Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

Якщо до лікарні не потрапив, то все ж не важка була форма.
Важко - то скоріше особисте самопочуття під час хвороби.

А взагалі, це дуже погана новина і повторне захворювання, і те що після вакцинації.
Важко, то швидше порівняно з весняним захворюванням. Тоді він переніс лише кашель та субфебрильну температуру протягом тижня.
А восени — майже тиждень було до 39, погано збивалося. Ну і купа інших симптомів, в тому числі нудота та діарея.

І я саме після його прикладу засумнівалася, чи вакцинуватися мені. Дуже хотіла саме Пфайзером.
Потім ще моя сімейна "добила" мене, розказавши, що два чоловіка з її дільниці після вакцинації Пфайзером потрапили в область в реанімацію.
В результаті  я відважилася на європейську Астрозенеку. Надіюся, що недарма.
   
Re: короновірус в Україні

Це набір інформації який не систематезований по графіках і таблицях.

Не то.

Там все є, причому в деталях.
   
Re: короновірус в Україні

Був носієм, став неносієм. Але так і не захворів. І не тільки з коронавірусом так.
Наприклад, діфтерії, поліомієліти тому і давлять вакцинами, бо перехворівша людина може залишитися носієм.
Вірус ковіду в середньому 2 тижні висівається і все. Потім людина свободна від вірусу, нікого не заражає. Долає вже наслідки.
   
Re: короновірус в Україні

Важко, то швидше порівняно з весняним захворюванням. Тоді він переніс лише кашель та субфебрильну температуру протягом тижня.
А восени — майже тиждень було до 39, погано збивалося. Ну і купа інших симптомів, в тому числі нудота та діарея.

І я саме після його прикладу засумнівалася, чи вакцинуватися мені. Дуже хотіла саме Пфайзером.
Потім ще моя сімейна "добила" мене, розказавши, що два чоловіка з її дільниці після вакцинації Пфайзером потрапили в область в реанімацію.
В результаті  я відважилася на європейську Астрозенеку. Надіюся, що недарма.
Сподіваємось на краще)
Я ще не обрала чим вакцинуватися.
   
Re: короновірус в Україні

Знайомий, 35 років. Весною перехворів підтвердженим ковідом, в легкій формі.
Літом отримав дві дози Пфайзера.
На початку жовтня перехворів підтвердженим ковідом, важко. Але правда, до лікарні не потрапив.

П. С. Якщо що, я не антиваксер. Вакцинувалася вже однією дозою.)
Знайомий, 47 років. Лікар, жінка у нього лікар у стаціонарі, донька теж лікар. Перехворіли усі його колеги, родичі, домашні, а йому пох, не хворів, навіть по аналізах безсимптомного хворіння не було. Нещодавно таки вакцинувався. З Ковідом по різному буває. Тільки по Києву можу видавати тритомник ауітєних історій Ковіду.
   
Re: короновірус в Україні

Знайомий, 47 років. Лікар, жінка у нього лікар у стаціонарі, донька теж лікар. Перехворіли усі його колеги, родичі, домашні, а йому пох, не хворів, навіть по аналізах безсимптомного хворіння не було. Нещодавно таки вакцинувався. З Ковідом по різному буває. Тільки по Києву можу видавати тритомник ауітєних історій Ковіду.

Кожна людина унікальна. Від чуми теж не всі помирали та навіть не всі хворіли. Індивідуальні особливості організму.
   
Re: короновірус в Україні

Потім ще моя сімейна "добила" мене, розказавши, що два чоловіка з її дільниці після вакцинації Пфайзером потрапили в область в реанімацію.
В результаті  я відважилася на європейську Астрозенеку. Надіюся, що недарма.
Здається у Великобританії, вакцинували населення 50/50  АстраЗенекою та Пфайзером.
Побочка за статистикою, по кількості та важкості,  була майже однакова.
   
Re: короновірус в Україні

Цікаво, як там Вія.

Яка не вакцинована хворіє у тітки в Дніпропетровській області.
   
Re: короновірус в Україні

Вроде на поправку пошла  (tu)
   
Re: короновірус в Україні
Via

Цікаво, як там Вія.

Яка не вакцинована хворіє у тітки в Дніпропетровській області.
Та наче стало краще вчора, але сьогодні знову 38,2 було вдень, 5-й день температура скаче. Зараз 36,8.
Завтра нарешті зроблять тест на корону і може аналіз крові, мобільна бригада приїде.
   
Re: короновірус в Україні

Вроде на поправку пошла  (tu)
сьогодні щось на зв'язок не виходила, відсипаєцця
   
Re: короновірус в Україні
Via

сьогодні щось на зв'язок не виходила, відсипаєцця
Отакої, півдня товчуся на форумі.
   
Re: короновірус в Україні

Отакої, півдня товчуся на форумі.
шось не пересікались
   
Re: короновірус в Україні

Отакої, півдня товчуся на форумі.

Краще більше спи от скільки можеш стільки і спи..
   
Re: короновірус в Україні
Via

Краще більше спи от скільки можеш стільки і спи..
Та чогось і не спиться. Хоча позавчора і день,і ніч спала, майже добу, температура висока ніяк не падала.
Дитя вже маму хоче, а я ніяк не очухаюся, а потім ще два тижні чекати, щоб вірус виздихав.
   
Re: короновірус в Україні

Та чогось і не спиться. Хоча позавчора і день,і ніч спала, майже добу, температура висока ніяк не падала.
Дитя вже маму хоче, а я ніяк не очухаюся, а потім ще два тижні чекати, щоб вірус виздихав.

Який ще вірус?
   
Re: короновірус в Україні
Agh

Який ще вірус?
Шмарклявий ;)
   
Re: короновірус в Україні
Via

Який ще вірус?
Хороше питання. Невідомо який поки що.
   
Re: короновірус в Україні

Хороше питання. Невідомо який поки що.

Їх міліони, разом із штамами мільярди.....а шмурдяк один.
   
Re: короновірус в Україні
Via

Їх міліони, разом із штамами мільярди.....а шмурдяк один.
Шмурдяків з пів-десятка, але всі стрьомні і безтолкові.
   
Re: короновірус в Україні

Шмурдяків з пів-десятка, але всі стрьомні і безтолкові.

Вірю експерту.
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

через кілька років можуть бути проблеми з пальцем  :gigi:
А ви як думали, пульсоксиметр опромінює палець інфрачервоним випромінюванням.  :umnik2:
   
Re: короновірус в Україні

А ви як думали, пульсоксиметр опромінює палець інфрачервоним випромінюванням.  :umnik2:
віддалений рак нігтевої пластинки
   
Re: короновірус в Україні

Антиваксерські покидьки підосрали всім.
Вся вакциноафера та будівництво ковідоконцтабору в Україні грунтується на повністю сфальшованій статистиці щодо ковіду. Зокрема смертність завищили в 20 разів. (шукайте в інеті статтю "Світові сенсації, дива та недолугості «ковідної» статистики від МОЗ" - на цьому форумі її блокують)
Злочинець Ляшко має сидіти за гратами.
   
Читаю що уже крім ШВЛ і Кисневих апартів використовують СІПАП деякі Сіпапи це АТО ШВЛ З Киснем.

Апарат для лікування сну був вигаданий. Але вже їх використовують через нестачу кисневих апартів?


===============
Нотатки Божевільного
   
Re: короновірус в Україні

У Києві захворівших за добу 546 і в Харкові 1687.

Не розумію такої різниці. Чому починаючи з початку осені у Харкові найбільше хворіють?
   
Re: короновірус в Україні

У Києві захворівших за добу 546 і в Харкові 1687.

Не розумію такої різниці. Чому починаючи з початку осені у Харкові найбільше хворіють?

кордон з кацапами і троха більше прихильників рюзкє мір
   
Re: короновірус в Україні

кордон з кацапами і троха більше прихильників рюзкє мір
Тоді б і минулого року було так само. Але ж ні, тому і не зрозуміло.
   
Re: короновірус в Україні

У Києві захворівших за добу 546 і в Харкові 1687.

Не розумію такої різниці. Чому починаючи з початку осені у Харкові найбільше хворіють?

Тестов больше делают.
   
Re: короновірус в Україні

Тестов больше делают.
Мы реально тут болеем. Если в Одесскую больничку можно ещё госпитализироваться, то в Харьковскую нит.
   
Re: короновірус в Україні

А по вакцинации как, есть разница? Киев-Харьков.
   
Re: короновірус в Україні

А по вакцинации как, есть разница? Киев-Харьков.
Интересная мысль.
   
Re: короновірус в Україні

Тоді б і минулого року було так само. Але ж ні, тому і не зрозуміло.
по Європах багато вакцинованих, у кацапів не понятний шмурдяк і багато заражених + кацапи 3-и місяці подавали шо у них однакова ксть померлих, без змін.

там ж Херсонську область на кордоні з Кримом і  весь Схід на кордоні з кацапами червоний
   
Re: короновірус в Україні

Хтось намагався розібратися в статистиці щеплень на цьому сайті?
У відсотках по областях за весь час я так і не знайшов.
https://m-health-security.rnbo.gov.ua/vaccination
   
Re: короновірус в Україні

У Києві захворівших за добу 546 і в Харкові 1687.

Не розумію такої різниці. Чому починаючи з початку осені у Харкові найбільше хворіють?

Українська статистика не про відображення стану, а про проблеми... і Київ і Харків не має цифр які б визначали кількість захворівших по днях - бо є мільйон "причин" : низький рівень тестування+ затримки і тестування і внесення в систему даних + мухлюють, бо не хочуть карантин і хочуть вибори...

останній тиждень по 400  госпіталізацій показують щоденно і в Києві і в Харківській області , це  враховуючи, що в Харкові закінчились місця для ковідних хворих
   
Re: короновірус в Україні

У Києві захворівших за добу 546 і в Харкові 1687.

Не розумію такої різниці. Чому починаючи з початку осені у Харкові найбільше хворіють?

Я як зараз пам'ятаю групу ваших з Харкова,які демонстративно зайшли без масок в магазин на площі Ринок у Львові.ще й обурювались,коли я їм зробив зауваження
   
Re: короновірус в Україні

У Києві найбільший відсоток вакцинованих по країні - 35.
У Харкові у 2 рази менше. Але і в інших областях вакцинованих мало, але такого спалаху захворювань як у Харкові не має.
   
Re: короновірус в Україні

А по вакцинации как, есть разница? Киев-Харьков.

В мене у Львові залишилось не так вже й багато невакцинованих знайомих.а по Україні малюють лишень 15%
   
Re: короновірус в Україні

Хтось намагався розібратися в статистиці щеплень на цьому сайті?
У відсотках по областях за весь час я так і не знайшов.
https://m-health-security.rnbo.gov.ua/vaccination
Ось тут зручно дивитися https://index.minfin.com.ua/ua/reference/coronavirus/vaccination/ukraine/harkovskaya/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія