Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

,Не верю в бога, но ,Господи, спаси Украину от зели

Зелюки, расслабьтесь, у вас ровно до 22 апреля радости в любом случае. Потом наступит разочарование в ЛЮБОМ случае. Вы прилюбом исходе выборов- в проигрыше.
Поймите эту простую мысль.
особисто я чекаю його команди. До виборів оприлюдне, там і вирішу або за ЗЕ, або просто зіпсую бюлютень (це якщо представлена команда буде з Кошового і прочих приколістів). Команду свинарчуків не підтримаю в будь якому разі.
   
Зелюки, расслабьтесь, у вас ровно до 22 апреля радости в любом случае. Потом наступит разочарование в ЛЮБОМ случае. Вы прилюбом исходе выборов- в проигрыше.
Поймите эту простую мысль.
Естественно. Как наступило разочаровании Порошенко.

Самый верный путь не очарорываться.
Смотреть на Зеленского, как медицинскую процедуру для становления демократии.

   
Хули ты мне из Польши пишешь это. Вернись в Украину и претворяй в жизнь этот божий промысел,

Я в Україні. І що ? Хулі ти тут факи тикаєш , консерва мінстецівська ?

Останнє редагування: 6 квітня 2019 08:59:53 від Людас
   
  Паника у   пусть пелотка ТС  себе в анус тыкают пальцы  а не на форуме ..Корчинский с Муджабаевым  призывает убивать другая деграданша факью тычит  ,за что за  мой выбор  ????-, я ей ничего не должен  тварюке.на присоске  . :X
   
Re: ,Не верю в бога, но ,Господи, спаси Украину от зели

?t=39
   
Re: ,Не верю в бога, но ,Господи, спаси Украину от зели

   
Іра Луценко? :D

майже. це дрейк з-під одеси.
   
)) вже смішно читати порохівських баришень.

wrong. Ірен взагалі аполітична. пише тут рідко і любить Одесу. я її тільки по гарним фотографіям пам"ятаю.
   
Зелюки, расслабьтесь, у вас ровно до 22 апреля радости в любом случае. Потом наступит разочарование в ЛЮБОМ случае. Вы прилюбом исходе выборов- в проигрыше.
Поймите эту простую мысль.
Кнур фальсифікував перший тур, а тепер говорите про "разачарованіє"!
   

Хер тебе, зеля, а не Украина

  Представь после выборов  сколько раз будешь тыкать свой грязный палец всем своим порохоботам во все места .
   
wrong. Ірен взагалі аполітична. пише тут рідко і любить Одесу. я її тільки по гарним фотографіям пам"ятаю.

та де там. практично в такому стилі писала про мішико.
   
Это праздник какой то  :super:
   
давай я погоджусь замість Молли на дурепу, а ти мені свою аналітику викладеш на прикладі Харкова

Захід дивись антиригівський і центр

І прозрівай

Намічається перший президент який збирає як на заході так і на сході...центрі...пі вдні овердохуя голосів...Саме тому завадити клоуну стати президентом може схоже тільки диво
Це просто статистика. А ви розказуйте про ватників яких тепер на заході буде під 50%
   
https://www.facebook.com/100009757932792/videos/841509362850987/?t=39
оце і є суть

Тупе, хамовите, зажравшийся кнур.
   
Re: ,Не верю в бога, но ,Господи, спаси Украину от зели

ще одна екзальтована особа, що її дах трохи зірвало.


)) вже смішно читати порохівських баришень.

а середній палець від баришні  :facepalm1: - краще хряпні кон'яку чи свічку вставь -попустить )))

сказала сучка, яка святкує 23 лютого   :weep:
тебе можна називати "бездонною" - здогадуєшся чому?
   
Вместе с ТС молятся нарик, свинарчук, юра, жена юры, гроська и корыто порхатое с фупа, ников надцать и форум суп
   
Хер тебе, зеля, а не Украина
Хер-это твои влажные мечты. Оставь их себе.
Мадам, воспользуйтесь советом Пороха-сходите в церковь и помолитесь. Хряк каже, шо попустит.
   
Re: ,Не верю в бога, но ,Господи, спаси Украину от зели

Пані одеситка не розуміє головного.

Мі не голосуємо за Зе, ми голосуємо проти мародера Порошенка.

а був би на місці Зе будь-хто, окрім відвертих підкацапників тіпа бойка чи вілкула, -голосували б за нього.
ще раз

ми голосуем не за Зе -тому не має значення його рейтинг, чи аналізи, чи вподобання, покуй чи є в нього освіта, чи він на дебатах зазнає фіаско. нам те не дуже цікаво.
Ми голосуємо тільки з однією метою - позбавитися хамла-мародера Порошенка.

бо в парі Порох -Зе, Зе все ж менше лайно. принаймні, є надія.
з порохом - жодної надії. жодної.

   
Бля. ..а тут ти чим кращій за порохоботів?
Який божий план зе :facepalm1:
А Петро з томосом то значить мєсія?
Ніхто ніколи не знає, кого і як Бог використовує для здійснення свого плану.

Скажу більше, що і Порошенко - це також був свого часу Божий план, на певному етапі.
Можливо це був план, щоб зберегти Україну від розпаду після Майдану. Порошенка сприйняли всі - і галичани, і регіонали, і ватники, і патріоти, і олігархи, і злодії, і чесні люди. Всі згуртувалися навколо нього, тому і не пішов дальший розпад країни.

 Але він свою місію виконав. Настав час наступного етапу Божого плану. Це етап викорінення корупції з країни, повна заміна старої еліти на нову, повне перезавантаження судової гілки влади, надання країні європейського вектору розвитку. І на цю роль Бог вибрав клоуна. Бо знову ж таки всі його підтримають, і захід, і що найважливіше схід країни. Бо східна частина країни ніколи не проголосує за націоналіста наприклад. Тому, нейтральна кандидатура, яка всім підходить.

І Зеленський не назавжди. Це також певний етап. Це етап перезагрузки. Далі прийдуть інші, фахівці, що раз кращі.

Це і є Божий план.
   
Я в Україні. І що ? Хулі ти тут факи тикаєш , консерва мінстецівська ?

та це дрейк, живе в одесі з собачками, муж в неї капітан. не хоче ніяких змін, їй і так харашо.
   
Re: ,Не верю в бога, но ,Господи, спаси Украину от зели

сказала сучка, яка святкує 23 лютого   :weep:
тебе можна називати "бездонною" - здогадуєшся чому?
пішов накуй, тупіздєнь. -------------------->
   
Эх, как вас, зелюков, от моего фака расколбасило.
Пожелали мне всего всего, таки вам того же в десять раз больше. :D
Слабенькие
   
Вместе с ТС молятся нарик, свинарчук, юра, жена юры, гроська и корыто порхатое с фупа, ников надцать и форум суп
Эта быдлота даже не понимает, что делают рекламу Зеле. Даже те, кто голосовал не за него (как я например), сейчас за него проголосует.
   
Порохоботи чи вірно я розумію що тепер захід України це ватнікі?

   
та де там. практично в такому стилі писала про мішико.
ну одесити його не дуже шанують, це правда.

говорила з подругою, яка в Маямі живе. вона теж в шоці від наших виборів. вона там з кацапами, далеко не бідними, спілкується. вони кажуть, що то що кажуть, що санкціі па расіі не бьют, то булшіт, б'ють, і дуже б'ють. вони марять зняттям санкцій, бо багато з них підприємці, в яких бізнес в раші і живуть на дві країни.
то каже , що вони всі пісяють окропом від радощів, що Зе перемагає. дуже воодушевилися. вважають, що він все розрулить на користь Москви.
за Крим матеряться. кажуть, "нахрєн він нам потрібен був, щоб так потерпати зараз".

Останнє редагування: 6 квітня 2019 09:11:35 від myshka naruzhka
   
Зеленський - це і є Божий план по спасінню України.
Але ж ти і так в Бога не віриш, тому не зрозумієш цього.

Окей, только где этот божий план хоть посмотреть?
   
Порошенка сприйняли всі - і галичани, і регіонали, і ватники, і патріоти, і олігархи, і злодії, і чесні люди.
Яка зухвала брехня: народ рьезка палюбіл ригаванялу послє майдана. :facepalm1:
   
Тупі Порохоботи на 6 день після виборів не зрозуміли чому програють

Навіть захід України голосує проти мародера

Думай...те
   
Эх, как вас, зелюков, от моего фака расколбасило.
Пожелали мне всего всего, таки вам того же в десять раз больше. :D
Слабенькие


Хоть бы руки  помыла  :(  ..
   
Эта быдлота даже не понимает, что делают рекламу Зеле. Даже те, кто голосовал не за него (как я например), сейчас за него проголосует.

верно абсолютно.
не собирался так же за Зе..И мысли не было..
даже взвешивал, что из зол меньше, там и петро был в кандидатах..
но как бабахнуло у петушни под новый год  -  только одно желание, скорее за Зе, что б скорее вся эта срань обтеклась
   
Re: ,Не верю в бога, но ,Господи, спаси Украину от зели
KLV

Мені здається, що на нас використоують якісь технології по зомбуванню, бо не можуть люди сповна розуму бути такими
   
Re: ,Не верю в бога, но ,Господи, спаси Украину от зели

Окей, только где этот божий план хоть посмотреть?

на УП є його програма -не знаю як витягти-найти
косташу лінк скидував
   
Показати зображення...
Був обісцяний Порошенком, буде обісцяний і хуйло
   
Ніхто ніколи не знає, кого і як Бог використовує для здійснення свого плану.

Скажу більше, що і Порошенко - це також був свого часу Божий план, на певному етапі.
Можливо це був план, щоб зберегти Україну від розпаду після Майдану. Порошенка сприйняли всі - і галичани, і регіонали, і ватники, і патріоти, і олігархи, і злодії, і чесні люди. Всі згуртувалися навколо нього, тому і не пішов дальший розпад країни.

 Але він свою місію виконав. Настав час наступного етапу Божого плану. Це етап викорінення корупції з країни, повна заміна старої еліти на нову, повне перезавантаження судової гілки влади, надання країні європейського вектору розвитку. І на цю роль Бог вибрав клоуна. Бо знову ж таки всі його підтримають, і захід, і що найважливіше схід країни. Бо східна частина країни ніколи не проголосує за націоналіста наприклад. Тому, нейтральна кандидатура, яка всім підходить.

І Зеленський не назавжди. Це також певний етап. Це етап перезагрузки. Далі прийдуть інші, фахівці, що раз кращі.

Це і є Божий план.

ну правильно. люди - це маріонетки бога(богів).
коли вже ця релігійна пропаганда припиниться, цікаво?
   
Окей, только где этот божий план хоть посмотреть?
Чуть вище написав.
   
Пані одеситка не розуміє головного.

Мі не голосуємо за Зе, ми голосуємо проти мародера Порошенка.

а був би на місці Зе будь-хто, окрім відвертих підкацапників тіпа бойка чи вілкула, -голосували б за нього.
ще раз

ми голосуем не за Зе -тому не має значення його рейтинг, чи аналізи, чи вподобання, покуй чи є в нього освіта, чи він на дебатах зазнає фіаско. нам те не дуже цікаво.
Ми голосуємо тільки з однією метою - позбавитися хамла-мародера Порошенка.

бо в парі Порох -Зе, Зе все ж менше лайно. принаймні, є надія.
з порохом - жодної надії. жодної.

За Бойко бы голосвала?  :facepalm:

Все... дальше не продолжай  :weep:
   
на УП є його програма -не знаю як витягти-найти
косташу лінк скидував

найди, найди... почитаю.

А його команду где посомтреть можно?
   
Re: ,Не верю в бога, но ,Господи, спаси Украину от зели

За Бойко бы голосвала?  :facepalm:

Все... дальше не продолжай  :weep:
ти читати вмієш? чи перекладати?


а був би на місці Зе будь-хто, окрім відвертих підкацапників тіпа бойка чи вілкула, -голосували б за нього.


перекладаю: голосували б за будь-кого окрім відвертих підкацапників тіпа бойка чи вілкула.

чуть складніше побудоване речення - і вже дислексія.
ну йопт! )))
   
Просто за ці 5 років Порошенко зшив Україну реально зшив, тому ми маємо роподівл по поглядах і вікові групи а не по території.

На заході стало більше на 30% молоді?
Чи навіть вони не вірять шоколадному брехуну вже?
Захід на цих виборах вперше допомогає виграти кандидату який набирає на півні і сході
   
сказала сучка, яка святкує 23 лютого   :weep:
тебе можна називати "бездонною" - здогадуєшся чому?

доповідь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія