Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

статистика розлучень

Re: статистика розлучень

Шлюб то зовсім інше - тоді він повний голова родини.
А тут "давай бабки та вали звідси, з дітьми проводити час не дам". Це зовсім різні речі й в першу чергу це тисне психологічно, бо така РСПшка ще й обов'язково "надрочує" дітей проти батька, бо жінки дуже мстиві тварини.
узагальнювати не можна взагалі, а в цьому випадку особливо,
бо бувають як різні жінки та чоловіки, так і різні причини розлучень.
   
Re: статистика розлучень

а що в тих дівках на яхті особливого, що вони тільки гречкосіям доступні?
збоченки  :facepalm:
   
Re: статистика розлучень

В ціх хвойдах водяться стільки разних STD, що треба мабуть 3-4 презервати одягати й все рівно з відразою у те "пихати" свого, розуміючи що до того там вже побувало 100-200 чоловіків.
Фу, гидотно :bueee:
Я б так не зміг, в цих шмарах немає нічого "особливого" крім худорби та силиконових губ з сіськами.
В голові "порожнеча" розміром з Чорну Диру. :laugh:
:good:
   
Re: статистика розлучень

Знаю я подібні історії "їбали всією общагою". Коли таке чоловіки роблять по п'яні це можна списати на ідіотизм. Коли жінки....ну що тут казати?
Всі нахвалюють "ключ" який відкриває будь-які двері, але "замок" який може відкрити будь-який ключ - це не замок. :gigi:
Тільки цікаво прослідити що відбувається з цими ППЖ після - я думаю що чоловіки "гулящу" відчувають та обходять 10-ою дорогою. Я так точно. Навіть не влазячи у відносини можна визначитися "а чи тобі взагалі таке треба?"

Чоловіча версія берИгині Кадри. :facepalm1:
   
Re: статистика розлучень

половина хиба всіх розводів в україні то вина заробітчанства

Сказав тричі одружений та православний на всю голову козак Гонта.
   
Re: статистика розлучень

Хуйовий Львів
4 год  ·
ЯКБИ БІЛЛ І МЕЛІНДА ГЕЙТСИ РОЗЛУЧАЛИСЯ НА ГАЛИЧИНІ
– А хто то вирішив: він чи вона?
– Та то гріх страшний, і треба було одружуватись, щоб тепер розлучатись?
– Ну, держава їх ще розлучить, але церква так легко розвінчання не дає!
– Люди кажуть, він пив страшно, не просихав, всю зарплату пропивав, нічого додому не приносив, все на її плечах було.
– Обоє винні. Хай би хоч дітей пожаліли!
– Він поки по відрядженнях їздив, то вона іншого собі мала, знаєш, як то буває?
– А шо він? Пішов з сім’ї і лишив її з трьома дітьми.
– Та ви бачили його? Айтішник, тільки комп'ютерами своїми цікавиться, як вона його стільки терпіла?
– Нашо їй те розлучення треба, хто її таку, – 56-річну, розлучену, з дітьми, – схоче?
– Я чула, шо він бив її. 27 років терпіла, бідна.
– Говорять, вона була погана господиня. Борщ дуже пісний варила. І з мамою його не ладнала.
– Кажуть, під час їхнього вінчання згасла свічка. Тоді все ясно.
Побачили у Романа Голубовського
   
Re: статистика розлучень

а шо то за стрілка на Україні?
   
Re: статистика розлучень

А чому більше?

30-40% витрат це рент.
На сімю він однозначно більше але після розлучення ти "оплачуєш" вже два житла.
Колишньоі і свою.

Дитина зрозуміло витратна частина але  республіка платить дитині 120-180є місяць  в залежності від віку і це покриває значну частину витрат. Тата що пішов з сімі ті гроші не стосуються  і він все рівно платить аліменти і дарує подарунки.
Також жінка в шлюбі не сидить тупо і тринькає його гроші. Зазвичай підпрацьовує півдня.
Але коли розлучення все перевертається

Жінка з дітьми вже точно  не може працювати повно. Півставки не варіант бо то копійки. Тому оформляється аліменти на жінку і то  "ярмо" для колишнього стає реальне.

Якщо колишня хитрзроблена і заводить йопаря але не бере з ним шлюб щоб не втратити аліменти то дадається елемент куколда лошка.

Зауваж що чоловік хоче нову сімю і там теж витрати.
Австрійка за  такого не піде.
Тому він сідає в нет і шукає недалеку з одеси чи львова.
Та поки роздуплиться куди дівається півзарплати іі австрійця час іде.
Йому по борделям ходити не треба а  ій все рівно терпіти до пмж.
Хто до пмж не дотягує іде назад в Уа.
Чувак знову в знайомства лізе.
Хоча переважно лишаються і пистять подругаи в Украіну що все супер. Виглядати дурою не охота.

Також момент
До 90% доходів тут легальні і іх легко відслідкувати. Тому теж "ярмо"
Не так як в Уа одне пишем інше в конверті маємо.

А коли житло в банківській іпотеці?
Які йопт розлучення)))
Розлучення то обвал звичного життя.
Життя зле проживеш і казле(
так, розлучення при наявності спільних дітей це гемор,
в тому числі і тому треба намагатись до цього не доводити.
   
Re: статистика розлучень

Ну розлучаються люди, що в цьому поганого? Скажете діти страждають. Так вони не менше страждають коли в сім'ї негаразди.
   
Re: статистика розлучень

сім"я - це застарілий винахід людства. Сучасна наука-медицина може робити запліднення в пробірці з метою генетичного контролю... дитинку можна вибирати в каталозі. Хіба це не краще за метод спроб і помилок? B-)
   
Re: статистика розлучень

сім"я - це застарілий винахід людства. Сучасна наука-медицина може робити запліднення в пробірці з метою генетичного контролю... дитинку можна вибирати в каталозі. Хіба це не краще за метод спроб і помилок? B-)

Це ні до чого... Сім"я то про любов, а не про секс чи дітей :)

У нас дружиною статистика 50%... Тобто ми один в одного другі... Ну, так, певний досвід не заважає :)

Дружина с нашою донькою у Львові. До речі, 24 роки ми вже разом і щасливі  8-)



   
Re: статистика розлучень

До речі, 24 роки ми вже разом і щасливі
Ми 26 і теж щасливі. Здається я її кохаю ще сильніше.
   
Re: статистика розлучень

Ми 26 і теж щасливі. Здається я її кохаю ще сильніше.

 (tu)
   
Re: статистика розлучень

Ми 26 і теж щасливі. Здається я її кохаю ще сильніше.
:good: ми вже 34 роки разом як один день..
але про це не варто на фупі писати бо деякі
дописувачі(-чки) від заздрості дуже гніваються
і влаштовують істерики. :facepalm:
   
Re: статистика розлучень

Так питання було більше за розлученого.
Йому навіщо ще раз одружуватися? Бігай собі по розлученим і насолоджуйся життям, "все, оленю, ти свій срок вже відбув, відстрілявся, йди гуляй".
Розлучений башляє своїй бувшій, а твоїм теперішнім башляють їх бувші. Кругообіг аліментів у природі.
о. Это гениально!
   
Re: статистика розлучень

А якщо ніхто зі сторони не народжував, але вимоги у дружини надмірно завищені?
типа много пьет?
Мне тут знакомый в пятницу ночью названивал. Признаюсь, из москвы. Жена год не дает. Накануне нового года переехала в отдельную комнату. В апреле подала на развод.
Слово за слово. Претензия че ты все время дома сидишь? Он говорит я же деньги приношу. Где то раз два в неделю я выхожу из дома. Иногда в Белоруссию езжу. Ну такая у меня работа. Остальное время бухаю.
Но я же построил дом! Правда на участке жены 5 км от мкада. Там все удобства есть, но нужен ремонт уже.
Хм
Дальше. Продаю хату, делим деньги пополам и еду в краснодар куплю шикарную квартиру!
А че туда? Да холод заебал
А щас пьешь? Не. С нового года не пью. Надеюсь вернется. А что делаешь. Ну.... Таксую...
Ну п***а.

Останнє редагування: 10 травня 2021 23:30:12 від Naitli
   
Re: статистика розлучень

типа много пьет?
і мало зарабативаєт :D
   
Re: статистика розлучень

о. Это гениально!
було б геніально якби до кругообігу аліментів
в якості бонусу додавався кругообіг рідних татусів,
саме це надважливо для дитини а не кошти.
   
Re: статистика розлучень

Знаю я подібні історії "їбали всією общагою". Коли таке чоловіки роблять по п'яні це можна списати на ідіотизм. Коли жінки....ну що тут казати?
Всі нахвалюють "ключ" який відкриває будь-які двері, але "замок" який може відкрити будь-який ключ - це не замок. :gigi:
Тільки цікаво прослідити що відбувається з цими ППЖ після - я думаю що чоловіки "гулящу" відчувають та обходять 10-ою дорогою. Я так точно. Навіть не влазячи у відносини можна визначитися "а чи тобі взагалі таке треба?"
а трахаешься ты с какими?
   
Re: статистика розлучень

типа много пьет?
Мне тут знакомый в пятницу ночью названивал. Признаюсь, из москвы. Жена год не дает. Накануне нового года переехала в отдельную комнату. В апреле подала на развод.
Слово за слово. Претензия че ты все время дома сидишь? Он говорит я же деньги приношу. Где то раз два в неделю я выхожу из дома. Иногда в Белоруссию езжу. Ну такая у меня работа. Остальное время бухаю.
Но я же построил дом! Правда на участке жены 5 км от мкада. Там все удобства есть, но нужен ремонт уже.
Хм
Дальше. Продаю хату, делим деньги пополам и еду в краснодар куплю шикарную квартиру!
А че туда? Да холод заебал
А щас пьешь? Не. С нового года не пью. Надеюсь вернется. А что делаешь. Ну.... Таксую...
Ну п***а.
То ви дйшли якоїсь згоди?
   
Re: статистика розлучень

То ви дйшли якоїсь згоди?
ну... Я из бара только вернулась после трех пива, а он полгода не пьет. Что я ему могла посоветовать как психолог психологу. Сказала разводись без муму
А.... Он еще сказал я же официально нигде не работаю. Как я сына (15 лет) буду содержать? Ну я ему обьяснила что есть разные виды алиментов. Он совсем поник)))
   
Re: статистика розлучень

Ну я ему обьяснила что есть разные виды алиментов. Он совсем поник)))
"Утешила мужика" (с)  :K
   
Re: статистика розлучень

"Утешила мужика" (с)  :K
як може жінка втішити стороннього чоловіка в телефонній розмові?
"я медлєнно снімаю с сєбя фартук і валєнкі"?
   
Re: статистика розлучень

Дюсельдорф не католики але як і все фрн є таке


Розрахувати аліменти для дружини
Скільки коштує утримання дружини? Якщо ви хочете розрахувати аліменти для своєї дружини, вам слід взяти до уваги деякі важливі параметри розрахунку та рекомендації з таблиці Дюссельдорфа. В принципі, закон базується на умовах життя подружжя, які існували під час шлюбу. Рівень життя повинен підтримуватися якнайкраще протягом періоду розлуки шляхом утримання дружини. Як можна розрахувати аліменти для дружини?

Основою оцінки є скоригований чистий дохід чоловіка на утриманні. Згідно з орієнтовними значеннями в таблиці Дюссельдорфа, аліменти на жінку у разі розлучення становлять 3/7 або 45% від скоригованого чистого доходу особи, яка зобов’язана утримувати, якщо дружина не отримує прибуткову роботу. Однак, якщо дружина отримує прибуткову роботу, сума аліментів на розлучення становить 3/7 або 45% різниці між скоригованим чистим доходом від дохідної роботи чоловіка та доходом дружини. До цього додається половина всіх інших доходів від оренди або майнових доходів.

Тут ви можете розрахувати аліменти для дружини за кілька хвилин. Використовуйте наш безкоштовний калькулятор для розрахунку аліментів на дружину. Однак, щоб отримати точну оцінку вашої особистої ситуації, рекомендуємо проконсультуватися з адвокатом сімейного права. Для отримання додаткової інформації щодо таблиці Дюссельдорфа, будь ласка, прочитайте нашу головну статтю на цю тему.

Примітка:
3/7 скоригованого чистого доходу як утримання дружини, якщо вона безробітна.
3/7 від різниці у скоригованому чистому доході обох подружжя як аліменти дружині, якщо вона отримує прибуткову роботу.
Половина всіх інших доходів (орендна плата, майно) на утримання дружини.
Що таке скоригований дохід?
При розрахунку аліментів на дружину вирішальну роль відіграє скоригований чистий дохід чоловіка. Що таке скоригований дохід? Скоригований чистий дохід є основою розрахунку на утримання дружини і відображає фактичний чистий дохід після вирахування всіх доплат та відрахувань.

Слід також врахувати, що чоловік також має право на франшизу в розмірі 1200 євро у разі утримання під вартою. Це право існує незалежно від його роботи (див. Також таблицю Дюссельдорфа). Ви можете знайти детальну інформацію про відрахування на утримання в нашій статті на цю тему.

Відправною точкою для розрахунку утримання дружини спочатку є валовий дохід обох подружжя, з якого вираховуються конкретні зобов’язання (орендна плата, пенсія, страхування). Для працівників валовий дохід є результатом середнього доходу за останні 12 місяців, включаючи Різдво та відпускні, для самозайнятих та фрілансерів із середнього доходу за останні 3 роки.

Це призводить до скоригованого доходу подружжя. Працевлаштований чоловік / дружина отримує премію за працевлаштування в розмірі 1/7, вирахувану із скоригованого чистого доходу. Що таке премія за працевлаштування?

Премія працевлаштованій особі - це кредит або премія працевлаштованій особі, відповідальній за утримання, з метою гарантувати їй порівняно вищу вимогу до її доходу, ніж особа, яка має право на утримання. Бонус працівника зараховується йому і залишається у нього і не включається до розрахунку аліментів.

А зачем мужчинам при таких законах работать? Нашёл минимальную зарплату, переселился в меблированые комнаты в каком-нибудь захолустье и всех делов. Или вообще перестал работать. Или она завоет и выйдет снова замуж или он спокойно будет проживать остатки капитала особо в ус не дуя.

Останнє редагування: 11 травня 2021 00:06:43 від Olga Taylor
   
Re: статистика розлучень

А зачем мужчинам при таких законах работать? Нашёл минимальную зарплату, переселился в меблированые комнаты в каком-нибудь захолустье и всех делов. Или вообще перестал работать. Или она завоет и выйдет снова замуж или он спокойно будет проживать остатки капитала особо в ус не дуя.
Наскільки я обізнана із законодавством,
то в Україні чоловік повинен сплачувати аліменти тільки на дітей,
якщо дружина не інвалід.
   
Re: статистика розлучень

А зачем мужчинам при таких законах работать? Нашёл минимальную зарплату, переселился в меблированые комнаты в каком-нибудь захолустье и всех делов. Или вообще перестал работать. Или она завоет и выйдет снова замуж или он спокойно будет проживать остатки капитала особо в ус не дуя.
Якщо босяк і є можливість підпрацьовувати начорно то 50/50 і то там є способи моніторити доходи.

Якщо адекват тим паче з  освітою і норм позицією в компаніі то буде платити нікуди не дінеться.

Там більше психологічний момент.
Куколд один в один.
Вона має йопаря але вІн далі платить утримування.

Або колишня  працює начорно

Чоловіки винаймають приватних детективів щоб дав докази
Судяться потім щоб скинути ті аліменти.
   
Re: статистика розлучень

Наскільки я обізнана із законодавством,
то в Україні чоловік повинен сплачувати аліменти тільки на дітей,
якщо дружина не інвалід.
То практика  ФРН і Австріі
   
Re: статистика розлучень

Якщо босяк і є можливість підпрацьовувати начорно то 50/50 і то там є способи моніторити доходи.

Якщо адекват тим паче з  освітою і норм позицією в компаніі то буде платити нікуди не дінеться.

Там більше психологічний момент.
Куколд один в один.
Вона має йопаря але вІн далі платить утримування.

Або колишня  працює начорно

Чоловіки винаймають приватних детективів щоб дав докази
Судяться потім щоб скинути ті аліменти.

Вот это я и имела в виду сделать для неё ситуацию неприемлимой по деньгам настолько что ей надо что-то делать. Создать стимул. Йопарь врядли будет готов возместить "потери".  Да, несколько лет надо будет потерпеть, но это лучше чем безумие пожизненного удержания. 
   
Re: статистика розлучень

Вот это я и имела в виду сделать для неё ситуацию неприемлимой по деньгам настолько что ей надо что-то делать. Создать стимул. Йопарь врядли будет готов возместить "потери".  Да, несколько лет надо будет потерпеть, но это лучше чем безумие пожизненного удержания. 
Наші дівчата попадають по безтолковці.

Одна вийшла заміж
Рожеві окуляри
Австрієць заявив що норм заробляє
Потім взнала за аліменти на утримування на колишню і дитину.
Колишня австрійська підсилає дочку моніторити як там тато.
Сама з йопарем в Альпи поки доця з татом шопиться і живе пару днів в невеликій квартирці.
А в нашоі з австрійцем мала дитина.
Пів зп вилітають в аліменти половина з яких на колишню.

Війду замуж за аустрійцца йопт((

 
   
Re: статистика розлучень

Наші дівчата попадають по безтолковці.

Одна вийшла заміж
Рожеві окуляри
Австрієць заявив що норм заробляє
Потім взнала за аліменти на утримування на колишню і дитину.
Колишня австрійська підсилає дочку моніторити як там тато.
Сама з йопарем в Альпи поки доця з татом шопиться і живе пару днів в невеликій квартирці.
А в нашоі з австрійцем мала дитина.
Пів зп вилітають в аліменти половина з яких на колишню.

Війду замуж за аустрійцца йопт((
вы так часто пишете про украинских баб которые что то недопоняли и неправильно свой генный материал разместили.
А может им зашибись и так... И с алиментами тоже
Чем это хуже чем украинец после трех разводов и целым миром животных в анамнезе?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія