Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тягнибок:Усіх ми знаємо поіменно, і всі вони понесуть відповідальність за скоєний злочин. (tu)

https://blogs.pravda.com.ua/authors/tiahnybok/5e83272620fa6/
Рішення Верховної Ради України про розпродаж української землі є злочинним, аморальним і антиконституційним.

Нічні злодії з депутатськими мандатами, ховаючись за масками, влаштували олігархічний бенкет під час епідемії та узаконили крадіжку найбільшої української цінності – землі.

Влада і її союзники з так званої патріотичної опозиції, усі ці служки олігархів у парламенті, зневажили волю свого працедавця – українців, більшість з яких категорично проти земельного дерибану. Прикриваючись нібито вимогами МВФ, турботою про українського фермера та селян, лякаючи дефолтом задля отримання кредиту, вони продали майбутнє наших дітей і онуків, продали Україну.

Цей закон призведе до купівлі за безцінь української землі олігархами-латифундистами та іноземними банками. Спершу через підставних осіб вони за безцінь викуплять паї збіднілих українських селян. А з 2024 року, отримавши право збільшувати концентрацію земель до 10 тис. га в одні руки, вже не ховаючись розділять між собою решту українських земель, зокрема тих, що перебувають у державній і комунальній власності. Українське фермерство фактично буде знищене.

Голосування показало, що до відвертих ворогів України з ОПЗЖ в цьому парламенті долучилися ще 259 зрадників-мародерів.

Вони представляють фракції "Слуга народу", "Європейська солідарність" і "Голос", а також депутатську групу "Довіра". Усіх ми знаємо поіменно, і всі вони понесуть відповідальність за скоєний злочин.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" продовжує боротьбу:

- народний депутат України Оксана Савчук підготувала і зареєструвала

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України про ухвалення в другому читанні та в цілому проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарськ ого призначення (реєстр. N2178-10 від 10.10.2019 р.).

- юридичне управління ВО "Свобода" готує подання до Конституційного Суду про антиконституційніст ь землеграбіжницького закону Зеленського-Порошенка.

Є "Свобода" – буде Україна! Переможемо!
   
А де ж ти до цього був,гидото? Тягнибакс!
   
Назначит Махницкого и тот всех покарает апять?
   
якщо депутатів та їх родини оголосять по за законом,як порушників Конституції та денонсувавших де факто декларацію о незалежності України - ніякий Махніцкий не потрібен.І депи і іх родини і їх майно вже вже не будуть варти гроша..Імхо..Чи ви не знаєте як виглядає обгрунтований атентат?
   
все

ВО Свобода - вмерла

потрібна реанімація з ребрендингом, з новими обличчями та ідеями
амінь
   
все

ВО Свобода - вмерла

потрібна реанімація з ребрендингом, з новими обличчями та ідеями
амінь

давно
   
якщо депутатів та їх родини оголосять по за законом,як порушників Конституції та денонсувавших де факто декларацію о незалежності України - ніякий Махніцкий не потрібен.І депи і іх родини і їх майно вже вже не будуть варти гроша..Імхо..Чи ви не знаєте як виглядає обгрунтований атентат?

кто их доллжен оголосити ?
   
тягнисрак. Приїдь  в Яготин. Тут  твої  записні в  шаровари серуть. Земельку  намутили,  а  авакян за  сраку  взяв.
 Спасай  патрійотів
   
Доктор сказав в морг, значить в морг.

   
Поскольку они проигнорировали мнение большинства людей и не вынесли это дело на референдум, то

1) ответственность действительно на этом отребье

2) масса поводов отменить это решение, соответсвенно права собственности останутся сомнительными

   
все

ВО Свобода - вмерла

потрібна реанімація з ребрендингом, з новими обличчями та ідеями
амінь
+===============================================================================================+
Як пише Вія, ВО Свобода виступає за виключне право держави роспоряджатися землею, тобто - за відновлення совка.
Поздоровляю членів ВО Свобода що вся їхня діяльність спрямована на відновлення совка. Єдина різниця - зміна дуп
на верхніх табуретках!
   
Ой, а шоб я так жила! Power уже "свободовец".  :lol:
   
якщо депутатів та їх родини оголосять по за законом,як порушників Конституції та денонсувавших де факто декларацію о незалежності України - ніякий Махніцкий не потрібен.І депи і іх родини і їх майно вже вже не будуть варти гроша..Імхо..Чи ви не знаєте як виглядає обгрунтований атентат?
+=======================================================+
Буде мати вигляд перестрілки, яка переходить у громадянську війну.
А за результатаи хуйло зробить "юго-западньій федеральньій округ".
Ось до чого може призвезти антиукраїнська діяльність ВО Свобода!
   
+===============================================================================================+
Як пише Вія, ВО Свобода виступає за виключне право держави роспоряджатися землею, тобто - за відновлення совка.
Поздоровляю членів ВО Свобода що вся їхня діяльність спрямована на відновлення совка. Єдина різниця - зміна дуп
на верхніх табуретках!
Мізки втратив? Доктрина совка - виморити голодом і відібрати землю. Саме це зараз робить зелена падаль.
   
Мізки втратив? Доктрина совка - виморити голодом і відібрати землю. Саме це зараз робить зелена падаль.

а шо робить тягнивсрак, окрім струсання повітря заявами ?
   
давно

та ні

на рівні районних організацій ще рухались
але ось так
це контрольний постріл
   
Землю по ленински крестьянам – все вокруг колхозное все вокруг моё ёё, и не каких хозяев на землю , ватники наши украинские – Москва с вами, она тоже против рынка земли в Украине – люди в Донецке за землю воюют а они её продавать , фу гады ….
   
Мізки втратив? Доктрина совка - виморити голодом і відібрати землю. Саме це зараз робить зелена падаль.

в кого совок відбирав землю?
   
Мізки втратив? Доктрина совка - виморити голодом і відібрати землю. Саме це зараз робить зелена падаль.

пані
не віддавайте землю, хай кожен мільйонер з ВО Свобода купить 100 га собі
і членам партії

організуйте кооперативи, найміть нормальних менеджерів
і впере

виробляйте продукцію, докупляйте землю
і за 30 років скупите всю землю
а тоді віддайте її селянам у власність безкоштовно

я плануюю до того, що вже є, прикупити на половину заощаджень мінімум
а там подивимось
   
Мізки втратив? Доктрина совка - виморити голодом і відібрати землю. Саме це зараз робить зелена падаль.
+==========================================================================================+
Я 40 років прожив у совку і реалізації твоєї брехні не побачив. Трошки голодували в 1963-му коли був неврожай.
Хто має право роспоряджатися земельною ділянкою: держава чи люди? Якщо держава - то це і є совок!

І у кого Зеленський відбирає землю? Тіки конкретно!
   
та ні

на рівні районних організацій ще рухались
але ось так
це контрольний постріл

мы видели засекдание ЦК Свободы с голосованием все-"за", против-ноль

недавно кстати
   
Відповісти Цитув

в мого діда,
в діда моєї дружини

у моєму рідному селі сотня родин у яких совок забрав землю
всі документи є

що далі?
   
Кто в Украине знает как партия Свобода агитировал 15 лет тому против НАТО !!! ?

=

Кто в Украине знает как партия Свобода агитировал 15 лет тому против НАТО !!! :K
   
Поскольку они проигнорировали мнение большинства людей и не вынесли это дело на референдум, то

1) ответственность действительно на этом отребье

2) масса поводов отменить это решение, соответсвенно права собственности останутся сомнительными

Стаття 130. Покупці земель сільськогосподарськ ого призначення

1. Покупцями земельних ділянок сільськогосподарськ ого призначення для ведення товарного сільськогосподарськ ого виробництва можуть бути:

а) громадяни України, які мають сільськогосподарськ у освіту або досвід роботи у сільському господарстві чи займаються веденням товарного сільськогосподарськ ого виробництва;

б) юридичні особи України, установчими документами яких передбачено ведення сільськогосподарськ ого виробництва.

2. Переважне право купівлі земельних ділянок сільськогосподарськ ого призначення мають громадяни України, які постійно проживають на території відповідної місцевої ради, де здійснюється продаж земельної ділянки, а також відповідні органи місцевого самоврядування.




перехідні положення

Купівля-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, запроваджується за умови набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарськ ого призначення, але не раніше 1 січня 2020 року, в порядку, визначеному цим Законом.

{Абзац другий підпункту "б" пункту 15 розділу X із змінами, внесеними згідно із Законом № 107-VI від 28.12.2007 - зміну визнано неконституційною згідно з Рішенням Конституційного Суду № 10-рп/2008 від 22.05.2008; в редакції Закону № 309-VI від 03.06.2008; із змінами, внесеними згідно із Законами № 1783-VI від 19.01.2010, № 4174-VI від 20.12.2011, № 5494-VI від 20.11.2012}

{Підпункт "б" пункту 15 розділу X із змінами, внесеними згідно із Законом № 2498-VIII від 10.07.2018}

Угоди (у тому числі довіреності), укладені під час дії заборони на купівлю-продаж або іншим способом відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв), визначених підпунктами "а" та "б" цього пункту, в частині їх купівлі-продажу та іншим способом відчуження, а так само в частині передачі прав на відчуження цих земельних ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).

{Пункт 15 розділу X із змінами, внесеними згідно із Законами № 2059-IV від 06.10.2004, № 3415-IV від 09.02.2006; в редакції Закону № 490-V від 19.12.2006; із змінами, внесеними згідно із Законами № 767-VIII від 10.11.2015, № 1669-VIII від 06.10.2016, № 2236-VIII від 07.12.2017, № 2666-VIII від 20.12.2018}



Цей закон діє з 25 жовтня 2001 року
Де був констит. суд і тягнибок. Ну ви ж смішно виглядаєте
   
Свобода вместе с Рабиновичем и Медведчуком за деньги московские ? ? ....
   
як прічюдліво тасується колода - Віслюк з Kнурoм, а посполитий бандерівець з підхуйловською гвардією :lol:

   
+==========================================================================================+
Я 40 років прожив у совку і реалізації твоєї брехні не побачив. Трошки голодували в 1963-му коли був неврожай.
Хто має право роспоряджатися земельною ділянкою: держава чи люди? Якщо держава - то це і є совок!

І у кого Зеленський відбирає землю? Тіки конкретно!

а пан гальмо і не трішки, хоча у питання до Вії правий
не правий про голод і відібрати землю

я мовчу про 30 ті та кінець 40х, може згадаємо ізобіліє кінця 80х з карточною ситсемою?
я знаю, чому у моєму селі не було до 1953 року колгоспу і чому не було голоду кінця 40х

особливо податки на фруктові дерева чи на домашніх тварин.
методично зменшували присадибні ділянки і можливість вести своє господарство

совок не міг дозволити людині бути незалежною
   
в мого діда,
в діда моєї дружини

у моєму рідному селі сотня родин у яких совок забрав землю
всі документи є

що далі?
+=========================================================================================================+
Совок відібрав землю та організував колгоспи-радгоспи. Тобто, забрав право розпоряджатися землею від людей та передав дежаві.
Цього вимагає ВО Свобода. Ти теж цього хочеш?  Бо мій дід ще за совка показував лани, які більше сотні років належали родині.
   
а пан гальмо і не трішки, хоча у питання до Вії правий
не правий про голод і відібрати землю

я мовчу про 30 ті та кінець 40х, може згадаємо ізобіліє кінця 80х з карточною ситсемою?
я знаю, чому у моєму селі не було до 1953 року колгоспу і чому не було голоду кінця 40х

особливо податки на фруктові дерева чи на домашніх тварин.
методично зменшували присадибні ділянки і можливість вести своє господарство

совок не міг дозволити людині бути незалежною
+==========================================================+
Ну, а зараз ВО Свобода теж виступає проти незалежності громадянина. 
ВО Свобода хоче позбавити людей права розпоряджатися своєю власністю!
   
все

ВО Свобода - вмерла

потрібна реанімація з ребрендингом, з новими обличчями та ідеями
амінь
Вона вмерла в день коли натовп вимагав лідера а Тягнибок почав зачитувати конституцію.
   
в мого діда,
в діда моєї дружини

у моєму рідному селі сотня родин у яких совок забрав землю
всі документи є

що далі?

ось і я про те. і роздавав збіднілим українським селянам.
   
Может им объединиться с коммунистической партией?
   
Держава і існує для того, щоб захистити майно і націю цієї держави.
Поки існує соціальний захист доти і існує соціалізм.
Після 17-го земля була роздана селянам, щоб підняти господарство країни, а потім в 33-му їх пограбували. Знищили міліони землеробів і створивши колгоспи.

Чому до сього дня не існує плану розвитку України?
   
Где ссылка на документ МВФ требующий внедрения рынка земли сейчас.
 Жабы именно этим мотивировали и ВСЕХ кинули!
   
І його брат акробат  ))

і  це  гівно  вилізло. В  київській  обл  саме  мразота  РП  прикриває і намагається  витягти тих,  хто  підробляє  ДОКУМЕНТИ   та  матеріали  на  землю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія