Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А. Кох Гордону : Нападение в сентябре со стороны севера с Беларуси.

хоч і єбанутий, зате сцикливий
не пиши так.. бо обычно когда сцыкло такое читает, то ему срывает башню
   
не пиши так.. бо обычно когда сцыкло такое читает, то ему срывает башню
ой, як страшно  :weep:
вова, вибачай, і не сердся - я ж не винна що ти такий  :facepalm:
   
і взагалі
зелюк хоч і зелепень, але я вірю що там наверху є такі що вміють прораховувати варіанти
хресний ход з нагоди хрещення русі в києві кожний рік
але я ні-ко-ли! не бачила стільки! нацгвардійців в цей день як цього року
напевне, щоб унеможливити провокації
   
Знову довбойоба притягли на фуп

7 років п***а демури. ..іларіінова і того старого маразматка у окулярах вже надоїло тягати?
Навіщо ти це робиш?

Який Київ. ..який бліц кріг
Вони навіть марік засцяли брати коли він на долонях лежав і де їх чекали

Останнє редагування: 30 липня 2021 05:51:01 від Ukraine
   
Знову довбойоба притягли на фуп

7 років п***а демури. ..іларіінова і того старого маразматка у окулярах вже надоїло тягати?
Навіщо ти це робиш?

Який Київ. ..який бліц кріг
Вони навіть марік засцяли брати коли він на долонях лежав і де їх чекали

Кох  фигура другого масштаба. Просто на несколько порядков. Ну шо я буду объяснять.
   
От просто цікаво, який геніальний кацапський стратег розробив сценарій взяття Києва?
Як він собі уявляє перебіг подій?
Ну, припустимо, що охуліард танків і тьма ординців затоптали поліські болота і дійшли до Києва.
Увійшли в місто, захопили пошту, телегрвф, телефон і Київстар  :gigi:
Ну, короче, все захопили.
Скількох вони не дорахуються за першу ніч?
Якщо кацапи змогли посадити свого клоуна на табуретку президента, то повір, план захоплення Києва у них точно є. Заколот в Лаврі і десант буде тут як тут.
   
Знову довбойоба притягли на фуп

7 років п***а демури. ..іларіінова і того старого маразматка у окулярах вже надоїло тягати?
Навіщо ти це робиш?

Який Київ. ..який бліц кріг
Вони навіть марік засцяли брати коли він на долонях лежав і де їх чекали
В Маріку не було Лаври і десятка інших захоплених раніше кацапами монастирів з товстими стінами.
   
я зараз щось скажу: УГКЦ має в десять разів більше прав на Києво-Печерську Лавру ніж ПЦУ з Епіфанієм...так що в нашому випадку доречніше залишити статус кво, оскільки про передачу лаври угкц ніхто не говорить
   
Конечно.Это тебе не Крым и не Донецк с бабульками с цветами.Захватить город можно,а вот удержать...Да и что значит посадить марионетку?По каким законам с какой легитимностью?С таким же успехом можно и референдум провести о вхождении Украины в состав РФ.
Как раз удержать очень просто: отключить газ, воду и свет в регионе, прекратить продажу бензина на заправках, через неделю в городе останутся только нужные 5 - 10%, которые проголосуют за кого угодно, а миллионы беженцев внесут огромную панику и резко повысят преступность в ближайших регионах.
   
Как раз удержать очень просто: отключить газ, воду и свет в регионе, прекратить продажу бензина на заправках, через неделю в городе останутся только нужные 5 - 10%, которые проголосуют за кого угодно, а миллионы беженцев внесут огромную панику и резко повысят преступность в ближайших регионах.
Друже, так розстріляли німці твою бабцю, чи ні?
   
Друже, так розстріляли німці твою бабцю, чи ні?
Она сумела убежать в Попасную к своей двоюродной сестре вместе с моей матерью, которой было 7 лет. Умерла бабушка в 1988. После войны забрала из своей квартиры книги и учебники и перебралась в Луганскую область. Я оставил на память еще дореволюционную энциклопедию. Была куча старых фотографий ее братьев, снятых еще до революции, какие-то документы, которые от времени просто рассыпались, бумажные купюры размером чуть не в полотенце. Я их отдал родственникам, у меня бы это просто не сохранилось.   
   
Она сумела убежать в Попасную
А київські євреї чомусь не зуміли...
Ти не знаходиш деякого протиріччя в своїх пропагандонських байках?
   
Кох  фигура другого масштаба. Просто на несколько порядков. Ну шо я буду объяснять.
Та поясни краще, які прогнози цього Кал-аналітика "масштаба несколько порядков" збулись?
   
А київські євреї чомусь не зуміли...
Ти не знаходиш деякого протиріччя в своїх пропагандонських байках?
Тебе не с кем поговорить и требуется психолог? Прочти название ветки, она крупными буквами и болдом, и пиши исключительно в тему.
   
хуйло за несколько суток захватывает Киев. Бубочка еще за 3 суток до этого драпает в Хайфу. хуйло назначает Медведчука гауляйтером и Чук отдает приказы в том числе ВСУ. Чем это по сути будет отличается от назначения Турчинова в свое время ? А уровень озабоченности от импотента Бидона и Меркельши будет совершенно одинаковым с условным захватом Харькова. Поэтому, зачем полумеры ?

Балбес!

Парламентско-президентская структура власти в Украине не предполагает назначение каким то хуйлом кого то на должность Президента Украины.

Парламент Украины в 2014 году имел полное право назначить исполняющего обязанности Президента Укоаины в связи с самоустранением Януковича от обязанностей Президента.

Учи мат.часть!!!
   
Тебе не с кем поговорить и требуется психолог? Прочти название ветки, она крупными буквами и болдом, и пиши исключительно в тему.
А чого ти так занервував, кацапчік?
   
Кох  фигура другого масштаба. Просто на несколько порядков. Ну шо я буду объяснять.


: «После видят, нечего делать, – ко мне. И в ту же минуту по улицам курьеры, курьеры, курьеры... можете представить себе, тридцать пять тысяч одних курьеров!» (Гоголь, Ревизор).
   
На Лондон пойдут,к гадалке не ходи

 :laugh:
   
Балбес!

Парламентско-президентская структура власти в Украине не предполагает назначение каким то хуйлом кого то на должность Президента Украины.

Парламент Украины в 2014 году имел полное право назначить исполняющего обязанности Президента Укоаины в связи с самоустранением Януковича от обязанностей Президента.

Учи мат.часть!!!

ти ось поясни, що таке самоустранєніє? парламент не був уповноважений того робити, втановлювати факт самоустранєнія ; я більш схильний те повноваження надати суду...навіть простому районному, але аж ніяк не парламенту; то якщо винести за дужки саму незрозумілість конструкції "самоустранєніє", яка до того часу ніде не фігурувала. значить парламент вчинив невластиві дії, прийняв невластивий акт з невластивої теми і як висновок --парламент вчинив акт узурпації влади, бо парламент приймає акти згідно процедури тобто регламенту. то якщо до процедури. а стосовно самої теми, нову ж таки поняття "свмоустранєніє" ніде не вказано як підстава припинення повноважень. значить парламент за відсутності підстави прийняв якийсь незрозумілий акт з незрозумілими наслідками   
   
я більш схильний те повноваження надати суду
Так Раду вибирають, а суд- ні.
А джерело влади в Україні- народ.
   
Мдя.... Набігло кацапських шептунів ... таких ті ж кацапи в кожному дворі пачками утілізіровали в ДСВ.. А по темі.
Я проживаю майже на адмінкордоні з окупованим свинособаками Кримом, тому чисто рефлекторно моніторю ситуацію. балакаю іноді і з таможнею, і з погранцями, і з Украерорухом, і з морпєхами- ВСЕ БУДЕ ГАРАЗД!!! Особливо морпєхи- ті просто загадково посміхаюця)))))
   
якась хуйня
   
Так Раду вибирають, а суд- ні.
А джерело влади в Україні- народ.

і що з того?
якщо взяти до уваги (з великою натяжкою) що то було необхідне встановлення юридичного факту, парламент в принципі такими повноваженнями не володіє
   
Мдя.... Набігло кацапських шептунів ... таких ті ж кацапи в кожному дворі пачками утілізіровали в ДСВ.. А по темі.
Я проживаю майже на адмінкордоні з окупованим свинособаками Кримом, тому чисто рефлекторно моніторю ситуацію. балакаю іноді і з таможнею, і з погранцями, і з Украерорухом, і з морпєхами- ВСЕ БУДЕ ГАРАЗД!!! Особливо морпєхи- ті просто загадково посміхаюця)))))

обіцяють парад в севастополі чи зовсім навпаки?
   
По теме https://pda.pravda.com.ua/news/id_7302228/

Вони там вже давно. Бацька п. дить як дихає.
   
парламент в принципі такими повноваженнями не володіє
Як не володіє?
Це жарт?
   
Як не володіє?
Це жарт?

не роби з себе клоуна
   
не роби з себе клоуна
Рада може все.
   
Рада може все.
А якщо чого не може, то приймає закон івже  може
   
А якщо чого не може, то приймає закон івже  може

в дитячому садочку так так само говорять
   
По теме https://pda.pravda.com.ua/news/id_7302228/

лукашок как всегда написал так, шо ничего непонятно, шо он хотел сказать.
Толи он сопротивляется массовому вводу росийских войск, толи он делает легитимными неких партизан без знаков отличий когда пишет о 500 тыщах неких резервистов, соответсвенно непонятно в какой форме.

таки возня идёт
   
Підготовка до вторгнення має певні ознаки,  їх моніторить і наша розвідка і натівська.  Минулі маневри таких ознак не мали, тому й не було особливого переляку в ефірі
   
Підготовка до вторгнення має певні ознаки,  їх моніторить і наша розвідка і натівська.  Минулі маневри таких ознак не мали, тому й не було особливого переляку в ефірі

як не було?  фуп вель параноїв по повній
   
лукашок как всегда написал так, шо ничего непонятно, шо он хотел сказать.
Толи он сопротивляется массовому вводу росийских войск, толи он делает легитимными неких партизан без знаков отличий когда пишет о 500 тыщах неких резервистов, соответсвенно непонятно в какой форме.

таки возня идёт

Угу. І такі як ти є елементами цієї возні. Підхуйловськими
   
Підготовка до вторгнення має певні ознаки,  їх моніторить і наша розвідка і натівська.  Минулі маневри таких ознак не мали, тому й не було особливого переляку в ефірі

реакция есть всегда. Они перебросили войска , ЗСУ отреагировало, НАТО отреагировало, они засекли время реакции, кого перебрасывают, куда, сколько времени ушло на переброску.
Это такие шахматы, выбирают, ищут слабое место
   
Не сціть, полішуки-бурштинщики там зробили такі фортифікаційні споруди, що жодна техніка не проїде.
   
Это такие шахматы, выбирают, ищут слабое место
Ми всі вже злякалися.
   
Скоріше б уже блазня починали б хитати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія