Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський мабудь самий кращий президент України :super:

Навіщо?  ;o Невже монтажною піною не можна обійтися?

Тада....ти мамку обработав пєнкою  і їй сподобалось ? Так, внєбрачній син прінца дацкого, який ніколи не буде працювати в Данії, бо він - фуфло ?  ;) 
   
О, недолугий!  :D  Як справи ? тебе вже сьогодні ну хуч хтось покрив оплодотворіл ? Бо бачила краєм глаза твій потужний брачний рьов  :pooh_lol:

та не сци, ти в мене тільки третя в черзі. поки до тебе руки дійдуть ... :-) то може і десь передумаю з радості коли потрох сяде ...
   
та не сци, ти в мене тільки третя в черзі. поки до тебе руки дійдуть ... :-) то може і десь передумаю з радості коли потрох сяде ...

та я уж посцу....тобі в рота, как ті ето любіш  :weep:
кстаті, а ти чо за недолугого отзіваєшься ? теж чмо таке саме ? чи він твій палтньор ?  :D
   
Які саме? Заднєпріводний Пордніков? :lol: Так він завжди був "на підсосі" у кнуряки.


шустер з гордоном, які за хриплого наріка  раніше глотку рвали....   :facepalm1:
   
Он очень тупой. Даже тупее Овоща.
Та ну.
Так зробити кнуряку у 2019 що той бігав всі аналізи свої здавав, продувався вд алкоголю, разом з його багаточисельними ботофермами та ЛСДшниками, з цілими "сітками пламєних армовірців" які готові по різним виборчим дільницям були розкидувати бюлетені. :lol:
Хоча нехай порохоботва продовжує вірити в ці свої "мантри".
Буде ще багато приємних сюрпризів.
   
Та ну.
Так зробити кнуряку разом з його багаточисельними ботофермами та ЛСДшниками, з цілим "сітками пламєних армовірців" які готові по різним виборчим дільницям були розкидувати бюлетені. :lol:
Хоча нехай порохоботва продовжує вірити в ці свої "мантри".
Буде ще багато приємних сюрпризів.

ніхто нікого не зробив, він просто знайшов багато однодумців зі схожим рівнем айкью :lol:
   
а.ха.ха.ха.ха :lol: цей принц датський зовсім дахом протік.

Ну так мамці вагіну запінив - тут поїдеш....Це епічна історія....Антична драма, да, мічігашка ?
   
та я уж посцу....тобі в рота, как ті ето любіш  :weep:
кстаті, а ти чо за недолугого отзіваєшься ? теж чмо таке саме ? чи він твій палтньор ?  :D

іпать в тебе нездорові фантазії
   
пару пляшок покрив :lol:

 :lol:
   
іпать в тебе нездорові фантазії

Тю, ти ж так любиш ! А винна я....
От зесрань недолуга...
   
Люксенабряк - провокатор Хуйла..його треба забанити навічно..

Працює проти України..мерзотник
   
Тада....ти мамку обработав пєнкою  і їй сподобалось ? Так, внєбрачній син прінца дацкого, який ніколи не буде працювати в Данії, бо він - фуфло ?  ;) 
давай краще твою мамку згадаємо - чому ти у неї така дефективна?
А про монтажну піну я таки серьйозно, для багатьох вона знадобиться - кількість самок тупорилих "за підра" гірше ніж кількість "свідків Ієгови". Й вони більш упороті.
   
Тю, ти ж так любиш ! А винна я....
От зесрань недолуга...

та не не поспішай. І до тебе в мене руки дійдуть ... 
   
давай краще твою мамку згадаємо - чому ти у неї така дефективна?
А про монтажну піну я таки серьйозно, для багатьох вона знадобиться - кількість самок тупорилих "за підра" гірше ніж кількість "свідків Ієгови". Й вони більш упороті.

Будемо, будемо згадувати твою мамку - як їй вдалося такого виродка народити як ти....бєдная женщіна  :facepalm1:
Сподіваюсь - їй стидно.
   
шустер з гордоном, які за хриплого наріка  раніше глотку рвали....   :facepalm1:
шустер з гондоном завжди за того, хто платить їм бабки.
Невже ми будемо питати думку у кожної повії з кварталу червоних ліхтарів, га, цєнітельніца німецьких алєнєй? :shuffle:
   
Люксенабряк - провокатор Хуйла..його треба забанити навічно..

Працює проти України..мерзотник

 :lol:

Я говорю що президент України Зеленський мабудь самий кращий президент ...
Те що у ватки інша думка мені якось все одно 
   
та не не поспішай. І до тебе в мене руки дійдуть ... 

А я не поспішаю - я тобу повільно на обличчя буду.... :D
А сзаді тебе мічігашка обробить піною монтажною. Да, мічігашка ?  :D
Коротше, любрікантус, тобі сподобається  ;)
   
Будемо, будемо згадувати твою мамку - як їй вдалося такого виродка народити як ти....бєдная женщіна  :facepalm1:
Сподіваюсь - їй стидно.

ти так розкидаєшся словами ніби у тебе немає дітей та рідних ...
   
:lol:

Я говорю що президент України Зеленський мабудь самий кращий президент ...
Те що у ватки інша думка мені якось все одно

мабуТь, мабуТь !!! тупа ти мадярська зесрань  :facepalm1:
   
Ну так мамці вагіну запінив - тут поїдеш....Це епічна історія....Антична драма, да, мічігашка ?
диви як у неї пєрдак від згадування про монтажну піну розірвало.
Що невже РЗПшка вже практикувала таке в своєму нещасному житті? :lol:
   
А я не поспішаю - я тобу повільно на обличчя буду.... :D
А сзаді тебе мічігашка обробить піною монтажною. Да, мічігашка ?  :D
Коротше, любрікантус, тобі сподобається  ;)

ти що вже закордон виїхала що така смілива ?
   
диви як у неї пєрдак від згадування про монтажну піну розірвало.
Що невже РСПшка вже практикувала таке в своєму нещасному житті? :lol:

головне, що в твоєї мамки там все розірвало - ота картина так в твоєму ганглію і стоїть, що ти про піну кувікаєш  :pooh_lol:
   
за всіма ознаками поки Зе самий кращий президент
Не тільки! Кловун-слідуючий президент кацапської імперії. Замінить старих х.ла і бацьки.Свати 7 показали-як добре він розуміє всі помисли і бажання росіян.Вони його полюблять. Кривий Ріг-стане зеленський.
   
ти що вже закордон виїхала що така смілива ?

А ти думаєш в останню хвилину здриснути з мадярським паспортом, бидло зелене ?
   
диви як у неї пєрдак від згадування про монтажну піну розірвало.
Що невже РЗПшка вже практикувала таке в своєму нещасному житті? :lol:

ти хоч свої проблеми з жінками сюди не тащи. йди там з Топою та Вовчиком окремо перетри.
   
головне, що в твоєї мамки там все розірвало - ота картина так в твоєму ганглію і стоїть, що ти про піну кувікаєш  :pooh_lol:
Бяка.. это бан .. и надолго ..
   
А ти думаєш здриснути з мадярським паспортом, бидло зелене ?

звичайно. 10 хв і я на кордоні з Угорщиною ...
   
Так зробити кнуряку у 2019
як це відміняє шо він виявився тупим ?
Кнуряку зробили технологи, а сам по собі буба виявився пекельним дебілом
   
звичайно. 10 хв і я на кордоні з Угорщиною ...

Ото ти так язиком і розляпався як твоя зєлупа - сміливі, шо пистець, жаби чорнороті  :D
   
Бяка.. это бан .. и надолго ..

це не бан. Це дурнувата баба кличе біду на свою голову і свою родину. Не контролюючи слів щодо незнайомих дядь
   
Бяка.. это бан .. и надолго ..

Стучи давай, виродок вертухайський. Тока учті - мічігашка і тобі запінить, коли баби скінчаться  :D
Хоча ти будеш тільки щасливий.
   
Ото ти так язиком і розляпався як твоя зєлупа - сміливі, шо пистець, жаби чорнороті  :D

звичайно сміливий, 10 хв і я дома в Угорщині якщо щось
а ти ?
   
це не бан. Це дурнувата баба кличе біду на свою голову і свою родину. Не контролюючи слів щодо незнайомих дядь

Засунь свої погрози, урод, туди де зазвичай у тебе буває мічігашка  :fuck:
   
головне, що в твоєї мамки там все розірвало - ота картина так в твоєму ганглію і стоїть, що ти про піну кувікаєш  :pooh_lol:
давай ще раз згадай мою маму, тупорила миргородська рагуліха. (tu)
коли бидло рагуляче, яке гарячу воду та унітаз білий в своєму житті побачило в перший раз в дорослому житті - для таких тупорилих примітивних рагуліх тільки монтажна піна працює  (tu)
Знаєш чому я твою мамку не згадую? Тому що про порожнє місце нічого не згадують - з рагуліх вилазять тільки ще більше йобнуті та низько-освічені рагуліхі. :laugh:
Й ти цей "cycle" перервати не зможеш.
   
Зеленський мабудь самий кращий президент України
Таку маю думку...
 :-B
ну, якщо не кращий, то точно не гірший.... :-o
   
Засунь свої погрози, урод, туди де зазвичай у тебе буває мічігашка  :fuck:

 :weep:
   
давай ще раз згадай мою маму, тупорила миргородська рагуліха. (tu)
коли бидло рагуляче, яке гарячу воду та унітаз білий в своєму житті побачило в перший раз в дорослому житті - для таких тупорилих примітивних рагуліх тільки монтажна піна працює  (tu)
Знаєш чому я твою мамку не згадую? Тому що про порожнє місце нічого не згадують - з рагуліх вилазять тільки ще більше йобнуті та низько-освічені рагуліхі. :laugh:
Й ти цей "cycle" перервати не зможеш.

Ти запєнійвай її, запєнівай - не відволікайся  :love:
   
Стучи давай, виродок вертухайський. Тока учті - мічігашка і тобі запінить, коли баби скінчаться  :D
Хоча ти будеш тільки щасливий.
Які цікаві висновки... :shuffle:
   
це не бан. Це дурнувата баба кличе біду на свою голову і свою родину. Не контролюючи слів щодо незнайомих дядь
нехай розважається, сучка й рагуліха тупорила.
Мами 10 днів як не стало  :(
   
нехай розважається, сучка й сучка тупорила.
Мами 10 днів як не стало  :(

А тобі піна в голові, якою ти пропонуєш запінювати жінок....ох ти й блядота тупа....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія