Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

депресія - що це таке?

Re: депресія - що це таке?

:D Це іскейп комплекс.... Як би ти не втікав, все одно повернеся до свого....


Вот видите.

Правда в том, что Вы не хотите ничего менять и чтобы все изменилось.

Так не будет.
   
Re: депресія - що це таке?
rst

Депресія досить небезпечна штука. Немало хворих  таки закінчують життя самогубством. Потрібно лікуватись.

Вне всякого сомнения!

цуко :facepalm1:


Ім'я користувача:
    Uki_
Дата реєстрації:
    6 червня 2005 22:07:00
Повідомлень:
    119 472 (~25 в день)

13 лет. Одно сообщение каждый час. Без перерывов на работу, семью, сон, еду, отпуск, то есть без перерыва на жизнь. Еще и в солнечной Калифорнии.
   
Re: депресія - що це таке?

Депресія досить небезпечна штука. Немало хворих  таки закінчують життя самогубством. Потрібно лікуватись.
Під лікуванням мається на увазі не  стільки пігулки ковтати, а  мати доброго психотерапевта.

Я не звик спихати свої проблеми на інших. Навіть своїми адвокатами я завжди повністю керую, і лише завдяки цьому я досягаю мети....
   
Re: депресія - що це таке?

Я не звик спихати свої проблеми на інших. Навіть своїми адвокатами я завжди повністю керую, і лише завдяки цьому я досягаю мети....

Вы уверены, что это именно Ваша цель?
   
Re: депресія - що це таке?

Вне всякого сомнения!

цуко :facepalm1:


Ім'я користувача:
    Uki_
Дата реєстрації:
    6 червня 2005 22:07:00
Повідомлень:
    119 472 (~25 в день)
13 лет. Одно сообщение каждый час. Без перерывов на работу, семью, сон, еду, отпуск, то есть без перерыва на жизнь. Еще и в солнечной Калифорнии.

десь так. треба бути інколи офф-лайн.
   
Re: депресія - що це таке?

Я не звик спихати свої проблеми на інших. Навіть своїми адвокатами я завжди повністю керую, і лише завдяки цьому я досягаю мети....

мети... і три крапки написав. а яка вона в тебе, мета? шо ти її досягаєш.
   
Re: депресія - що це таке?

Вне всякого сомнения!

цуко :facepalm1:


Ім'я користувача:
    Uki_
Дата реєстрації:
    6 червня 2005 22:07:00
Повідомлень:
    119 472 (~25 в день)
13 лет. Одно сообщение каждый час. Без перерывов на работу, семью, сон, еду, отпуск, то есть без перерыва на жизнь. Еще и в солнечной Калифорнии.

Повір мені, я встигаю насолодитись сонячноною Каліфорнією на всі 100..... В таких умовах сонячна погода починає депресувати також. Рідка хмарність стає порятунком.
   
Re: депресія - що це таке?

мети... і три крапки написав. а яка вона в тебе, мета? шо ти її досягаєш.

Ну я про цілі, які з'являлись час від часу.... Зараз все розмито, нема ніякої мети....
   
Re: депресія - що це таке?

Повір мені, я встигаю насолодитись сонячноною Каліфорнією на всі 100..... В таких умовах сонячна погода починає депресувати також. Рідка хмарність стає порятунком.
Зелені не вистачає. в цьому плані Україна ідеальна.
   
Re: депресія - що це таке?

Зелені не вистачає. в цьому плані Україна ідеальна.

Зелень - це сирість. Сирість мені протипоказана....
   
Re: депресія - що це таке?

Ну я про цілі, які з'являлись час від часу.... Зараз все розмито, нема ніякої мети....

так тоді ти постав собі запитання - шо робить тебе щасливим? ми ж тобі не можемо підказати твою відповідь і твою чергову мету.
   
Re: депресія - що це таке?

Зелень - це сирість. Сирість мені протипоказана....

фейспалм.
   
Re: депресія - що це таке?

Звезда сияет за окном.
Тоскливо, холодно, темно.
И дремлет тишина кругом.
Не жить, иль жить - мне все равно.
Устал от муки ожиданья,
устал гоняться за мечтой,
устал от счастья и страданья,
устал я быть самим собой.
Уснуть и спать, не пробуждаясь,
чтоб о себе самом забыть,
и, в сон последний погружаясь,
не знать, не чувствовать, не быть...
А.Беляев
   
Re: депресія - що це таке?

Я не звик спихати свої проблеми на інших. Навіть своїми адвокатами я завжди повністю керую, і лише завдяки цьому я досягаю мети....

Uli, не шуткуй з такими речами.....  ми недавно родичку  депресивну  ледь встигли спасти від  суїциду,  при чому від суїциду на рівному місці, і причин ніяких не було,  так , фігню  всяка...
Вона пвсля реанімаціх була півроку в спеціальній клініці для депресивних,  скоріше це можна назвати санаторієм,  на природі....  пігулки там вони вже  майде не приймають,  там йде  повна реабілітація з поверненням стимулів до нормального життя: психотерапія,  трудотерапія,  світлотерапія, різні сучасні  психотерапевтичні техніки.  Я була здивована, що там так багато людей лежить,  про яких і  не скажеш на перший погляд,  що їм щось бракує.   Не доводь до крайнощів, звернутися до фахового спеціаліста.
   
Re: депресія - що це таке?
rst

Повір мені, я встигаю насолодитись сонячноною Каліфорнією на всі 100..... В таких умовах сонячна погода починає депресувати також. Рідка хмарність стає порятунком.

п***а
   
Re: депресія - що це таке?

так тоді ти постав собі запитання - шо робить тебе щасливим? ми ж тобі не можемо підказати твою відповідь і твою чергову мету.

Я ж написав вище - весь цей дибілізм який все сунеться та сунеться на нас, популізм, нонсенс, дибіли, репродуктори - все це гнітить.....
   
Re: депресія - що це таке?

Зелень - це сирість. Сирість мені протипоказана....
ну якшо в тебе зелень асоціюється з сирістю, тоді все погано.
   
Re: депресія - що це таке?

Uli, не шуткуй з такими речами.....  ми недавно родичку  депресивну  ледь встигли спасти від  суїциду,  при чому від суїциду на рівному місці, і причин ніяких не було,  так , фігню  всяка...
Вона пвсля реанімаціх була півроку в спеціальній клініці для депресивних,  скоріше це можна назвати санаторієм,  на природі....  пігулки там вони вже  майде не приймають,  там йде  повна реабілітація з поверненням стимулів до нормального життя: психотерапія,  трудотерапія,  світлотерапія, різні сучасні  психотерапевтичні техніки.  Я була здивована, що там так багато людей лежить,  про яких і  не скажеш на перший погляд,  що їм щось бракує.   Не доводь до крайнощів, звернутися до фахового спеціаліста.

Та нунах, краще вбитись чим існувати у вигляді такого овоча про який ти говориш....
   
Re: депресія - що це таке?

:D Це іскейп комплекс.... Як би ти не втікав, все одно повернеся до свого....
молодець, Uki! ти розумний і впораєшся зі своїм станом. все буде добре.
   
Re: депресія - що це таке?

ну якшо в тебе зелень асоціюється з сирістю, тоді все погано.

Я трохи пожив там де повно зелені.... Мій організм не здатен в таких умовах нормально існувати.....
   
Re: депресія - що це таке?

Я ж написав вище - весь цей дибілізм який все сунеться та сунеться на нас, популізм, нонсенс, дибіли, репродуктори - все це гнітить.....

значить, це робить тебе нещасним? так роби шось, шоби ото все на тебе не насувалося. активно. ниттям ти собі не допоможеш.
   
Re: депресія - що це таке?

Та нунах, краще вбитись чим існувати у вигляді такого овоча про який ти говориш....

То щоб не доводити до такого, то і потрібно звернутися вчасно за допомогою до спеціаліста.   У тебе двоє неповнолітніх дітей, то уяви, яка психотравма для них буде, якщо з тобою щось станеться. 
   
Re: депресія - що це таке?

Я трохи пожив там де повно зелені.... Мій організм не здатен в таких умовах нормально існувати.....
Ну хіба. але благотворний вплив зелені на психіку - доведений факт.
   
Re: депресія - що це таке?

значить, це робить тебе нещасним? так роби шось, шоби ото все на тебе не насувалося. активно. ниттям ти собі не допоможеш.

Vera, це не робить мене нещасним.... Це наводить смуток, та викликає прокрустинацію....
   
Re: депресія - що це таке?

То щоб не доводити до такого, то і потрібно звернутися вчасно за допомогою до спеціаліста.   У тебе двоє неповнолітніх дітей, то уяви, яка психотравма для них буде, якщо з тобою щось станеться. 

У мене міліон варіантів перед самогубством.... Як кажуть, не дочекаєтесь  :laugh:
   
Re: депресія - що це таке?

Та нунах, краще вбитись чим існувати у вигляді такого овоча про який ти говориш....

так спроба вбитися може закінчитися невдало. ось тоді ти будеш овочем. а так - поки ти ще якось собою володієш - бігом біжи вже до лікаря.
видно, шо це в тебе вже запущена депресія.
   
Re: депресія - що це таке?

весь цей дибілізм який все сунеться та сунеться на нас, популізм, нонсенс, дибіли, репродуктори - все це гнітить.....
звідки ти знаєш про насування на нас цього дебілізму?
   
Re: депресія - що це таке?

Vera, це не робить мене нещасним.... Це наводить смуток, та викликає прокрустинацію....

йди до лікаря. тут тобі вже надавали порад і вони тобі, як видно, не допомогли. так шо тільки до фахівця, який тобі призначить лікування.
   
Re: депресія - що це таке?

так спроба вбитися може закінчитися невдало. ось тоді ти будеш овочем. а так - поки ти ще якось собою володієш - бігом біжи вже до лікаря.
видно, шо це в тебе вже запущена депресія.

Я знаю що вони мені казатимуть, робитимуть. Я купу літератури на цю тему перечитав, лікарі мені не допоможуть....
   
Re: депресія - що це таке?

міфічна хвороба, вигадана графоманами від медицини.
невігластво
почитай доклади наукові та дослідження
це дуже серйозна хвороба
   
Re: депресія - що це таке?

Ну хіба. але благотворний вплив зелені на психіку - доведений факт.

правильно. багато є факторів, які покращують стан депресивної людини, але укі нічого вже не допомагає і з наших порад також.
укі, тобі треба було ще вчора-позавчора зайнятися своєю депресією. ми за тебе не можемо піти до лікаря.
   
Re: депресія - що це таке?

Я знаю що вони мені казатимуть, робитимуть. Я купу літератури на цю тему перечитав, лікарі мені не допоможуть....

допоможуть. і ти всім нам допоможеш, коли ти будеш здоровим і не будеш депресувати тут і вагатися, чи тобі вже не самовбитися.
   
Re: депресія - що це таке?

Предполагаю, что в случае аппендицита автор тоже перечитает кучу литературы и посмотрит пару роликов из Ютьюба и легко вырежет аппендицит себе сам.

А, еще пару статей из Википедии про анестезию.
   
Re: депресія - що це таке?

Уки, уедь куда то в Тайланд типа и отсидись там с годик
   
Re: депресія - що це таке?
rst

А на самом деле все просто:

whore for attention

так это называется :D
   
Re: депресія - що це таке?

Уки, уедь куда то в Тайланд типа и отсидись там с годик

Ключник, я в південній Каліфорнії.... Для мене таіланд це десь приблизно як для тебе соловки....  :facepalm1:
   
Re: депресія - що це таке?

А на самом деле все просто:

whore for attention

так это называется :D

ні, ну коли людина вголос розмірковує вже про своє самогубство, то тут вже треба бити у всі дзвони.
   
Re: депресія - що це таке?

А на самом деле все просто:

whore for attention

так это называется :D

rst, не я підняв цю стару тему
   
Re: депресія - що це таке?

Предполагаю, что в случае аппендицита автор тоже перечитает кучу литературы и посмотрит пару роликов из Ютьюба и легко вырежет аппендицит себе сам.

А, еще пару статей из Википедии про анестезию.

Цьому заважає лише фізіологія.... В психотерапевтичних питаннях цієї проблеми нема
   
Re: депресія - що це таке?

ні, ну коли людина вголос розмірковує вже про своє самогубство, то тут вже треба бити у всі дзвони.

Ну у відкритій дискусії можна говорити про все що завгодно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія