доставки, що від мене за 22 км! Кажуть, приїдьте до нас увечері, ми до 19- ої працюємо. Гади такі, а розвозка до 17.

А от і ні - сказали, що повезуть не в найближче( до якого мені 8 км), а у свою службу доставки, що від мене за 22 км! Кажуть, приїдьте до нас увечері, ми до 19- ої працюємо. Гади такі, а розвозка до 17.
Значить у вас якісь придурошні, у мене без проблем залишали на відділенні.

Це великі відділення. А маленькі з одним входом виносять посилки і вантажать в контейнери.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія